Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Opravdový feťáci?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Ronnie
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

bolehlaf: >>>Nezlob se ale me to jako hloupost nepripada.... <<<

A mě ano, protože mi to přijde, jako kdybych z někoho tady dělal závisláka na heroinu... To si samozřejmě netroufnu, protože mi je celá problematika trávy a hard věcí hodně vzdálená, ale stejně tak by jsi dle mého měl reagovat ty na Synthol. Synthol se totiž liší od steroidů (když pominu chemické složení) jednou velmi výraznou věci a tou je spektrum jeho "uživatelů". Když se podíváš do průměrné posilovny, dost pravděpodobně většinou na někoho, kdo má nějaké zkušenosti s anaboliky najdeš, jenže aby jsi našel někoho, kdo má zkušenosti se syntholem, musel by jsi jít pravděpodobně za hranice, protože osobně neznám nikoho z tohoto státu, kdo Synthol používá. Ano, pár kluků tu možná bude, ale bude jich tak pro počítání na jedné ruce... A když je porovnáš s počtem všech standardních sypačů, vznikne procento nula nula nic... doslova.

biscuit: >>> driv jsem trochu cvicil a kulturistiku mam rad. myslim ze tenhle typek nema ani z kulturistickyho pohledu dobrou figuru. ma otekly bicepsy a tricepsy. v porovnani s ramenem nebo predloktim to vypada smesne. myslim ze takhle zdeformovanej clovek je smutnym pripadem toho, jak to dopada kdyz nekdo nevi co je to harmonie. mmj. to plati i s hulenim. myslim, ze takovejch typku co jsou zdeformovany podobne jako mistr s obrazku ale z huleni se taky par najde. <<<

A přesně o tomhle tu mluvím. V každé skupině se najde pár exotů, který dělají takovýhle věci. Podívej na ty dva z obrázků v předchozích příspevcích... Jim podobných je na celém světě pět a půl a díky nim si bolehlaf dělá názor na užívání steroidů a potažmo celou kulturistiku, i když je to naprosto něco jiného...

McBloody: >>>Pises moc solidne, ale chlape, kdyby byly steroidy tak squely(MJ squela je, o tom neni pochyb...od lekarskeho vyuziti, az po vyrobu biomasy na topeni), jak rikas, tak by se prodavaly jako Bonpari v cukrarne...<<<

Já neříkám, že jsou skvělý, jen se trochu stavím od názoru, že je to svinstvo největší... Pokud totiž dáš jednou do roka 10 týdnů trvající kůru, budou následky na tvém zdraví nula. Nebezpečí tu ale je, ovšem to pramení z lidí a ne z těchto látek. Maník si skočí do první kůry a nabere 15kg hmoty. Líbí se mu to, cítí se skvěle, jenže kůra skončí a s tím přijde samozřejmý úbytek hmoty. Ten může být jen třeba 2-3kg, ale také 10kg a více, podle toho, jak se k tomu všemu staví, jaké má zkušenosti a vědomosti... Co pak udělá? Pokud je psychicky trochu slabší, skočí neprodleně do kůry další a šup tam větší dávky... A tohle je to nebezpečí, protože za rok či dva bude mít týdně tři gramy testosteronu a nebude vysazovat, jak je rok dlouhej. Nevím, jak je to s trávou u vás, ale řekněme, že nějaké dané množství trávy denně nevadí a na tom většina lidí začíná. Jenže co kdyby někdo toto množství vynásobil třeba deseti nebo stovkou a používal ho 365 a čtvrt dne v roce? Pak si myslím, že by i ta tráva dělala neplechu... A přesně takhle to je s roidy. Jdeš-li rozumně, pod dohledem někoho, kdo do problematiky vidí, pak se ti problémy vyhnou. Pokud ale začneš užívat steroidy s vidinou hory svalů za pár měsíců, pokud se na to díváš, čím víc budu sypat, tím budu větší, budeš v pytli...









snad na tom, ze to je zakazana latka neco bude! A tyhle svintstva mi prijdou docela nefer vuci lidem, co na sobe "OPRAVDU" tvrde makaj! Par tzv. "kulturistu" znam, no vlastne znam jich dost a vsichni jsou to agresivni zmrdi, takze ty jsi prvni neagresivni, ale muzes napsat cokoliv...... a jaq pise Dude, neserou se do nas, tak se neserme do nich, maji svuj "bobulkovy" svet, mimo Grower a mi svuj zmasteny, mirumilovny svet tady, kde je krasne mekoucko.....

Old Post 13-11-2003 v 17:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronnie
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

V závěru předchozího topicu jsem nechal ještě citaci někoho z dřívějška, na níž jsem chtěl reagovat, jen jsem jí přehlídl... Takže znova...

>>> snad na tom, ze to je zakazana latka neco bude! A tyhle svintstva mi prijdou docela nefer vuci lidem, co na sobe "OPRAVDU" tvrde makaj! Par tzv. "kulturistu" znam, no vlastne znam jich dost a vsichni jsou to agresivni zmrdi, takze ty jsi prvni neagresivni, ale muzes napsat cokoliv... <<<

Chlape, je mi jasné, že můj názor můžete brát jako hodně zkreslený, ale upřímně znám kulturistů doslova stovky a těch, které bych nazval "agresivními zmrdy" je tam... tak tři :-). A stejné množství agresorů ti najdu asi v každé jiné skupině lidí... Nevím, možná mám štěstí na lidi, možná se jen přede mnou chovají slušně, ale že by po mě někdo skočil, když mu zbaštím jeho proteinovou tyčinku se mi vážně ještě nestalo...

>>> A tyhle svintstva mi prijdou docela nefer vuci lidem, co na sobe "OPRAVDU" tvrde makaj! <<<

Tohle se mi nelíbí, protože to vyznívá opět, jako někde u někoho o kousek výš: vezmeš steroid, potom třeba popcorn, sedneš k televizi a ráno je z tebe hrana... Takhle to vážně nefunguje, protože, jak jsem psal, to by tu byli nabušení všichni...

Old Post 13-11-2003 v 17:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bolehlaf
Nový Člen

Karma uživatele bolehlaf - 13% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 35


Znova ti opakuju ze tahle debata neni jen o steroidech o kterych furt meles ale o vsem co do sebe dopujici kulturisti cpou.... to znamena vse od diuretik, pres inzulin, steroidy a i ten synthol (i kdyz uznavam, je to fakt asi zridka) az po latky, o kterych sami kulturisti a ti jejich dokturci ani nevi jak budou fungovat....

psios psal o sypajicich sportovcich - sypou se jen steroidy, nebo kdyz si nejakej manik picha i neco jinyho tak se tomu rika jinak????

Kdyby tato debata byla o vsech drogach ktery lidi pouzivaj tak by sis klidne troufnout mohl....mohl bys tu debatovat od cigarety po herak a ja nevim o cem jeste.

Tudiz muj prizpevek do debaty patri.....

Pro zajimavost prikladam seznam DENNICH opakuji DENNICH davek steroidu a buhvi ceho jeste jednoho kulturisty ktery tyhle "cykly" bohuzel nerozchodil.... dotycny Andreas Munzer (viz. foto) byl v te dobe kazdorocnim ucastnikem nejvyssich soutezi....pri pohledu na ty cisla se tomu ani trochu nedivim.


Newsgroups: misc.fitness.weights
Subject: The death anabolic plan of Andreas Münzer
Date: Sat, 27 Apr 1996 13:09:13 GMT

10-9 Weeks before the Competition daily: Ephederine, AN 1, Captagon, Aspirine, Valium, Clenbuterol

8-6 weeks before the Competition daily: 2 injects Testoviron a 250 mg
1 inject Parabolan
30 tabletts Halotestin
30 tabletts Metandienon
20 IE* STH
20 IE* Insuline

5-3 weeks before the Competition daily: 3 injects Masteron
2 injects Parabolan
30 tabletts Halotestin
50 tabletts Stromba
2 injects Stromba
24 IE* STH

2-1 weeks before the Competition daily: 2 injects Masteron
2 injects Stromba
40 tabletts Halotestin
80 tabletts Stromba
24 IE* STH
Insuline
IGF


Nevim jak vy ale ja si takovej den nedokazu predstavit.... raci si kousnu do pomerance nez abych do sebe ladoval vitamin c v tablete, nehlede na ty injekce....

A to dle meho nazoru nevypada v porovnani s ostatnimi kulturisty podobneho typu nijak extra... potom si uz vubec nedokazu predstavit co a kolik toho berou ti nejlepsi...

Dle mnoha vypovedi ruznych kulturistu ktery byli zverejneny ve svetoznamych kulturisticky casopisech na tom ostatni nejsou o moc lip....

Naposledy upravil bolehlaf 13-11-2003 v 19:51 PM

Old Post 13-11-2003 v 18:47 PM
bolehlaf je offline   Profil uživatele bolehlaf   Find more posts by bolehlaf   Foto galerie člena bolehlaf   Click here to Send bolehlaf a Private Message   Add bolehlaf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Stálý Člen

Karma uživatele Slim - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 36

Tak sem mrkl na tu Ronnieho stranku a muzu jen dotat ze na to pjeknje a dam si radsi

Pamatuj v pokoji a míru,že Absolutno,Tao je vtobě samém,že mezi ním a tebou nestojí žadný kněz ani kult,dogma,výrok,žadné učení ani učitel.Mysli na to,že není podstatné Dobro a Zlo,Já a Ty,Nitro a Vnějšek,Život a Smrt.Vejdi do Sféry,v níž není strach ze smrti ani naděje na posmrtný život,kde jsi prost břemen života i potřeby spasení.Ty sám jsi Tao.Buď tedy niní skálou,na níž marně naražejí vlny života.

*MiGueL*

Old Post 13-11-2003 v 18:54 PM
Slim je offline   Profil uživatele Slim   Find more posts by Slim   Foto galerie člena Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Add Slim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 37

víš Bolehlave, podle mě je to trošku jinak - to je svět, kterýmu zase až tak nerozumíme, ale dokážu si představit tu míru propagandy a misinformací, která se okolo táhne - to je jako by tobě něgdo vyčítal hero - jednou fetuješ, tak fetuješ...
hej a na steroidech fakt nejsem - jsem taková vyhulená trasořitka

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 13-11-2003 v 20:23 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronnie
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Díky Dude.

A jinak k tomu Munzerovi, bolehlafe, to so jsi napsal, je původem z Bildu. A Bild je bulvár... Andres zemřel kvůli diuretikům, takže jestli tam měl nějaký stanzol, GH či něco jiného je úplně jedno...

Spíš mě ale zarazilo ve tvém přízpevku něco jiného: >>> pri pohledu na ty cisla se tomu ani trochu nedivim. <<<

Promiň, ale nezdáš se mi jako odborník na problematiku androgenních látek. Opravdu poznáš, jestli je 1 injekce Parabolanu a 20 jednotek GH denně velká dávka? Co kdyby tam bylo napsáno třeba 6 ampulí superanabolonu denně... Byla by to také velká dávka?

Na závěr jen jednu poznámku. Možná tu píšu, filozofuju, argumentuju, občas trochu mlžím, když chci něco zjednodušit, ale rozhodně tu "nemelu", jak ty píšeš... Této problematice se věnuji pár posledních let a to ne na úrovni populárních časopisů, takže vím přesně, co zde píšu a na 100% si za tím stojím.

Je mi ale jasné, že tahle debata nikam nepovede. Nedávno se u mě řešila problematika homosexuálů. V daném topicu byl za homosexuály jeden jediný kluk a jinak ostatní hetero. Ti, kteří byli s jeho názory zajedno hned od začátku, ti za ním stáli i po desíti stránkách debaty. Ti, kteří ho ale hned od začátku odsuzovali, svůj názor, ač argumentoval opravdu výborně, nezměnili. Tím neříkám, že tu nějak skvěle argumentuji, spíš jen, že chápu, že užívání steroidů někdo prostě nepochopí.

Mějte se tu.

Ronnie
ronnie@ronnie.cz
http://www.ronnie.cz

Old Post 13-11-2003 v 21:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Jestli to bylo z Bildu tak budiz....nicmene ty cisla se od realu lisit moc nebudou a ty jako expert prez sajrajty to vis moc dobre.

K tem cisluma jsem vubec nebyl konkretni....

Za podminky ze by ta cisla byla pravdiva by Munzer sezral 60-120 tablet (nejspis nejsilnejsich steroidu) denne, 5-7 injekci (nejspis nejsilnejsich steroidu) a hafo jednotek inzulinu.To ze bude mit brzo problemy probehne hlavou snad kazdymu....a nemusi byt zadnej odbornik prez androgenni latky.

Kazdej ma svou hlavu.....ja jen uvedl muj nazor, stejne jako ty.....nikomu ho nevnucuju, nikoho nepremlouvam aby se mnou souhlasil.

Old Post 13-11-2003 v 23:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 40

steroidy a synthol podle mě není to stejné. sice výsledek vypadá relativně stejně (něco ti někde naroste), ale principem svého fungování to je úplně o něčem jiném. steroidy jsou látky, které pomocí chem.reakcí stimulijí růst svalů (alespoň proto se berou). naopak synthol funguje podobně jako třeba zvětšování prsou vložením silikonového váčku. jenomže tam je látka uzavřena do váčku a u syntholu je ta látka uzavřena do svalu (resp. by měla být, pokud si to někdo vpraví jinam, tak to může být celkem problém, a není to nic co by se nestávalo, dokonce se to stalo i jednomu známému borci, jehož jméno si sice nepamatuji, ale kolega Ronnie určitě bude vědět).
biscuit: samo že nevypadá dobře, protože ten maník to s tím syntholem trochu přehnal (asi dostal nějakou množstevní slevu). nevím jestli to je on, ale myslím, že to je chlápek s největšími bicepsy (samo že ne pure nature). pokud to teda opravdu je on, tak škoda, že tam taky není fotka z doby co si ještě synthol nepíchal, to vypadal fakt dobře.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 14-11-2003 v 08:05 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bolehlaf
Nový Člen

Karma uživatele bolehlaf - 13% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 41

A takhle to dopada....

http://www.ronnie.cz/index.php?clanek=205

Jen pro silnejsi povahy.

Old Post 14-11-2003 v 13:58 PM
bolehlaf je offline   Profil uživatele bolehlaf   Find more posts by bolehlaf   Foto galerie člena bolehlaf   Click here to Send bolehlaf a Private Message   Add bolehlaf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 42

heleďte se tohle je hovno debata tady je mnohem lepsi: http://www.ronnie.cz/forum/viewtopic.php?t=755
tak co, taky vás máma přistihla jak si honíte šuldu u komplu

masakr, tohle vsecko... a takovejhle chytaku tam bude vic... uz se tesim az nacnu tema Homosexuální zážitky ("fčera f posilce to bylo bóžičku úplně fajnovoučký..." peace)

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 14-11-2003 v 17:34 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bolehlaf
Nový Člen

Karma uživatele bolehlaf - 13% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 43

Kdyz uz sme u toho tak na http://www.ronnie.cz/forum/viewtopic.php?t=1187 je daleko vetsi hukot....

Trochu odklon od tematu ale kdo uvidi nebude litovat.....

Old Post 14-11-2003 v 21:07 PM
bolehlaf je offline   Profil uživatele bolehlaf   Find more posts by bolehlaf   Foto galerie člena bolehlaf   Click here to Send bolehlaf a Private Message   Add bolehlaf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jennet
Stálý Člen

Karma uživatele jennet - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 44

2 bolehlaf:
peeeeeeeeekklooooooooooo!!!!!!!!!!!!!
::::-------------------------)))))))))))))))))))))))))))))

Když má problém řešení, není třeba si dělat starosti.
Když řešení nemá, starosti ti nepomohou.
tibetské přísloví

.:GANJA:.

Old Post 14-11-2003 v 23:15 PM
jennet je offline   Profil uživatele jennet   Find more posts by jennet   Foto galerie člena jennet   Click here to Send jennet a Private Message   Add jennet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 45


to je dost slušný, asi se z growera přestěhuju na ronnieho

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 15-11-2003 v 10:38 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

huh Příspěvek č. 46

nedalo mi to (čerpáno odsud :

citace:
Mám v Praze hudební bar, kde se hulí o 106. Z praxe pak mohu říct, že drtivá většina jsou zcela podprůměrní lidé, kteří to dělají jen pro svou image


citace:
NO já sem jednoznačně proti legalizaci!!!§A taky bych ty co hulijou postavil do řady a každýmu nakopal do hlavy aby se vzpamatovali!!!


nutno přiznat, že několik lidí poměrně úspěšně argumentovalo v náš prospěch - ne všichni jsou debilové

a na závěr:

citace:
viz www.grower.cz kdyz si prectete nektere prispevky, zjistite ze je tam mnoho inteligentnich lidi, kde nexistujou zadne flame...


To zme my

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 15-11-2003 v 11:02 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 47

Osobně bych v žádném případě nelegalizoval, naopak, postavil bych mimo zákon i obyčejné kouření, protože někdy mám chuť třeba na busové zastávce po "lidech", co si zapálí uprostřed nekouřícího davu, vážně skočit. Nedej bože, kdyby si tam někdo zapálil trávu...

je to z ronnieho (jak jinak, ze ), primo prispevek pana administratora... pak ze nejsou agresivni...

zrovna dneska... vlastne uz vcera po mne porvavali podobni velci panove nepekna slova a zvali me k sobe na "ferovku" , jen proto, ze jsem podle nich mel prilis dlouhe vlasy... takovych zkusenosti mam dost, hlavne kdyz se tupi "bouchaci" napiji, testosteron z nich vyzaruje az prilis... to jsou vetsinou neprijemna setkani... jinak ja si ve sve rachiticke postave ziji vcelku dobre, snad jen vetsi plice by to chtelo... jinak s tim sportem - ne vsude se anabolika uzivaji - napr ja vcelku rad hraji pri navstevach restauracnich zarizeni (ponejvice 4. cenove) sipky, kulecnik ci fotbalek a nic k tomu nepotrebuji... snad jen slow-motion poskytnuty mym oblibenym Herr Jürgenem... ... ale je fakt, ze znam par lidi, ktery maj moc radi posilovnu a vychazim s nimi velmi dobre + nejsou to vymasteny svalovci, dokonce troubi, jeden hraje v jazzo-swingovem orechstru na trumpetu... ale to je asi trochu o necem jinym... ale jak jsem tak zbezne prochazel ronniem, tak to vypada, ze si tam obcas zajdu ulitavat... super web... dik ronnie

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 16-11-2003 v 03:09 AM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 48

Já bych jen chtěl upozornit všechny growery účastnící se této podle mě dost přínosný debaty(i když ne pro growin' jako takový), aby malinko krotili svý emoce. Ronie, jak už jste poznali, je kultivovaný člověk , který se snaží objasnit nám neznámý věci. Jak jste si všimli, nepoužil proti nám jedinou vulgaritu nebo nařčení z feťáctví apod. Je to skutečný odborník . Všem doporučuji přečíst si jeho stránky jako celek, ne vytahovat jednotlivý anomálie. Jo, něco je fakt extrem hnus, ale to je všude. Nechceme se přece chovat tak, jak se někteří nehuliči chovají k nám, ne? Odsoudit někoho je moc jednoduchá věc. Každej dělá nějaký blbosti a když už je dělá, tak velká zásluha je poskytnout takový informace, který by eliminovali možnost sebepoškození na minimum. A to je právě to, co Ronie dělá. Souhlasím s názorama typu ať si každej dělá co chce, pokud mě tím neobtěžuje. Rozhodně nesouhlasím s tím, jakým způsobem (za každou cenu) se někteří lidi dopracovávají k vysněným cílům. To neplatí jen o silových sportech. To, že s tím nesouhlasím, ale neznamená, že o tom nechci něco vědět. Je moc dobře, že tu máme i mnou"pomlouvanou " protistranu, jen tak může být debata plnohodnotná a tak trochu i OBJEKTIVNÍ(to slovo nemám rád)

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 21-11-2003 v 09:23 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9767900 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív