Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Volba genetiky do skleníku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Výběr semen - Skleník Příspěvek č. 17

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, které druhy jsou nejlepší pro pěstování ve skleníku a foliovníku. Minulou sezónku jsem měl problém s plísní z vlhkosti, tak něco odolného( i vůči škůdcům). Myslel jsem tak, že nejprve zasadím pár femek..a mezi tím bych točil automaty..takže bych chtěl poradit s autáčema i femkama..jo a mimochodem jaké máte zkušenosti s bankou fair seeds? Děkuji za odpověď.

Old Post 19-03-2015 v 18:20 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
countryboy
Stálý Člen

Karma uživatele countryboy - 1% PěstitelskáKarma uživatele countryboy - 1% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 18

Konecne thryd aky tu este nie je

Old Post 19-03-2015 v 19:38 PM
countryboy je offline   Profil uživatele countryboy   Find more posts by countryboy   Foto galerie člena countryboy   Click here to Send countryboy a Private Message   Add countryboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 19

Zdravím
Tak za sebe ti můžu říct že automaty jaký koliv není problém.
Co se týče klasik jedu fem semena a ve skleníku mi dojelo toto:
Dutch Pasion: Shaman,Passion 1,Skunk one
RQS: Special Kusch
Sensi seeds: Super skunk
Paradise seeds:Opium,Wappa,Spoetnik
Humboldt seeds: Dr.Greenthumbs
To je asi tak všechno na co si teď z fleku vzpomenu s čím sem byl spokojenej.
No a Fire seeds taky sem je jel a nevím co ti na to říct jeden rok luxus druhej propadák.Není to ustálený jsou to přeprcy něčeho čemu pak dají svůj název a je to...Taková loterie....
Ale zase pokud začínáš a chceš si to ošahat není to špatný za ty prachy.A netvrdím že se od nich nedá vypěstit dobrej model.Jenom to prostě není klasická seed banka která by ti roky něco šlechtila ,selektovala atd.
Na tohle si musí udělat názor každej sám.....
Ať to roste.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 20-03-2015 v 06:23 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EvzenTulipan
Nový Člen

Karma uživatele EvzenTulipan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 20

Skleník je dobrá věc. Ale z mejch zkušeností je tu velký riziko plísně. Napadlo mě koupit v kaufu za tři stovky větráček a natáhnout kabel (je-li zde ta možnost), avšak jsem to ještě nezkusil, tak nevim, zda-li to k něčemu bude. A automaty ve skleniku s dobrym krmením, paradni zkusenost. Na par prckach critical cheese auto 2x critical 2.0 auto 2x a mobydick auto 1x mi holky udelaly dohromady zhruba 110, ikdyz mohlo bejt vic, ale dojel jsem prave na tu plisen, ktera mi zabranila v poslednim tejdnu a pul dozravani a nafukovani. Kazdopadne silnejsi a chutnejsi mnamky se mi snad jeste nepovedly a dokonce i znami, zvykli davat jen indoor pochvalovali. Fotoperiodicke odrudy jsem ve skleniku dozravat jeste nenechaval. At to valí, kvete, nafukuje se a bombí 😆

Old Post 16-04-2015 v 21:18 PM
EvzenTulipan je offline   Profil uživatele EvzenTulipan   Find more posts by EvzenTulipan   Foto galerie člena EvzenTulipan   Click here to Send EvzenTulipan a Private Message   Add EvzenTulipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6774340 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív