Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W, 9x S.A.G.E, by LeFly
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Organika 400W, 9x S.A.G.E, by LeFly Příspěvek č. 1


Startovní konfigurace je následující:
-Box 95x95x160
-400W Gib Growth Spectrate MH
-400W Gib Flower spectrate Xtreme Output
-Odtah Ruck 125LS
-Ofuk Hurricane 15cm
-9x 11L květináče
-hlína Biobizz Light mix
-hnojivo Biobizz Fish Mix, Bloom, a možná dojde i na Top-Max
-9x řízky S.A.G.E.
- a nějaká další el. droboť

Rozhodl jsem se svůj první indoor rozjet se S.A.G.E.m, Slyšel jsem na tu kytku jen dobrý ohlasy jak ve fázi růstu/květu. Tak i po kuřácké stránce. Takže uvdíme co budoucnost přinese.

Tak dnes jsem doladil box do finálové podoby a zasadil řízky do květináčů. Rovnou do 11L kořeny měli přes RW kostku hezky prorostlé tak jaké pak copak.

Aktuální teplota 28.1°C a vlhkost 63%

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Naposledy upravil LeFly 27-05-2014 v 11:20 AM

Old Post 24-05-2014 v 15:31 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 2


Další foto...

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 24-05-2014 v 15:33 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 3


Nechce mi to povolit víc jak jednu fotku...

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 24-05-2014 v 15:35 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 4


Tak to k fotkám aby jste měli představu, jak to vypadá v reálu...

A teď můžete házet rady tipy a podobně.
Já osobně jsem zatím vždy jel Out, ale přišel čas zkusit IN tak jsem na to zvědav.

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 24-05-2014 v 15:36 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Craft
Nový Člen

Karma uživatele Craft - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 5

Zdar, jen jedna fotka ti jde přidávat protože to máš v Indor sekci. požádej nějákého moda
ať ti to přehodí do Fotogalerie Indor, tam ti pude přidávat fotek 5. Ať se daří

Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné. Jsou nebezpečné, proto ,že jsou zakázané. (dr. J. Marks)

Old Post 24-05-2014 v 15:56 PM
Craft je offline   Profil uživatele Craft   Find more posts by Craft   Foto galerie člena Craft   Click here to Send Craft a Private Message   Add Craft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 6

Ahoj nechci být zbytečně. Chytrej, ale neměl by byt za ventilatorem alespoň metr potruby?

Old Post 24-05-2014 v 17:54 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 7

Zatím tahám 165m3/h, v noci zkusim jen 70m3/h. Ofuk 24/7. Vlhkost se drží níž než bych chtel je tam 65% při 26°C. Rozprašuju do vzduchu... A svetlo pujde rano níž, uvidíme jestli si mimča už navykli. Bez toho metru za ventilatorem to zatím funguje... Na vlhkost zkusim přidat misky s keramzitem a vodou.

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 24-05-2014 v 20:10 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 8

Ok, ale pokud das misku s vodou men ji kazdy den, nebo se ti začnou množit stavu.

Old Post 24-05-2014 v 21:13 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 9

Oukej, Díky

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 24-05-2014 v 21:15 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 10

čau potrubí-sonoflex (odhlučnený potrubí) za větrák se dává u silnejch/hlučných větráku jinej důvod to podle mě nemá. já ho měl i u takhle slabýho větráku, když sem vedle toho spal..
Jinak teda na 4kilo docela slabej větrál, uvidíš v létě... ja takovej měl na 250w a v letě přes 30°C

Old Post 24-05-2014 v 21:23 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 11

Ja mel na 400w 800m3 + 280m3 2x ofuk pritah 2x 150m3 den cca 23* pod lampou cca 26*C když bylo venku 35*C

Old Post 24-05-2014 v 23:54 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 12

2. den růstu.

Tak pasivní zvlhčovače (voda+keramzit ve 2 miskách) tomu moc nepomáhaj. V noci jsme zkusili dát odtach jen na 70m3/h a teplota klesla až k 18°C (bez ofuku) je pravda že dnešní noc byla venku pěkně studená a měli jsme otevřená okna. Jinak max odtahová síla je 355m3/h. kterou jedem teď přes den dokud se sluníčko neuklidí z dosahu černého boxu. Pak to zkusim stáhnout na 265 nebo když to bude přívětivé tak na 165. Nevim jestli je to tím že si kytí nevytvořili ještě mikroklima ale teplota skáče jak na horské dráze.

Je mi jasné že když to postříkám rozprašovačem tak se zvedne vlhkost a klesne teplota ale je to tak na 10 minut.

S teplotou bude problem byt 1+1 poslední 4.té patro a okna na jih. Jdu se mrknout po nějakém lepším způsobu zvlhčování. Zkusím tam dát nějaké hadry, to by mělo snížit teplotu a zvednout vlhkost. Ale prvně musím přidělat dvě tyčky na boky boxu. Jak pro lepší úchyt na ofuk (ta rohová tyč se mi nějak nezamlouvá. Tak na ty hadry.

Světlo je tak 50cm nad vrcholky.Jít níž se zatím bojíme, kvůli té teplotě.

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 25-05-2014 v 09:58 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 13

Všechny ty metody s mokrym hadrem,vodou v misce jsou prakticky neučinné,a když už jo tak jenom minimálně,nemá cenu hledat jiný způsob,prostě si jednoduše kup zvlhčovačku,ale né jenom nějaký to topný tělísko co dáš do vody a bude se to z toho vypařovat (prodavaj v growshopu) to je taky celkem k ničemu,kup si nějakou co to rozfoukává,investice to není zas tak vobrovská a ušetří ti celkem dost starostí Jinak já sám zvlhčovačku nepouživám,občas orosím rozprašovačem to jo,stejně růstová fáze trvá poměrně chvilku,spíš budeš v květu bojovat s tím že je vlhkost moc vysoká Samozřejmě každá investice se vyplatí a ulehčí ti práci... Doporučil bych ti třeba http://cisticky-vzduchu-a-zvlhcovac...sencor-shf-900/ cena je dost dobrá A co sem slyšel tak není špatná...

.

Old Post 25-05-2014 v 16:23 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 14

Tak já doporučím taky.. http://penzo-zdravi.cz/zvlhcovace-v...s-818a-z_40506/
za super prachy hodně muziky

Old Post 25-05-2014 v 16:43 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 15

Na tu od TommyGuna už jsem taky koukal... upřímě se mi nejak moc pořizovat nechce tu 80% vlhkost tam potřebuju udržet max 2 tejdny, a to se mi aktualně nevyplatí. Zkusim takovej experiment. Dám nad vršky igelit po skoro celé ploše boxu (horizontálně), mělo by to simulovat pařník. uvidíme jak to hne s teplotou vlhkostí a průtokem vzduchu. Foto dodám.

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 25-05-2014 v 17:47 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 16

Nojo, ale tim zase moc nepořešíš výměnu čerstvýho vzduchu a koleduješ si o plíseň :/

Za mě můžu doporučit tu SPS 818, tu jsem měl a je super.

Old Post 25-05-2014 v 18:20 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9191930 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív