Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » LED-Skříň-test
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 33

To ISIUIPI:Máš to pěkné,sice s těma IR diodama se přikláním k názoru Deda Mraz,ale třeba opravdu dopomáhají kytičkám k růstu-nevím.Ještě bych Tě chtěl upozornit na to sériové zapojení LED.Pokud se odpálí jedna jediná LED je problém:Přestanou svítit i ostatní diody. Doporučil bych z vlastní /a nejen z vlastní/ zkušenosti použít zdroj z počítače.Utáhne bez problémů i 200-300W.Snad se vyrábějí i vyšší watází,ale to jen moje domněnka.Záleží kolik z něj chceš maximálně dostat. Starší 200wattové lze koupit cca za 300KČ.

Old Post 17-02-2004 v 19:53 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 34

No ja nevim jak jsi to pochopil ale ja mam zdroj z pocitace zapojeny je to po ctyrech takze kdyz jedna prestane svitit tak me vypadne max jeden block kterej ma 4 diody.a co se tyce tech IR diod zkusil jsem to dat nad kytku cislo 2 a hned zacala rust rychlejc mozna by stejnou sluzbu udelala ta tlumivka na zarivku kdybych ji soup dovnit skrine,az jsem priste dam fotky tak poznate houby protoze jsem je mirne zastip aby byli priblizne stejny.

LED skrin

Old Post 18-02-2004 v 03:32 AM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 35

A na kombinaci sodik modry LED bych se vykaslal a radsi tam dal jednu zarivku cool white.

LED skrin

Naposledy upravil lSlUlPl 18-02-2004 v 03:45 AM

Old Post 18-02-2004 v 03:34 AM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 36

To ISIUIPI:Aha,tak teď už chápu.Ale tu tlumivku bych dovnitř skříně asi nedával.Je tam poměrně vlhko a časem by začla korodovat i když je natřená barvou.Navíc zářivka cool white nemá takovou ekonomickou účinnost /poměr wattáž-světlo/jako modré LED.To je ovšem jen můj názor.Je třeba experimentovat.

Naposledy upravil mydena 18-02-2004 v 22:18 PM

Old Post 18-02-2004 v 22:11 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 37

já už taky dost dlouho přemejšlim o LEDkách, zdá se mi to jako opravdu zajímavé řešení. Mám v hlavě vymyšlenou nějakou kombinaci červených diod a spořivek, ale proč vlastně píšu ...
Napadlo mě, jelikož světlo z LED diod je dost usměrněné do jednoho bodu, že kdyby se vzalo plexisklo zahřálo se a jakoby se "polámalo" aby vznikly nerovnosti, který by se umístilo pod ten LED panel, tak by se světlo z diod líp rozprostřelo a pro ty kiti by to bylo určitě příjemnější.
Nevýhoda je ta, že budou nějaký ztráty

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 18-02-2004 v 23:13 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 38

Možná by bylo lepší,kdybys vyrobil plexisklo na míru,třeba o síle cca 8mm,navrtal do něj slepé díry do hloubky cca 4mm /stačí/a do těch děr "nasadil" LEDky.Je to dost přesná práce pokud bys měl LEDky osazené na tišťáku,ale stálo by to za to.Světlo by se "rozložilo" mnohem lépe a stejnosměrně.Navíc by to vypadalo mnohem efektivněji,nez "pokroucené" plexi od nahřívání.Nebylo by na škodu také zhotovit tzv. rastrování,pokud mi rozumíš.Rastrování je např.na zářivkových krytech-vrypy, co vypadají jako mřížka.Rozkládají světlo.

Old Post 19-02-2004 v 02:32 AM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 39

To Mydena:To sice jo ale pomer cena zarivky+vykon a pomer cena diod+vykon je podle me vitez zarivka ale mozna kecam radsi to obcihni a dej vedet.A k ty tlumivce je me celkem jedno jestli zrezne,kamos me prinese novou v tom neni problem a stejne mam dojem ze by ji to slo dost pomalu protoze je celkem huste natrena a slusne topi.
To White:Ty hele to je na delsi diskusi musis met diody s co nejvetsim uhlem ja mam 60 rozostrit je muzes tak ze je zabrousis do roviny a vylestis,ale startis na intenzite a nic to neprosviti.Je lepsi s nima nic nedelat a dat je hustejc stejne tu kytku nemas nalepenou primo na diodach a i pri vzdalenosti 2 cm to pomerne hezky splyne.Jestli jsi teda mel na mysli tohle??To plexisklo se slepejma dirama by treba bylo dobry ale byla by to hrozna mrdacka protoze by jsi je musel jeste lestit aby nebyli tak velky straty zas tak moc to totiz nesviti a ani malou stratu si nemuzes dovolit.
Jo a nejaky fotky dovalim az bude trocha casu.Stejne zatim neni videt moc velka zmena pod tema 70 to rostlo fakt bidne pod 150 uz je to lepsi ale mam je tam teprv par dni.Zejtra snad pribude dalsich 100 az 150 diod podle toho jak se kamos zasnazi.

LED skrin

Naposledy upravil lSlUlPl 19-02-2004 v 02:46 AM

Old Post 19-02-2004 v 02:38 AM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 40

To ISIUIPI:Jo,s tou tlumivkou máš asi pravdu-bude jí to trvat poměrně dlouho,než zrezne pokud je hustě natřená.Já mam právě takové s dost chabým nátěrem.Ty poměry zjistím a pak dám vědět.Ještě se přesně podívám na spektrum,vlnovou délku cool white a porovnám s led 5 BLU 3000.

Old Post 21-02-2004 v 11:44 AM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 41



Nazdarek lidi tak jsem tu s pokracovanim.Dnes jsem pridal dalsich 120 LED diod takze jsem na 270.Lampa vypada takhle.Takze lampa ma ted dohromady asi 16 W.

Naposledy upravil lSlUlPl 24-02-2004 v 22:38 PM

Old Post 24-02-2004 v 21:58 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 42



No a tady je par fotek jak kytka vypada.Dnes jsem na 30 dnu rustu ale ze zacatku to slo dost ztuha 80 led nic moc,pod tema 150 se to uz celkem zacalo rozjizdet,ted testnu na par dni tech 270.Pak to trosku protrham mezitim vyrobim pletivo na SCroG prepnu 12/12 a uvidime.Rek bych ze na hlinu to neni zas tak spatny ale ted me sere ze jsem byl ze zacatku linej a nevyrobil malinkej bublerek.S hlinou nemam moc zkusenosti a stve me na ni ta rychlost regulace hnojiv.
A zaverem prozbycka dosel me Pythamin a nemam zrovna volnejch 400 na dalsi davku nenasel by se dobrodej co by me tak 50 ml poslal za rozumnou cenu na dobirku cekal bych ze tak 100+ postovny by to mohlo spravit ne??Pripadnej zajemce PM

Old Post 24-02-2004 v 22:10 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 43

Jo a az me budete nekdo neco priste odpovidat tak nemusite psat zadny iSiUiPi nebo ISIUIPI proste napiste jen SUP chtel jsem takovej nick ale uz byl zabranej.

LED skrin

Naposledy upravil lSlUlPl 24-02-2004 v 22:40 PM

Old Post 24-02-2004 v 22:20 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xOOm
Nový Člen

Karma uživatele xOOm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 44

Ta skrinka je fakt dobra, az bude poradne funkcni tak usetri spoustu penez. takovou si urcite musim udelat

Old Post 24-02-2004 v 23:16 PM
xOOm je offline   Profil uživatele xOOm   Find more posts by xOOm   Foto galerie člena xOOm   Click here to Send xOOm a Private Message   Add xOOm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 45

Takže Supe , chtěl jsem ti jenom poradit, až budeš příště fotit rozsvícenou lampu, že by bylo fajn udělat fotku typu "jak to osvětlí můj pokojíček" apod. Viděl jsem takovou foto na OG a jsem si jist, že by to každého odradilo od příspěvků jako "vykašli se na to" atp.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 24-02-2004 v 23:27 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mR_nEo
Nový Člen

Karma uživatele mR_nEo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 46

JJ, vypada to cim dal lip a lip. Za chvili z toho bude velkovyrobna . Uz uplne vydim ty lepivy palice. Az to budeme testovat, tak abych si zaridil potom aspon dva dny volno, abych se z toho byl schopnej dostat

Old Post 25-02-2004 v 01:33 AM
mR_nEo je offline   Profil uživatele mR_nEo   Find more posts by mR_nEo   Foto galerie člena mR_nEo   Click here to Send mR_nEo a Private Message   Add mR_nEo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gibkiou-Sun
Nový Člen

Karma uživatele Gibkiou-Sun - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 1  

Obecné SUP is the BEST!! Příspěvek č. 47

)) Grass je v nas!!

Old Post 25-02-2004 v 15:36 PM
Gibkiou-Sun je offline   Profil uživatele Gibkiou-Sun   Find more posts by Gibkiou-Sun   Foto galerie člena Gibkiou-Sun   Click here to Send Gibkiou-Sun a Private Message   Add Gibkiou-Sun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manton
Stálý Člen

Karma uživatele manton - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 48

supe nejsem žádnej elektronickej odborník.... teda našel jsem si červenou LEDku na netu: 10uA 2,5V 60° vlnové délky jsou tam tři 700,600,45nm, průměr 5mm cena za jednu cca1Kč. Pak tam máš údaj CD co to znamená ? nejlepší by bylo kdyby jsem ti mohl poslat staženou dokumentaci (3 str.) k té diodě... já se v tom moc nevyznám.

Old Post 01-03-2004 v 14:35 PM
manton je offline   Profil uživatele manton   Find more posts by manton   Foto galerie člena manton   Click here to Send manton a Private Message   Add manton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0487740 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív