Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » » 1st indoor - 9x KaliDog 400W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 65

Ja ti doporucim kup si 2 proti prepetove ochrany. Idealne treba ty APC. A mej to zvlast. Ja mam lampu a ofuk na jedne prodluzovacce a zbytek na druhe uplne z jine zasuvky. MIt secko na jednom bez te ochrany neni fakt dobrej napad.

Kvalita predevsim!

Old Post 16-10-2015 v 09:18 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 66

imho nejlepsi bude presunout box do mistnosti, kde neni takova zima, abych nemusel zapinat ten pritop, to zere taky jaky jak americani-
a s prepetovou ochranu urcite poridim, diiik man

Old Post 16-10-2015 v 11:27 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od Severus
Zapl jsem přes noc přítop(V jednom prodlužováku - přítop, lampa+předřadník, ventilátor tt125 a prodlužovák další ..) - ráno jsem se tam šel podivat a nejelo ani jedno z toho..
Nenapadá vás, čím to může být?


A na konci spinaci hodiny? Nebo rovnou do zasuvky? Uz sem to tu nekde psal, ja mel zase problemy se spinackama, porad se mi spejkali, tak sem koupil rozvodnici a mam klid. Koukni na odkaz niz. Je to investice, ktery nelituju. Pod tim je napsany co vse to umi a obsahuje.

http://www.growcity.cz/produkty/rozvadec-2-4-230v

Old Post 17-10-2015 v 09:45 AM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 68

No nevim, jestli rikat, co jsem udelal s tema spinacima hodinama, co jsem mel:-)))
Ale v tu dobu tam hodiny nebyly, už byly jednu noc na ulici, měl jsem v nich nastavenej program, že se budou v 22:00 spínat, v 10:00 vypínat, normálně jsem to ozkoušel a sledovla, jestli se to v ten den zapne a vypne, vše ok, další den přijdu z práce po odpolední ve 23:00 a nic neběželo, tak jsem otevřel okno a řekl hodinám pápá.. měl jsem je od kámoše, tak pak zkusim ještě jiný, ale dost mě to vytočilo no(avšak program byl nastaven správně)..
Jinak ten rozvadec se mi libi a jak budou zas nějaký koruny stranou, tak zainvestuju, teď jsem ještě přiobjednal ..
SensiBloom Combo A (pH Perfect) 0,5 l Advanced Nutrients
SensiBloom Combo B (pH Perfect) 0,5 l Advanced Nutrients
Tak uvidíme, jakou srandu mi ukážou tyhle hnoje:-)
Jinak všem opět dík za ohlasy a K+, při prvním pěštu se to fakt hodí..

Old Post 17-10-2015 v 09:50 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 69



Jiz 3. den 12|12
Holky mi prijdou ok .. dneska dostaly 4ml/l grow+micro slozku, bloom uz nebyla, tak jsem musel doobjednat ty hnojky, dal jsem jen zalivku 5 l, at muzu v pondeli nalejt dalsi.. Jinak mi prijde, ze tam je furt nejak vlhko, tak kolem 75% bych rekl, takze zkusim dat lampu trochu niz jeste, teplota bezi kolem 16 stupnu diky ventilatoru, snad to nebude moc nizko, premerim a napisu:-)
Jinak stinidlo mam nakonec toto, je to od firmy Primaklima a musim rict, ze jsem zatim spokojenej, jmenuje se to azerwing.. chtel jsem puvodne ten Adjust A-wings, ale po objednavce mi volali ze shopu, ze vyrobce prestal vyrabet a oni nemaj naskladneno, ale odrazivost je 95%, cena 1900 cca, dostal jsem i navic kabel zdarma a alga bloom na kvet od Plagronu, kdyby ho někdo chtěl ,tak dejte vědět, klidně za něco vyměnim

Old Post 17-10-2015 v 20:31 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 70

16 stupnu mi prijde malo, ideal je tak 25.

Old Post 17-10-2015 v 23:31 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 71

O tý teplotě samozřejmě vím, jen to není možné nijak vykutit, dokud box nepřesunu, vrhnu se na to zítra:-)

Old Post 18-10-2015 v 00:06 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 72

podle me by jsi tu lampu mohl dat niz, kdyz mas tak nizke teploty...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 18-10-2015 v 01:07 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 73

uz jsem ji soupnul :-)

Old Post 18-10-2015 v 21:04 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 74





5. den 12l12
Hnojeno : 4 ml/l Sensibloom Combo A, 4 ml/l Sensibloom Combo B, 2 ml/l Voodoo Juice .. 10 l zalivky
Jednoho hafana jsem trochu popalil tim primotopem hnup a prisel o par hornich listu, jak tam sel na nej primo horkej vzduch, tak se treba vic navetvi, uvidime, uschle listy jsem otrhal
Teplota se drzi na 18 stupnich, pri sviceni to skoci i na 20 :-)
Tuhle sbirku mam na tohle kolo, dokupovat asi uz nic nebudu.. Jeste jsem koupil lepovy desky, tak je to pro jistotu dneska placnu, kdyby se tam neco objevilo:-)

Old Post 19-10-2015 v 19:47 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 75

...odstranil bych kompletně všechny slabé spodní větvičky, tím se to i lépe provzdušní a veškerá síla se bude lépe soustředit do silnějších boků a vršků
Teplota nic moc, kolik máš lampu od vršků?

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 19-10-2015 v 21:29 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 76

Došel jsem teďka z noční, tak ráno ty spodečky odstraním:-)
Lampu mám 30 cm, jde přímo pod lampu přítah z venku z tý tt125 z půdy, kde je normální teplota cca 8 °C z jedný díry alu rourou, z druhý strany dírou nahoře jde přítop, když se nesvítí..
bojim se dát tu lampu ještě níž, ať to nepopálim..

Naposledy upravil Severus 20-10-2015 v 05:37 AM

Old Post 20-10-2015 v 05:19 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

6. den 12|12 Příspěvek č. 77




Tak jsem to protrhal, snad ne až moc, trhal jsem spíš lístečky, kde se tvoří paldy, ty větší, které později opadávají jsem nechával většinou .. když nebyly moc vespod, tak snad to je ok..
Dal jsem i níž tu lampu ještě..
Akorát se mi zdá, že na to kolikátej den 12|12 to je, tak by se už určitě měly objevovat první pestíky, hm?:-)

Old Post 20-10-2015 v 19:16 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 78

Lampu muzes mit tak nizko jak to citis pocitove. Dej si pod lampu ruku, tak daleko aniz by te to palilo, ale bylo ti to prijemne treba aspon na minutu. Az takove misto najdes, tak v takove vysce muzes mit lampu od vrcholku kytek. Samozrejme jak ti porostou kytky tak zvedas lampu.

Old Post 20-10-2015 v 19:29 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Re: 6. den 12|12 Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Severus
Tak jsem to protrhal, snad ne až moc, trhal jsem spíš lístečky, kde se tvoří paldy, ty větší, které později opadávají jsem nechával většinou .. když nebyly moc vespod, tak snad to je ok..
Dal jsem i níž tu lampu ještě..
Akorát se mi zdá, že na to kolikátej den 12|12 to je, tak by se už určitě měly objevovat první pestíky, hm?:-)


Vzdy je to o genetice,ale. Me se prvni chloupky objevuji cca zhruba po tydnu, pestuji vetsinou hybridy. Protrhavam cca do tretiho, nekdy do ctvrtyho patra vse co tam je, ale zase je to odruda od odrudy. Mrzacky vetve a palice niz jak pod tretim az ctvrtym patrem stoji vetsinou za pikacu, kytka zbytecne vali do tehle jebek na ukor tech poradnych na vrchu.

Old Post 20-10-2015 v 19:33 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 80

Tak jsem ji hodil jeste niz dle toho, cos psal, diky.:-)
Jak dorazim zejtra z prace, tak to kdyztak jeste protrhnu:-)

Old Post 20-10-2015 v 19:53 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3329930 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív