Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Použití obou chodů Ventilátoru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 17


Nákres

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 11-01-2016 v 19:24 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 18

Husté. Problém si vyřešil. Ještě ti pak do budoucna můžu poradit aby si si koupil ještě odizolované trubky. Nějaké Sonoair a bude to tichounké jako sviňa.

A jinak mám teď stejný stan dal jsem za něj asi 12tis. Jdu na bio satívi tak je musím mít v jiném stanu než indiky a hybridy v hydru.

PS: A jsem rád že vedle toho nespím to ti nezávidím. Já musím mít naprosté ticho jinak nezaberu.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 12-01-2016 v 07:56 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 19

Jop to,mám. Od pacháče do venťáku cca 0,5m aluflexu a z venťálu ven cca 2m sonoflexu a teď po zapnutí 220m3 v noci pohodička. Jo a jen tak mezi,námi já tam nespím jak ty bych neusnul. Naštěstí mám byt 3+1 a to je pro hosty ale víš jak,v sobotu po kalbě tam někoho uložim a ejhle... a hlavně za zdí je vedlější byt a proto sem to řešil

Naposledy upravil zhulbong 12-01-2016 v 13:21 PM

Old Post 12-01-2016 v 10:45 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od zhulbong
tak sem to právě udělal doma sem,totiž měl 3m kabelu zapojeno a odskoušeno a fachá. Na jeden kabel svícení 280m3 na druhej kabel tma 220m3 a přepínač mě nakonec nestál nic Jo a kdyby to někdo chtěl udělat stejně,tak je třeba ve chvíli kdy používáte jeden kabel izolovat druhý kolíčky.Jinak by ste dostali jak já malá ale zabrněla... Vyřešeno modelínou

mějte se a smějte se


Jestli to dobre chapu, mas dva kabely ktery stridas v zasuvce? Clovece neblazni... kup nejakej prepinac za 30kc a zapoj to podle techemova nakresu.

Nebo si muzes hrat jeste vic a zapojit to rovnou na casovacky s relatkem jak psal alesh... ta blbost za 155 korun (sezenes i levnejc) ti pak usetri spoustu casu a usili kterej muzes vyuzit lip nez prepinanim, myslim ze tak hrozny to neni kdyz tam si jak pises za desitku). Hlavne nedavej oba ty kabely najednou na casovacky, aby jedno bylo zapnuty za tmy a druhy za svetla... nikdy nevychytas aby se to neprekrilo a to by pak nemuselo bejt pekny.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-01-2016 v 23:30 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Husté. Problém si vyřešil. Ještě ti pak do budoucna můžu poradit aby si si koupil ještě odizolované trubky. Nějaké Sonoair a bude to tichounké jako sviňa.


To já radši o metr delší obyč aluflex a pěkně to ohnu... správně naohýbaná a nasměrovaná taky dokáže rapidně zmírnit hluk, bohužel se trochu zvedne i odpor. Měl sem i sonoflex a nijak velkej rozdíl mi to nepřišlo, ale hlavně sem myslel že mi trefí když sem s tim pracoval nikdy víc... Teď už mam jen zbytek mezi filtrem a větrákem. Zhulbong právě tam mezi filtrem a větrákem to dělá největší randál, tak dej to sono tam a aluflex ven z boxu a pěkně ho zkus ohejbat než přijdeš na to jak to bude nejlepší.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 13-01-2016 v 10:52 AM

Old Post 12-01-2016 v 23:48 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 22

crazy ben:
jo jo přesně tak jen když skříň vypne přijdu a zapnu odtah na,noc. Ale dneska udělám dle nákresu spínač. Jinak s tvým tvrzením o sonoflexu a aluflexu nemůžu souhlasist. Aluflex je prostě hliník a tím se zvuk šíří kdežto,v sobáči je ta vata igelit a to rapidně snižuje hluk. ;-) U mě tedy ano před tím,jen aluflex to řvalo a po dání 2m sonoflexu za venťák naprosté rapidní ztišení.... ta vata prostě pobere zvuk,motoru a na konco vývodu to tak nehučí a o tom žádná a je mi fuk hluk v boxu a ve skříňi ale hluk který se nesl potrubím ven do pokoje ;-) pač box ve skříni a jak říkáš ten nejvetší bordel skoro nic.... line se hluk od venťáka nad boxem v drzhé skřínce ;-)

Old Post 13-01-2016 v 11:37 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 23

Zvuk motoru? Tak to bude asi něco špatně se samotnym odtahem... já motor skoro neslyšel dokud sem s tim odtahem netřísknul a nemusel ho opravit. Největší hluk mi dělalo samotný proudění vzduchu (vyřešil delší a ohnutý aluflex) a pak víc slyšim ofuky s těma ale nic neudělám :/

Ty jak to máš celej box ještě ve skříni to asi budeš mít jiný no...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 13-01-2016 v 12:17 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 24


Heleď nemluvím o hluku jako hluku nějakým extrémním... ale takové to hučení... jinak ano v tý skříni se ten zvuk přeci jen izoluje jinak. No jinak dnes sem předělal dvouchod motoru na spínač a mám klid díky za rady a přikládám nějaké foto přepínče a vypínače(použolil jsem tří polohovoý... I 0 II .... a jinak i nějaké foto řešení odhlučnení vzduchotechniky u mě

Naposledy upravil zhulbong 13-01-2016 v 16:50 PM

Old Post 13-01-2016 v 16:35 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 25


...

Old Post 13-01-2016 v 16:37 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 26


vzduchoška přívid a do venťáku a za ní odvod ze skříně...

Old Post 13-01-2016 v 16:38 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 27


odvod z venťáku a předřadník

Old Post 13-01-2016 v 16:39 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 28


finální podoba přepínače

Old Post 13-01-2016 v 16:51 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4390530 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív