Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 177

Ano, pan Gorila očividně nemá nic lepšího na práci, než kritizovat a rozhazovat negativní karmy pokud se chceš nějak zabavit, zkus se jít projít do lesa, uděláš aspoň něco pro sebe

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 02-05-2016 v 13:53 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné 2. kolo Příspěvek č. 178




Ahojte !!! Takže, starou kytičku už jsem seknul o víkendu, musel jsem si na ni vzít opravdu pilku na železo. Jak říká Sezam, teď ji vykouřim :-) Dobrej nápad kolego.

A tady už jsem nastartoval další, již moje druhé kolo.

K dokonalosti to má ještě hodně daleko, ale když si to tak vezmu, od toho úplného začátku tam již sám nějaký malý pokrok vidim :-)

Hnojiva, substrát, světlo, klimatizace - to všechno zůstává stejné. Změnil jsem květník za větší (inspiroval jsem se japonským stylem a Sezamovo stínidlem), uvidíme co to udělá, přidal jedno Ákáčko, začínám opět s dvěma Hererama. Do květníku přidal jako drenáž keramzit, ten sem v prvním kole neměl. Začal si zaznamenávat alespoň ty nejdůležitější datumy, jako je výsev, abych věděl, kdy přepnout, nechci dopadnout jak minule :-). Možná časem pořídim alespoň ten odtah z větráčku, pasivní díru už tam na něj mám.


A uvědomil si, že budu pokračovat.
A nakonec přidávám fotodokumentaci. Tím jsem domluvil a jdu si vypít kafe a vyhulit si brko:-)

Mějte se krásně.



Odpověď Alladinovi jsem poslal poštou, protože byla trošku na delší povídáni a brko bylo opravdu super. Dým se mi jevil chvílemi jako velmi silný, někdy až hrozný, slaďoučká vůně a nasládlá chuť, od prvního potahu se mi všechno začalo jevit strašně optimisticky, pak jsem začal přemýšlet o věcech, které se mi jindy zdály neřešitelné, pak jsem se jim začal smát a 3x nebo 5x mi to zhaslo. Určitě časem budou lepší výpěstky, ale kdybych se měl rozhodout zda je to hulení dobrý nebo špatný, nedokážu na to zatim vůbec odpovědět.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 04-05-2016 v 06:24 AM

Old Post 04-05-2016 v 05:28 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 179

Samozřejmě budu i dál sledovat. Už se těším jak ti to poroste.Máš v plánu jinou techniku nebo zůstaneš u bonsai stylu?

P.S. Dobrou chuť přeji k brku.

Old Post 04-05-2016 v 05:57 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Re: 2. kolo Příspěvek č. 180

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Ahojte !!! Takže, starou kytičku už jsem seknul o víkendu, musel jsem si na ni vzít opravdu pilku na železo.


Ty kecáš že by z tebe mohl být politik
Časem budeš vykládat že jsi to kácel motorovou pilou :-)

Každopádně gratuluji že jsi dospěl k nějakému výsledku a na 12W to nevidím jako špatný počin. To je opravdu pikopěst :-)

Jinak k tomu hnojivu - to co tam máš je spíše na růst, na květ použij raději hnojivo na růže nebo nějaké podzimní (s nízkým obsahem dusíku). Pak ti to pokvete mnohem bohatěji.

Old Post 04-05-2016 v 07:25 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 181

Dobrý, takže jste se mi zasmáli :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 05-05-2016 v 23:31 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

2.Kolo - 7.den Příspěvek č. 182



Ahoj kluci, pěstitelé, badatelé, návštěvníci :-) , Bylo teď venku opravdu pěkný počasí, takže jsem se spíše vyhříval na sluníčku se svojí sklizenou krasotinkou. Je to hodně veselá travička, akorát se s ní musí opatrně, svojí míru už jsem si našel, takže v pohodě, zbytek je ještě v sušárničce, až ji usušim, hodím sem jednu fotečku.

A druhé kolo jede zatím zdárně a bez problémů, cítím, že už jsem se malinko ponaučil v tom prvnim kole, takže to pro mě nejsou takové stresy :-)) Co však není, může přijít :-) Radši to nebudu přivolávat. To hnojivo na květ tam možná potom zkusím dát, ale paní v květinářství mě přesvědčila o tom, že s takovymhle hnojivem nemohu prohloupit ani na růst. ani na květ :-) Tak sem ji to sežral i s navijákem a hnojim tím seč mi síly stačí :-) Teď teda ne, teď je na 6 týdnů hnojivo v substrátu. Kytičkám se daří, možná jdou malinko do výšky, až to pujde, tak je zaštípnu. Snad se mi je podaří dopěstovat všechny tři :-) Pro připomenutí - 2x Jack Herer a 1x AK-47 Tak zatím a

Ať nám to roste

Kdyby někdo chtěl poznamenat, že vypadají nezalitě, má pravdu. Po nafocení jsem je hned pěkně zalil :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 09-05-2016 v 20:59 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 183

Ahoj Slamáčku moc ti držím palce, už vidím jak hezky to bude vypadat akorát bych je nedával do jednoho květináče, ale do třech menších, což ale určitě nebude problém, určitě nejsem jediný, kdo pěstoval 2-3 kyti v jednom truhlíku a byl naprosto spokojen ať rostou ahoj

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 10-05-2016 v 06:33 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 184

Ahoj Sezame, já už jsem totiž úplně zblblej od mojí sestry, která objíždí všelijaká školení o permakultuře a hromadném pěstování rostlin (převážně zeleniny) pospolu a mě nějak utkvělo v paměti, že i rostlinky jsou živé organismy a spolu jim je lépe:-)) Možná to zní někomu jako blbost, ale tyhle tři kamarádky to snad zvládnou :-) A když už si to jedu takhle na pohodičku, tak jim taky mohu nějakou tu pohodičku dopřávat :-) Abych to zkrátil, dal sem je takto úmyslně, protože mě zajímmá, co to udělá :-)

Mimochodem, proč bys je dal do třech menších? Kvůli kořenům? Nebo, že si budou nějak konkurovat v růstu? Nebo proč? :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 10-05-2016 v 07:17 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 185

Tak těch důvodů by se našlo víc... venku to začíná žít a nedej bože aby něco vlezlo ke kytkám. Pak můžeš jednu zasaženou hodit zvlášť ať se to nešíří.

Pak každá může papat trochu jinak živiny, takže můžeš každý pěkně upravit zálivku podle potřeby. To samý při dozrávání a načasování proplachu. Takhle budeš muset dělat kompromisy.

A pak jak už si zmínil konkurence v růstu... jestli na jedný porostou rychleji zdravější kořeny, brzo zbytek přeroste a pak už budou rozdíly jen větší a větší.

Good Luck...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 10-05-2016 v 14:44 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

1.kolo - HOTOVO Příspěvek č. 186



Crazyben - Na tvém tvrzení rozhodně něco je, uvidíme jak to bude v praxi.

Zdravim a kytička je nasušená, jak někdo kdysi řekl "na špíčka bude . Nevážil sem to, protože nemám váhu. Tak sem to alepoň vyfotil, strčil do krabice a do sucha :-)










Jeden detail paličky a všechno ostatní až po stonek šlo naložit do vodky.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 11-05-2016 v 04:02 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 187

Tak to je vážně super! nečekal bych tolik paliček z takový žárovičky
To je tou tvou láskou k té kyti určitě

Prostě démon

Old Post 11-05-2016 v 09:52 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 188

no nádhera fakt škoda žes to nezvážil, vidim tam tak dvacku určitě

hlavně si nech ten kmen to je super trofej
dobrou chut

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 11-05-2016 v 18:48 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 189

slamáčku, nebyl by nějakej hezkej zaostřenej detail na paličku?

Prostě démon

Old Post 11-05-2016 v 22:27 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

11 Den 2.kolo Příspěvek č. 190



Ahojte! Takže sem nafotil 11 den růstu, vypadá to, že se jim daří. Až vyrostou ještě trošku, tak je nad 4 patrem zastřihnu. Vodu dostává podle potřeby, jak oschne substrát tak zalejvam :-) Rozdíl mezi J. Hererem a AK-47 zatím žádný nevidim. Jedou všechny stejně. Dělaj mi radost, vůbec na ně nemusim šahat, jedou si sami, občas je jen preventivně zkouknu. Však se podívejte sami

Lepší detail mobilem neudělám, je to starej krám. Foťák nevlastnim, snad si ho pořídim do konce druhýho kola.
Pokud všechno vyjde, mohl bych možná stihnout ještě jedno kolo do Vánoc, takže by mohl být i hezký nový rok :-)) Ale to sem se trošku předběhl.
Jo a kmínek sem naložil do alkoholu, jak sem ho ostříhal už nebyl tak krásnej

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 14-05-2016 v 21:11 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 191

slamackiuuu
a nepremyslel si nad aerem? pro 1 kyticku?
rad ti ho postavim bude mi potesenim
a kdyz do toho puldes daruju (dlouhodobe )propujcim ledecku 21w rust kwet

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 14-05-2016 v 23:01 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budulinek
Nový Člen

Karma uživatele budulinek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 192

Tyvole tady to nabira jine grady - nanopest s velkou efektivitou na obzoru. Zajimave, jak se to dostalo od zacatku, kdy jsi ji slamaci daval poradne cocky, az do zdarneho konce hodne dobre! A to co ted navrhuje pioneer, to bych sakrarad videl!
At to roste!

Old Post 15-05-2016 v 08:14 AM
budulinek je offline   Profil uživatele budulinek   Find more posts by budulinek   Foto galerie člena budulinek   Click here to Send budulinek a Private Message   Add budulinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9634890 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív