Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 161

Na 12 wattů pěkný výsledek! Ta lampa má i modré diody, nebo jen červené?

Old Post 22-04-2016 v 13:20 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 162

Na 12 wattů opravdu pěkný výsledek, dík. Ta lampa má 6 diod červenejch, 4 diody jsou modré a 2 diody jsou žluté (údajně poskytují kytkám spektrum, které sice potřebují, ale jaksi se na ně zapomíná, takže výrobce udává jakési PLUS), takže celkem 12 diod po 1wattu. Chlazena je nějakým kovem a skutečně ani po 18 hodinách svícení to nepálí, vezmeš ji do ruky jako nic. Prakticky nevydává žádné teplo a věřím tomu, že je to i u silnějších Ledek taky tak. A co se spotřeby týče, tak se mi zvýšil odběr asi o 50 korun měsíčně, ale taky jsem si pořídil pračku, takže odběr sice nějaký je, ale řekl bych, že minimální. Prakticky pro kohokoliv.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 22-04-2016 v 14:31 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

60.DEN Příspěvek č. 163

Nazdar kluci, chci se na něco zeptat - máte někdo zkušenost, jak dlouho by měla kytka kvést? Protože seeds banka uvádí 8 week, FAQ a stránky growerů asi stejně, youtube videa byly i zmínky o 70-80 dnech, já jsem teď na 60 dni a rozhodně si nemyslim, že by ta kytka ze sebe vydala byť jen něco. Prostě ji nechávám jet dá, mimochodem prohmátl jsem palice, jsou zdravé, plíseň, nic podobného. Nebudu začínat další pěst, protože jsem jí nějak začal věřit a je možné, že tak jak to tu někdo z legrace podotknul, tak sklízet budu na Vánoce, pokud mi z toho už nešibne :-))) Co si o tom myslíte?


(Fotečku dodám :-) Jen se nechte překvapit :-) ) Díky za každý příspěvek !

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 26-04-2016 v 08:23 AM

Old Post 26-04-2016 v 00:44 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 164

Čau čau.
No je pravda že růst byl u tebe díky bonsai technice trochu delší,ale kvést bude standardně.Podívej se na stránky seed banky nebo prodejce.Tam uvádějí běžnou dobu květu konkrétního modelu.Těch osm tejdnů je takovej dobrej průměr.Dej sem potom fotky a jistě zase někdo poradí

Old Post 26-04-2016 v 03:39 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 165


Ahoj, ahoj,
Prodejce udává 8 týdnů, fotky dodám buď dnes večer nebo zítra, teď už jsem nestihnul přepnutí, takže až večer se probudí. Jen pouhým okem sem si všiml, že teprv teď se začala obalovat a pouštět pryskyřici, je taková stříbrná, kdybych ji býval sklidil 56.den, tak by sice nějaké palice měla, ale jenom zelený, jestli to správně vysvětluji. No foto každopádně dodám, jen zase ta moje kvalita focení mobilem, ale budu se snažit. Čauky a dík

Ještě sem teda házím, alespoň pro zajímavost popisku od výrobce. Je tam 8 týdnů, tak asi jo.
Zajímavý je tam effect a flavour. Relaxační high určitě funguje, okamžitě se svalim na postel a zkouknu tak 2-3 filmy za sebou, než se zase postavim. Není možná síla, která by mě mohla vyrušit , akorát moje chuť je jiná, protože mám pocit, že je to sladké a hlavně fest veselé, ale prodejce udává chuť nakyslou a nevrlou, což mám přesně naopak :-) To mi těžko ale může vadit. A peníze mi asi už nevrátěj :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 26-04-2016 v 09:03 AM

Old Post 26-04-2016 v 08:29 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru 60-61. den Příspěvek č. 166







Takže tady jsou slíbené fotečky, seznamte se :-). Takže čistou H2O zalévám 7 den a docela jí chutná, bumbá jak bumbrlíček. Zřejmě na tom čištění něco je, protože jsem tento víkend na jakési party slyšel kluka, jak říká druhému, ty to máš nějak špatně vypraný, je z toho cítit hlína a chemky :-))) Takže jsem rád, že jsem se do toho pustil.

Každopádně pokud dám teď naklíčit semínka ( 3-4 ) dny, pak je dám do substrátu a než vylezou a mohu je dát pod světlo, bude čistění ještě min. 9-10 dní, což by mělo dostatečně stačit a kytku pod tim nechám. No, nebudu si tu plácat játra a rovnou sem naházim ty fotky :-)

Řekl bych, že už nekyne, že se jaksi zastavila. Teď už to je jen a jen o tom čištění, asi Jen si ji hlídám, jestli někde neplesniví, nehnije apod. Je to OK.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 26-04-2016 v 20:16 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Nápad Přípravka před mým 2. kolem Příspěvek č. 167


Takže jak jsem udělal - moje krasotinka se ještě pořád čistí , ale nezahálim :-) Dneska jsem si přivstal a šel pro keramzit, protože zasazení semínek vyjde zřejmě na víkend. Ta jsem dal předklíčit taky dneska ráno a hned jsem to projistotu nafotil. Dilema s tím co zasadit jsem vyřešil, že zkusim 2x Jecka Herera ( to kdybych měl nějaký ten úhyn) a tu třetí princeznu jsem vybral model AK-47, co jsem měl na outdoor, protože ji chci vidět, jak vypadá pod světlem ve skříni. Snad se tyhle modely snesou a nebudou si nějak v květináči vzájemně konkurovat, spíš bych to přivítal obráceně. Jakmile vykouknou první lístečky, tamtu sklízim, dám do sušárničky a tyhle tři se budou moc rozjet na plný petardy:-) Samozřejmě pod Grow LED 12 W. Kolegové, až bude zase něco nového, ozvu se, páč 3-4 dny se nic dít určitě nebude, krom pukání semínek, klíčení a zasazení do substrátu.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 27-04-2016 v 10:28 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Pohodička 66. den Příspěvek č. 168

Ahojte kluci :-) Tak čím začít? Krasotinka mi ještě kvete. Ráno mi vylezly klíčky z druhého kola, přepínám také na 18/6, ale svoji kytičku stále nechávám pod světlem. Jsem z ní totiž úplně unešený a dle mého názoru pořád kyne a kynout bude:-) Jdu si teď dát ochutnávečku, ale potom se pokusím zrobiť nějaké fotky. Nebudu ji sušit zatím celou, prostě pokvete co hrdlo ráčí a sem tam ji uberu, podle chutě. Jo, zalévám už jen vodou, bez hnojiva, je to lepší. Co prostě oceňuju je, že je hodně veselá, opravdu jsem z toho hulča pěkně vysmátej, žádnej sedánek nebo odpal, fakt usměvavá travička :-))) Víte co? Jdu ochutnat a udělat nějaké ty fotky :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 02-05-2016 v 05:04 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Slíbené foto Příspěvek č. 169






Samsung G není zrcadlovka Canon, ale něco na těch fotkách vidět je:-) Já bych řekl, že docela mazec. Dneska jsem byl rozhodnutej, že ji dám "kosu", ale zase sem si to nějak rozmyslel a ještě ji tam nechám, i když teď pojede 18/6, teď už ji to těžko ublíží, vždyť sundat ji mohu kdykoliv. Tak co na to říkáte? Vážit už ji nebudu, nemám váhu, navíc uždibuju a sušit ji najednou zatím nechci, jen ať kvete :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 02-05-2016 v 05:44 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorila
Nový Člen

Karma uživatele Gorila - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 170

Takovýho mutanta jsem dlouho neviděl. DaS IST cHRUZA !

Old Post 02-05-2016 v 06:20 AM
Gorila je offline   Profil uživatele Gorila   Find more posts by Gorila   Foto galerie člena Gorila   Click here to Send Gorila a Private Message   Add Gorila to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gorila! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 171

Gorila - A co si vypěstoval Ty nádhero? Leda tak Velkej prd. :

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 02-05-2016 v 09:50 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 172

Zdravím
Nenech se vytočit.Takový příspěvky od nováčků kteří mají všeho všudy 20 příspěvků bych v klidu ignoroval.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 02-05-2016 v 10:16 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Z jiného soudku :-) Příspěvek č. 173


Nenechám se vytočit :-) Tady jen pro zajímavost, jak se mi rozkvetly fialky za oknem, to je nádhera, ne? :-)


Furt nevim, jestli teda jako jo? Nebo jako ne?


Díky za sázení červených karem, dneska už jsou dvě.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 02-05-2016 v 11:13 AM

Old Post 02-05-2016 v 10:52 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 174

nedeeej seeeeeeeeeeee!

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 02-05-2016 v 10:54 AM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 175

Přesně tak Slamáčku, nedej se já osobně doufám, že na příští pěst ubereš aspoň 2W máš ji krásnou já bych ji už podřízl a vykouřil

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 02-05-2016 v 12:21 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 176

Zdravím
Tak už mi pan Gorila napalil negativní karmu za můj dnešní příspěvek.
Moc to sice nechapu,ale příště se aspoň podepiš a zdůvodni nějak rozumě ty hrdino!!
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 02-05-2016 v 13:49 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9443010 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív