Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Jak nakoupit u Sensi Seeds - s obrázkama
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 1


Tak jsem si 30.1. řekl a dost! A začal jsem slídit na Internetu a u Sensi Seeds jsem narazil na Shivu Shanti I u které se píše:

This Afghani with its penetrating Indica aroma is one of the better yielders in the collection. It's pleasant taste and above average potency make this an attractive variety for beginners.

Flowering: 50-55 days. Height: 100-130 cm. Yield: up to 125 gr.

Art.nr. 226


Což jsem si velmi volně přeložil asi takto:

Typ Afghani s chutí Indiky, v kolekci patří k lepším co do množství sklizně. Má příjemnou chuť a s nadprůměrnou potencí je atraktivní variantou pro začátečníky (čímž mysleli mě a jsem jim za to vděčen).

Kvetení: 50-55 dnů, výška 100-130cm, úroda do 125 g.

Katalogové číslo 226

Tož jsem ji vrazil do košíku a uháněl v pokladně až se mi od virtuálních koleček jiskřilo. Tam jsem provedl platbu přes Eurocard/Mastercard, sedl na židli k onu a začal vyhížet poštáka (když už budete někdy platit kartou, tak se přesvědčte, že se vám ve stavovém řádku prohlížeče zobrazí takový zámek - jedná se o šifrované SSL spojení, bez toho nikde kartou neplaťte! Teda ne že by ten zámek byl úplně směrodatný, ale aspoň něco 8-)

Po několika dnech čekání jsem si řekl, že mrknu, kolik se mi strhlo z účtu a co nevidím? NIC! Hmmm psali tam, že to nevozí do zemí kde je to ilegální, ale proč tam tedy byla i Czech Republic? Zase tedy sedám na židli a čekám. Yo! 7.1. mi je z účtu strženo 1.247,- Kč. To už sedím s nocem přilepeným na skle a v každém vidím pošťáka. Když tu náhle, bez varování, někdo zvoní u mé chaloupky a koho to mé oči nevidí? JE TU, tajemná obálka s razítkem NEDERLAND. Píše se 21. ledna. Na obálce je poštovní razitko s nápisem OUDE PEKELA (asi městečko v Holandsku) a na razítku je datum 4.1.02 takže to šlo od Sensi Seeds docela rychle, ale pošťák se nějak flákal - no ono je to z Holandska na Moravu přeci jen kousek dál a jestli šel pěšky tak by to asi i odpovídalo ;-)

A co bylo ve velké obálce (taková ta s lupajícíma mrškama jesli víte o čom mluvím)? Jedna malá, taky taková na křehké věci. A co bylo v ní? Na to už se podívejte na obrázcích.

Jo a pokud někdy budete nakupovat na Sensi Seeds tak si vypněte proxy server v prohlížeči, trošku jim to zlobí z cache pamětí klukům oranžovým.

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 23-01-2002 v 21:00 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Shiva Shanti I - zepředu Příspěvek č. 2


A tady je balíček zepředu (spočítejte si semínka ;-)

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 23-01-2002 v 21:03 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Obecné Shiva Shanti I - zezadu Příspěvek č. 3


Zezadu a s kontaktama :-) Doufám, že jsem nezapráskal galerii něčím co tu nemá co dělat Tak, zatím mám semínka a časový spínač. Hmmm nic moc, ale něco s tím snad ještě podniknu a třeba dám vědět...

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 23-01-2002 v 21:09 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 4

Vubec jsi nezapraskal Galerii. Informace o zkusenostech pri nakupu seminek se vzdycky hodej, dik.
Jo a posilam ti Karmu za vtipnej styl psani.

Old Post 24-01-2002 v 16:02 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Díky... Příspěvek č. 5

... jsem rád že se to někomu líbilo :-)

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 24-01-2002 v 17:03 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

High Příspěvek č. 6

Kokote jasně že nezaplacals místo.Díkec za infoz a hlavně karma letí za to že sis vybral tendle model , taky ho budem vobjednávat a taky ho berem vod Sensi Seeds tagže sem na to taky zvjedeavej.Taxe mej...K+

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 24-01-2002 v 19:03 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrakopecky
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Hele vubec neplacas mistem tady je to zajimava informace jinak karmu uz sem ti poslal

Old Post 24-01-2002 v 19:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMary
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMary - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 46 

Obecné ..otááázky a otááázky.. Příspěvek č. 8

Zdravíím...

Chci jen poptat...
Jaká jsou vlastně všechna rizika.. LépeřečenO:
Co se stane, když to na hranicích otevřou? Pošlou to z5? A vrátí ti peníze na účet? .. Nebo prachy propadnou, semínka se vrátí a u tvých dveří zaklepou pánové v uniformách.
Navíc udájně není SensiSeeds nejvhodnější. Myslim co se týče klíčivosti a počtu samic. Asi sem to tady někde četl. Ale nemůžu soudit, nezkoušel sem.
Má někdo i špatné zkušenosti? Která SeedBanka je nejlepší..

Díky... GM

Člověk by neměl strkat nos do chyb jiných lidí,
do toho co udělali nebo neudělali.
Spíše by měl přemítat, co on sám udělal nebo neudělal..
...GreenMary...

Old Post 26-01-2002 v 17:55 PM
GreenMary je offline   Profil uživatele GreenMary   Find more posts by GreenMary   Foto galerie člena GreenMary   Click here to Send GreenMary a Private Message   Add GreenMary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 9

Jo to je otázka. Na té obálce není o Sensi Seeds ani zmínka. Samozřejmě je to asi vysledovatelné (já být fízlem, tak zjistím číslo konta na které se platí Sensi Seeds a dám pokyn bankám, aby mi okamžitě hlásily, když někdo na ten účet pošle prachy). Každopádně transakce přes platební kartu a Internet není průkazná (nic nepodepisuješ) a k platbě přes Internet potřebuješ pouze číslo karty, jméno majitele a datum expirace karty. Takže ti nikdo nedokáže, že si to zaplatil zrovna ty, páč stačí, aby si KDOKOLIV (třeba pokladní v obchodě) zapamatoval a použil údaje na kartě a může nakupovat. Ostatně nevím jak vy, ale já jsem svou kartu před pár měsíci asi ztratil (nebo ji nemůžu najít) ale v bance jsem to zatím nehlásil, páč jsem to zjistil
až teď. Z bezpečnostních důvodů je možná faj poslat si tu zásilku někam jinam, než kde se bude pěstovat ;-)

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 27-01-2002 v 15:41 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

S klicivosti tehle semen sem mel trochu problem. Teda vyskyt se pouze u jednoho balicku Early Skunku /z 16 vyklicili 2 a vylezla 1 jedna dost kruta samice asi to nejlepsi co sem zatim out. vydel, ty semena byly pekny velky hnedy ale neklicily/.

Jinak u dalsich tri balicku klicivost v poho. Samci se sice vobjevujou, ale podle me neni v seminku informace jestli to bude samec nebo samicka takze pomer m/f zalezi na stesti a podminkach.

A jak rikal Kokot, vubec bych si nenechaval posilat seminka tam, kde neco roste.

[Edited by Colek on 27-01-2002 at 05:01 PM]

Old Post 27-01-2002 v 15:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Upozornění Příspěvek č. 11

Super navod, hned som si siel objednat nejake semena, ale na tu smolu to na SK neposielaju .
No co uz, budem si tam musiet asi zajst osobne ...

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 27-01-2002 v 16:17 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leary
Stálý Člen

Karma uživatele leary - 7% PěstitelskáKarma uživatele leary - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 27 

ocuj kokot, Příspěvek č. 12

ako si mozem zohnat skrinku na masterkarty??????

bum shankar

Old Post 27-01-2002 v 20:29 PM
leary je offline   Profil uživatele leary   Find more posts by leary   Foto galerie člena leary   Click here to Send leary a Private Message   Add leary to your buddy list     Navštiv homepage uživatele leary! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

JULENI> Příspěvek č. 13

Oni sice píšou, že to neposílají do zemí, kde je s tím problém, ale podle mě ti to na SK v pohodě pošlou stejně jako do ČR.

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 27-01-2002 v 20:30 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

leary> Příspěvek č. 14

Tak teď jsem tě moc nepochopil Ale zkusil bych banku

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 27-01-2002 v 20:33 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Organika sensi seeds rulezz! Příspěvek č. 15

Zdar groweři,produkty Sensi seeds 100%ně podporuju
Poprvé jsem si nechal poslat Early Girl,ale teď si pro semínka jezdím osobně .
Sensi café v Amsterdamu má kompletní sortiment/mám od nich Sensi+Early skunky,Ruderalis Indicu a Mexican Sativu/
Příště musím navštívit také Rotterdam,tam Sensi Seeds sídlí a měli by tam mít oficiální kofáč/jinde jejich modely neseženete/až na Jacka H. a NL/

lávovej keran

Old Post 06-12-2003 v 11:02 AM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 16

Nu dneska jsem dosusil a prave delame "travoraky" toz uvidime ...

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 07-12-2003 v 22:14 PM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4946640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív