Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Kokotovky - samec nebo samice?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Dotaz Kokotovky - samec nebo samice? Příspěvek č. 1






Takže tady mi něco roste venku. Je to první pokus a je to indoor pěstovaný outdoor (Shiva Shanti II od Sensi Seeds). Sazené je to dost pozdě, tuším v půlce června.

No a zdá se, že to začíná kvést ale nevím jestli je to opravdu kvetení a pokud jo tak jestli je to on či ona.

Poraďte...dík

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 23-08-2003 v 11:56 AM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Tak to je teda smolík pacholík Příspěvek č. 2

Co s ním lumpem? Dá se to nějak využít (zhulit)? Mám ho nechat dozrát či sejmout? Mám tam ještě nějaké kamarádky poblíž - přihodím obrázky...

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 23-08-2003 v 12:14 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Další kokotovky Příspěvek č. 3





Takže tady jsou slíbené kokotovky (vše Shiva Shanti II akorát že jsem to nějak zaspal a tyhle klíčily až někdy začátkem července). Takže jsou malé ale docela pěkné. Taky jsem je asi měl více zastřihávat

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 23-08-2003 v 12:17 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

A nejstaší kytka Příspěvek č. 4



Ta mi dělá radost, vyklíčila začátkem června jako první a je to od Blackberry (poslala mi pár semínek) a prý Superskunk snad taky od Sensi Seeds. No a je velká asi 1,6 a furt roste a ke kvetení se zatím nemá.

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 23-08-2003 v 12:25 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Co dál? Poradíte? Příspěvek č. 5

Tohle jsou všechno moje první kytky. Zdá se, že jedna z nich je samec (co naděláme že?). Otázkou je co dál? Semínka na další sezónu nemám (možná bych i zkusil indoor, ale moje první pokusy indoor nebyly nic moc). Tzn. řízkovat když nemám indoor asi nemá cenu. Takže mám asi následujíécí možnosti:

1. pokud budou samice, tak je nechat samcem opylit a tím pádem se dostat asi k nějakým semínkům. Jak jsem pochopil, tak opylená samice není příliš vyhledávaná, akorát nevím proč? Že by menší výnos? Pak bych mohl mít snad nějaká semínka na next season.

2. Samce dát pryč - úplně sejmout nebo nechat dozrát někde bokem od ostatních? Jak je využitelný? Všude se píše že nejvíce THC je v palicích (daj se hulit listy nebo je to kravina?) a modlit se, že další budou samice...

3. Myslíte že z těch malinkých ještě něco rozumného vyleze?

4. Když si všimnete, tak mi u kytek žloutnou celé listy (odspoda). J e to normální že spodní listy odpadávají nebo tomu něco chybí? Má cenu s tím ještě teď něco dělat? Jinak se mi zdá že celkem rostou.

5. Máte někdo nějakou radu či doporučení co bych měl či neměl případně dál dělat (berte to tak, že já ganju vidím prvně v životě

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 23-08-2003 v 12:38 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 6

Jo takže navečer, že bych jim už vyhlásil podzimek, aby vykvetly? Nebo to mám nechat na přírodě? Takže samce jedině na to mlíko? A kdy ho mám sklidit? Nebo ho mám ještě chvilku nechat růst?

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 23-08-2003 v 17:03 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 7

No toho samce bych uz zabil:-) ...ja osobne nesnasim oprcany samice

a zkus kdyztak to mliko, treba to neco da

Old Post 23-08-2003 v 22:51 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 8

2 kokot: samca rychle vykos pretoze ti opyli vsetko v okruhu 25487 km!
a ostatne kyticky zatemni a vyhlas im kvet, pretoze uz je asi neskoro nechat to na prirodu.
zo samca si urob mlieko, tu mas recepty:
http://grower.cz/forum/showthre...highlight=mleko
alebo
http://grower.cz/forum/showthre...highlight=mleko
alebo si mozes vystruhat aj ine fajnotky, napr.:
http://grower.cz/forum/showthre...highlight=mleko
tak vela stastia a zabavy!

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 24-08-2003 v 17:52 PM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Palec nahoru semínka a opylení Příspěvek č. 9

já bych to udělal úplně jinak,
jelikož na jaře se semínka i na grower dost blbě scháněj (každej jen slibuje, ale nikdo nic nepoštle ),
počkal bych ještě pár dní než na samci rozkvetou první pořádný květy,
pak bych vzal štěteček, obalil ho pylem a na každý kytce opylil několik malejch paliček,
poté samece zlikvidovat,
semínka ještě stačí v pohodě dozrát a jejich malé množství nebude stát kytku moc sil

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 25-08-2003 v 07:01 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 10

jenom se to musí vychytat včas

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 25-08-2003 v 12:16 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 11

Ogaři dík za rady! Jak to tak vypadá, tak ta poslední Kokotovka typu SuperSkunk se taky asi chystá na květ a jak to tak vypadá, tak taky na kluka. Já se na to vyprdnu :-) Sice si nejsem moc jist, ale při mé smůle bych se tomu nedivil.

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 25-08-2003 v 19:05 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8129130 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív