Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » HPS Philips vs. trichomy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Dotaz HPS Philips vs. trichomy Příspěvek č. 1

Čau groweři,

chci se zeptat na názor, vyměnil sem 600W hps GIB flower xtreme output za 600W Philips master son-t-pia plus a od té doby se mi paldy nepokrývají pryskyřicí tak, jak sem zvyklí. Růst, listy, výnos, pestíky vše ok, ale jsou ty pálky hrozné málo pokrytý.. Je to už třetí genetika a ten cukr tam prostě neni, respektive velmi málo a nic jiného sem neměnil, krom výbojky.. Co myslíte, může to tím být?

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 09-10-2016 v 12:05 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Kdo ví. Ale popravdě bych už GIB nevyměnil. Zatím jsem měl nejlepší výsledky pod 600W GIB flower Xtreme output jsem vyprodukoval něco kolem 630g Samozřejmě úplně orosené palice.
Až po pár kolech bych chtěl zakoupit GIB Pure Bloom Spectre HPS XTreme Output 600W.
Jinak jsem frčel i pod 400W a nikdy jsem si nestěžoval.

Ale je těžké říci že za to může jen HPS.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 09-10-2016 v 14:22 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 3

Jo to mi je jasny, spis mi jde o to jestli sem nevydedukoval uplnou blbost nebo jestli naopak se to nekomu taky nestalo. No budou kvest jeste tyden tak je zkusim vymenit, jestli bude znat rozdil.. A pristi kolo zas odjedu pod GIB a uvidim..

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 10-10-2016 v 06:27 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 4

Nezdá se ti to..., pod Philips son t pia ... to dělá vždycky větší paldy než pod GIB dual spectre.

And I'm stoned!

Old Post 11-10-2016 v 00:05 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 5

to Negative Creep: ja ale nerek, ze to dela vetsi paldy pod philipskou, to je tak nastejno, ale ze se mi nerosej a u GIB nemam dual, ale klasika hps kvet.

No tak sem ji nevymenil, pac jedna byla uz prepalena a druha jen blikla a nic, takze smula...

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 11-10-2016 v 06:23 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 6

mam philips son-t-pia sice jen 250w ale myslim ze to je v tom pripade jedno.. palice mam krasne posypane a to u ruznych genetik..

Old Post 11-10-2016 v 20:35 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guevaar
Nový Člen

Karma uživatele Guevaar - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 7

já mám philips 600w a bez problému, používám ji už řadu let...ale tenhle tip GIB Pure Bloom Spectre HPS XTreme Output 600W mě celkem zaujal, pak Mr.MEN prosím poreferuj

Old Post 12-10-2016 v 15:27 PM
Guevaar je offline   Profil uživatele Guevaar   Find more posts by Guevaar   Foto galerie člena Guevaar   Click here to Send Guevaar a Private Message   Add Guevaar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1777220 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív