Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » » 1st indoor - 9x KaliDog 400W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 97

Necháváš tu hlínu trochu proschnout?? A nějaký průnik světla v noci není? Nebo špatný časovač? Je divné, že nekvetou, barvu mají hezkou...

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 18-11-2015 v 16:13 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 98

Tam asi problem nebude trpim tim stejnym v jinem threadu. Moznosti cim se to dojebalo takhle u dvou lidi celkem snizuje manevrovatelnost pro vymysleni. Ja mam prozmenu hydro . Sem z toho uplne nestastnej v lete 30 stupnu a 1.5m kytky ve skrini a tedka tohle. A to se tomu snazim dodat co nejlepsi podminky. Ale ja nepolevim. Jinak sem udelal update fotek at vis co te za par dni ceka

Kvalita predevsim!

Old Post 18-11-2015 v 17:19 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 99

Hele, nemáte náhodou klony od stejného matkaře?

Old Post 18-11-2015 v 17:55 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 100

Tak to není jiná možnost, než že to je špatnými geny, nekvalitní klony ...

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 18-11-2015 v 17:56 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Treba takovej bohem a ten jeho malej drip pod 250.. Ma palice na 30 dnu vetsi jak ja ve 40tym.


nj ale hydro nemuzes srovnavat s hlinou, v hydru to roste a zraje rychleji to je jasny... u tebe je jenom problem ze ti to zacalo kvest az 2 tydny po prepnuti, ale tu dobu kvetu pocitas od prepnuti hodin ovsem realne na kvetu nejsi tak dlouho... koukal jsem ze jsi prepinal akorat pred mesicem a pul, ale prvni naznaky kvetu tam byly videt az po 14ti dnech...realne jsi teda cca v 25 dnu kvetu...rozhodne to nebude nejaka tragedie, dojed to v klidu jak to mas a zadnej stress preju at to roste a kvete

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 18-11-2015 v 18:13 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 102

Tak jestli sem ve 25 dnu a dle tebe me ceka jeste 32 dni bych byl ochoten verit ze z toho jeste vyroste neco zajimaveho. Ale to mi pak vysvetli co to jako je? Ja se s tim jeste nesetkal ze by se klon takhle divne prepnul. A hlavne tady kolega to ma tez.

Kvalita predevsim!

Old Post 18-11-2015 v 19:51 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 103

ne jsi v takovym dni kvetu v jakym si prepinal spinacky ze to nakvejta jak to nakvejta je vec druha, uz mi prijde usmevny jak ty svy kvetovy teorie zas rve nekomu do kedlubny
pro nechapavy doba kvetu se pocita od prepnuti spinacich hodin na periodu 12/12 rikal to basta fidli a vsichni to tak pocitaj tecka

pro ten hodnej: ze ty to pocitas jak se ti zachce tak pocitej ale nedelej v tom bordel prosimte ostatnim

Old Post 18-11-2015 v 20:01 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 104

Hh masakr lidi co se tu plodi za teorie proste to nekvete tak jak ma basta fidli

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 18-11-2015 v 21:00 PM

Old Post 18-11-2015 v 20:17 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 105

JJ hlinu proschnout nechavam. Jak jsem hazel fotky, tak jsem dal mozna trochu brzo zalivku, kvetinace byly jeste tezsi nez normalne, ale tak tam problem nebude.
Ale nevím, jestli je zrovna dram nekvalitní matkař, viděl jsem tady plno kol pod jeho klonama ..:-)
Jinak dik za reakce vsem, cenim to

Old Post 18-11-2015 v 23:38 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 106

No ja abych vyloucil problem klonu sem si na pristi kolo domluvil barta a jeho zraloka pac zase potrebuju neco rychlyho, kdyz tahle sklizne bude slabsi, a ten ma 50-55 dni takze pak uvidime.

Kvalita predevsim!

Old Post 19-11-2015 v 08:53 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od Vemenex
ne jsi v takovym dni kvetu v jakym si prepinal spinacky ze to nakvejta jak to nakvejta je vec druha, uz mi prijde usmevny jak ty svy kvetovy teorie zas rve nekomu do kedlubny
pro nechapavy doba kvetu se pocita od prepnuti spinacich hodin na periodu 12/12 rikal to basta fidli a vsichni to tak pocitaj tecka

pro ten hodnej: ze ty to pocitas jak se ti zachce tak pocitej ale nedelej v tom bordel prosimte ostatnim


uz jsem ti to psal v jinem theradu ale asi jsi trubka... te kytce trva nez si uvedomi ze ma zacit kvest treba tyden ( nekdy i dva jako treba tady)...zalezi na vice faktorech jako treba na genetice, teplotach,substratu atd... nejde jenom o to ze das kratsi periodu a druhej dej uz to kvete tak to fakt neni, a ze ty si to pocitas ode dne prepnuti mi je jedno, jen mi nerikej ze bude sklizet v 60tem dnu od prepnuti hodin (takovou dobu kveteni vetsinou udavaji seedbanky), kdyz vim ze je to hloupost... vzdycky kdyz jsem jel model u ktereho seedbanka udavala dobu kvetu 55-60 dni, tak jsem to stejne sklizel az nekdy 75 den. kvetu (den od prepnuti)... kratsi doba kvetu byva jen u hydra, zatimco v hline je vsechno pomalejsi co jsem tak vypozoroval

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Naposledy upravil ten_hodnej 19-11-2015 v 10:57 AM

Old Post 19-11-2015 v 09:33 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 108

když tady píšeš o tomhle, mám to vzít v úvahu i skrz hnojení? jsem už teď vlastně v posledním týdnu hnojení, poslední hnojky dám 41. den a pak už jen flawless finish od an + voda ..

Old Post 19-11-2015 v 11:36 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 109

podle me budes realne sklizet tak za mesic, takze jeste 2 tydny bych tam klidne lil hnojiva a pak 2 tydny proplach

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 19-11-2015 v 12:07 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej


uz jsem ti to psal v jinem theradu ale asi jsi trubka... te kytce trva nez si uvedomi ze ma zacit kvest treba tyden ( nekdy i dva jako treba tady)...zalezi na vice faktorech jako treba na genetice, teplotach,substratu atd... nejde jenom o to ze das kratsi periodu a druhej dej uz to kvete tak to fakt neni, a ze ty si to pocitas ode dne prepnuti mi je jedno, jen mi nerikej ze bude sklizet v 60tem dnu od prepnuti hodin (takovou dobu kveteni vetsinou udavaji seedbanky), kdyz vim ze je to hloupost... vzdycky kdyz jsem jel model u ktereho seedbanka udavala dobu kvetu 55-60 dni, tak jsem to stejne sklizel az nekdy 75 den. kvetu (den od prepnuti)... kratsi doba kvetu byva jen u hydra, zatimco v hline je vsechno pomalejsi co jsem tak vypozoroval


muzu poprosit moderatora nebo nekoho kompetentniho o smazani meho uctu zde na tomto foru opravdu nemam chut zde pokracovat v jakekoliv diskuzi nebo prispivani jako trubka poucovana clovekem kterej videl pestovani tak z rychliku a to jeste mrkve u dedy diky majte sa blaze na tohle nemam nervy bejvavalo

Old Post 19-11-2015 v 13:13 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 111

citace:
Původní příspěvek od Vemenex


muzu poprosit moderatora nebo nekoho kompetentniho o smazani meho uctu zde na tomto foru opravdu nemam chut zde pokracovat v jakekoliv diskuzi nebo prispivani jako trubka poucovana clovekem kterej videl pestovani tak z rychliku a to jeste mrkve u dedy diky majte sa blaze na tohle nemam nervy bejvavalo

OT:Skús si napísať priamo modovi, berieš to obkľukou v cudzom vlákne. Každopádne podivuhodný dôvod na mazanie účtu.
Kľudne si to nechaj zmazať, Severus. Sorry za OT.

Old Post 19-11-2015 v 13:48 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 112

dik ten hodnej
a vy misto honeni pindouru radsi piste ucelne rady)

Old Post 19-11-2015 v 18:31 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8602810 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív