Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Re: Komu se nelení, tomu se kvetení :-) Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od slamacek
A poslední postřeh?
Čím míň si jí všímám a obletuju, tím více se jí daří. Skutečně nejraději má období, kdy na ni tzv. zapomenu třebas na 3-4 dny, to se pak nestačim divit:-)


Teď jsi na to kápnul, stáváš se zkušenějším pěstitelem :-)

Old Post 10-03-2016 v 09:42 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Škůdci MIcro-outdoor 2016 - představení Příspěvek č. 130






Milí přátelé, rozhodl jsem se už nedělat žádnou novou sekci, protože pěstování dvou kytek v okně je pouhým doplňkem k mému microgroowu doma, kterému se věnuji a těch pár foteček jistě prominete i když budou v tomto fóru a to opravdu jednou za čas.
Takže: Tak jako mým patronem je morčák Sezam, pro microoutdoorek je patronem můj žlutý andulák Mazlík. Tady ho tedy představuji :-)





Na parapetu na který svítí celoročně prudké slunce jsem se rozhodl pro model AK-47. Na fotce je vidět moje nedočkavá příprava. Kytky budou pouze dvě, protože ta třetí je pouze předpěst pro jednu léčitelku, která si sní už dále přes rok poradí sama. Na kytky jsem nejdříve připravil tyto dva malé "semenáčky" a až jim budou malé, tak je přesadím do větších atd., až nakonec hodlám skončit u plastových kyblíků, kvůli prostoru na kořeny. Jsem si vědom omezeného prostoru, který je však rozhodně větší než ve skřínce:-), takže plánuji zase kytičky vázat tak, abych je rozprostřel do celého okna. Ale to je moje úvaha do budoucna, zatím jsou velice malé, na což se můžete podívat dálejc.........
Obr.1 Tady už je vidět nezbytná příprava a praxe mého sázení. Na groweru jsem našel spousty dohad jak vlastně kdo nechává klíčit semínka. Já to dělám takto a mohu říci, že úspěšně. Čímž bych měl vyvrátit i potvrdit všechny dohady o tom, jak se to dělat má. Každý máme svůj způsob.




Obr.2 K tomuto obrázku není co dodat, navíc jsem jej označil popiskami. Snad jen, že mi všechna 3 semínka vzešla a jsou od Natural seeds AK-47, feminizované a Indoor i Outdoor
Genetika: mix Kolumbijských, Mexických, Thajských a Afghánských odrůd
Typ: převážně Sativa


Obr.3 - A když naklíčili, uložil jsem je na jejich místo, kde budou pokud všechno správě klapne až do října, tedy do sklizně:-). Přikryl jsem je mikrotenovým pytlíkem, natáhl gumičku a udělal do něj nepatrné dirky jehlou. A tramtaradá . . .

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 11-03-2016 v 20:48 PM

Old Post 11-03-2016 v 20:25 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Nápad A tady už MicroOutdoorek 2016 vystrkuje růžky Příspěvek č. 131


To netřeba komentovat - ZAČALI JSME :-) LP2016 Mnoho úspěchu!!! I Vám všem tady.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 11-03-2016 v 20:31 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 132

Nechápu growery co začínají takhle brzo.Zvlast kdyz jedou v květináči.Takhle ti vyroste do max. vysky behem chvilky a pak bude čekat jakou dobu az se v srpnu zmeni perioda. Navíc je teď slunce málo ještě. Za oknem se ti budou táhnout jak prase. Já to rozjizdim behem května a stejnak mám na konci keře. Tohle neuchvatas. Vím, že seš nedockavej, ale teď si pojedou podstatně hůř než v květnu. Pic

Thomas V.

Old Post 12-03-2016 v 16:52 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Sobotní večer na groweru :-) Příspěvek č. 133




Tak jsem se dneska ráno vzbudil v 7 hodin, Zázrak chodí spát v 9, takže sem si místo povalování v posteli řekl, krucinál teď na to musim vlítnout, moc času nemám. Slabý dvě hoďky. A udělal jsem saturnární den, vystěhoval celej groow a za pomocí těch saponátů co zničí všechno jsem to celé uvnitř i zvenku umyl a otřel. Nestojím o ňáký malý potvory nebo plísně, obzvlášť, teď. Když se to celé blejskalo jak psí kulky, koukám na Zázraka. Správně, teď je řada na Tobě poudám a vzal sem si ji na paškál. Obral sem ji takové ty zvadlé a hnědé lístky dole a zbavil ji všech těch dalších nezdravých listíčků. Protože se jí drbání zad nějak zalíbilo, tak jsem jí přitáhl napínací drátky, čímž jsem stáhl větvě dolú a roztáhl více od sebe (málem sem vyvrátil stonek). Nemohu už lampu dát výše (má dost vysoký závit a objímka k tomu) a pomalu už mi ji přerůstala a pod ostrým světlem se listy pálily. Větve se dali stahnout o pěknej kus, pomalu až ke kolenům, takže má zase místa dost. Pak sem se tak posadil, zapálil si cigárko, dopil poslední hlt kafe a začal si tu kytku lépe prohlížet, spadla mi cigareta na zem! Posledních pár rad a nastěhoval jsem ji zpátky, srovnal ji pod světlo, zavřel dvířka a chytil si záda. V té chvíli klaply hodiny :-) Dobrou noc...




Horní je focená ještě před tím než jsem ji trošku učesal a pořídil tenisky Nike.




Opravdu stačilo jen trošku roztáhnout větve od sebe a zase to vypadá jako by se mi o ní někdo staral :-)

Jen ještě nevim, proč tak pokaždé tak pěkně obroste?! Roztáhnu větve a vypadá jak ohlodanej kus klacnu, pak zase zarostou ty díry. Já ji ty větve zase více roztáhnu a ona vypadá jak ohlodanej kus větve. Díry zarostou, je košatá, super, já ji ty větve zase roztáhnu a zas je jak hrůzašťabajzna a ona zase ... takovej koloběh, ALE??? Ono nikde nic nepřibejvá? To mi hlava nepřestává brát. /Přitom morčákovi Sezamovi už listy netrhám/


Teď už asi spíš budou jen takovéto záběry, ty kveteníčkokytičkovatější :-)




For Váchy 55 - Dík za názor :-)) Chci ve win udělat takovou "jako" prolejzačku a ty kytičky do ní vplétat, aby mi udělaly takovou placku a výplň v okně, aby se obě vešli mezi záclony a sklo. Ještě to promejšlim, jinak máš rechtes.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 12-03-2016 v 21:42 PM

Old Post 12-03-2016 v 20:15 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Indoor aktuálně a Windoor16 dopoledne Příspěvek č. 134



Ani se mi dneska moc nechtělo, tak sem tam šoupnul dvě rychlovky originál bez úprav a se všim všudy co k tomu patří. Je to pouze pro potěchu oka. Ale hezky pod tim vyniknou ty bílé blizničky.
Včera sem koukal na youtube na videa micro groowu. ( Vlastně sem tam hledal něco jak vylepšit kvetení) Dokonce jsem tam viděl i svojí bludičku, takže nejsem jediný, což mě potěšilo. Vlastně jsou i větší šílenci, jako 3 kytky v micru těsně před sklizní nacpané ve skřínce od počítače, až po medica pětování a porovnání HPS a LED, prostě hukot. A když tam nějakej šílenec házel kytkama v kýblech a škubal je jak peří z kachen, tak jsem nějak už pořádně nevěděl co se děje, tak sem se šel potěšit s tou svojí a vše bylo OK :-)



Ale napřed jsem dosypal AKáčkám hlínu, které jsem schválně nechal při sadbě míň, abych dosypal až se vytáhnou a nebyly takový žížalky. Maj se docela k životu, a když se pěkně už naklánějí z okna za světlem, tak je v tom květináčku otočim obráceně, takže mají pořád co dělat. Po včerejších videích sem se rozhodl, že už nebudu zdaleka tolik zalévat jako doposud. Zaléval jsem dost Docela mě mrzí, až budu dávat tu třetí pryč. Ještě tak měsíček a půjde do světa. Ale zase to bude mít lepší, protože bude pěkně růst ve skleníku, jenže oni ty dvě maj taky dobrý klima. Mám je v koupelně a po sprše je tam takové klima, že se jim to musí líbit. Akorát, že sluníčko mi svítí na druhou stranu baráku, což může bejt dobře a nemusí, uvidíme, hlavně tam SNAD bude svítit v létě a na podzim :-) Dobrý je, že na nich vidim, že jsou silné a mají dobrej základ, což je předpoklad pro celou sezonu, ne?




Ještě co sem dneska viděl: Protože jsem zastánce vázání a tohohle drátování a tvarování a s tou svojí sem se taky vyblbnul, nemohl jsem si po cestě domů všimnout zahrady, kde nějaký chlápek má okrasné jehličnany (asi 20) na zahradě a každej je úplně jinak udělanej. Pokroucenej, ořezanej, a když si vezmu, že je to dřevina co dlouho roste, tak ten chlápek asi taky ví svoje, minimálně ho to stálo dost úsilí a práce a času:-)
Takže, ať nám to roste...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 14-03-2016 v 21:23 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Divoká kytka Příspěvek č. 135


Co k tomu říci, když jsem svůj první příspěvek napsal a úplně nakonci se mi to nějakym způsobem vymazalo???? Fakt to nebudu psát znova, prostě, 22 vrcholků na 6ti hlavních větvích. Jemňoučké vlásky až bičíky, dlouhé, špatně viditelné pouhým okem. Zalévám 2x týdně H20 do misky, téměř plnou a zachvilku je prázdná :-) 1x za 14 dní kapalné hnojivo horem do vlhkého subsrátu. Blizny bílé. daří se jim. Nijak už neroste, už jen kvete. Nevoní ještě, jen při doteku. Víc asi není co psát.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 18-03-2016 v 02:48 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Dnešní noc a den Příspěvek č. 136


Čaute kluci, i pozorovatelé, musim něco málo napsat o tomhle a tom příspěvku nadtim. Nebylo to tak jednoznačné jak se zdá. No, ze včerejška na dnešek se mi moc nechtělo spát. Vzal sem Sezama a pustili sme si film Bílá vdova co sem stáhnul. Asi mě to zlákalo či co, uviděl jsem na stole uschlé lístky z té mojí krasotinky. Nebylo lehký se vypořádat se svym svědomím, zda ochutnat, či ne, jenže jsem to bral jako prostředek jak se dočkat kýženého spánku. Zachvilku z toho byl pěknej joint, sedim a kouřim.Je to hrozně sladký, říkám si, sem horší než to morče, hulim listí :-). Tak jak to tady čítávám, zkusim si to ohodnotit. Sladký, sladký, jinak nic.... stav žádnej, nic necítim, alespoň usnu, říkám si. Ještě dám Zázrakovi dobrou noc a jdu si lehnout. Koukám na něj, koukám, kolik je hodin? V duchu uvažuju, jestli takový budou i palice, tak jsem nepěstoval zbytečně. Šup a už fotim, a zase zápek na groweru. Ráno se probudím a koukám, co jsem vyfotil a napsal, no , zaplať pánbůh, že se mi celej příspěvěk vymazal, protože to je děsný, ostuda minimálně. Jenže to nejhorší přišlo potom, nějak sem si zafixoval myšlenku, že moje kytka má žluté listy a odumírá. Vyletim z postele, stav trvá, kouknu do boxu a skutečně!!! Nešťastnej sedim v kuchyni na podlaze a přemýšlim co dál. Možná nedostatek hnojiva? Šup, už jí ho leju do misky. Cvak a je tma.Dobrou lásko- Říkám si, mám se jít zeptat co stím? Honem vzpomínám co o kytkách vim. Dyť to není možný, aby mě něco takového potkalo. A tak začínám přemejšlet a testuju hnojivo na pokojovejch kytkách celý den, nenaředil sem ho silný? Neni naopak slabý? Že by ten zatracenej odtah, slabý světlo?? Do 21 hodiny večer sem vůbec nevěděl co se uvnitř děje, holka spala a nechtěl jsem ji rušit periodu. Celý den jsem nestál za nic. Je to v háji, je to v háji, nic jiného v hlavě nemám. Je 21:00, klapnou hodiny a světlo jede, Dobré ráno. Tak rychle jsem uvnitř nikdy nebyl. Okamžitě ji beru pod světlo s nejapnou předtuchou, že je po ní.
Teď koukám jako blázen zase já. kytka je krásně zelená, vůbec jako by se jí nezelenalo. Blizny svítí na míli daleko a směje se mi :-D Bože děkuju, óóó jak sem šťastnej . Tak a teď nevim, jak jsem na celý ten nápad přišel? Celej den ve strachu a úplně zbytečně? Tak a berte to teda jako moji omluvu těm, kterým jsem tady napsal něco, co jsem třebas psát nemusel, když sem byl zbytečně chytrej, protože mě to pořád mrzí:-))) (No, to sem to teda vylepšil) Čau, zase se ozvu.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 18-03-2016 v 21:49 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Organika Květ J. Herer-36 den pod LED Grow 12w Příspěvek č. 137






Zdravim. Ti Japonští chytráci sice vymysleli, abych si mohl klidně zalít PC a nic se nestalo, jenže nějak zapoměli na zalévání spodem, což se stalo a noťas byl na pár dnů kaput. Na druhou stranu jsem se mohl více věnovat svojí kytičce a protože se květ už naplno rozjel, něco jsem nafotil, abych potěšil milovníky zajímavých pěstů, pěkných kytek a dobrého hulča. Taky jsem v té době prolezl několik obchodů, kde mě přesvědčovali o zázračných postřicích na květ a jednou už jsem byl téměř na vážkách, že něco takového pořídim, nakonec jsem odešel s prázdnou, takže Zázrak jede pořád na stejné zálivce AGRO, téměř bez kosmetiky a hraček, jednoduše. Bo, když jsem viděl ty bílé blizny jak se mají k světu, přišlo mi vlastně zbytečné do toho zasahovat. Proč pokoušet čerta, když spí:-). Moc toho psát nebudu, dnes jde spíše o fotečky...


Otevřu growroomek a posadim se před něj. Pak strčim hlavu dovnitř a okukuju ji ze všech stran a když už usínám, vylezu ven, usadim se a počitám a pozoruju jen tak tyhle vrcholky a těšim se z nich a na ně...jen tak tiše, zatímco usrkávám horké kafe, idyla











Co bych psal, vždyť tohle hovoří samo za sebe. Trochu mě překvapila :-)













Tak fotit telefonem je prostě nahouby, alespoň tim mym a štve mě, že se tu nemohu podělit opravdu o pěkný zážitky :-)











Tohle se teď nosí :-)






Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 01-04-2016 v 06:50 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Hydroponie Něco o zálivce. Příspěvek č. 138


Jak to dělám já?! Z koncetrovaného hnojiva a odstáté vody namíchám do největší plastové lahve roztok dle návodu, kterým pak kytku do misky zalévám spodem. Vždy, když je miska suchá, dolívám další. Do misky šahnu prstem nebo nadzvednu květináč a podívám se, pokud je ještě miska pod květníkem byď jen orosená, den se zálivkou počkám. Většinou novou zálivku do sebe rostlina nasaje během několika minut, čímž už většinou poznám, že je vše v pořádku :-)

P.S. Dvě kytky z Windooru mi uhynuly, protože jsem je dosypal dost jílovitou zeminou z krtince a stonek to nedal, udusil se a uhnil. Nějak sem to tušil, že se to stane, takže klíčíme znovu :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 01-04-2016 v 19:33 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Po dalších 5ti dnech . . . Příspěvek č. 139




Nazdar kluci , tak zase vystavim pár foteček, aby nám to tu neusnulo úplně. Musel sem jí dnes ráno na chvilku vytáhnout ven, abych provedl její zběžnou kontrolu a několik pohledů mě zaujalo, tak vám je sem posílám. Škoda jen, že nejsem profesionální fotograf, protože hlavně ten pohled ze spodu je ve skutečnosti fakt hustota :-) Trošku mi to připomíná vlněný koberec. Už to tak vypadá, že to zdárně dojedu bez problémů až do konce, to sice předbíhám, ale těšim se.







Když takhle otevřu dvířka, během pár chvil se vyvine ven nádherná vůně, opravdu ta kytka voní, že se člověk musí začít chtě nechtě usmívat. Podle semen by měla kvést ještě 17 dní, a to je dobře, protože bych si přál, aby ještě nakynuly paličky. ( Je to spousta blizen, ale téměž žádný matroš :-) ) A koneckonců jsme tu společně strávili u téhle kytičky taky nějaký čas a bohužel jako vše to jednou skončí, no jo no. Poznal jsem tu mezi Vámi pár kluků s kterými jsem si měl co říct, nebo jsem rád sledoval jejich počínání. Jo, byla to pohoda. Ale zpět ke kytce...




No, docela rád, bych si to už nacpal do fajfky :-)


A co teď aktuálně řešim? Hlavně dopěstovat, propláchnout vodou, měření Ph zálivky, mám to zase až moc jednodušše udělané :-) , možná na další kolo pořídim ještě jednu LED 12w, aby nad každou květinou byla jedna lampička, takže 2x kyttí a to je zatím asi vše, hodně zdaru pánové s kytkami a snad i dámám, jsou-li tu nějaké pěstitelky mezi námi:-) Zatím . . .

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 06-04-2016 v 08:13 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 140

Tak nakonec přeci jen nějaká sklizeň bude. :-D Moc pěknej stromeček,až ho bude škoda sklízet.Tohle bude opravdu speciální hulení.

Old Post 06-04-2016 v 11:38 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 141

ja se vsadim ze tendle klucina na tom hodi vic jak 12 g

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 06-04-2016 v 11:41 AM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 142

Jedna malá doplňující informace - Co tak zkoukávám tady a youtubáky, tak povětšinu pod Ledkama nikdo z nich nesklízí před 60 dnem, klidně jedou furt dál, nevim jestli to má nějaký význam, že pod LED je to jinak než pod HPS, ale asi to tak vypadá, ty sklizně jsou pozdější. Osobně si myslím, že ji pojedu taky až nadoraz :-) Zatím nevypadá nějak unaveně :-)) Promyslíme, uvidíme...je pořád se co učit.

P.S. Noooo, kdoví jestli ji vůbec budu mít chuť hulit :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 06-04-2016 v 23:01 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 143

Jen ji vyhul, zaslouží si to

Old Post 07-04-2016 v 07:50 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 144

Zdravím tě. Sleduju tento thread odzačátku a popravdě ti řeknu že jsem ti moc šancí nedával a ještě jsem si z toho ( ne veřejně) utahoval. Tímto se ti omlouvám protože postupem času si pročítám hodně stránek o metodách trénování konopí a jsem opravdu velice pěkně překvapený jak ti to krásně jede.

Každopádně jsem si ujasnil, že pokud něčemu nerozumím nebudu to nijak soudit.

Samozřejmě ti držím palce a doufám, že ti to pěkně dojede.
Měj se a hodně štěstí
PS: Samozřejmě K+

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 08-04-2016 v 19:55 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8107890 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív