Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Volba genetiky do skleníku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
xchose
Nový Člen

Karma uživatele xchose - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 12  

Semena - skleník Příspěvek č. 1

Čaute,

může mi prosím někdo doporučit nějakou odrůdu vyzkoušenou a vhodnou pro skleník? Důležitým faktorem pro mě bude výška, protže můj skleník není z největších. No a taky něco co mi nechytí hned plíseň, nějak stím bojuju.

Dík

Old Post 13-03-2010 v 05:21 AM
xchose je offline   Profil uživatele xchose   Find more posts by xchose   Foto galerie člena xchose   Click here to Send xchose a Private Message   Add xchose to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Re: Semena - skleník Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od xchose
Čaute,

může mi prosím někdo doporučit nějakou odrůdu vyzkoušenou a vhodnou pro skleník? Důležitým faktorem pro mě bude výška, protže můj skleník není z největších. No a taky něco co mi nechytí hned plíseň, nějak stím bojuju.

Dík



Zdravim

Do skleniku je toho celá řada ...

Ale např. Mandala#1 od Mandala Seeds (za malo peněz hodně muziky )

Roste spiš menši a dozrava poměrně brzy, ale zaleži na phenotypu ...

www.mandalaseeds.com

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 13-03-2010 v 05:33 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dubovej
Stálý Člen

Karma uživatele dubovej - 85% PěstitelskáKarma uživatele dubovej - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 3

hochu skleník je boj s každou kytkou, doporucim pozdeji sazet, a hodne stipat a ohýbat.

musis hlidat aby se nikde, opakuju nikde nedotýkala rostlinla skleníku, to je zle.

dále casto vetrat, nejlepe na protilehlých koncích skleníku, čím vetsi pruvan, tim lepsi pro tebe .)

nedoporucuju zalevat k večeru, protože se spoustu vody nestihne odparit, spise rano.

RODINEJ OUTDOOR 09

Old Post 19-03-2010 v 01:38 AM
dubovej je offline   Profil uživatele dubovej   Find more posts by dubovej   Foto galerie člena dubovej   Click here to Send dubovej a Private Message   Add dubovej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

sklenik Příspěvek č. 4

muzete doporucit nakou osvedcenou odrudu pro pestovani ve skleniku ?
http://www.5semen.cz/shop/detail/20...indoor-outdoor- - myslite ze je vhodna ?

Old Post 15-02-2011 v 19:57 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dadanek
Stálý Člen

Karma uživatele dadanek - 51% PěstitelskáKarma uživatele dadanek - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 5

Ahoj, mam ve skleniku spatne zkusenosti s enormnim prerustanim rostlin a plisnema na podzim. Letos jdu do autoflower, ktery rychle vykvetou a nepolezou mi ven kazdou skvirou. Volil bych radsi u klasickych odrud neco ciste outdoor early cokoliv, durban, etc. a nechal to v kvetinaci at trochu omezis rust skrze korenovej system. D

To je ale dřina, když chce člověk jednou něco dělat pořádně!

Old Post 16-02-2011 v 06:54 AM
dadanek je offline   Profil uživatele dadanek   Find more posts by dadanek   Foto galerie člena dadanek   Click here to Send dadanek a Private Message   Add dadanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 6

Zdar

za ty prachy si vpohode muzes koupit 10 rizku, zasadit je v polovine cervna. To by uz to moc neprerostlo a mas to vyresene

at se dari

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 16-02-2011 v 07:11 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

jaký rozměry skleníku? jak moc tam svítí a nesvítí? jaká je tam hlína , jak hluboko? budou tam i ostatní rostliny, zelenina ?
samokvetoucí leda do skleníčku to sou vyhozený prachy ...
vidíš na tý stránce kontakt??! neváhej se zeptat jich co bude nejlepší ven
http://www.5semen.cz/shop/kontakt/

Old Post 16-02-2011 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freshman
Stálý Člen

Karma uživatele Freshman - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 8

Ja mam taky sklenik a velkej problem je prerustani a palisen ke konci kvetu takze si tam dej neco odolnyho Treba passion1 a zasad klidne az zacatkem prazdnin..

Old Post 16-02-2011 v 12:51 PM
Freshman je offline   Profil uživatele Freshman   Find more posts by Freshman   Foto galerie člena Freshman   Click here to Send Freshman a Private Message   Add Freshman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Freshman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 9

no tak bylo by to hodne maly (SxDxV) 2x3x2m ... je to na jihovychodni strane .. na takove strani da se rict ... takze svitit by tam mohlo docela dlouho ..zadny jiny kytky ani zelenia .. a premyslim ze bych tam narval kompost.

Old Post 16-02-2011 v 16:53 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 10

Čau, pokud bychsi dělal skleník já, tak bych to dal do květináčů a zavedl bych si tam aspoň prodlužku, třeba na ofuk. Známej to má ve skleníku s různou zeleninou a taky v květináčích. Řízky tam dává v 2. půlce června.
S tou elektrikou to je můj vysněnej skleníček, bohužel na místě kde ho mam nejsou inženýrský sítě a taky nemam prachy na studnu, jen kvuli kytkam nemam par set tisic..

Old Post 17-02-2011 v 13:41 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Co sem koukal po netu, tak by mela byt dobra na skleniky odruda The Ultimate, podle popisu ji nevadí vysoka vlhkost, obstaral jsem semena na indoor, ale zatim nezasazeno, takze bez prakticke zkusenosti...

Zde v akci -25%

http://www.taogrowshop.cz/katalog/d...kce--25--sleva-

Old Post 18-02-2011 v 10:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaz
Stálý Člen

Karma uživatele novaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 12

Já jsem jel ve skleníku klasického indoor trainwracka a byl nádherný i ve skleníku pěkné velké paldy , jen bacha na pořádné větrání ve skleníku jak začně někde plíseň je to problém .

Old Post 18-02-2011 v 13:48 PM
novaz je offline   Profil uživatele novaz   Find more posts by novaz   Foto galerie člena novaz   Click here to Send novaz a Private Message   Add novaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 13

tak dik za info

a prej ze se musi chodit kazdy rano otvirat sklenik ( tzn. ze kdyz tam dam ten vetrak tak nebudu muset ? )

tech 10ks je podle me zbytecne moc ... ale nvm

Old Post 18-02-2011 v 22:22 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaz
Stálý Člen

Karma uživatele novaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 14

No jestli pojedeš ve skleníku jen ganju tak by bylo dobrý tam mít průvan . Předem tě varuji před tím pěstovat spolu s ganjou rajská jablka nebo okurky = velký zdroj plísně . Toť mé zkušenosti

Old Post 19-02-2011 v 19:02 PM
novaz je offline   Profil uživatele novaz   Find more posts by novaz   Foto galerie člena novaz   Click here to Send novaz a Private Message   Add novaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od kolumbijec
no tak bylo by to hodne maly (SxDxV) 2x3x2m ... je to na jihovychodni strane .. na takove strani da se rict ... takze svitit by tam mohlo docela dlouho ..zadny jiny kytky ani zelenia .. a premyslim ze bych tam narval kompost.


Ahoj,myslím,že je hodně malej na 10 kytí.Já mám out kytičky ve foliáku který má 6x4 a výšku na jedné straně 2,5 a na druhé 2,20 a je tam 15 kytí .Od folie jsou 1,20 daleko. .Autoflower ve foliaku jak máš ty a mám jich tam také 15.Mnoho štěstí

Old Post 05-06-2011 v 05:52 AM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od kolumbijec
tak dik za info

a prej ze se musi chodit kazdy rano otvirat sklenik ( tzn. ze kdyz tam dam ten vetrak tak nebudu muset ? )

tech 10ks je podle me zbytecne moc ... ale nvm


Větrák je ok ,ale větrat musíš stejně.Já větrám ráno od 6 do večera do 21:00 přes noc nechám otevřená okna .Když je bouřka ,nebo velký vítr zavřu i na noc.Když je chladno otevřu jen okýnko atd.

Old Post 05-06-2011 v 06:05 AM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6069230 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív