Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 145

Kluci, trošku jste mě teď připoměnil něco, co bych rád napsal a myslím, že to vystihnu úplně přesně. Taky jsem občas koukal na pěstitele a nevěřícně kroutil hlavou, který byl ochotný na jednu kytičku s jednou paličkou stínit a ještě za to dát majlant a dát to na internet. Myslim si, že každý dělá co umí a není to jen, jak už tady jednou někdo řekl, pouze o největších výnosech a plnym mrazáku hulení. Je to o vztahu, zálibě, radosti z pěstování, ale taky pobavení se. Někdo tu má rád kytky takové, druhý makové a je dobře, že pěstování nabízí tak pestré možnosti. Je fakt, že jsem trošku fascinovanej tím japonským stylem (to jsem ještě o trávě nevěděl), stromy, které rostou i stovky let, to, že se tyhle znaky projevili i na mé kytce, to jsem si uvědomil pozdě. Taky je pravda, že velkou roli u mě hráli zpočátku i peníze, protože jsem prostě měl pár korun a chtěl něco, na co někdo šetří pěknou dobu. Nu což, povedlo se, ale pěkně sem se vyvztekal. Taky trošku odbočím, někomu to může znít i neuvětřitelně, někdo to zná, funguje taky zpětná vazba - když se daří mě, většinou se daří i kytce, když se daří kytce, je dobré hulčo a daří se většinou i mě. Je to kousek přírody u mě doma a chtě nechtě jsme prostě provázaný, vzniká jakési spojení (teď zhulenej nejsem :-) ). Měl jsem docela jasnou představu jak budu tu kytku pěstovat, jen prakticky jsem to podcenil a zakop jsem hned a má představa se úplně lišila od toho co se dělo u mě v roomu a za boha jsem toho nemohl dosáhnout. :-) Jenže jsem prostě z mé představy neustoupil, jednu kytku to stálo život, druhá ve chvíli kdy projevila vůli, že prostě zdechnout už nehodlá jsem ji začal postupně vnucovat svou představu o tom co od ní chci:-) Jenže ještě není hotová a myslim si, že nás čeká v tomhle pěstu ještě docela dlouhá cesta. Mám už zase svoji jasnou představu o tom, co chci sklízet a udělám pro to všechno co jen bude možné. Jasný, mohl jsem třebas koupit silnější světlo, hnojiva, na ten květ, což by jistě pomohlo, ale NE, už sem se rozhodnul, navíc jsem nechtěl zklamat ty lidi, kteří to právě sledují kvůli tomu jak jsem to začal dělat, a tohle pojedu na LED 12w a basta. Nic, kecy ještě lepší kytku nikdy nevypěstovali, takže pokud jen bude trošku možné, brzy přihodim nějakou fotečku. A pokud jsem tady někomu neodpověděl, nebo něco, tak to rozhodně nebylo proto, že bych to nečetl, naopak, ale jen sem nevěděl co na to mám říct :-) Tak čauky

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 09-04-2016 v 10:44 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 146

Zdravím
Já to tu sleduju od začátku i když nepřispívám.....Je pravda žes to pojal hodně po svým.....A taky si určitě přišel na to že si v určitých fázích udělal pár chyb.Ale kašli na to chybama se člověk učí a já ti fandím fakt moc....
Máš slušně našlápnuto k tomu aby s tebe byl guru mikropěstitelú.Jestli přesedláš na víc než 20w dávám tě do ignor listu.....Ne vážně až tohle zvážíš a přepčítáš kolik g na w tak je s tebe jeden z nejlepších tu na G.Sleduju a fandím dál,díky.......
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 09-04-2016 v 19:59 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 147

Jenom čistě teoreticky budeme kalkulovat, růstová fáze se mi protáhla díky mým zásahům ať už prospívajícím nebo neprospívajícím kytce téměř o měsíc až dva. Nyní je přesně za 7 dní 56 den květu, tedy kosa:-) , jenže ono to opravdu nevypadá že by se jí chtělo nějak končit ( podle mě je tak v polovině ), takže uvidíme co dokáže. Může to být i slabou watáží, může to být LED diodama - co se však přiznám, mám ji nafocenou v mobilu a mám-li někde chvilku tak se na ni koukam a přijde mi čím dál tím krásnější. Hlavní problém je v tom, že mě naprosto zničily objektivitu kterési fotky Holandských mistrů pěstitelů a nemohu na ty palice zapomenout. Nezbývá mi než pokračovat a hledat příčinu jejich úspěchů ve svém vlastním roomu :-) Zatím sem žádné další fotky nedávám, protože pořád jen blizní a defakto na tom není nic nového ani zajímavého:-) Ale přidám nějaké určitě.
P.S. Opět díky za pochvalu a podporu, jsem rád, že se ozývají i kluci (jako bruno) jejichž příspěvky jsem tu vždy chtěl mít, asi je ta moje krasotinka opravdu dobrá, ale ještě neni nejlepší :-) Tak čauky
P.P.S - Svýho Avatara sem si nezvolil náhodou :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 12-04-2016 v 02:52 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 148

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Hlavní problém je v tom, že mě naprosto zničily objektivitu kterési fotky Holandských mistrů pěstitelů a nemohu na ty palice zapomenout. Nezbývá mi než pokračovat a hledat příčinu jejich úspěchů ve svém vlastním roomu :-)


Hele neber to jako rejpání, ale podle mě je příčina hlavně v tom roomu samotnym, pro radost proč ne, ale nemůžeš čekat že tam budou šišky jako maj holanďani pod šestikulema.

Ale mě se to moc líbí, tak se netrap že nemáš stejný paličky jako ty holanďani, v takovym roomu by je neměli ani oni takový, tomu věř.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-04-2016 v 09:20 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Přípravka :-) Příspěvek č. 149


Čau kluci - udělal sem pár foteček, akorát sem podcenil nasvícení, dal sem tam 5w žárovku pro foťák místo 100w, takže se nedá nic dělat, kvalita bude snížená. Jo, už to slyšim, prostě mám Ledky i po bytě:-)
Potěšil mě názor Crazybena , protože má vlastně pravdu. A moc mu děkuju za to, že mi to takhle vysvětlil, docela se mi ulevilo, protože už sem začínal být dost nešťastnej a sem rád, že se mu ten muj room líbí, fakt:-). Faktem zůstává, že ráno když jsem koukal na kytí, než šla spát, byl jsem s ní nadmíru spokojenej, zmačknu lehce paličku a něco tam je!!!!!! Říkám si, kurva, tohleto není možný, když mě todleto vyroste pod 12w (uvidíte sami), co ti blázni dělají s tím co mají pod 6kulema ????, to musej bejt šišky, že to v životě nestrávěj, k čemu to??? To je 50x (25x) silnější wattáž na téměř polovinu prostoru :-), prostě sorry, ale mě to přijde zbytečný. Navíc budoucnost je o úspoře energií.
Ještě jsem koukal na ten Konopex 2016, že OSRAM taky jede Grow ledky, jinak to radši nekomentuju :-)

Takže jdu zalejt kafčo a naservisuju sem pár těch dnešních blizniček :-) Můžete se těšit

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 13-04-2016 v 13:20 PM

Old Post 13-04-2016 v 13:04 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru 46. DEN Příspěvek č. 150






A vezmeme to rovnou pěkně zvostra :-) Jack Herer je asi to jediné co se mi, když je to značkovej model, co se mi podařilo :-) Napočítal sem cca 18-20 špiček. Voní a voní a sladce voní po celym bytě. Dokonce snad tim mám i načichlý věci, protože, když jdu občas do práce, cítím ji velice silně, jako by tam byla se mnou :-). A co, nemám se za co stydět.







Tady je jedna hruška. Za ní je vidět další a vzadu vykukujou ještě dvě. Dobře je to spíš samý lupení pro Sezama. Omlouvám se za předchozí chybnou informaci, podíval sem se do kalendíře a dnes je to 46 den, tedy 56 je až za 10 dní. Pomalinku začnu asi už prolévat pouze H2O.









Pohled na její nohu mě prostě dostává na kolena, zvedl jsem ji, abych se podíval na kořeny a proti světlu se jí tak krásně zazelenala koruna, že jsem tuhle fotku musel udělat. A ten kmínek?, pomalu by se do něj daly dělat zářezy.






Jednou mi někdo dal karmu za vtipnej humer, za samolepku co jsem jim nalepil dovnitř pro inspiraci. Tak je tady ta samolepka znova a tentokráte už jsem ji přidal pro porovnání se skutečností. Snad dealer nebude moc zklamanej, ale zase tolik mi nelhal :-)
Doprčic, te mobil fotí rozostřeně, to je taková škoda.










Tuhle fotku nebudu ničim popisovat, víte co? Vychutnejte si ji sami, každý podle svého gusta.
Koukam, že sem k ní napsal jméno svýho morčete místo svoje.

Tak Vám všem taky držim palce :-) No a kafčo je téměř vypitý...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 13-04-2016 v 14:26 PM

Old Post 13-04-2016 v 14:02 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 151

Kluci, já to teď fotit nemužu,ale byl sem se na ni podívat a to co dělá je masakr

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 15-04-2016 v 00:55 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Nápad 49. Den Příspěvek č. 152




Udělal sem 3 fotečky. Teď ji plánuju chvilku ještě nechat na hnojivu, pak ji hodlám šetrně ostříhat, roztahnout, vše tak aby světlo mohlo úplně všude a nasadit pouze čisté H2O na vyčištění a dozrání, které teda netušim jak ji bude trvat dlouho, ale jak začne pukat pude. Možná jsou to tedy poslední fotky, kde ještě vypadá jako kytka, pak už jí nasadim svojí vlastní slamackovu úpravu před sklizní, která bude tak za 14 dní??? Nevim, jsem zvyklej hlídat si barvu blizen, uvidim jak se s tim vypořádám tady v indooru Možná si dokonce seženu ten mikroskop, ale počítám, že pod nim uvidim stejnak prd. Tak čus, ozvu se příští týden, teda pokud nebudu mít takovou radost z tý kytky jako dneska v noci :-)

Už sem dokonce vymyslel jak ji budu sušit, ale nechci ji nijak stresovat, tak o tom radši ani doma nemluvim. Jen ještě netušim jak ji zvážim, protože nemáme ani gramovou váhu, natož 0,1-0,01-0,001 :-)))

Ať nám to roste a smějte se

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 15-04-2016 v 07:57 AM

Old Post 15-04-2016 v 07:45 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 153

100x, uvidis uz krasne, 200x ikdybys byl slepej. Ty co maj oci jak orli tak staci lupa 50x (i 20x ale takovy oci moc lidi nema)... (ja mam 500x a tam uz se daj sledovat veci!)

A jestli koukas na pestiky tak sleduj spis jak vypadaj celkove nez jejich barvu. Jak zacnou povadat je to znameni ze je kytka na vrcholu (ale to se odhaduje jen hodne tezko)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-04-2016 v 07:56 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 154

Zatim je cca 90% pěkně bílých ani oschlé konečky nemaj. Furt je tedy přikrmuji. Ten mikroskop je starej, našel sem ho ve sklepě, trošku orezlej, ale snad aspoň něco pod nim vidět bude a že je ještě funkční.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 16-04-2016 v 22:47 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Škůdci 53.DEN pro silné povahy Příspěvek č. 155




Tak od zítřejšího rána už bude dostávat pouze čistou vodu. A v nejbližší době dostane i muj slíbený zástřih, ale to uvidíte, dám sem fotečku. Nějaká ta bliznička už sem tam chytá hnědou, takže je načase, abych ji zčal pročisťovat. Slíbený mikroskop nebude, nepřivezli mi ho, tak si budu muset sklizeň načasovat podle vlastního uvážení. Je ale fajn, že už to není taková starost, už ji vklídku mohu nechat pár dní bez dohledu :-)









Tak a tady jsem si pořídil pěkný pořádný květník, protože mne už dlouhou dobu nějak zaujala myšlenka hromadného pěstování. Chci do tohohle květníku zasadit 3 rostliny v trojúhleníku a běhen růstu je roztáhnout po celé ploše pěstírny:-) A pak mě ještě napadlo doprostřed zasadit jednu, úplně jiný druh, kterou bych větvil minimálně, nejlépe vůbec a nechal jeden jediný pramen a to ten vzhúru. Tak pomalu už na to musím začít myslet :-)










Tak tyhle paličky jsou možná ty nejhezčí. Téměř se mi dokonce podařil plán, že obrostou celé větve. Sice ne tak, jak sem si představoval, ale jinak.






Čau

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 19-04-2016 v 21:35 PM

Old Post 19-04-2016 v 21:19 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 156

proste HoWaDo karma..

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 19-04-2016 v 22:04 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné A je to :-) Příspěvek č. 157


A tak koukám ještě před spaním , mám hlavu zabořenou až ve skříni. A najednou jsem dostal chuť udělat tuhletu odvážnou fotku. Nejdřív se mi nezdála, ale chvilku jsem se díval dál a zjistil jsem, že to vlastně vůbec neni špatný:-) Tak si ji také se mnou užívejte.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 19-04-2016 v 23:27 PM

Old Post 19-04-2016 v 23:15 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 158

Tak sem dneska s úžasem objevil důvod toho, proč mám tu kytičku na jedný straně menší, že je jakoby našikmo. Nedělá to ani odtah, ani uvazování, ani světlo našikmo. Je to úplně jednoduché - je menší na straně u dvířek a je to proto, protože už od začátku otevírám dvířka a uzobávám :-) Já ji normálně okousall :-) Tak čau

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 22-04-2016 v 08:47 AM

Old Post 21-04-2016 v 23:02 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

56.Den Příspěvek č. 159




Ahojte kluci, tak dneska 56. den květu a řekl bych, že teď už není ani moc co zkazit, ani moc co vylepšovat. Už je druhý den na čisté vodě, tedy proplachuji. Asi už i byla zasolená, protože na té vodě se ji krásně zabělely kořeny a pustili nové výhonky. Dneska ráno jsem ji udělal letní zástřih na "ježka". Dávám ji asi tak ještě týden a uvidíme co to s ní udělá. Pak už ji "seknu, porazim, sklidim".
Akorát šla moje mladá do práce, takže jsem po ní hodil očko a v té chvíli mi nůžky zajely do jedné z paliček a bum, ustřihl jsem jí. Nevadí, holt bude co koštnout:-) To je názornej příklad, že bych se měl příště pekelně soustředit. Rozhodně to není 6ti kule, to mi zbejvá jen tiše závidět, (ale dvanáctka watáž), podle toho to taky vypadá, ale je to přiměřený výkon :-) a na špíčka bude. Přesto si myslim, že vypadá poměrně dobře a tady už jsou slíbené fotečky mojí krasotinky, dej jí pánbů věčnou slávu, užil jsem si sní od toho 19. ledna až až. Zkusim schválně se pozeptat po nějaké váze, možná se mi podaří pak až ji usušim. ji i zvážit. :-) Tak zatím a než ji porazim, určitě se ještě uvidíme. Přeju pěkný slunečný dny v growech, skříních i venku a sílu našim kytkám.

Slamáček
















Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 22-04-2016 v 08:41 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 160

Slamáčku, od začátku jsem ti fandil a jsem rád, že se ti kytička takhle hezky povedla je neuvěřitelně, co taková rostlinka vydrží a co po tom všem dokáže nabídnout nezbývá mi než konstatovat, dobrá práce

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 22-04-2016 v 09:00 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2690050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív