Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » LED-Skříň-test
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
lindemannos
Nový Člen

Karma uživatele lindemannos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 12  

Hydroponie Moje pěstírna Příspěvek č. 17




sem udělal takovej mini pokus uvidíme jak to dopadne Kytka (Skunk) stáří 4dny no a svítim na to 80led červený a 10žlutý a 10zelený akorát sem blbej asi brzo dokoupim ty Modrý sem na ně zapoměl :-( jo a je to Hydro..

Old Post 03-02-2004 v 13:56 PM
lindemannos je offline   Profil uživatele lindemannos   Find more posts by lindemannos   Foto galerie člena lindemannos   Click here to Send lindemannos a Private Message   Add lindemannos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lindemannos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lindemannos
Nový Člen

Karma uživatele lindemannos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 18

Tak mi k tomu kdyžtak napište co by ste přidaly Atd atd jinak ještě nejde to moc vidět ale je tam i větráček na 12v z Pc takže mi tahle bedýnka udržuje teplotu stálou !! 24,5 stupně a po vypnutí a večer okolo 19-20. myslim že na to že sem to sesmolil včéra v 23:30 je to dobrá pěstírnička a hlavně Dobře maskovaná :-) (repro bedna)

Old Post 03-02-2004 v 14:09 PM
lindemannos je offline   Profil uživatele lindemannos   Find more posts by lindemannos   Foto galerie člena lindemannos   Click here to Send lindemannos a Private Message   Add lindemannos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lindemannos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 19

citace:
...a 10zelený ...

Fakt nechápu, kde to vázne...
Jinak ale K+ za praktický experiment.

Old Post 03-02-2004 v 17:19 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lindemannos
Nový Člen

Karma uživatele lindemannos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 20

pro deda Mraz:
A deset zelených sorry moje zhulenost nezná mezí... :-)))

Old Post 03-02-2004 v 19:42 PM
lindemannos je offline   Profil uživatele lindemannos   Find more posts by lindemannos   Foto galerie člena lindemannos   Click here to Send lindemannos a Private Message   Add lindemannos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lindemannos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lindemannos
Nový Člen

Karma uživatele lindemannos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 21

do budoucna bude víc reportů...

Old Post 03-02-2004 v 19:46 PM
lindemannos je offline   Profil uživatele lindemannos   Find more posts by lindemannos   Foto galerie člena lindemannos   Click here to Send lindemannos a Private Message   Add lindemannos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lindemannos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 22

lindemannos: ne to nebylo o gramatice, ale o tom, že zelené LED jsou při pěstování asi tak platné, jako mrtvému zimník... Kytky prostě zelené světlo nevnímají, je to logické už z toho, že se samy jeví jako zelené - zelené světlo nepohlcují, ale odrážejí. Takže pokud to chceš mít barevnější z estetických důvodů...proč ne?, ale jinak jsou ty zelené diody opravdu k ničemu (leda bys je měl na samostaný spínač a používal je pro pozorování kytek v noci, to by jim totiž vůbec nevadilo).

Old Post 03-02-2004 v 21:19 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lindemannos
Nový Člen

Karma uživatele lindemannos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 23

Aha tak dík to sem fakt nevěděl sem mislel že vnímaj světla RGB ... noo nic tak koupim radči ty modrý tim nic nezkazim...

Old Post 03-02-2004 v 22:28 PM
lindemannos je offline   Profil uživatele lindemannos   Find more posts by lindemannos   Foto galerie člena lindemannos   Click here to Send lindemannos a Private Message   Add lindemannos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lindemannos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 24


Konecne jsem si nasel cas a dam sem nejaky fotky jsou porizeny asi priblizne v 10 dnu rustu nechal jsem tam jen dve kytky protoze geometrie lampy byla lepsi jen na dve.Vcera jsem pridal dalsich 70 cervenych diod a udelal test s IR diodama.IR diody jsou smd a je jich asi 150 vykon presne nevim.Udelal jsem takovej mensi testik ale nevim jak moc je prukaznej.Svitil jsem IR lampou na teplomer ze zvdalenosti asi 6 cm a teplota se zvedla o 4 stupne.IR lampu jsem dal nad kytku 5 den rustu kytka je vetsi a zdravejsi ale muze to bejt jen nahoda chce to vic testu.

Old Post 11-02-2004 v 15:33 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 25



Takhle vypada IR lampa kdyz je zhasnuta a kdyz sviti

Old Post 11-02-2004 v 15:38 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 26


Dale jsem modifikoval normalni lampu

Old Post 11-02-2004 v 15:43 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 27


Potom se me jeste nekdo ptal na zapojeni je v podstate takovyhle ale obcas to nevyjde takle hezky a musi se to tahnout kuli jedny diode treba az na druhou stranu.Jinak odpory mam dva druhy 70 diod jede prez 200 ohmu coz je asi 20 mA a dalsich 70 jsem trosku prizavil a dal odpor 150 ohmu coz je asi 26 m A uvidime jestli to vydrzej a nebudou odchazet.Jinak se musim priznat ze kytky nemaj takovou peci jako by si zaslouzili dvakrat jsem je musel previst v mrazu a jednou jsem dokonce pich kolo tak to bylo na dyl mam taky dojem ze by si zalouzili presadit protoze v takhle malejch kvetinaccich rychle vyschnou zvlast ta co je pod IR.Takze je obcas zaleju opravdu v nejvissi cas.Coz jim moc nesvedci no snad se polepsim.

To lindemannos:Rekni me prosim nejaky parametri tech diod co pouzivas a obcas dej foto jak to roste at mam srovnani

Old Post 11-02-2004 v 16:21 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mR_nEo
Nový Člen

Karma uživatele mR_nEo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 28

Fakt velmi pekna skrinka. Uz se moc tesim co z toho vyroste a vyzkousime to .

Old Post 11-02-2004 v 16:50 PM
mR_nEo je offline   Profil uživatele mR_nEo   Find more posts by mR_nEo   Foto galerie člena mR_nEo   Click here to Send mR_nEo a Private Message   Add mR_nEo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 29

lSlUlPl: he he, pěkná IR lampička, ale jenom upřesním pro ostatní, aby si nemysleli, že to ve skutečnosti takhle hezky svítí...takhle lehce do modra a hlavně viditelně to lze nafotit jen digiťákem (máš 2MPix?). IR záření je jinak lidskému oku neviditelné. Pokus. Podívejte se do vysílací diody na vašem dálkovém ovládání, vidíte něco, když mačkáte tlačítka? Jinak stále si myslím, že IR nemá pro pěstování význam, ale rád se nechám v budoucnu přesvědčit o opaku

Old Post 11-02-2004 v 17:32 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 30

Hele u tehlech IR diod to videt je malo sice ale je i lidske oko ma moznost videt v IR spektru sice znacne omezene ale ma.Jo a jinak Kdyz jsem ty kytky rizkoval meli obe priblizne stejne a to kolem 3 cm po deseti dnech ma ta bez IR 5 cm a ta s IR 10.Ale rikam muze to bejt nahoda.Ted zkusim presunout tu IR lampu na tu druhou a uvideme jestli nastane zlepseni.Jinak ve skrini je za chodu stala teplota asi 25 C.Kdyz posvitim na kytku dostavam se na 28 C az 29 C coz je podle me idealni pro rust.Samo ze bych si tam klidne moch pritopit necim jinym mozna i s lepsi ucinosti nez maj ty IR diody ale chci to met cely z diod jeste ty modry a rozjedu to ciste diodove.V dobe kvetu chci zkusit UV B ale jeste jsem nesehnal spravny diody.

Old Post 11-02-2004 v 18:06 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n1cer
Nový Člen

Karma uživatele n1cer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 31

nebylo by mozno soupnout dalsi fotky? jsem na to zvedavej

Old Post 17-02-2004 v 18:42 PM
n1cer je offline   Profil uživatele n1cer   Find more posts by n1cer   Foto galerie člena n1cer   Click here to Send n1cer a Private Message   Add n1cer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 32

Moc dobrý nápad,Gumho!Zkouším to taky.Má to logiku a konec konců SIUIPI dokumentoval krásnýma fotečkama-taky pochvala.Zatím jsem u navrhování plošného spoje.Budu ale kombinovat pouze modré led se sodíkem.Červených se zatím vzdám,protože identické spektrum má již zmíněný sodík.Navíc v pěstírně potřebuji 28 st.Celsia a v chladném období LED diody pěstírnu "nevytopí".Mimo jiné odtahové ventilátory udělají taky své,proto volím kombinaci sodík+modré led.

Old Post 17-02-2004 v 19:18 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0406420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív