Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 113

Hmm,krása ...ne že jí zase oškubeš.

Old Post 22-02-2016 v 07:56 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 114

No vida pekne se vzpamatovala dobra zprava je, ze ted uz se bude mit jen lip japa dratek? Sel dolu, nebo ho nechas?

Old Post 22-02-2016 v 08:55 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 115

Ten uz spapala kytka

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 22-02-2016 v 09:25 AM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 116

Co te nezabije...

Old Post 22-02-2016 v 11:04 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 117

Drátek jsem sundal ze stonku úplně, z větších větví také. Celé jsem je jenom stáhnul dolů ke květníku. Silnější klacky jsem srovnal a jinak už ji nechávám jen ať si dělá co chce. Zalejvám ji do misky zespod vodou, občas hnojivem a to jen když miska úplně vyschne.
Funguje to, tak do toho nezasahuju. Nějakou fotku ještě přidám. Teď už finišuje moje příprava na out, takže jdu studovat informace,nerad bych zjistil na jaře, že mi něco chybí :-) Čau kluci.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 25-02-2016 v 18:43 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 118

takze to mame brat tak ze se nedockame nejake urody jo od tohohle stromku¨,?

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 25-02-2016 v 19:54 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 119

Ja bych nerekl, ze se nedockame Slamacek to urco dojede v plne parade, akorat se ted soustredi na out mam pravdu?

Old Post 25-02-2016 v 20:23 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 120

Mimochodem... Zajimalo by me, jestli zanechal dratek na kytce nejake stopy v podobe ryhy jestli uz zacinala kyticka dratek papat

Old Post 25-02-2016 v 20:25 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 121

Zaprvé, krasotinka začala kvést, malinko, ale začala.A rád bych aby to za něco stálo, když už. Na out sem se soustředil, to se Sezame nepleteš, dneska sem rejpal krtince, doma v troubě desinfikoval zeminu na sazeničky, no je toho opravdu dost, objednával semínka, ale pole už dělat nebudu. Stačilo :-) Nemluvě o tom, že jsem se letos rozhodl zkusit i vypěstovat legální tabák, takže další studium a přípravy jsou v plném proudu :-) Tak rýhy po drátku tam trošku jsou, ale nic hroznýho. Ani nezarostl, ale sundal jsem ho, aby mohla kytka lépe sílit. Mezi námi, nechci dělat machra, ale už teď je to na 12w prostě hezkej výkon od toho Jacka Herera. Počkám, až ty blizničky trošku vyjedou a pak ti sem dam fotku-
Uznej sám, to je slušnej košík, ne? :-) tak čauu

Úroda bude, to se neboj!!!

AladinWarrior - Zdravim!

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 25-02-2016 v 23:10 PM

Old Post 25-02-2016 v 22:58 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Zase nemohu spát :-) Příspěvek č. 122





Obr.1 - Chtěli jste ji vidět, tak tady je. Dnes po 6 hodinách světla.





Obr.2 - Tady je pro Sezama stonek, který ho tak zajímal a na druhé? Nedá se to popřít, začíná nabírat :-)








Obr.3 - Hlína na předpěst Out právě vyndaná z trouby a holky co budou mít za chvíli co dělat, od Natural seeds.








Obr.4 - Takový malý pohled pod sukni :-) Je tam vidět jak jsem větve ohýbal a jak jsem je drátem vázal.









Dneska sem ji nezalil, hlína je ještě mokrá dost, takže dostala dietu. Co se teploty týče, má asi jako je v celým bytě, takže přes den 20 a v noci 18 stupňů. Pěstovaná je téměř BIO, žádné postřiky, doplňky atd. (Občas to hnojivo). To ředim podle návodu, odměrka na 2l vody a než ho kytka dostane, zaleji sním den předem pokojové rostliny. Pokud vydrží, mohu ji zalít. Takovej můj vynález:-) Škůdci nic, plíseň nic, jiné vady na kráse taky nic, takže to jde poměrně bez starostí. Toť prozatím vše, ať nám to roste

Old Post 26-02-2016 v 02:29 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 123

Tabak?je to plevel 5let sem se ho nemoh zbvit ve skleniku...

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 26-02-2016 v 08:28 AM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 124

No nadhera dekuju za fotky, velice inspirativni nikdy jsem hlinu netroubil, ale cetl jsem, ze to strasne smrdi opravdu je to tak hrozne?

Old Post 26-02-2016 v 10:09 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Tentokrát asi zklamu :-) Příspěvek č. 125


Ať nám to roste, si říkám pokaždé, když něco sázím. Tentokráte se chci pochlubit svými okenními miláčky, které jsem si zasadil (Mátu, Levanduli a Tymián), nešlo prostě oddolat, když nabízí ta semínka všude v marketech. Chilli dostali naši (Scotch bonnet orange). A svoje Ákáčka na out jsem ještě nezasadil, pořád váhám.


Krom toho nevím zda na ty 3 outdoorky mám otevírat novou sekci v outu, nebo těch pár fotek a popisků z pěstu dávat sem, ale nechci porušovat místní pravidla.

Krasotinka alias Zázrak se má dobře, teď spí, ale jakmile bude příležitost a hlavně nějaká rapidní změna, vyfotim . Zalévám ji již jenom spodem a jen co vypije, zjistil jsem, že je to pro ni lepší. Sem tam už se na ní objevuje nějaká ta bliznička a jsem zvědav, co hodlá pod LED 12w vytvořit za květy :-) Možná by to chtělo něco na podporu květenství, ale nechám tak jak je. To hnojivo by mělo stačit, je i na květ. Takže se zatím loučím kluci a "Ať nám to roste" :-)

Pioneer001 - ne, tabák pujde na speiálně proto vytvořené políčko ven pod širé nebe, žádný skleník. Pořád čekám na semena.
Sezam - troubil jsem něco kolem 180 stupňů v pekáči, asi na třikrát. No, tak asi nějaký odér z toho šel, ale zase takovej strašný puch to nebyl, smrdělo to jako horká hlína. Bylo to OK. :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 29-02-2016 v 11:44 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 126

Dik za info drzim palce s tabakem, sam jsem si jo chtel zsadit na balkon, ale po promysleni rozmeru balkonu vs tabaku jsem to radsi zavrh

Old Post 01-03-2016 v 06:31 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru Dneka sem se překonal :-) Příspěvek č. 127






Obr.1 Ráno sem se probudil, otevřu microgrow a ZLODĚJI, někdo mi tu krasotinku v noci ukradl
Obr.2 Tak sem ta dvířka zase zavřel a přemýšlel, kde se stala chyba.
Obr.3 Spletl jsem si dvířka a otevřel jiná. Jack byl totiž na svém místě.




Obr. celkový pohled - Tak jsem tu svou kytičku pro Vás vyfotil ze všech světových stran, pokud by někdo měl zájem si ji prohlédnout podrobněji. Teď už nemá opravdu co zatajit a je k dispozici. Docela se jí to líbilo :-)











Obr. dole a nahoře - Kvůli leteckému pohledu jsem stál až na stole v sedm ráno, takže docela hustej úlet. Kořínky jsou takové jaké jsou, protože stojí v misce a právě byli po noční zálivce, takže trošku zmokvaly, ale vypadají zdravě, což je nejdůležitější.



Obr. Kosmetika :-) Stejnak sem ji musel trošku poohýbat a stahovat, takže kafe bylo a protože už prostě v micru není místo. Snižoval sem ji i kvůli lampě, výš už dát nejde. Navíc potřebovala prostětlit, aby světlo pronikalo na celé větve, které začaly obrůstat. Možná by stálo za to některé výhonky zlikvidovat, páč to kytce podle mě bere sílu a jsou na ní zbytečné, zatím se mi však do tak brutálního zázkroku nechce.







Vady - Bohužel pořád ještě fotím foťákem, ale našel jsem pár listů, které nevypadají vůbec zdravě, tak jsem je dal pryč. Všechny byli přímo uprostřed kytky přímo pod lampou, takže se domnívám, že spojení je se světlem, které šlo přímo na ně. Myslim, že z fotky těžko poznáte bohužel o co jde,kvůli kvalitě, což mě mrzí, protože by mě to zajímalo čím to je, přesto jsem to vyfotil aspoň takhle.




A teď ještě nějaké detaily a info pro zajímavost:
Rozměry micra - (konečně jsem ho taky změřil pravítkem)
výška 48cm , hloubka 51cm , šířka 35cm
Průměr koruny rostliny - je 37cm, hezký né? Je širší, než vyšší :-)
Výška celé rostliny - je 16cm
Výška kmínku k první větvi - je 5cm
Výška celého kmínku - je 9cm
Průměr kmínku - je 9-10mm
Počet hlavních větví - je 6 (příště se pokusím o 8!!!)

Na out si otevřu novou sekci - naložil sem semínka a do rána napadlo 20cm sněhu :-)
Budu teď asi týden mimo, tak ať vám to tu roste.

Old Post 01-03-2016 v 10:40 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Škůdci Komu se nelení, tomu se kvetení :-) Příspěvek č. 128




Obr.1 - Jo, jo - svúj názor si udělejte sami. Tuhletu momentku jsem vytvořil vysloveně jenom pro její atmosféru. Fotka vlevo je skutečné microgroow pod kterým rostlina jede, druhé světlo je pouze světlem k tomu, abych mohl kytce udělat zdravotní prohlídku, zkontrolovat jak se jí daří, zda jí něco nechybí a pořádně si ji prohlédl, nebo vyfotil. To LED světlo totiž neuvěřitelně všechno zkresluje. Nevidíte ani pořádně zelenou barvu listů.




Obr.2 - Kytička zblízka, už vyplnila celý prostor skřínky, nevim kam by se mi tam vešly obě dvě co byly na začátku a uznávám, že na 12w slušný výkon co se týče růstu, takhle totiž ani vyjet neměla :-). Jen jsem tím chtěl dokázat, že je pěstování opravdu pro každého, stačí mít jen trošku místa a chutě. Nemusíte mít nutně vybavení huberokororo. A pokud chce mít někdo kytičku pro vlastní potřebu doma, tak prosím, zde jsem předložil svůj důkaz. To, že kytka kvete už je patrné, zřejmě byla správná volba i odrůdy Jack Herer, protože velice dobře oddolává mým všem začátečnickým omylům a chybám.








Obr.3 - A tady už jsou bližší detaily květů. Od objevení první blizny je to dnes 13 den, co kvete. Netvrdím, že by byla kytka kdovíjak hustě prorostlá, přeci jen na ni svítí opravdu jen bludička, ale i tak? Zatím stačí plnit svůj účel tak, aby vyrostla a začala správně kvést. Co bude dále se uvidí :-)



Všeobecně: - Hnojím podle návodu hnojiva (NPK 6,5,5) 1x za 14 dní do vlhkého substrátu horem. Jinak zalévám pouze odstátou vodou spodem do misky, vždy když je již substrát téměř suchý, což vychází cca 1x za tři dny. Také jsem zjistil neskonalou výhodu LED světla a tou je, že opravdu téměř nevytváří ani při celodenním svícení žádné teplo, neboť žárovka kterou tam nachvilku zavěsím dokáže příšerně topit a změnit teplotu nahoru, takže v takovýmhle prostoru je svícení jiným světlem úplně vyloučeno! Svícení sodíkem můžu rovnou zapomenout. :-) Mohu odjet klidně i na týdenní dovolenou, protože jedna zálivka spodem vystačí na to, aby rostlina rostla a přežila. Více jsem zatím nezkoušel. A poslední postřeh? Čím míň si jí všímám a obletuju, tím více se jí daří. Skutečně nejraději má období, kdy na ni tzv. zapomenu třebas na 3-4 dny, to se pak nestačim divit:-) Tak zatím, a Ať mi to roste :-)

Old Post 10-03-2016 v 09:36 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8912190 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív