Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Typy Stavů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Jaké stavy máte nejraději?
Sativa - energetické pohulení, furt něco kutit, sportovat, házet hlášky
Indica - Fyzická zhulenost, filozofické, nebo brutální hlášky, měnší halucinace a fárání do zvuků přírody apod.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Typy Stavů Příspěvek č. 1

Zdar všem.
Napadlo mě založit toto téma, abych zjistil, jaké typy rostlin tady preferujete. Doufám, že tady nic podobného není.
Jistě jste si všimli ankety nahoře.
Dejte hlas svému favoritovi . Hybridy apod. jsem tam nepsal, zajímá mě čistě druh, po kterém si více užíváte jeho stavů.
Tedy jestli radši máte chuť sportovat a do něčeho kutit, čili takové stavy sativy, nebo radši také trochu halucinogenní stavy, kdy posloucháte přírodu, uvažujete apod., které způsobuje indika.
Vím, že většina řekne něco mezi tím a občas to a občas to, ale hoďte tam hlas pro možnost, kterou máte radši.

Old Post 12-03-2006 v 09:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerič
Stálý Člen

Karma uživatele Kerič - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 2

uplne najlepsie su take makaky co sa clovek smeje a nevie zastavit, take co cloveka nabudia....

Keď zátka nejde vyjebnúť ani vjebnúť, treba odjebať hrdlo...
Ked na teba niekto krici, usmej sa a maj ho v piči.

Old Post 12-03-2006 v 09:34 AM
Kerič je offline   Profil uživatele Kerič   Find more posts by Kerič   Foto galerie člena Kerič   Click here to Send Kerič a Private Message   Add Kerič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Úplně nějlepší jsou podle mě hybridy.
Prostě jak zahuliš, totalni svijaky a jak přijdeš domu, tak už stav take indiky.
Ja mam taky rad sativy, přes leto je to to nej, ale indikami taky nepohrdam .

Old Post 12-03-2006 v 09:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest...
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest... - 96% PěstitelskáKarma uživatele Harvest... - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 4

chtěl bych zahulit něco po čem bych se třeba porád tlemil nebo tak ale to se
mi už asi nepovede a to sem vyhulil ranec modelů fakt mě to nevytlemuje ale spíš inspiruje ...půl hodiny mluvit v rýmech to je slušnej mazec...

Hárvyho OUT 06

Hárvyho OUT 05


HÁRVYHO MATKÁRNA

trpím závislostí na šlechtění konopí.

Old Post 12-03-2006 v 09:53 AM
Harvest... je offline   Profil uživatele Harvest...   Find more posts by Harvest...   Foto galerie člena Harvest...   Click here to Send Harvest... a Private Message   Add Harvest... to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Harvest...! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 5

zdravicko, Sativa vs. Indica - 6:4 pre domacich..

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 12-03-2006 v 10:14 AM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 6

Hehe, Sativa. Indica - 6:6, pro... nikoho hoste vyrovnali, i diky me.

Old Post 12-03-2006 v 10:17 AM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

8:7 vyhravame

Old Post 12-03-2006 v 10:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Já to mám asi tak, že po větší pauze s hulexem (např. 1 týden) se dostavuje více vytlemenost a při denním užívání spíše filozofie a záseky. Samo že záleží na modelu... prostě ten správněj člověka někam odhodí, ať už to je kamkoliv
Jinak mám rád oba stavy tak asi nastejno

Old Post 12-03-2006 v 10:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Ha 12:11 pro Indiku !

Old Post 12-03-2006 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Omnihash: myslím, že tohle rozdělení je spíš takový "akademický", tedy soudím tak dle sebe, kdy GWS, MTFxA11, Nebula apod. na mě fungovaly jen víc vychechtaně a "aktivně", ač mi pak tři lidi říkali, že to jsou děsný smrťáky .
Normálně netuhnu, tuhla (ale nevytuhla) jsem až teď nedávno po Sticky Sistah (nebojaksetopíše), Duduškovo WW, MTFxA11, Nebule a Jacku Herrerovi. Předpokládaného účinku dosaženo, což bylo pro mě hlavní, až po tomhle množství jsem začala tuhnout (někdy v noci). Takže taky neznám důvod, proč by kytky měly nějak obecně fungovat na každýho stejně, anebo jsem exot .
Já obecně hlasuju pro sativu.

Old Post 12-03-2006 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 11

panebože !! tohle se tu milionkrát řešilo.. thready na GROWERU jsou pořád víc a víc ohranější Pokaždé všichni došly k tomu že každej model je jinej, na každýho to funguje trochu jinak a že ne vždy ma sativa ty sativový stavy,to samý indica.

2MiniGrow:skus přestat zakládat duplicitní a stupidní thready, nevím co tím chceš dokázat už je to asi 3. thread co od tebe vidím kterej nemá hlavu ani patu

2all: osobně mám rád dobrej model, jestli je to indica nebo sativa je jedno, záleží na genech a na šlechtitelovi GWS

[size=1]

Old Post 12-03-2006 v 11:29 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ebidos
Nový Člen

Karma uživatele ebidos - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 12

hehe 12:12 ... nie ze by som nerad fajcil Indiku, ale ked mam na vyber taq dam prednost Sative =)

Old Post 12-03-2006 v 11:29 AM
ebidos je offline   Profil uživatele ebidos   Find more posts by ebidos   Foto galerie člena ebidos   Click here to Send ebidos a Private Message   Add ebidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 13

Ja mam 12 ruznejch vzorku modelů.Po dukladnym testovani stylem (jeden vzorek 1 den) abych byl schopnej zachytit rozdily jsem dospel k zaveru,ze mimo chuti a sily se absolutne neda rozeznat jeden od druheho a ze by nejakej z modelu mel ucinky vylozene jine nez ostatni modely se rict vubec neda.Nejvetsi rozdily jsou v chuti,ale to me tak nejak netrapi..Rozdil v sile je uz docela znatelnej,ale zase se da slabsiho modelu vykourit vic.V kazdym pripade,nejsilnejsi co jsem kdy hulil je moje ICE ktera byla 120 dni na kvetu.A to jsem si myslel,ze jsem to tim predlouhym kvetem pekne skurvil....Ted uz testuju klidne jeden model a hned po tom zahulim druhej model.Uz jsem zvyklej a tak zaznamnam rozdily take.
Zarucuju vam,ze kdyz vam dam zahulit z jednotlivejch vzorku a vy nebudete vedet co je co,nepoznate to ani omylem.Takze posuzovat zkoureni podle toho jestli mate WW nebo OB je prakticky o nicem.Jednotlivy modely se lisi spis vynosem,pokrytim pryskyrici,vzrustem atd.Ale u huleni to lze poznat jen u chuti a pak v sile.

Ty vzorky mam jenom ocislovany,nevim co je co.Jinak by to nemelo zadnej vyznam.Doporucuju vyzkouset.A ve speku,kdyz michate s tabakem uz to podle me nejde poznat vubec.Ja to delam tak,ze vzdycky nabiju sklo a pokazdy hulim stejny mnozstvi testovaneho vzorku.Hulim cistou travu,tak i chut se da posuzovat vyborne a sila samozrejme taky.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 12-03-2006 v 15:22 PM

Old Post 12-03-2006 v 11:49 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cuky
Nový Člen

Karma uživatele cuky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14

16:15 indiky.

Old Post 12-03-2006 v 12:12 PM
cuky je offline   Profil uživatele cuky   Find more posts by cuky   Foto galerie člena cuky   Click here to Send cuky a Private Message   Add cuky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cuky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

17:18 indiky
Jo sorry, možna ti připada tenhle tread blbej, ale zas kapke srandy.
Ale v čistých sativách a čistých indikách máš vždycky jiný stav, tak mě zajímalo, co kdo preferuje.

Old Post 12-03-2006 v 12:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molik
Stálý Člen

Karma uživatele molik - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 16

Ahoj, mno ja rozdeleni na tyhle dva stavy vidim poprve, nicmene podle toho, jak jsi je popsal mi jedna odruda poskytuje oboji. Proste chvili energie, chvili filozofovani, a co mam radsi? To se samozrejme odviji od situace, takze kdyz jsem treba sam s nej kamosem, radsi mam druhou variantu a pokud jsem nekde ve spolecnosti tak samo naopak.
Vas bych se ale rad zeptal, at nezakladam novej THREAD: Planuju nakoupit poprve v zivote znackovy seminka (pestuju outdoor), nejspis to vidim na Nirvanu a modely jsme si vybrali dva: Superskunk a Power Plant. Rad bych vedel vas nazor na tyhle modely a zda by byly za stejnou cenu k sehnani i "kvalitnejsi". Pak by me zajimalo, jak velky problem je v nasich podminkach vypestovat dobrou indicu.
JAHUDKA: S tou prezralosti jsem mel u svych letosnich par kyticek (na ktery jsem zapomnel) taky strach. Vsude se pise o tom, jak obsahuji prilis CBD a maji sedativni ucinek, ale rikam ti, byli to nejlepsi modely sklizne. Paradni, silnej a energickej, asi 1,5 hodinu trvajici stav. Tot vse.

Old Post 12-03-2006 v 12:14 PM
molik je offline   Profil uživatele molik   Find more posts by molik   Foto galerie člena molik   Click here to Send molik a Private Message   Add molik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1014370 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív