Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bubler 400w 4xSuper silver haze-První pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 17

Ale zabloudí sem občas někdo, neboj, máš to pěkný a sleduju. Co se týče ventilátorů TT, tak já mám špatnou zkušenost protože mě odešel po čtrnácti dnech.
Do tebou vybraného ventilátoru bych směle šel.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 22-03-2015 v 17:04 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 18

Jé, to sem moc rád, že někdo kouká. Děkuju za pochvalu a odpověď, ventilátor pořídím hned jak budu mít volno.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 22-03-2015 v 17:25 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 19

Taky sleduju ventilátor je OK. Ať se daří

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, TAK BY TO BYL SLON!

první "hokuspokus" indoor 400W 3x Special Kush, 3x Bubbe Kush auto, 4x Shiva Skunk.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74999

Old Post 22-03-2015 v 18:21 PM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 20

já mám naopak s ventilátory TT zkušenost dobrou... mám dva, už teda nejedou u mě, ale pořád běží a to už necelé 3 roky a v podstatě nonstop... někdy akorát na pomalý stupeň...
každopádně nakupovat u elektropaloucek je dobrá volba... mám s ním zkušenost na výbornou a skvělé ceny...
jinak sem zvědav, jak ti to opadne, ale už teď je vidět, že to v žádném případě nebude žádná tragedie :-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 22-03-2015 v 18:25 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 21






36. den květu (55. dohromady)

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 23-03-2015 v 22:08 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 22




Ahoj dotaz...Dalo by se něco udělat, aby byli i ty spodní paličky pořádně prosvícené? Je tam skoro "tma".

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 24-03-2015 v 20:16 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 23




Dnešní výměna roztoku. 38.den květu (dohromady 57. den)

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 30-03-2015 v 18:41 PM

Old Post 26-03-2015 v 21:10 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Rookie
Ahoj pokud sem občas někdo zabloudí chtěl bych se zeptat na názor. Z mě neznámého důvodu se mi rozbil po pouhém 1,5 měsíci můj ventilátor VENTS TT125S. A nový bych si chtěl pořídit tento.
https://www.elektro-paloucek.cz/ven...eplotnim-cidlem
Myslíte, že je je dobrý?

U ventilátoru TT si zkontroluj, jestli se ti neuvolnily šroubky z druhé strany vrtule, co drží motor, když se uvolní, tak vrtule drhne o obal ventilátoru, stačí utáhnout a jede dál.

Grow Max 150W

Old Post 27-03-2015 v 11:09 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 25

Čau,
já myslim, že by ti na 400W HPS bohatě stačilo toto..
https://www.elektro-paloucek.cz/ven...-potrubi-tt-125

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 27-03-2015 v 13:35 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 26






Starý ventilátor je na reklamaci. A nový už krásně odsává :-) Vrátil jsem se po pár dnech a trošku to povyrostlo :-)
41.květ(dohromady 60.)

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 30-03-2015 v 18:42 PM

Old Post 29-03-2015 v 21:34 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
high23
Stálý Člen

Karma uživatele high23 - 5% PěstitelskáKarma uživatele high23 - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 27

ahoj,

k tomu ventilátoru, já osobně používám jen VKO zasazený v AL trubce. Mám to tak teď ve svojí menší zahradě a používal jsem to i s bublerama pod 600w lampou. Většina lidí bere to UFO, který tady postuješ, ale já tenkrát potřeboval co nejmenší náklady, a obyč VKO ti vyjde levněji, s plísní nebo vysokou vylhkostí, kterou by VKO nezvládal odtáhnout jsem nikdy problém neměl. Jinak listí během květu prakticky neostříhávám, jenom když začínají listy od spoda flekatět nebo žloutnout, ale to je sem tam lístek, nic velkýho. Řekl bych že odpadávání listů ze spoda je později normální, kytka spotřebovává živiny na tvorbu palic. Jinak s těma kladkama super, už jsem o tom přemýšlel, ale zatím jsem se k tomu nedokopal, ale počítám že časem to udělám podle tvého vzoru doufám že jsem aspoň trochu pomohl a držím palce ke zdárný sklizni

hobby grower

moje zahrada
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75131
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75126
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75149

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75567

oblíbené modely: v tuhle chvíli Larry OG, Shark Shock

Old Post 30-03-2015 v 17:36 PM
high23 je offline   Profil uživatele high23   Find more posts by high23   Foto galerie člena high23   Click here to Send high23 a Private Message   Add high23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 28

Rookie, máš je nádherný, pěstu zdar

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 30-03-2015 v 17:47 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 29




42.květ (61.dohromady)
High23 Ještě budu systém kladek trochu upravovat. Až budu mít trochu volna zkusím to nějak nakreslit.
Moc děkuju Martin666 za pochvalu.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 31-03-2015 v 21:05 PM

Old Post 31-03-2015 v 00:11 AM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 30






Ahoj prosím o pomoc. Něco je s mejma holkama a nelibí se mi to. Možná, že je to i normální, ale raději se zeptám. Od krajů se jim divně zbarvují listy(hnědo-žlutá).
43. den květu tak možná jestli kvůli tomu?(62. den dohromady)

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 31-03-2015 v 21:10 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 31






Tak dnešní report. Vůbec se mi ta změna barvy nelíbí. Je to na každý kytce. ec1,7;pH5,8;teplota roztoku 20; Teplota 26den/20noc; vlhkost do 50%
Prosím o pomoc.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 01-04-2015 v 21:48 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 32






Horší se to:-( Pomóc... je to můj první pěst nechci o ně přijít :-( 47.den květu
roztok:EC 2,1
pH 5,8
Teplota 18(pozhasnuti) jinak 20
Box: teplota 26den/20noc
vlhkost 40-50%
Zvýšil jsem EC na radu kamaráda, ale nic se nezměnilo. Ten hnus postupuje a já nemám tušení co to může být:-( Nemůže to být ta bramborová plíseň? Pokud ano jak na ni?(polopatycky prosím)
Nebo nemůže to být už normální? Přeci jen kvete už 47 dní.
Nemůže to být třeba nějak přesušený od toho ofuku? jde to tak nějak kouskem na palice tak třeba to? spodky jsem prohlížel a jsou trošku světlejší než vršky, ale jsou krasný bez jakýchkoliv kazů.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 04-04-2015 v 22:14 PM

Old Post 04-04-2015 v 21:11 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2012 - Třetí grow 400W, kokos 9x Super Silver Haze - 158 odpovědí
14-06-2007 - .:: 250W, bubbler, Super Silver Haze ::. - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7869640 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív