Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Jaký je váš zdroj genetiky?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Z jakých zdrojů si opatřujete genetiku pro pěstování?
Dovezená (značková) semena
Dovezené (značkové) klony
Tuzemská semena s důvěryhodným původem
Tuzemská semena (bezejmenná)
Tuzemské klony s důvěryhodným původem
Tuzemské klony (bezejmenné)
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Dotaz Jaký je váš zdroj genetiky? Příspěvek č. 1

Tato anketa volně navazuje na téma genetika na groweru, které líčí neslavnou situaci (nebo spíše módní trend) v oblasti šíření genetiky.

Tato anketa má za cíl zjistit, kolik členů má k dispozici genetiku ze spolehlivého zdroje.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 02-02-2004 v 14:32 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 2

tak ja zatial iba semca, nemozem si ist dovolit matku(y). Zatial vsetky co mam su z groweru, alebo od osob, ktorim doverujem. Chystam sa tiez vyuzit sluzby seeds baniek na nejaky outdoor.

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 02-02-2004 v 15:05 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

tak jsem si taky zahlasoval Příspěvek č. 3

ještě to trošku rozepíšu -
do vnitř pokaždý klony od poměrně důvěryhodnejch členů - jinak zatim sem narazil na výborný týpky - buĎ dostal nebo vyměnil...
ven zatim dycky osvědčený bezejmený semena - většinou z voprcávek z modelů, který jsem zahulil....

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 02-02-2004 v 15:48 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 4

já měl (a pořád jich ještě dost mám) první semínka noname outdooru od realistova kamaráda, potom jsem si objednal značkový semínka na www.seeds.cz a do pěstírny si pořídím klony od důvěryhodných členů groweru. takže jsem hlasoval pro tři varianty.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 02-02-2004 v 16:17 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Na venek vlastní noname,
na in doteď kvalita, ale bez výběru,
do budoucna bych rád kvalitu ze spolehlivýho zdroje a semínka z huhulendu

Old Post 02-02-2004 v 17:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satansmaster
Stálý Člen

Karma uživatele satansmaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 27 

seminka Příspěvek č. 6

tak moje draha byvala polovicka predloni delala v holandu a tak mi tam koupila silver pearl. bylo jich cca 7 ks a je to fakt pecka. ja chtel sice mazara, ale vzhledem k tomu ze se prekopirovala do souboru byvala a taky uz tam nejezdi tak muzu jen chtit. asi zkusim nejakou tu zasilkovou sluzbu.

Old Post 02-02-2004 v 17:47 PM
satansmaster je offline   Profil uživatele satansmaster   Find more posts by satansmaster   Foto galerie člena satansmaster   Click here to Send satansmaster a Private Message   Add satansmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hjok
Stálý Člen

Karma uživatele hjok - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 7

Ja mam teda tuzemsky klony a doufam ze to je ta spravna genetika

Old Post 02-02-2004 v 17:52 PM
hjok je offline   Profil uživatele hjok   Find more posts by hjok   Foto galerie člena hjok   Click here to Send hjok a Private Message   Add hjok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 8

TAK mne poslali niektory growery ich semienka zo znackov7ch odrod, niektory noname a nieco som si objednal. No tak dufajme, ze tento rok to vyjde a vsetci, ktory ste boli taky dobry a poslali mi tak mate uz dopredu istu zasielku v podobe dufam,ze kvalitnych semiacok
by

Old Post 02-02-2004 v 19:58 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitko
Bez Titulu

Karma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 9

Nakoľko nepoznam nikoho osobne kto by pestoval out-indoor neostavalo mi nič iné, len si kúpiť značkové semená .
Dal som si doniesť značkové semena od Dutch Passion, Paradise Seeds,Sensi Seeds a od Seeddirect mi ich poslali poštou.
V tom čase som ešte nevedel,že funguje aj klonovanie

Dúfam,že mi ešte nejaký ten rok semena v mrazáku vydržia

peace

HighTatras
Ducksfoot - 2004
High Tatras - Jack Herer

Old Post 02-02-2004 v 22:24 PM
pitko je offline   Profil uživatele pitko   Find more posts by pitko   Foto galerie člena pitko   Click here to Send pitko a Private Message   Add pitko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 10

Asi sem měl vždycky štěstí na spolehlivej zdroj kvalitní genetiky...
Takže sem věřil, že to co to má bejt, je tím, co je...a bylo!

Do skříňě si vždycky beru klony + něco navíc, kdyby všechny nevyšli.
Nemam prostor a čas na dlouhodobý držení matek, takže pokud jdo o out, pořídim nějaký řízky (ze spolehlivýho zdroje) ze kterých si vyrobim na jaro matky. Ty rozřežu a putujou ven - vše samozřejmě s vědomím poskytovatele genetiky....tímto ještě jednou děkuji. Jinak sem se setkal s moc příjemným jevem - čim lepší genetika, tím levnější...prostě si to vem, kámo! THX once more!

Srga!

Old Post 03-02-2004 v 08:06 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 11

ehm, tak já mám na venek dvě odrůdy - only seeds, které řešíme už od roku 88
jsou to noname jedna z ukrainy, druhá jižní morava
no a in - itśmysecret

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 03-02-2004 v 19:37 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Do dneska sem si myslel, ze mam klony, ze spolehliveho zdroje - kamarad /ne od tud/, ale co se nestalo. Kyticky sou 33 dnu na kvetu, jsou to asi 4 modely misto 2 a este k tomu spusta hermousu. Na to ze to byl kamarad a ty rizky byly dost drahy, tak je to dost smutny. Takze chystam tak do mesice poridit novou genetiku z ciziny, zasadit vsechny seminka vyselektovat si svoji KVALITNI maticku.

Old Post 04-02-2004 v 12:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 13

nevim, jestli mam klony "prejety", nebo ne e! jsem stastnej, ze je mam - diky grower.cz jsem nasel klony i bezva lidi, vo ktrejch jsem nevedel a zili jsme doslova vedle sebe! mrzi me to, co tady ctu, ale chapu to rozhorceni!

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 04-02-2004 v 22:08 PM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 14

no ja za rizky rad zaplatim, protoze nemam moznost se k nim jinak dostat a na matku proste neni misto! jsou dva druhy SOCKu, cejtil bych se jako socka, nekoho prosit vo rezani zadarmiko...prace, cas, provoz a v neposledni rade matkarna taky neni zadarmo, ale nadruhou stranu prodej nekvalitniho rezani za prasecky castky = taky SOCK!

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 05-02-2004 v 13:08 PM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 15

chapu, jsou i jine veci nez penize ale proste matku nemam, tak jsem vdecnej za kazdej rizecek....respekt tem lidem, ktery growing podporujou a jsou ochotny rizky poskytnout doslava za vlidny slovo! skrin jedu poprve a jsem strasne stastnej, ze uz se mi kyti vzpamatovali a zacali rust...promin BohouRe,vim ze dobra genetika je dulezita, ale pro me je ted hlavni, ze ty kytinky MAM!

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 05-02-2004 v 15:56 PM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 16

dobrej rizek, muze bejt jen od dobrejch lidi!

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 07-02-2004 v 17:23 PM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3624360 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív