Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleník by Mankey
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 65

Jj taky jsem myslel ty Afka nechat dojet a zbytek postříkat nějakým hubidlem

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 27-07-2014 v 13:34 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 66


Praseone: No kytky jsou po rozsáhlém postřiku tím nissorunem. Rozhodně to neplánuju nechat být to si nemysli :P Měl jsem plnej dávkovač (2 litry) a stříkal jsem to tak 30 minut čistýho času. Jo a zmizí ty skvrny na listech, když je vyhubím, nebo jak mám poznat, že už jsou pryč? Plánuju ještě tak dva až tři postřiky dokud se jich nezbavím.

Jinak to Akčko nakonec fakt půjde do konce měsíce. Nelíbí se mi ty nečekané přeháňky z naprosto modrého nebe a navíc se už neobjevují žádné nové pestíky, všechny jsou hnědé. Čekám jenom na to, až zežloutnou ty listy celý

Btw Akčko v nejmenším kýblu je sice nejdřív ale to v největším kýblu má tak o třetinu větší palici a to ještě nemá hnědej snad jedinej pestík. Tvarově jsou ty paličky úplně jiný, ikdyž je celkově rostlina na centimetr stejně vysoká jako ta v nejmenším kýblu Tady tahle má zaoblený masivní paličky zatímco ta druhá spíš liščí ocasy.

Konečně jsem našel uplatnění pro Miniskleník (viz.foto). Chytám pyl ze samce Demona, kterýho mi donesl kámoš. Okýnka mám zavřený aby mi to neoprcalo celou zahradu Dokonce byl kámoš tak hodnej, že mi dal místo toho hermáče holčičku (ten můj druhej démon pořád ještě není jistej, snad taky buchta).

Dneska jsem se kousl a každou kytku ve skleníku jsem sekl tak o půl metru, aby měly nějakou vůli do srpna. Z haldy posbíraných větví začínám dělat hnojivo. Postup stejný jako při louhování kopřiv = cca 1kg matroše do kýbla, zalít nějakýma 10litrama a týden prospat. Pak by z toho mělo být prvotřídní hnojivo, který budu ředit taky stejně jak rostliny 1:10

Jenom taková rada pro nováčky, nebo vlastně kohokoliv. Nebuďte takoví škrti jako já a nenechte se uchvátit 70 litrama substrátu za 40kč. Je to fakt ta nejdůležitější část pěstování, radši serte na hnojiva než koupit shit substrát. Už nikdy víc!


Skleník2014

Old Post 27-07-2014 v 15:57 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 67

pozor, ten postřik nissorunem se nesmí opakovat za sebou, přečti si pozorně příbalovou informaci! Skvrn na listech se nezbavíš, poznáš to tak, že porostou nové listy a ty budou už v pořádku a jinak nissorun se vsákne do oběhu rostliny a svilušky se tím otráví...

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 27-07-2014 v 17:53 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 68

Díky za info! Jednou se mi to nečtení pokynů sakra vymstí


Skleník2014

Old Post 27-07-2014 v 18:03 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 69

Jojo, věř tomu že to poznáš jestli to zabralo ;-) Jinak miniskleník na samce paráda :-)

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 27-07-2014 v 22:13 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 70




Čus čus, čirou náhodou jsem objevil na dvou AKčkách plíseň. U toho zralýho už byla celkem rozsáhlá (odšmikl jsem tak 1g) tak jsem ho sklidil. Teda většinu, dvě spodní větve jsem ještě nechal dojet. Smokereport/celková váha bude, nebojte :P


Skleník2014

Old Post 29-07-2014 v 11:13 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 71

Techem: Hele abych ještě otevřel tu diskuzi o sviluškách. Zatím mi nezmizely, vůbec. Tak jsem si přečetl návod toho mého nissorunu ale není tam nikde napsáno, že nesmíš postřik aplikovat víckrát po sobě, jako v tom tvém. Takže to ještě aspoň jednou prubnu ať ty svině pozdechaj


Skleník2014

Old Post 29-07-2014 v 12:25 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 72




Tady jsou nějaké umělecké fotky pro představu jak taková svině jako sviluška vůbec vypadá Je jich na jednom listu až 10.

Fotky:

1 - Sviluška Párty
2 - Smrt těm čubkám!
3 - Psychedelic Spider Mite Techno Rave Party vol.2


Jo a btw ještě k tomu mýmu přípravku... Dočetl jsem se tam, že působí na dospělé jedince pouze nepřímě (sterilizuje je, ale nehubí). Takže mě napadlo prostě počkat než pochcípají. Bohužel na nových listech se stále objevují svilušky, takže to stejně ještě pokropím.


Skleník2014

Old Post 29-07-2014 v 16:02 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 73

aha, tak to u mě je napsáno že se nesmí opakovat...tak to bude asi každý výrobek kapku jiný...já jsem postříkal před 3mi dny a jak otočím list, tak jsou vidět tečky, ale není vidět pohyb...i pod mikroskopem se jich hýbe jen pár, narozdíl od minulého týdne...tak nevím, myslím, že u mě bude stačit jedna pořádná sprcha ve vaně, která odplaví zbývající mrdky a bude vystaráno...tak postupně informuj ať vím jak působí tvůj nissorun

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 29-07-2014 v 18:25 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 74

je tam napsáno: K zabránění vzniku rezistence neaplikujte tento přípravek nebo jiný, který obsahuje účinnou látku typu hexythiazox, po sobě bez přerušení jiným insekticidem s odlišným mechanizmem účinku a ne více než 2x za vegetační období.

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 29-07-2014 v 18:28 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 75


Zdárek, kytička chce ještě tak +- dva dny sušení a já už vyhlašuju první soutěž o uhádnutí váhy výsledného produku. Výherce má ode mě samozřejmě K+


Skleník2014

Old Post 31-07-2014 v 13:06 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 76

skusim 35g.

Old Post 31-07-2014 v 13:09 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 77

Tipnu 18g samo preju více

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 31-07-2014 v 14:31 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackblaze
Nový Člen

Karma uživatele blackblaze - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 78

28,8g

Old Post 31-07-2014 v 14:31 PM
blackblaze je offline   Profil uživatele blackblaze   Find more posts by blackblaze   Foto galerie člena blackblaze   Click here to Send blackblaze a Private Message   Add blackblaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RollBack
Nový Člen

Karma uživatele RollBack - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 79

20,5

Old Post 31-07-2014 v 19:23 PM
RollBack je offline   Profil uživatele RollBack   Find more posts by RollBack   Foto galerie člena RollBack   Click here to Send RollBack a Private Message   Add RollBack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 80

15,8



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 31-07-2014 v 20:28 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4487890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív