Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Upozornění Windoor 2016 a cikorka Příspěvek č. 193



Ahojte kluci, kdo si to dobře pamatuje, tak jsem tu něco písnul o windooru. No, pořád mi to roste i když se tomu vůbec nedaří. Je fakt, že do okna nesvítí skoro vůbec slunce a jedna pujde do skleníku, ale vypadá to, že si lépe budu rozumět s umělým světlem :-) Každopádně i tyhle dvě kytičky mam rád a když z toho bude na podzim, třebas jen jediná palička, tak taky budu rád :-)





Tady jsem vyfotil jak pokračuje muj předpěst tabáku setého, ten je v jinym okně a tomu se docela daří. Ale taky to byl pěkná prácička tohle nechat doma vyrůst, koncem května asi pujde ven. I když kdo ví, třebas ho jen přesadim do kýble a necham si ho vyrůst jen doma.


Pioneer001 - tuhle nabídku zvážim, aero je určitě super, ale někdo mi tu psal, že pokud pujdu nad 20w tak si mě hodí do ignor listu, což byla výzva, abych nadále zůstal u své bludičky. Rozhodně nad tím teď neuvažuju, ale to neznamená, že jsem to nevzal v potaz :-) Moc si toho vážim.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 15-05-2016 v 15:54 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 194

muzes bejt v klidu psano 21 ale papa 18w

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 15-05-2016 v 17:46 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 195

Tabák není důvod proč mít doma, navíc to jsou až 150 cm velká hovada, takže nic na tvou skříňku pod stolem

Old Post 15-05-2016 v 19:47 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 196

tabaaaakneeeeeeeeeeeeee bacha na nejj nenech ho v zadnem pripade vykvest... uz se ho nezbavic x let

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 15-05-2016 v 20:43 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 197

Kluci, už třetí den pozoruju svoje kytičky a zjistil sem, že nejsou obrostlé jako salát, ale jsou úžasně světlezeleně zbarvené a chvílema z nich už normálně cítím tu sílu, věřim tomu, že by už teď dokázali pěkně zhulit! Něco jako chilli, když už od malé rostlinky snad semen pálí a čpí:-))) Už jsem to kdysi doma zažil a teď se mi to objevilo znovu. Tyhle kytky jsou a budou mazec :-))) čau

Není to poprvé co slyším takovou chválu na tabák, takže protrham květy před výkvětem a snad se mi ho podaří vysadit ven.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 15-05-2016 v 22:23 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

2.kolo - 16.den 18/6 Příspěvek č. 198



Zdravíčko, tak zase chci ukázat ty svoje krasotinky, jak se jim daří. Venku je hezky a holky v klidu, takže tolik toho lítání okolo neni. Docela se jim daří, do dvou dnů už půjde udělat zástřih nad 4tým patrem, což je pro mě novinka, minule jsem stříhal nad 3tim. Snad se mi podaří udělat 8 větví na jednu kytí. Zalévám stále jen vodou předhnojený substrát a to asi tak jedenkrát za dva dny. Každopádně už voní,
není to sice jako na konci, ale je to intenzivní :-),

Jack Herer je prostě dobrá volba:-) Takže, taky už začínají být vidět první rašící větvičky, což je supr. Ozvu se po záštipu a až bude taky trošku vidět nějaký výledek po tom záštipu. Loučím se a příjemné pokoukání :-) Váš Slamacek

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 19-05-2016 v 16:00 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Ahojte:-) Příspěvek č. 199


Dneska jsem je chtěl zastřihnout. Vzal jsem si je na stůl, do ruky ostré nůžtičky a koukám na ně. Došlo mi, proč bych něco takhle krásnýho měl mrvit? Ty kytky jsou nádherný a já dneska nemam tu sílu, abych do nich střihal:-)) Tak vám alespoň posílam jejich fotečku pro radost a pro dnešek je nechávám dál báječně růst :-)) Čauky kluci a návštěvníci.



Ale vůbec nevim jak se mi tam potom vejdou, ještě je nad tim příborník :-)))

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 21-05-2016 v 10:23 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru 20. den 18/6 Příspěvek č. 200



Zdravim, takže jsem se dneska ráno rozhodl, že je čas je opravdu zaštípnout. Takže 4 patérka a šmiknul sem je. Začínají hezky růst a asi jsem to přehnal, protože
už tam nemají místo:-) Ale něco se mi podařilo vymyslet, ale ještě nevim jak s realizací, takže uvidíme časem. Ne, nic nového dělat nebudu, ale malinkou úpravu tohohle druhého kolo možná udělam. Řekl bych, že jsou tyhle 2 kytičky Herera lepší než v kole prvnim a o AK nemluvim. Jinak sklidil jsem dost velkou pochvalu za Jacka Herera, je to opravdu báječný model :-)))



Tady je jeden letecký pohled po zaštípnutí všech 3 kytek. Taky se zlepšilo venku počasí a windorek se docela rozjíždí :-))) To jsou 2x AK-47. Skoro na ty kytičky zatím nemusím šahat, jen zalévat. Dost pohoda a rostou jako z vody. Na to, že je venku 27 stupňů, mám v roomu pořád stejně, příjemně, žádná vedra. Jen jsem zjistil, že když peču v troubě, tak mi to pěkně skrz bok hřeje až ke kytkám, ale to není nic strašnýho. Takže se loučím a brzy se zase ozvu. Už jsem koukal na různé dobroty na květ a list atd. Nevim, nějak tam ty hodnoty NPK lítaj jak se jim zachce, takže na to zatim házim bobek. :-) a budu se držet mýho Agra hnojiva :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 23-05-2016 v 08:00 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Nazdárek Příspěvek č. 201


Kluci dneska sem si udělal radost a pořídil sem si na kytičky čistě přírodní produkt s rozprašovačem - jmenuje se to Bylinka :-) a ten podporuje růst, výnos a vitalitu, navíc obranyschopnost a odolnost proti abiotickému stresu. Je to vodný extrakt ze směsi 4 bylin a aplikuje se 1x týdně na list. Je to ovšem pouze pomocný rostlinný přípravek. Myslim, že i hnojení na list je potřeba, nejenom zálivka. Takže dneska večer popré postřikuju :-))) Sice v obchodě měli poznámku o tom, jestli prej tim chci zničit slimáky:-))) ale věřim, že to těm mej kytičkám pomůže:-) Tak čauky

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 24-05-2016 v 14:33 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Finále 1.kola Příspěvek č. 202


A mám tady finále, to v čem byli semínka Jacka Herera je hotový Jack Herer Byla s nim legrace, byla s nim starost, ale teď ho mám na stole a je to pohodička.
Asi by jen mohla být i ta krabička plnější, jenže ono o to zase tolik nešlo. Fakt sem si to 1.kolo dost užil a doufám, že do finále dotáhnu i to druhé. Tak se mějte fajn.

Je to fantasie :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 24-05-2016 v 18:34 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Dnešní příspěvek - shrnutí Příspěvek č. 203






Zdravim :-) Takže tady máme jeden pohled na kytičky 23. den růstu pod periodou 18/6. Pro úplně neznalé-18hodin světla a 6hodin tmy. Bohužel jsem si je neoznačil a zatím nevím, která je která. Kytky rostou zatím v předhnojeném substrátu, který si nemohu vynachválit, holky se v něm mají bez mých zásahů očividně dobře. Takže zálivka zatím podle citu, abych nepřelil, ale nebyly na suchu odstátá H2O. Dole je ještě Keramzitová drenáž. Odhaduji zalévání většinou podle hmotnosti květníku, nebo podle vody v misce, nebo prstem šahnu do hlíny :-).
Mají za sebou 1x postřik na list Bylinka, který se aplikuje 1x týdně. Zřejmě to i funguje, protože takovýhle listy jsem v 1. kole neměl.


Tady jsou vidět holky ve své plné kráse. Jsou po jednom záštipu nad 4 patrem a vypouštějí větve od spodu a ty horní čekají na ty spodní se mi zdá. Chytré. Uvažoval jsem o pletivovém válci doprostřed, ale vyřešil jsem to tak, že jim přitahuji stonky směrem ven, tak aby větve šly směrem doprosřed za světlem, kde je prostor. Uvidíme zda mi to vyjde. Zatím se mi daří držet jejich růst pod kontrolou. Možná by potřebovali větší vlhkost, podle sušších listů, ale momentálně tohle moc neřeším. Ale napadlo mě, že jako sazenice pod 6ti kuli by ty kytičky teď byli úplně ideální :-)







Zde , jsem udělal detail ohýbacích drátků, kterými stahuji postupně kytky ( každý den o kousek) do vnějšího prostoru. Měl jsem štěstí, nádoba má takovej rantl, kde se dá drátek dobře uchytit na háček. Začínám chápat, proč se dělají scrogy, musí to ulehčit práci, ale zatím si na to v tomhle prostoru netroufám a tři kytičky stihnu ošetřit ručně. Musím si však uvědomit, že v těhle podmínkách nemohu pro kytky udělat víc.






Windorek mi asi nakonec zůstane taky doma, skleník mi nevyšel, nebude to asi žádný zázrak, ale je hezký pozorovat jak se snaží a rostou. Jsou to obě dvě takoví mí miláčci, na které jsem si už docela zvykl. Takže sem tam přidám foto.




Tabák , to nevim, jednu kytku si nechám doma za oknem v květináči, ale obávám se nejhoršího, že to ven ani nevysadim, protože to prostě nemám kam dát. Ale jede jako blázen za oknem, dát ho do nějakého pařeniště, či skleníku, tak musí růst před očima jak bambus. Já na něj koukám každé ráno z postele a je pokaždé o něco větší, pohledem na něj začínám svůj den. Dokonce už trošku připomíná salát.



A pomocné přípravky pro růst se mi už taky pomaličku rozrůstají. Horší je, že když jsem si mohl v krámu vybrat něco pro radost a koupit si to, tak jsem si vybral postřik a to tam měli spousty krásných věcí. No, žádná veliká romantika.
Nemluvě o tom, že už mám i nůžtičky, kleštičky, ohýbací drát. Jsou to hezké věci a radosti, které mi přináší pěstování doma. Pomalu bych si toho nevšim a najednou koukám a říkám si, hele jak se ti to rozrůstá :-).

A co se mi ještě stalo? Půjčil sem synovcovi svoji velkou knížku o rybičkách a já, kterej se snažil všechno maskovat, aby nikdo nic nepoznal, najednou koukám a on drží v ruce vylisovanej list velkej jak dlaň, co vypadl z té knížky a před celou návštěvou u mě doma se mi ptá, co to je? Všichni na mě koukali a čekali, co já na to. No, zajímavá chvilka v mém životě :-)

Mějte se krásně a atˇnám to roste a máme důvody proč se smát.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 26-05-2016 v 10:28 AM

Old Post 26-05-2016 v 10:15 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 204

Ahoj, moc hezky se to čte je vidět že jsi dost připravený, přeji ti z každé kytičky tolik gramůů co watůů a ani bych se nedivil po předešlé květince já mám kytku ve skříni která už kvete, světlo je tam 100W(5 úsporek) ale nemám to nějak extra vymakaný abych se tím někde chlubil, tak zůstávám jen u outdooru jinak na ten windoor, nechceš je dát někde kde je trochu větříku? zdají se mi ty stonky jak párátka(nic proti) mám na test no name kterej ještě nezacejtil větřík a má dost podobný stonky jak ty tvoje, ale nedávám jim takovou péči jako těm ostatním no... Hlavně ať se daří!!

Prostě démon

Old Post 26-05-2016 v 10:26 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Re: Dnešní příspěvek - shrnutí Příspěvek č. 205

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Tabák , to nevim, jednu kytku si nechám doma za oknem v květináči, ale obávám se nejhoršího, že to ven ani nevysadim, protože to prostě nemám kam dát. Ale jede jako blázen za oknem, dát ho do nějakého pařeniště, či skleníku, tak musí růst před očima jak bambus. Já na něj koukám každé ráno z postele a je pokaždé o něco větší, pohledem na něj začínám svůj den. Dokonce už trošku připomíná salát.


No nechci tě strašit, ale s tím tabákem to budeš mít asi blbé. Když už to máš takhle narostlé, tak kořeny tvoří jemný bal, který se navzájem proplete a při rozpíchání se ti potrhají. Tudíž po přesazení zjistíš že hodně rostlinek bude skomírat kvůli poškození kořenů. Správné bylo to přepíchat před nějakou dobou. A pokud budeš chtít mít použitelné tabákové listy, tak budeš muset celkem rychle dát ven, aby to nabralo sílu a trochu to vyrostlo. Pokud je to nešlechtěná machorka, tak by se ti to podaří venku dojet - když nebudeš otálet ale s Viržinským to už bude obtížnější.

Old Post 26-05-2016 v 14:09 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 206

Díky za pochvaly a za projevená přání úspěchů, taky doufám, že už se to bude jen a jen lepšit. Ty stonky na windoru jsou opravdu jak párátka, myslim, že je to tim, že jsem je vysadil dost brzy a navíc nejedou úplně na 100%, ale čekám až se prostě chytnou a rozjedou se. Možná už dokonce zůstanou takovýhle, větřík by asi ani nedali, když se musí opírat :-), hlavní nedostatek vidim v tom, že nemají dostatek slunce a taky že jsem je trošku přelil a jak se jednou zadusí kořeny, trvá to než se rozjede znova a to kdoví jestli.
A s tim tabákem? Ono to asi není vidět, ale přepíchával sem je po třetim patru a všechny kytičky jsou po jedné v sadbováčku, takže jenom si ji vyklopim a zasadim, potrhání kořenů nehrozí. To jenom jak už mají listy, tak to není vidět. Ven to pujde opravdu co nejdřív, už mám po včerejšku domluvené místo. Machorka je to šlechtěná, ale dělám to poprvé v životě, takže zkušenosti žádné. Viržinskýho je tam asi 4-5 kousků, ale ty jsou drobnější a machorka je úplně zastínila. Navíc koukam, že jsem popletl ty názvy - machorka, cikorka :-)))

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 26-05-2016 v 23:44 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 207

Nazdar kluci, moc se všem tady omlouvám, ale přišel jsem o svůj notebook, takže nemohu přispívat. Holky se mají moc fajn, akorát ten postřik jim dává dost zabrat. Tentokráte nedělám žádné větší zásahy, takže už je mám po celým microgroowu a to sem je ještě ani nepřepl, je to dost divočina:-)
Mějte se fajn, s láskou Slamacek a smějte se :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 06-06-2016 v 08:58 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Přepnuto na květ - comeback :-) Příspěvek č. 208





Ahoj kluci a holky, zdravim návštěvníky .-) V rychlosti - comp mam, takže o.k. , právě mám na posledního špíčka z krasotinky I. kola a je definitivně vše historií. Teď tedy mohu popsat co je u mě novýho. Byl to záhul, protože jsem si ani nepamatoval, kdy mám přepínat. Pak mi holky začaly růst až do příborníku, nelžu a u stěn měly větve až nad úrovní lampy, což sem myslel, že se nestane:-) Zřejmě to zapříčinilo, že jsem vůbec listy netrhal a vlastně ani moc neohýbal, takže letěly někam do výšin. Pak ten postřik bylinka si udělal docela silnou kytku, ale na úkor listů, který se pomalu srolovávaly a chvílema sem myslel, že je s nima ámen. Pak se z toho vylízaly, ale bylo to vyhozenejch 112Kč. Teď mi stojí Bylinka v koutě. V zoufalosti jsem z větší skřínky vyházel hrnce a talíře a kytku přestěhoval tam. Vypadalo to docela dobře. Jenže jsem tam vůbec neměl vyřešený vzduch a po pár dnech už mi začala na listech chytat plíseň, takže JSEM NECHÁVAL SKŘÍŇ OTEVŘENOU, což je blbost. Běžel jsem pro pletivo a udělal svůj první scrog Holki jsem tím pletivem prostě jen přimáčkl k podlaze a když už začala prorůstat, celý jsem si to rozmyslel a v noci začal dumat. Zda pořídit silnější lampu a větrák s filtrem, nebo co dál. Vyřešeno- všechno jsem vrátil do původního stavu a jsem spokojenej. Byl to fakt zmatek a do toho to hulení J. Herera, který bylo úplně báječný a bombastický :-). Vyzkoušel jsem si však, že se mohu posunout dál, ale ještě na to pořád zdaleka nemám!
A teď k tomu co jsem nafotil - Právě jsem 41-42den růstu přepnul na květ a poslední úpravu jsem udělal v ten den. Musel jsem stáhnout větve, trošku pročesat a uvolnit cestu světlu. Teď může začít jejich 56dní :-). Rozdíl na fotce by měl být trochu vidět, ne?

Foto 2. - Tady jsem zachytil rozdíl mezi počátkem růstu a počátkem květu. Pravá fotka směrem k vám je aktuální. Řekl bych, že oproti krasotince tam toho listí a stonků je víc, což jsem rád. Abych připoměl, roste mi tu 1x AK-47 a 2x Jack Herer., což byl velice zajímavý pán i šlechtitel, sledoval jsem jeho projevy na youtube a trošku mi to připomínalo projev válečníka:-) Obrázek na dobrou noc a pro inspiraci jsem jim tam nechal a každou mojí návštěvu v roomu jim ho ukazuju.

Foto 3. - Tady je vidět, že jsem dělal co jsem mohl, ale už se neodvažuju ji oholit jako minule. Uvidím sám zda ji to prospěje, či ne. Možná se na ni i podepsalo, že jsem hodně času trávil i mimo domov a holt nebylo tolik času, což se jim teď budu snažit vynahradit. Jen mi mrzí, že nemohu dát světlo výš, protože ten šuplík nad tim za boha nemohu dostat nijak ven, je tam nějaký šílený kovový mechanismus a ten jsem nepřekonal. A protože jsem měl kytku v tom většim, viděl jsem, že tahle bludička Grow Led 12w ráda svítí z větší výšky. Mimochodem, pěkně ji na Netu zdražili od doby co jsem ji v zimě kupoval. Tak jsem stáhnul větve co to šlo, až se mi jedna i zlomila, ale dá to. Neulomila se úplně.

Foto 4. WINDOOREK 2016 - jj, asi už tu na něj kdekdo zapoměl, ale já ne. Pořád jede Ákáčko moje zlatý a doufam, že z něj taky něco bude i když je na závětrný straně bytu, ale ty parapety jsou tu super. Druhou sem strčil mamce do skleníku s tím, že jí vyžene slimáky svým pižmem :-))) Ne, vážně, mamka byla ráda, že se o ni může starat a těší se na kvalitní mastičku co si z ní udělá. Našel jsem venku tenhle květník, na dno dal keramzit, pak substrát, malou vrstvu keramzitu doprostřed a zase substrát. Navrch zasypal zase keramzitem. Celé jsem to usadil do nádoby co vypadá jak čínská pánev a je stejná jako nádoba v micru. Teď se jí chystám zakrýt a zalévat spodem, protože se prostor báječně hodí k vytvoření hydroponického květináče. Je to sice taková nudle, ale sílí, nepotřebuje ani opěrku a žádný vady na kráse, na rozdíl od těch slunečnic vedle, co sice kvetou, ale spodek je mrtvej :-).


. Tak a na závěr? - Jsem třetí den na květu, očekávané šílenství je teprve přede mnou, takže je klídek. Záleží jak moc se vytáhne. Těch 40 dní růstu mi přijde u mě docela dobrý. Snad už ty problémy s vykvetením jako minule mít nebudu a vše půjde podle plánu. Zase jsem někde narazil na pro mě novinku jakých si booster lamp, teda pořizovat si tohle všechno, tak sem profesionál :-))) Začínám si však v hlavě spřádat plány na novou pěknou skřínku, kterou bych chtěl docela vymakat a z automatizovat pro 5 kytiček, ale to je otázkou daleké budoucnosti, min. příští rok/možná dva :-) - LED lampa s přepínáním spektra, akt. odtah a pachový filtr, akt. přítah, reflexní folie, regulace vlhkosti a teploty, pěstební systém ještě nevim (bubbler, aero?). Originální hnojiva na konopí, kosmetika atd. atd. někdo by mohl říci, že jsem se trošku zhulil , CO2

Ještě tu mám připravený fotky jak jsem vysázel tabák a záhony permakultury, které pomáhám dělat, ale to až jindy...
Zdravim a ahojky, smějte se a ať nám to roste

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 16-06-2016 v 14:32 PM

Old Post 16-06-2016 v 14:12 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5539240 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív