Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #8
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od C21H30O2
ako si upravoval keramzit? davas im zavlahu nonstop, alebo im davas v urcitych intervaloch?
Čus, no keramzit jsem jen propral bohužel v takovém množství se s tím už moc dobře pracovat nedá. Celé to množství se nevejde ani do té vany od atami. Ale z většinou už jedu druhé kolo tak že sem ani moc upravovat už nemusel.
Dávám jim intervaly. Po ránu při zážehu 5min pak v 11h 5min. a v 17h 10min. Ale je pravda že přelít je to nemožné. Ale aspoň to méně sežere a šetřím čerpadla. Na průplach to nechám nonstop.

Old Post 27-06-2014 v 22:52 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 12

preplach robievas ako? mas cirkulacni drip, ci dve nadrze?

Old Post 27-06-2014 v 23:13 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od C21H30O2
preplach robievas ako? mas cirkulacni drip, ci dve nadrze?
No průplach dělám cca 8 - 7 dní. čistá voda plus final phase od AN a prolejvám a prolejvám. No jedu v atami wilma. A ta jde jen cirkulací. Živý roztok teče do nádrže a pořád takhle dokola. Osobně bych řekl že je to lepší protože živní roztok dá se říct že žije tak že bych řekl že rostlině toho dá takhle mnohem víc. Ale samozřejmě ho jednou za 10dní celí vyměním.

Old Post 28-06-2014 v 10:52 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 14

ja mam jednu wilmu 16 a trosku mi vadi, ze na spodku je vzdy minimalne 15-20l roztoku, ktory pumpa nedokaze vycerpat.

ked mam rastliny prepletene v pletive, nie je mozne ani vyliat tento zbytok.

vies porovnat pestovanie v kokose vs kermazit? coskoro koncim kolo a rozmyslam tiez nad kermzitom...

Old Post 29-06-2014 v 11:53 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

8. Den květu Příspěvek č. 15






citace:
Původní příspěvek od C21H30O2
ja mam jednu wilmu 16 a trosku mi vadi, ze na spodku je vzdy minimalne 15-20l roztoku, ktory pumpa nedokaze vycerpat.
ked mam rastliny prepletene v pletive, nie je mozne ani vyliat tento zbytok.
vies porovnat pestovanie v kokose vs kermazit? coskoro koncim kolo a rozmyslam tiez nad kermzitom...
Tak že na tvůj první problém mám jednu takovou vychytávku a to takovou věcičku na čistění akvárií vypadá takhle. Prostě si zapumpuji jednou za 10 - 12dní. A zbytkem zaliji rajčátka na zahrádce.
No v keramzitu se mi zdá že jsou více citlivé na hnojiva. Vždycky i když jsem si opravdu tentokrát dával pozor o5 mírně přihnojil. Kokos má podle mě nějakou toleranci a rostlinky se tam z takového přehnojení dostávají rychleji do formy. Jinak jsem kromě větších nečistoto z kokosu v nádrži nezaznamenal rozdíl.
Ale já osobně jsem přešel na keramzit z prostého důvodu a to je údržba. Po sklizni akorát vysypu a vytáhnu takoví obrovský chuchvalec kořenů a je čisto. Propláchnu a jedu znovu. A nemusím už dá se říct nikdy kupovat žádné medium.
A ještě jedna výhoda mě napadla vždycky jsem tam měl smutnice jak v kokosu tak v hlíně. A v keramzitu prostě žít nemohou. Tak že mi nikdo nebude okusovat kořeny.
_________________

Tak za posledních 5dní co jsem kytičkám namíchal koktejl všech věcí co se dává od prvního týdne květu. Se trochu více zvětšili. Dál jsem tam zatím v největším podílu hnojiva na růst. Akorát včera jsem přilíval 10l do kterého jsem dal už hnojivo i na květ.
_________________

Teplota: 25,5°C D , 20°C N

Vlhkost: 55 %

EC: 0,75 - 0,85

pH: 5,6 - 6,0
_________________





< Tak tohle je O.G. Kush a jak si můžete všimnou mám rád keříky












< Opět O.G. Kush za ním DelaHaze vedle něj WWxAK47











< Tady se můžete podívat jak se zmenili kořínky. Jak udělali hromadu těj jemních vlasečnic. Nejspíš za to můžou ta trojice mikroorganismi a hub. Škoda že se nemůžu podívat do květináče jak to tam vypadá.



Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 29-06-2014 v 15:16 PM

Old Post 29-06-2014 v 15:00 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 16

ja mam korene tak velke, ze mi prepadli az do nadrze so zivnym roztokom

Old Post 29-06-2014 v 17:59 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

14. Den květu Příspěvek č. 17






_________________

Tak mám tu další várku fotek. Kytičky už krasně začínají jít do květu. Všímám sí že některé větve jsou pravdu vetší než minulé kolo. A takové tvrdší. Tak snad nebudou zase ležet na sobě.
Jinak se těším jak bude vypadat WWxAK47 vyděl jsem jí v akci zatím jen u kámoše a byla to jedna velká tvrdá palička tak doufám že to budu mít podobné.
Tak že zatím bez problému Namíchal jsem jim v minulých dnech už jen živný roztok ze základními hnojivi na květ a samozřejmě s doplňky.

A rozhodl jsem se že už nebudu dávat jen fotky ale i video ať vidíte vše. Ať z toho nemáte jen obrázky. Doufám že to bude příjemný doplněk.

A můžete se na první podívat tady > VIDEO
_________________

Teplota: 25,5°C D , 20°C N

Vlhkost: 40 - 50 %

EC: 0,95 - 1,00

pH: 5,6 - 6,2
_________________







< O. G. kush












< O. G. kush












< Tady se můžete podivat jak funguji brýle na sodík. Kdo je nemá tak toho lituji. :-P Bez téhle vychytávky ani nekoukám do stanu.


Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 06-07-2014 v 00:25 AM

Old Post 05-07-2014 v 19:44 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 18

Pekny, jako vzdy. Kde se daji takove bryle koupit? Ja to zatim neresim a cumim sodik/ nesodik, ale s brylema je to dost realistictejsi.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 06-07-2014 v 11:16 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od benjichaouat
Pekny, jako vzdy. Kde se daji takove bryle koupit? Ja to zatim neresim a cumim sodik/ nesodik, ale s brylema je to dost realistictejsi.
No tak mám je z tohohle e-shopu.
A pohodička když se kouknu do stanu protože mě často bolí oči a mám je zarudlé. Tak právě tohle je pod kitičky to nej. Můžu se i kochat. Není to tak nepříjemné.

Old Post 06-07-2014 v 15:37 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

22. Den květu Příspěvek č. 20






_________________

Máme tu další video a fotky. Musím říct že za těch pár dní opravdu nabrali jak na velikosti tak i v paličkách.
U některých rostlinek kde jsem neštípl tak se docela vytáhli hlavně v zadních částech stanu.
Pomalinku se začínají rosit paličky. Příjemnou vůni má zatím jen O.G. kush od WWxAK47 jsem zatím cítil vůni spíš petržele nebo nějakých bylinek. Ale je to ještě předčasné, vůně se určitě ještě rozjede až bude více pryskyřice.
Tak se zase pokochejte, jsem zvědav opravdu jak to bude vypadat příště.

Jinak se podívejte na video snažil jsem se dělat detaily jde tam dobře vidět pryskyřice > VIDEO
_________________

Teplota: 26°C D , 19°C N

Vlhkost: 40 - 50 %

EC: 1,0 - 1,15

pH: 5,5 - 5,8
_________________









< WWxAK47









< O.G. Kush












< O.G. Kush



Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-07-2014 v 17:25 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
24-06-2014 - InDoor #7 - 131 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9513830 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív