Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Opravdový feťáci?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 49

A navíc, nejde přece říct, my hulíme a vy si pícháte roidy, to jsme wo hodně lepší. Nejde říct já radši budu hulit a ne sypat. Stejně tak nawopak. Jsou to 2 totálně odlišný wěci, který spolu vůbec nesouvisí Určitě by šlo hulit i sypat dohromady.
Společný mají jen předsudky, plno mýtů a pověr okolo(jak rpo i proti) a to, že jsou "zakázaný" a společností házený do jednoho pytle drog a zakázaných podpůrných látek.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 21-11-2003 v 09:43 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JirikDC19
Nový Člen

Karma uživatele JirikDC19 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 50

Nesnasim takovyhle vygumovany hlavy - ktery misto mozku maj svaly (viz. nackove). Ale kazdy svyho stesti strujce jak se rika.(takze vsichni jednou musej dojet ). Takze vsem takovym posilam tento vzkaz :



Old Post 21-11-2003 v 12:06 PM
JirikDC19 je offline   Profil uživatele JirikDC19   Find more posts by JirikDC19   Foto galerie člena JirikDC19   Click here to Send JirikDC19 a Private Message   Add JirikDC19 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele JirikDC19! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JirikDC19
Nový Člen

Karma uživatele JirikDC19 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 51

Ty jses tady jen od toho abys "prudil" nebo co jako.
Myslis, ze kdyz kazdej den nesedim u kompa "vyhulenej" jako ty a nepredhanim se s ostatnima kdo bude mit vic prispevku, ze neumim pestovat nebo co jako. (a jestli ti vadi, ze jsem misto hyfropponi napsal "hydroffoni" tak prominte pane uz se to nikdy nestane ). Ty asi beres lidi podle toho kolik maj bodu na nejakym pofidernim serveru o huleni. Proste me neprud, kdyz me neznas, OK. Myslis, ze si nepestuju svy vyslechteny modely? (jen si chci ted vypestovat to nejlepsi z nejlepsiho vydis na tom snad neco spatneho).

Naposledy upravil JirikDC19 24-11-2003 v 11:36 AM

Old Post 21-11-2003 v 14:12 PM
JirikDC19 je offline   Profil uživatele JirikDC19   Find more posts by JirikDC19   Foto galerie člena JirikDC19   Click here to Send JirikDC19 a Private Message   Add JirikDC19 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele JirikDC19! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 52

JirikDC19: mno, BohouR ma pravdu Proc tedy navstevujes tenhle pofiderni server?
btw. co je pro tebe to nejlepsi z nejlepsiho? vzdyt kazdy model, muze byt pro nekoho nejlepsi a jestli myslis, ze to je jenom v % THC, tak toho o huleni IMHO moc nevis

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 21-11-2003 v 18:23 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 53

bohour, cicmon: hele nechte ho být, on to tak nemyslel při psaní se může splést každej (ale pobavil jsem se u hydrofonie celkem dost)
jirik: všechno je v klidu, kluci jsou možná jenom trošku podrážděnější, ale nic ve zlém. já osobně se taky dívám trochu špatně na lidi, kteří chtějí nejlepší skunky, protože to není jenom o papírových nejvyšších hodontách. ale už jenom to, že jsi tady na serveru tě ukazuje v lepším světle. pokud ale trváš ma mejlepším matroši, tak na netu je spousta obchodů, kde ti mile rádi za mrzký peníz pošlou ty nejlepší skunky, jaké si budeš přát.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 24-11-2003 v 08:26 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JirikDC19
Nový Člen

Karma uživatele JirikDC19 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 54

OK, omlouvam se. Modely, ktere my vyhovujou uz jsem si davno vypestil. Chci si jen zkusit vypestovat to "nejlepsi" co se vypestovat da. Takze nejaky radoby "nej" model ve vode.

Old Post 24-11-2003 v 11:35 AM
JirikDC19 je offline   Profil uživatele JirikDC19   Find more posts by JirikDC19   Foto galerie člena JirikDC19   Click here to Send JirikDC19 a Private Message   Add JirikDC19 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele JirikDC19! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 55

To vzteklej Jirka 90210 : Jiriku,nikdo nepochybuje o Tvým umění. Nikdo nepochybuje o tvý chytrosti. Jistě si sám nejlepší skunky na netu najdeš sám, protože lidi na pofiderním serveru by Ti mohli poradit špatně, poněvadž jsou taky pofiderní. A hlavně ty lidi, který se tu dělí o informace i nějaký rok. Ty jsou skoro nejpofidérnější. A pak úplně nejpofidernější skupina lidí je ta, která má už nad 20 příspěvků, protože to dělají hlavně qůli tomu, aby v co nejkratší době dosáhli co nejvyššího čísla. Ale to jsme u jiného tématu.
A teď k tématu:
vážně si myslíš, že každý kdo je svalovec je nácek? Souvisí to nějak?
A co Ty Bohoure, není Tvůj strach ze svalovců jen nějaká musculofobie, nebo jak by se to dalo nazvat? To by se dalo vyléčit, posadil bych Tě mezi mý 2 kamarády a dokud by ses nezačal tvářit spokojeně(nebo nezbláznil) , tak by Tě nepustili :-) ;-)

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 25-11-2003 v 08:10 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jelcin
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Ale no tak... Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od Ronnie
Ale no tak chlape. Takovýhle názor bych čekal od nějaké mámy z vesnice od plotny, ne od mladýho kluka. Z čeho vychází tvoje názory na naše sebepoškozování? Pokud z odborné literatury (o čemž pochybuji), pak by bylo vše ok, jenže ty podle mého vycházíš z klasikých médií, z novin a časopisů, kde si občas nějaký redaktor, který o dané problematice neví shola nic, sedne a chce napsat trhák. Posilovnu vidí maximálně při cestě do práce, jeho názory jsou zkreslené, medicínské vzdělání žádné. Cílem je napsat ale čtivý článek, tzn. bude přehánět vše, co se jen dá... Nedávno jsem takový článek četl, byl z nějakého pánského magazínu a hned v prvním odstavci dal autor jasně najevo, jak dané problematice rozumí, když napsal, že si to "píchají do žíly". Normální člověk mimo obor si toho nevšimne, celý článek zhltne a udělá si názor, jak jsou ti sypači špatní a že on by to nikdy nevzal. Jenže ten, kdo ví o čem je řeč (když to pošleš do žíly, máš před sebou pár posledních vteřin života) si z podobných článků nic nedělá. Jenže takových lidí je jasná menšina, mnohem více z nich vezme článek jako pravdu pravdoucí, zakoření se jim v hlavě a zeptej se jich potom, co říkají na doping...

Jasně, řeknou ti, že je to děsný svinstvo. Zeptej se jich ale proč... A oni mírně zaváhají, ale řeknou něco o poškozování zdraví. A teď se zeptej, co to poškozuje konkrétně, jestli se tomu nedá předejít, jak se to dá korigovat, jesti to dělají všechny látky... A vsaď se se mnou, že pokud nebude chtít daná osoba mlžit, bude mlčet.

Neříkám, že jsou tyto látky neškodné, jen říkám, že je pravda hodně daleko od toho, co se v médiích objevuje. Pokud jsi vrcholový sportovec, který v zájmu nejvyšších výkonů už ani nevysazuje a jede na slušných mega dávkách, bude tvoje "zdraví" zřejmě nahlodáno kvalitně. Pokud jsi ale běžný kluk, který hledá ambice tak někde na národních mistrovstvích a nebo co to dělá jen pro sebe a sype dostatečně s rozumem a hlavně pod rozumným dohledem, pak je na tom mnohem a mnohem lépe než třeba běžný kuřák.

Teď otázka: Je opravdu nutné to brát?. Jak se to vezme. V jedné reklamě kdysi zaznělo: "Život je otázkou priorit". A přesně tak to je. Pokud je tvojí prioritou chodit od rána do večera do školy, dělat radost rodičům a připravovat se na budoucí život, pak to nutné není. Stejně také pokud už buduješ kariéru, rodinu, cokoliv, co se stává tvým smyslem života... Jenže ne každý (ve svém věku) ten smysl hledá v takovýchto věcech, protože jeho třeba naprosto uspokojuje sport. Ráno se probouzí s myšlenkou na trénink a večer se stejnými myšlenkami uléhá. Mezitím absolvuje skvělé vyčerpávající tréninky a jeho pocit je naprosto úžasný. Nežije ve stresu, protože na všechno mimo svého sportu kouká s naprostým nadhledem. Pocit... To je to, o čem je život. Tohle je důvod, proč je člověk člověkem. Zamysli se nad svojí denní rutinou... Proč jí děláš? Přece proto, že z ní máš dobrý pocit!

Takže, pokud je tvojí prioritou sport a pokud ti sport a svoje vlastní zlepšování přináší jen a jen dobrý pocit, pak na tom, jestli si pomůžeš anabolickými steroidy (nebo jinými léky) absolutně nezáleží!

Nejsem si naprosto jist, o čem je tohle fórum (není o trávě?), ale předpokládám, že tu jsou mladí lidé, kteří nebudou jen přejímat cizí názory a své postoje si budou stavět na mnohem pevnějších základech. Nechci tady anabolika nijak obhajovat, jen ale také nechci, aby v nich lidé viděli to strašné zlo, které používá pár vyvrhelů na kraji společnosti. Doping se v současnosti používá téměř v každém sportu. Mnoha lidem se při vyslovení slov "anabolické steroidy" před očima zjeví kulturistika, jenže tak černobílé to není. Hokej, fotbal, atletika, tolik oblíbený desetiboj, sprint, lyžování, třeba i hloupý ping-pong... Tam všude doping jede a ani to nemusí být na úrovni těch nejlepších z nejlepších, protože už na národních, na krajských přeborech potkáš kluky i holky, kteří mají k čistým sportovcům hodně daleko.

Poslední věc, zdravotní rizika. Píšeš o padání vlasů... Ano i ne. Záleží na konkrétních látkách, záleží s čím je kombinuješ a tenhle efekt se dá vcelku úspěšně korigovat k nule. "Zmenšování koulí?" Ano, v kůře je to pochopitelné, tvoje vlastní produkce testosteronu klesá, protože ho tělo dostává dost z venku, jenže pár týdnů po vysazení je VŽDY vše zase v pořádku. Mimo to, chuť ne sex je v kůře skutečně šílená (myšleno v kladným slova smyslu) a partnerka je mnohdy opravdový chudák, ktreý vše musí snést...

Raději končím, omlouvám se za hodně dlouhou reakci, ale nedalo mi to.

Ronnie
ronnie@ronnie.cz
šéfredaktor www.ronnie.cz

Old Post 25-11-2003 v 09:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 57

JE A JA SI POD TIMHLE TEMATEM PREDSTAVOVALA, ZE JAKO SE TU BUDE KECT O TOM ZE KDO POVAZUJE TRAVU ZA DROGU A VONO TU JDE O STEROJDY??BOZE..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 02-12-2003 v 17:02 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 58

To Jelcin: člověče, chlape, umíš sqěle kopírovat, to bys nás to mohl všechny naučit , ne?
ZMončo, na to, jestli je tráva droga a jaká a kdo ji jak bere existuje už několik témat, stačí hledat.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 04-12-2003 v 07:26 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 59

dobrý dobrý..Jinak Jelcin..to jo, jak se to asi dělá?ghighi

Old Post 04-12-2003 v 09:45 AM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skrt
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Doping Příspěvek č. 60

K těm steroidům.Nemam pomyšlení že bych s tim teť někdy začal to ani náhodou ale s ronniem ůplně souhlasím!!§Vy asi nevýte co je to 5x do tejdne prolejvat v posilovně pot a jen tak pro nic když jste se už dostaly na maximum svý fyzicky možný sýly.Co vám zbyde buď bejt zapomenutej v rohu a nebo na špici,co si vyberete???Články o vedlejších ůčincích sou taky bezva!!!Všichni tomu bezhlavě věřte to je jako kdybych já psal o migraci polárních lišek...blbý přirovnání asi ani nemigrujou ale když o tom nic nevim tak nebudu dělat blbej dojem na ostatní.Už nikdo z vás vzal někdy do ruky činku???Asi ne ale ubalit si špeka to jo a pak kecejte o vedleších ůčincích a v tom to je ten novynář přemejšli a sepisuje svuj článek a přitom páli jednu cigaretu za druhou.Když to nechce brát ať to nebere ale ať tyky drží hubu a věnuje se třeba tý migraci který rozumý asi 1000x víc.Už chápete c čem to je???Tydle látky ke sportu patří a v dnešní době to bez nich vlastně ani nejde ještě možná na okresním přeboru ale dál ne,tak co ze sportem do kterého jste dali ůplně všechno třeba po dobu 5 let skončit,umře kus ve vás.

Old Post 03-01-2004 v 20:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doctor Q
Nový Člen

Karma uživatele Doctor Q - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 9  

Palec nahoru Příspěvek č. 61

Teda tohle je zajimava diskuze a je tu celkem dobre videt rozdil mezi "flame" prispevkama a normalnima reakcema lidi, ktery maj na vec vopravdu nejakej nazor, kterej se nemusi kazdymu zamlouvat, ale je aspon trochu rozumne podlozenej. Predem sorry za neprehlednost mejch vyplodu, ktery tu ze sebe vyhodim

Mno takze ja rozhodne nejsem korba a nejsem teda ani rachiticka postava, takze do mne ihned muzete vsichni zacit rejt, kdyz se mnou nebudete souhlasit, ale ja si myslim, ze je fakt neferovy do lidi co sypou jakkoli rejt. Podle mne to fakt neni o nejakym "podvadeni". Nemam osobni zkusenost s roidama, ale na ronnieho stranku jsem narazil jeste driv nez na grower, dokonce jeste nez jsem vubec zacal palit (dalsi duvod proc me poslat do kytek). A tomu, co ronnie pise docela verim, svoji kultivovanost a snad i odbornost nam tu vsem ukazal. Mno a pokud neni chyba v tom, jak jsem to JA pochopoil, tak je primarni duvod proc zacit sypat dosazeni fyzickyho limitu. Proste makas jako das, udelas super svaly, ale pak prijde moment, kdy uz to telo proste vic udelat nemuze. A ted zalezi na tom, jak to vemes - bud si reknes "ok, tohle je maximum, ted uz vejs nemuzu". Ale taky pro tebe kulturistika muze bejt fakt dulezita a proste nemuzes skoncit. Je to cast tvyho zivota a z nejakyho duvodu na sobe chces pracovat vic a vic - muze to bejt vyzva, kompenzace nejakyho problemu nebo jen zdrava soutezivost. No a pokud chces jit dal, tak musis zacit roidy brat. Neni to zpusob jak si zkratit cestu nahoru, ale jak se dostat mnohem vejs, nez by normalne slo. Nepodvadis, ale rozsirujes svoje hranice a moznosti.

Dalsi vec, ktera mi docela stve, je ze lidi, ktery by meli mit nejvic pochopeni, lidi kterym taky komplikujou zivot myty a dezinforěmace ve spolecnosti - proste lidi tady na foru dokazou bejt tak hnusne prudivy. Ronnie tu proti nam nerekl vubec nic hnusnyho, celou dobu se snazil o maximalni pochopeni a nikdy nesklouznul k nicemu horsimu nez "asi tomu uplne nerozumis". No a jak na to zareaguje komunita groweru? Vodsoudi sypace jako hnusny fetaky a vsechny je posle do kytek! Jak vubec muze nekdo bejt plnej takovyho mnozstvi predsudku? Jako kdyz nekdo rekne ze sypaci sou fetaci, tak podle me nema pravo se ani jednim slovem zastavat huleni. Kdyz muze rict ze sypaci sou fetaci, tak pak ma kazdej vokolo nas pravo rict ze palici jsou narkomani. Predsudky jsou snad nejhnusnejsi vec na svete a zrovna my bysme se jich meli snazit zbavovat, ne je v sobe mit!

Mam sice pochopeni pro lidi, ktery nemaj radi namakance, protoze jim udelali parkrat problem nekde na ulici, je to trauma a clovek ma sklony pak vsechny nabuseny lidi vodsoudit a strcit do jednoho pytle, jenze prave tomu bysme se meli snazit vodolat, ne? Jak je asi vam, kdyz nekde na Nove uvidite reporataz vo mladejch lidech, ktery vykradaj obchody a kourej travu? Nakonec k tomu nekdo rekne, ze trava uvolnuje zabrany a lidi pak kradou, nejakej reporter podekuje za informaci a udela pohled "spravedlivyho soudce" do kamery. Proste to urcite vsichni znate - generalizace a hazeni vsech lidi do jednoho pytle kvuli spolecny zalibe je hnus! Urcite se to kazdyho z vas nekdy dotklo.... a ted je to tady zase, ale delame to my!

Uz mi dochazej myslenky a taky sem to trochu moc protah, ale kdyz jsem videl nektery ty reakce, tak se mi skoro zved kybl. Budte sakra vic tolerantni. Jedinej spolecenej rys nikdy nemuze znamenat, ze vsichni jsou stejny. Cloveka urcuje jedine jeho osobnost a jeho ciny, ne prislusnost do nejaky skupiny.

Nakonec bych chtel akorat rict, ze me mrzi ze Ronnie uz tohle forum nenavstevuje, myslim ze byl nejvetsim prinosem pro tuhle diskuzi.

Peace... out

Old Post 04-01-2004 v 00:41 AM
Doctor Q je offline   Profil uživatele Doctor Q   Find more posts by Doctor Q   Foto galerie člena Doctor Q   Click here to Send Doctor Q a Private Message   Add Doctor Q to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duplo
Stálý Člen

Karma uživatele duplo - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 25  

bobulky Příspěvek č. 62

Jo doctor Q to řek správně...Znám pár nařachanců-bobulářů a hodně jich je v poho a dokonce občas čaděj.Dokonce i ta VŠ tam je..No nic jen sem chtěl napsat něco na podporu ronnieho.
Tak hulení zdar
P.S. a všemu/a všem co je démonizované a utlačované
státní mocí

Old Post 04-01-2004 v 10:54 AM
duplo je offline   Profil uživatele duplo   Find more posts by duplo   Foto galerie člena duplo   Click here to Send duplo a Private Message   Add duplo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Anabolické steroidy Příspěvek č. 63

Zcela souhlasim s ronniem........ví toho o tom určitě víc než vy všichni. Angelo.Prowolone@seznam.cz nebo http://www.angelo-prowolone.webzdarma.cz

Old Post 10-03-2004 v 20:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 64

Vsetko zavisi od pristupu k huleniu.

Old Post 29-03-2004 v 11:28 AM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5187290 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív