Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Panická úzkost a nepříjemné pocity po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Guerrilla Grow
Nový Člen

Karma uživatele Guerrilla Grow - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 33

Z pála sem ještě negrcal ,skuřuju se spíš do pohody než do ho**n Maximálně někdy mívám schízy když je třeba venku hnusně tak to na mě padne a je mi to dost nepříjemný...když už ten stav nechcete tak snězte něco sladkýho třeba čokoládu a zapijte to colou ,ale když je vám špatně tak asi těžko budete takhle žrát

Old Post 11-04-2012 v 10:37 AM
Guerrilla Grow je offline   Profil uživatele Guerrilla Grow   Find more posts by Guerrilla Grow   Foto galerie člena Guerrilla Grow   Click here to Send Guerrilla Grow a Private Message   Add Guerrilla Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisco
Nový Člen

Karma uživatele Frisco - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 34

Já bych se taky připojil k tomu tlaku, nezávisle jsme se v jeden den sešlý tří, že je to po zahulení divný, spíš až nepříjemný, přesně všechny ty stavy co jste popsali

Old Post 12-04-2012 v 11:09 AM
Frisco je offline   Profil uživatele Frisco   Find more posts by Frisco   Foto galerie člena Frisco   Click here to Send Frisco a Private Message   Add Frisco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Poslední nepříjemný stavy jsem měl z kámošovo mlíka. On je trošku šílenec, to mlíko jsme nazvali chemikova pomsta. Vařil to 8 hodin v kuse, ne z listí, ale z palic. Naprosto neuvěřitelnej nášleh, cejtil jsem to po 10 minutách, po dvaceti minutách začínal mazec. Naštěstí jsem byl v lese, ale zrovna na školní praxi. Takže docela síla, když za náma na lokalitu přišel vedoucí docent a cosi nám tam asi půl hodiny povídal, tak jsem měl co dělat, abych si nesednul na zem, protože už jenom stát bylo opravdu hodně komplikovaný.
Jednoho týpka, opravdu velmi skušenýho co se týče všemožných droh to dostalo takvým způsobem, že vytuhnul ve stoje opřenej o smrk.

A pokud už je stav opravdu moc, pomůže hodně cukru, takže čokoláda, nebo i klidně cukr samotnej. Člověka to nakopne a nevytuhává tolik.

Old Post 18-04-2012 v 18:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
Poslední nepříjemný stavy jsem měl z kámošovo mlíka. On je trošku šílenec, to mlíko jsme nazvali chemikova pomsta. Vařil to 8 hodin v kuse, ne z listí, ale z palic. Naprosto neuvěřitelnej nášleh, cejtil jsem to po 10 minutách, po dvaceti minutách začínal mazec. Naštěstí jsem byl v lese, ale zrovna na školní praxi. Takže docela síla, když za náma na lokalitu přišel vedoucí docent a cosi nám tam asi půl hodiny povídal, tak jsem měl co dělat, abych si nesednul na zem, protože už jenom stát bylo opravdu hodně komplikovaný.
Jednoho týpka, opravdu velmi skušenýho co se týče všemožných droh to dostalo takvým způsobem, že vytuhnul ve stoje opřenej o smrk.

A pokud už je stav opravdu moc, pomůže hodně cukru, takže čokoláda, nebo i klidně cukr samotnej. Člověka to nakopne a nevytuhává tolik.


Ono je někdy lepší vytuhnout a ty děsivý šílenosti zaspat...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 18-04-2012 v 19:39 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Trpim manidepresivitou, beru leky, a vim ze huleni nevadi, ale musi se fakt malo 3 prdiky a jednou za cas na depku, aby to cloveka nechytlo do psychozy. Daleko nebzpecnejsi je kafe rozjizdi manie, pernik manie a alkohol deprese.
Pokud ma ovsem clovek z huleni schizy i s jednoho prasku tak fakt nedoporucuju hulit. Pac blazinec a to neni hosi prdel... behat nekde nahej po lese v manii, treba v cizi zemi dostat se v USA do blazince napr. neni muj pripad ale kamosky :-D

Old Post 22-06-2012 v 05:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Jednou jsem zkoušel s kámošem můj indoor, nedozrálý,neusušený cca 1 g palička mokrá s jednim cígem a celý sem to narval do bongu, každej si z toho asi 5x potáh, a věděli sme že to moc zkuřovat nebude tak sme to každej drželi asi 40 s ... pokaždý, byli sme v lese a šli jsme po cestě, přišli jsme do kopce a na slunce, a najednou se mi začali dít věci v hlavě, a to nejhorší že každejch cca 15 sekund se mi vidění přiblížilo asi o 100% a pak se zase oddálilo a tahle furt takže se nedalo vůbec jít, když z ničeho nic vidíte detaily jak svině a najednou zase normálně, vždycky se mi to zazoomovalo, no fakt brutus nenazval bych to nepříjemný ale hoodně přehnaný když vám oči dělali co chtěly sami

Old Post 13-07-2012 v 12:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pady
Nový Člen

Karma uživatele Pady - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Classic
Jednou jsem zkoušel s kámošem můj indoor, nedozrálý,neusušený cca 1 g palička mokrá s jednim cígem a celý sem to narval do bongu, každej si z toho asi 5x potáh, a věděli sme že to moc zkuřovat nebude tak sme to každej drželi asi 40 s ... pokaždý, byli sme v lese a šli jsme po cestě, přišli jsme do kopce a na slunce, a najednou se mi začali dít věci v hlavě, a to nejhorší že každejch cca 15 sekund se mi vidění přiblížilo asi o 100% a pak se zase oddálilo a tahle furt takže se nedalo vůbec jít, když z ničeho nic vidíte detaily jak svině a najednou zase normálně, vždycky se mi to zazoomovalo, no fakt brutus nenazval bych to nepříjemný ale hoodně přehnaný když vám oči dělali co chtěly sami

Já po hulení vidim v HD , a jednou se mi stalo něco podobnýho jako popisuješ, prostě asi každých 15 vteřin se mi všechno přiblížilo a viděl jsem daleko víc prostorově, jako v nějakym hodně dobře udělanym 3D filmu

Old Post 25-07-2012 v 21:10 PM
Pady je offline   Profil uživatele Pady   Find more posts by Pady   Foto galerie člena Pady   Click here to Send Pady a Private Message   Add Pady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sambala
Nový Člen

Karma uživatele Sambala - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 10 

špatny stavy po huleni Příspěvek č. 40

Hoj chci poradit co mam dělat je my 19 let hulim cca asi rok ale ne nejak casto jednou asi za mesic bud bong sklo , ale spis hulim kdyz sem pripitej 2-3 pivka a pohoda ale jak si zahulim a nic jsem neměl jemy uplně strasně asi zvišena teplota hrozne se potim bílo před očima nemuzu se moc hybat jinak bych spadl ale jeto stav cca na 10 min pak se proberu ale jsou to neskutecny haldy stalo se my to asi 4-5x a nevim čim toje jednou semy stalo ze jsem skolaboval nebo nwm sedl jsem si a chrapal a pak kdyz mě chteli probudit jsem se klepal pry jak pri epileptickej zachvatu ale v pohodě tak nevim kde je problem rad bych hulil bez chlastu a uzivat sito ale nejde to dneska se my to zrovna stalo zas jak jsem popisoval bílo pred ocima nemohl jsem nic delat potil jsem se jak pri 60 stupnich a kdyz mam stav tenhle tak jeste my prijde ze my strasne buši srdce .... asi vše jinak předem diky za každou odpověd jinak ma nizkej tlak.

Old Post 19-08-2012 v 19:35 PM
Sambala je offline   Profil uživatele Sambala   Find more posts by Sambala   Foto galerie člena Sambala   Click here to Send Sambala a Private Message   Add Sambala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 41

Špatnej model? Nízkej tlak tomu taky nemusí dělat moc dobře, dávej si před prdem preventivně kafe

Old Post 19-08-2012 v 19:42 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sambala
Nový Člen

Karma uživatele Sambala - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 42

no ja spis hulil venkovky, sice tet mam doma pěknou kytku v beliku ale tet lituju ze jsem ji nedal do země a tet ani netusim co stim budu delat kdyz nemuzu ani poradně hulit jinak mě kamoš řikal že chyba je vtom ze hodně rychle taham a pak vydechnu strasně rychle a a neokysličisemy mozek a jsem KO ale nwm co je natom pravdy.

Old Post 19-08-2012 v 20:00 PM
Sambala je offline   Profil uživatele Sambala   Find more posts by Sambala   Foto galerie člena Sambala   Click here to Send Sambala a Private Message   Add Sambala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Sambala
no ja spis hulil venkovky, sice tet mam doma pěknou kytku v beliku ale tet lituju ze jsem ji nedal do země a tet ani netusim co stim budu delat kdyz nemuzu ani poradně hulit jinak mě kamoš řikal že chyba je vtom ze hodně rychle taham a pak vydechnu strasně rychle a a neokysličisemy mozek a jsem KO ale nwm co je natom pravdy.


No máš hold takhle nastavenej organismus,nejspíš jakás forma alergický reakce na nějakou látku v konopí..To se stává,takovejch lidí i pár znám..
Nejlíp pak asi spíš zůstat u toho pivka,tohle nemá smysl moc pokoušet..

Old Post 19-08-2012 v 20:13 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sambala
Nový Člen

Karma uživatele Sambala - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 44

dobrá aspon asi vim načem sem tak že to asi brzo zatipnu ale ty alergi si vtom něco bude ja když jdu spat a mam otevřeny okno a zavaněj my tam kytky tak pry mam kašel pres noc trvdi mě to přitelkyně ale rano se probudim a pohoda o ničem nevim

Naposledy upravil Sambala 19-08-2012 v 20:36 PM

Old Post 19-08-2012 v 20:25 PM
Sambala je offline   Profil uživatele Sambala   Find more posts by Sambala   Foto galerie člena Sambala   Click here to Send Sambala a Private Message   Add Sambala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Re: špatny stavy po huleni Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Sambala
Hoj chci poradit co mam dělat je my 19 let hulim cca asi rok ale ne nejak casto jednou asi za mesic bud bong sklo , ale spis hulim kdyz sem pripitej 2-3 pivka a pohoda ale jak si zahulim a nic jsem neměl jemy uplně strasně asi zvišena teplota hrozne se potim bílo před očima nemuzu se moc hybat jinak bych spadl ale jeto stav cca na 10 min pak se proberu ale jsou to neskutecny haldy stalo se my to asi 4-5x a nevim čim toje jednou semy stalo ze jsem skolaboval nebo nwm sedl jsem si a chrapal a pak kdyz mě chteli probudit jsem se klepal pry jak pri epileptickej zachvatu ale v pohodě tak nevim kde je problem rad bych hulil bez chlastu a uzivat sito ale nejde to dneska se my to zrovna stalo zas jak jsem popisoval bílo pred ocima nemohl jsem nic delat potil jsem se jak pri 60 stupnich a kdyz mam stav tenhle tak jeste my prijde ze my strasne buši srdce .... asi vše jinak předem diky za každou odpověd jinak ma nizkej tlak.


jj, máš nízkej tlak, dr. bull doporučuje před bongem panáčka

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-08-2012 v 20:47 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sambala
Nový Člen

Karma uživatele Sambala - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 46

mě je dobře kdyz uz jsem trosku najetej s chlastu ale nwm jakej ten chlast nato ma vliv ze my potom neni spatně (divnej stav)jak kdyz neuziju alkohol

Old Post 19-08-2012 v 21:29 PM
Sambala je offline   Profil uživatele Sambala   Find more posts by Sambala   Foto galerie člena Sambala   Click here to Send Sambala a Private Message   Add Sambala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 47

Odpověděl sis sám, já ti to napíšu znovu: TLAK! Stalo se mi to asi 2x a neni to nic příjemnýho. Dřív se mi to stávalo i bez jointu, vedra jako teď, 2 hod. jsem hrál fotbal a pak jsem vběhnul rovnou do rozpálený trmavaje.. Únava, nedostatek tekutin, špatnej vzduch, k tomu nízkej tlak a je to hned.
Tobě se to bez brka nestalo?
Je to nepříjemný skoro stejně, jen to pak zažíváš zhulenej.
Po alku se ti to nestane, ten jak známo tlak zvyšuje...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-08-2012 v 21:36 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sambala
Nový Člen

Karma uživatele Sambala - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 48

ano mě se to jinak nikdy nestalo proto jeto promě apsolutni strašak jen bych chtel vědět proc to lidem tolik vadi s malim tlakem?( teda asi se my parkat stalo pri fotbalku atd ale to nemělo tak šileny rozměry dam si 4-6 prdu a jsem dead skoro mě prijde špatny viděni lidem do obličeji nevidim ke konci ubec ukrutny teplo ani ne sušak a nemuzu chodit a chce semy spat ale dik no tak že pristi brko po panakoj diky hoši .

Old Post 19-08-2012 v 21:40 PM
Sambala je offline   Profil uživatele Sambala   Find more posts by Sambala   Foto galerie člena Sambala   Click here to Send Sambala a Private Message   Add Sambala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2405860 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív