Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Pěstování poprvé Příspěvek č. 1

Zdravím jsem uplný nováček a tak mám pár otázek do začátku, četl jsem na fóru plno threadů ale u některých věcí si pořád nejsem jistý..
Takže mám 3x Jack Herer feminized, chci pěstit venku.
Je to asi týden co jsem semínka klíčil ve sklenici s vodou a nyní jsou v květináči.
Jako hlínu kde kytka bude růst jsem dal popel+hnůj+kompost+substrát pro pok. rostliny -> je to v poho?
Taky se chci zeptat kdy by měli vyjít na povrch první lístky, semínka tam jsou už asi 3 dny a pořád nic.
Myslíte že stačí hnojit pouze kopřivovým výluhem a slepičincema nebo doporučujete pořidit i nějaké hnojivo z obchodu..?
Feminizovaný zastřihávat jen vršek nebo i vespod, nebo vůbec? A ohýbat?
Je lepší přímo do země a dát tam tu hlínu nebo do velkého květináče?

Díky každýmu kdo jakkoliv poradí, vím že to jsou asi zbytečný obavy apod. ale stejně se raději zeptám

Old Post 04-05-2017 v 21:09 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 2

na všechno tu najdeš odpověď..
popel ti může rozhodit ph, to samý kompost - takže opatrně
já mám v kelimkach od jogurtu taky tři dny naklíčený semínka(0,5cm pod hlínou) a ještě nic, chce to trpělivost.
kámoš nehnojí vůbec a má lepší kytky než další co to tam leje pravidelně... já hnojil nějakym uni a myslim že sem nic nezkurvil, když to tam naleješ jednou za 10-14 dní tak pohoda.
zastřihávat mužeš jakýkoliv větve ale u spodních moc nepočítej a mega palicema. nejlepší zastřihnout vrcholek a roztahat(ohýbat) všude možně. já použil kari síť ale stačit budou i provázky.

snad sem nenapsal žádnou kravinu no. kdyžtak mě mužete někdo opravit.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 05-05-2017 v 15:24 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

JH od Sensi? (mnam)

Me ted vylezl SS od Sensi az sesty den z hliny,tak bud uplne v klidu.

Predpokladam ze si daval dreveny popel?
Na ten jsem opravdu zvedavy protoze ten zveda uplne brutalne nahoru PH. Ale vsude ho zahradnici doporucuji.
Premyslel jsem o nem v souvislosti jako pridavek k memu zakladnimu prirodnimu hnojivu na obdobi kvetu jelikoz obsahuje hlavne fosfor, draslik.
Pak dej prosim sem vedet jak to probiha s tim popelem.

Outdoor jsem nikdy nehnojil a byly brutalni palice ale bylo to vzdy umisteno hned v blizkosti hnoje u kamose, takze mozna to tam nejak spodem hlinou prosakovalo,kdo vi.

Na hnojivo z obchodu se vykasli kdyz mas tak kvalitni organicka hnojiva. Ale neprehnoj to.

Zastipni nad tretim patrem a pak pokazde ob jedno patro.

Outdoor je hrozne na pestovani jednoduchej a nemuzes pomalu nic zkazit, venku to roste samo.

Drzim palce.

Old Post 05-05-2017 v 16:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 4

@Madical-Strains
JH mám od Vision seeds.
Jo, dřevěný popel, snad jsem to nějak nepřehnal, nevíte někdo kdyžtak jak poznám že má hlína moc vysoké pH? A kdyžtak snížit vápnem?
Jinak dám určitě vědět, a díky za rady.

@nikolajmorozov
Taky moc díky, nechápu jak to myslíš s těmi provázky, já bych zkusil takovej ten supercropping ohybnutí (podle videa od School of Hard nugs na youtube)
Jinak první lístky už vyšli ven tak snad vše v pohodě.

Old Post 05-05-2017 v 20:49 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

Vemes vzorek hliny , a zalejes ho nejlepe destilkou nebo mozna snad i mekou vodou ale aby mela PH neutral coz je 7 , tak aby hladina vody byla nad hlinou (bude z toho takova husta brecka) a poradne zamichas a po urcitem case (kazdy udava jiny cas) zmeris PH-metrem.

Na to vapno pockej az se k tomu nekdo vyjadri kdo to uz zkousel abysi to s nim zase neprehnal, o PHpisou ze by melo byt nejlepe mezi 6.2-7 ale 6,5 je uplne Idealni .

Old Post 05-05-2017 v 21:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Vemes vzorek hliny , a zalejes ho nejlepe destilkou nebo mozna snad i mekou vodou ale aby mela PH neutral coz je 7


Medi sorry za rejpání, ale 7 že je neutrální pH????

K popelu - sám s ním zkušenosti nemám, ale děda jakožto dlouholetý zahradník popel sype na záhony na pak ho zarýpává. Vloni jsem u něj nějaký to kytí měl a rostlo to normálně. Žádné vady, hermení, nic. Možná je to ale zas něco jiného než v nádobách

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-05-2017 v 07:30 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Pítr90


Medi sorry za rejpání, ale 7 že je neutrální pH????



Ano, pH 7 je neutrální.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 06-05-2017 v 10:31 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8


citace:
Původní příspěvek od Pítr90


Medi sorry za rejpání, ale 7 že je neutrální pH????



Myslim ze ano, PH-7= Neutral


Mozna ze ten popel je lepsi vpravit do hliny a nechat nejakou dobu odpocinout nez zasadis, vim ze ho zahradkari doporucuji.
Ale rozhodne kdyz ho pridas do hliny tak te praskne merak na PH-metru jak to vystreli nahoru. Sam popel, pisou, ze ma PH-12.

Naposledy upravil Madical-Strains 06-05-2017 v 17:32 PM

Old Post 06-05-2017 v 17:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Myslim ze ano, PH-7= Neutral


Mozna ze ten popel je lepsi vpravit do hliny a nechat nejakou dobu odpocinout nez zasadis, vim ze ho zahradkari doporucuji.
Ale rozhodne kdyz ho pridas do hliny tak te praskne merak na PH-metru jak to vystreli nahoru. Sam popel, pisou, ze ma PH-12.



Omlouvám se, moje chyba 😉 nebo teda mojí vykouřený hlavy 😉😉 popletl jsem neutrální pH s optimálním pro konopí (myslím kolem 6,ne )

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-05-2017 v 09:49 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

V pohode, nikdo neni neomylny

Old Post 07-05-2017 v 18:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-02-2020 - Předpěstování pro outdoor - 48 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
09-06-2009 - pěstování na terase - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8427920 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív