Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kompletní přehled trhu s CBD konopím
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Kompletní přehled trhu s CBD konopím Příspěvek č. 1

Zdravím,
prolezl jsem internet a doufám že jsem našel všechny firmy co prodávají CBD konopí. Vše jsem zapsal na web, aby kdo chce, mohl různé firmy porovnat.

Doufám že někteří prodejci zlepší informovanost o produktech co prodávají.

CBD květy

Pokud by měl někdo dobrý nápad, který by měl být zapracován.
Nebo odkaz na firmu, která tam není, napište.

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 29-09-2019 v 10:45 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Tady toto tam ještě není > https://www.czech-cbd.cz/#!/nabidka-kvetu

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 30-09-2019 v 15:21 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Tady toto tam ještě není > https://www.czech-cbd.cz/#!/nabidka-kvetu


Tvoje? Květ hodím na web, jsem rád za odkaz. Kdyby tam byla analýza, bybylo by to ještě víc fain

U semínek jsi nejsem jistej že jsou povolené pro EU. Říká se, že běžný poměr THC/CBD je 1:25

Nedávno mně to potvrdil jeden český vědec.

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Naposledy upravil jatro 01-10-2019 v 07:34 AM

Old Post 30-09-2019 v 17:06 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Moje ne, zatím, pracuji na něčem. Ale jinak požádal jsem je o chemické rozborky a certifikaci původu semen. Tak uvidíme. Jinak s tím poměrem to fakt nevím. Je to otázka. Tady třeba mají 1:31 > https://www.visionofhemp.ch/shop5/e...lle-fraise.html Nemají tedy analýzu atd. Tak že je to jen spekulace. Ale ten poměr mě stále fascinuje. Máš taky nějaký podklad proč by to tak mělo být? Protože třeba u poměru THC k CBD jsem nikdy žádný limit nezaznamenal. Tak proč je to obráceně?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 30-09-2019 v 20:13 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 5

Opravil jsem si svou chybu, je to 1:25. Takže 0,2 THC je rovno 5 procentům CBD. facebook

Případně celé - Radiožurnál

Tohle info prý přišlo od Švýcarů a co jsem si pročítal internet, narazil jsem na články, které to potvrzují.

Do těch CBD květů se prý přidává CBD uměle. Podobně se to i čistí od THC. Takže i analýza je z konečného produktu, ne z toho co kdo sklidil.

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 01-10-2019 v 07:37 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

To je možné. Ale stále neznám ten důvod? To že jsou nějaké statistiky odrůd. A přes tuto hranici se to zatím třeba nedostalo.
Se mi nezdá jako něco směrodatné. To ta rostlina nedokáže vytvořit více CBD na úkor THC? Nebo jak? Samozřejmě nejlepší je 1:1. Ale když chce někdo pěstovat legální v ČR. Tak nemá na výběr že.

Toho pána znám. Říká to v tom videu nějak odborněji někde?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 01-10-2019 v 10:10 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 7

Odborněji to v tom videu neříká.

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 01-10-2019 v 13:37 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilzzz
Nový Člen

Karma uživatele kilzzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8

ahoj posílám odkaz https://www.club420.cz/cbd-bylinky/

Old Post 25-11-2019 v 10:48 AM
kilzzz je offline   Profil uživatele kilzzz   Find more posts by kilzzz   Foto galerie člena kilzzz   Click here to Send kilzzz a Private Message   Add kilzzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1296940 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív