Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 97

To ji rosvit lepsi lampu pod 12opravdu jen rust.... alw nesmis ji trapit a pokvete

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 06-02-2016 v 18:55 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 98

Nech jí dojet aspoň se poučíš jak se dá zhermit 100% feminizovany seminko

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 06-02-2016 v 18:58 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 99

Jestli roste tak vydrž a nech ji dojet.Nové semínko než vyklíčí,plus měsíc růstu...ale z téhle nic velkého nečekej.Záleží na tobě jestli to dojedeš pro věc nebo chceš nějaký to palivo.

Old Post 06-02-2016 v 19:31 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 100

Začala obrůstat potvora, dostane ještě šanci, kolikátou už? Jenže se mi zase začala kroutit jinak než bych si představoval, roste prostě jinak. Jestli si někdo myslí, že ji u mě nějakej herma květ pomúže na budoucí roky založit další pokolení, neboli věčný život, tak shoří jak papír

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 06-02-2016 v 20:16 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 101

Lámej ji a ohýbej jak chceš, to neni od věci. Ale listy, velké, malé nebo střední nestříhej, počas růstu už tuplem ne. Pak nemusíš dávat šance. :-)

Myslim, že jestli jí teď nebudeš oškubávat, tak to bude ok. :-)

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 06-02-2016 v 21:06 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 102

Tak co? Jak vypada holka jedna odrbana? Jsem si jistej, ze to rozdejchala, ale jsem zvedavej jak

Old Post 10-02-2016 v 12:56 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 103

Je to dobrý, od dnešního rána mám pocit, že začala nasazovat na květ a listíčko už taky nějaké má. Teď už ji mučit nebudu. A kde si se toulal Sezame, dík že jsi napal :-)
A musím se pochlubit - letošní outdoor bude u mě AK-47, tedy převažující Sativa, protože u nás je chladněji :-) Uf, to budou zase seriály:-) Nemluvě o tom, že jsem dneska zkoumal náš dvorek, kterej by byl totálně ideální, jenže se pořád ještě bojim být až takto daleko otevřený, vlastně to ani díky zákonům u nás nejde, ale kdybyste to tu viděli MASAKR, přesně jak na těch pěstebních videích na youtube, uf, to by byly slunečnice To už bych snad to video natočil taky, co slunečnice, přímo smrky

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 10-02-2016 v 13:48 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 104

To vypada pekne, uz se tesim na dokumentaci toulal a toulal po G, ale nez jsem tu stih zareagovat, uz me nekdo predbeh srzim palce, urcite to nebude takova traga a prekvapi

Old Post 10-02-2016 v 13:55 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Zdraví Voalá... Příspěvek č. 105



Obr.1 - Takže takhle nějak vypadá situace. Nebudu to nijak komentovat, nechávám ji v klidu, pouze zalévám a svítím, lampu se mi podařilo přes kritické podmínky dát ještě o kousek výš, aby ji osvítila celou. Což vidět neni, protože na tu chvilku focení musím vyměnit světlo. To fialové byste neviděli vůbec nic. Nikdy sem netvrdil, že jsem nejlepší pěstitel na světě, vlastně dokonce začínám pochybovat, což je pro mě úplně nové, tak uvidíme :-) Buďte však schovívaví je to opravdu jen a jen LED 12w. :-)




Obr.2 - Tak tohle místo jsem si našel pro letošní outdoorek. Ze zhora je les, Ostatní strany zakrývá zorané pole. Je tam pěknej keř, asi trnka. Sluníčka tam snad budou mít až až. Takže budu muset vzít rýč, lopatu a celé si to zvorat, srovnat, když to jzd neudělalo. Bude tam 8 kytek:-)
Už jsem tam vykouřil jedno brčko, poseděl a řekl bych, že se tam holkám bude líbit.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 10-02-2016 v 21:00 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 106

ten stonek si pak nech na památku na to co má za sebou nevypadá zle

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 10-02-2016 v 23:52 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 107

[účet odstraněn]

Old Post 11-02-2016 v 06:49 AM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 108

Jo, ona to zvladne a jeste zkrasni ikdyz se to nezda, tak kyticky jsou houzevnaty a neco vydrzi jinak ten dratek bych dal taky pryc, ale je to na tobe

Old Post 11-02-2016 v 07:02 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 109

Veril bych ze uz sundat nepujde

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 11-02-2016 v 09:25 AM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 110

Zdravím tě, tak jak pokračuješ? Máš nějaké novinky?

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 19-02-2016 v 16:45 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 111

Taky by me zajimal pokrok, preci jen 10 dni je pro kyti znacna doba

Old Post 20-02-2016 v 00:34 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Nápad Když už jsem se dal na tuhle vojnu :-) Příspěvek č. 112





Takhle jsem ji ráno našel








Pak jsem ji zalil zespoda vodou













Vzal jsem drát a nářadí a udělal si kafe :-)













A zase může pokračovat.... říkám jí Zázrak

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 22-02-2016 v 07:46 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7433980 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív