Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » » 1st indoor - 9x KaliDog 400W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 81

Jj kdyz se to kytkam nebude libit, poznas to, bude kroutit teplem listy. Jinak ja protrhavam az ve chvily kdy kytka uz ma urcitou finalni uniformitu, vetsinou az po tom co nasadi palice. Pak uz nic netrham az do sklizne, max. zlute listy apod. Kdyz se na ty tvoje kytky koukam...podle tech fotek..tak ja bych uz netrhal. A nechal to tak byt. Max. kdyz se ti budou dole casem vytvaret nejake listy apod, tak to ober.

Old Post 20-10-2015 v 20:00 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 82

Souhlasím, už nic netrhej, hlavně už žádný listy netrhat! Díky listům kytí roste a plodí.
Lampu níž už nedávej, naopak, aby se ti kytí ještě vytáhly, dal bych lampu o něco výš a vychytal teplotu přes den i noc, nezapoměň, že jsi 6den na květu, pestíky u KD začnou cca po 2týdnech květu.

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 20-10-2015 v 22:28 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 83



Jojo, bylo to až moc nízko, trošku to popálilo lístky, ale dal jsem to zas nahoru, tak už je to v poho..
A necham to takto protrhane tedy, diky ..
Neboj, nechával jsem velké lístky, které jsou zásobárnou živin, otrhával jsem hlavně místa, kde se neprosvítí dole..
Lampu jsem vytáhl, teplota zatím ještě vychytaná neni, snad to nebude mít velkej dopad..
Dneska jsem tam měl návštěvu, hned passed away)) Akorát nějak nechápu, jak se tam dostala, je to v druhym patře domu, max že by slezla ze třetího, kde sušim outdoorek(objevily se mi tam mšice, nevíte co s nima, když to schne už??)
Zatim čau:-)

Old Post 21-10-2015 v 22:09 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 84

Tak dneska je 12. den 12|12, prestehoval jsem to uz, teplota v noci je kolem 19 °C, pres den jsem videl 27°C, tak uvidime rano, jakej bude max v pameti.. Rovnou nahodim i nejaky fota, videl jsem uz vylejzat prvni pestiky.. Ale prijdou mi, ze jsou z ty zimy predtim takovy zasekly:-)

Old Post 26-10-2015 v 01:29 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

12. den 12|12 Příspěvek č. 85



Tady ty fota
Jinak zalivka ..10 l voda.. 20 ml A, 20ml B, 10 ml Voodoo, 10 ml Big Bud

Naposledy upravil Severus 26-10-2015 v 22:37 PM

Old Post 26-10-2015 v 10:31 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalifornskypes
Nový Člen

Karma uživatele Kalifornskypes - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 1  

20. den 12|12 Příspěvek č. 86




Updatik z noveho uctu
50 CM cca
lampa zvysena, trosku popalovala vrcholky
Ted si trochu uzivam poslednich par dni, poradte mi nejaky zajimavy drogy:-)
jinak teplota se drzi v noci nejmin do 20 a ve dne tak do 30, pak checknu na maximalkach
dneska zalivka .. 10 ml Big bud, 10 ml B-52, 20 ml A, 20 ml B.. pH nesrovnávám, jak to zamíchám, tak to drží dobře..

Naposledy upravil Kalifornskypes 03-11-2015 v 23:36 PM

Old Post 03-11-2015 v 23:09 PM
Kalifornskypes je offline   Profil uživatele Kalifornskypes   Find more posts by Kalifornskypes   Foto galerie člena Kalifornskypes   Click here to Send Kalifornskypes a Private Message   Add Kalifornskypes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 87

Copak starej se ti neliibl? jinak vidim ze to mas jako pres kopirak. Tak at to roste

Kvalita predevsim!

Old Post 09-11-2015 v 17:20 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 88

ty multi učtování není povoleno a je možné že tě brzy zablokuje bot oba učty

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 09-11-2015 v 18:03 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 89

Simte muzes nahodit update? Mel bys byt cca 30 dni ja bych potreboval porovnat palice jeslti ja neco delam zle nebo to tak roste:

Kvalita predevsim!

Old Post 12-11-2015 v 06:52 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

30. den 12|12 Příspěvek č. 90





zdar, tak tady ten update, jsem na tom jeste pozadejs nez ty, ale par dnu jsem nemohl predtim kviti zalit- odhadem 3-4, tak se to trochu zpomalilo, ale snad to bude ok.. Pokud se nepletu, tak by měla tato odrůda dozrávat kolem 55-57. dne, na což to zatím nevypadá..
Kytky jsem popřeházel zas podle velikosti, největší má aktuálně asi 55 cm a nejmenší 45 cm, ale markantní rozdíly tam nejsou..

Naposledy upravil Severus 13-11-2015 v 10:21 AM

Old Post 13-11-2015 v 10:10 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 91

Nono by oko to mas stejny. Mozna to mam trosku vice tedka uz pocukrovany ale to muze delat jen proste fotka. Tuhle rundu bude treba hodne poctive hlidat pac mam pocit ze to je zhruba o tyden posunuty aspon mi to chovani tak prijde. Palice totiz vetsinou lezou 14 den +- aspon sem to tak na biobizu mel. A tedka v tom hydru i minuly kolo vylezly az 20 den. Jako by se jim do kvetu nechtelo nebo co. No kazdopadne uvidime tak za cca 14 dni kdy se bude blizit 50 den z otho uz pujde neco vypozorovat.

Kvalita predevsim!

Old Post 13-11-2015 v 11:53 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 92






33. den 12|12
je to bída mi přijde, ale asi to bude tim pozdějším nákvětem genetiky
včera jsem dal zálivku 20 ml B-52, 20 ml Overdrive, 40 ml A, 40 ml B na 10 l vody.. dneska jsem prohlil čistou vodou..

Naposledy upravil Severus 17-11-2015 v 11:11 AM

Old Post 16-11-2015 v 21:21 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 93

Btw Okurku, dle me to mas napred skrz to hydro, ale taky mi to prijde celkem zpomaleny, ale dram predtim psal, ze ta genetika nakveta nejak pozdeji, tak snad je to ok a holky v klidu dojedou.
Je mozny, ze nas ten pes z kalifornie prekvapi a dojede to fakt rychle:-)

Old Post 17-11-2015 v 11:13 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 94

Ty porad nemam zadnou hmotu. Sem fakt vytoceny. Ani kdyz sem zacal zavirat okno tak se tu nemuzem bavit o nejakym narustu hmoty. U pc mam druhej ten zebrak na mereni vlkhosti a teploty a vp okoji mivam tedka vecer 22-24 stupnu. Takze kytky se urcite pod 20 nestostanou takze v tom problem urcite byt nemuze. Jedine co muzu vyzdvihnout je brutalni oroseni ten bloombastic asi na tohle funguje moc dobre. Schavlne vyfotim uvidis.. Jinak sem zklaman na to jakou peci sem tomu dal. Ale tak jeste porad zhruba 2 tydny a nejaky fous takm uvidime.

Kvalita predevsim!

Old Post 18-11-2015 v 08:27 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 95






Zase jsem to přeskládal a dávam aktuál, taky nejsem spokojenej, jak to probíhá, zkusim se optat matkaře, jestli by se k tomu mohl vyjádřit tady..
Mně se to taky začíná už trošku rosit, dneska 35. den 12|12 a holky maj paldy jak na 14. dnu, ale předtím zas dram psal, že první pestíky vylejzaj na 14 dnu, tak by to mohlo odpovídat, ale stejně mi to nedá spát, že by to na 35. dnu u obou vypadalo cca stejně zabržděně? Ještě mě napadlo, jestli to nemůže být špatnou hladinou CO2 u nás obou, ale těžko říct.

Old Post 18-11-2015 v 10:22 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 96

Co2 to uz je imo zoufalej krok na premysleni. Co2 dava tady 1 clovek z 50ti a podivej se co pestuji. Treba takovej bohem a ten jeho malej drip pod 250.. Ma palice na 30 dnu vetsi jak ja ve 40tym.

Kvalita predevsim!

Old Post 18-11-2015 v 14:17 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1415260 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív