Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleník by Mankey
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 97






Tady jsou průběžný fotky

1,2 - Demon. Bude z něho sice tak na špeka ale aspoň něco Dodal bych, že na svoji velikost má silné nasládlé aroma. Začal se taky zbarvovat do fialova.

3,4 - Frisian dew 1. Tvoří velké palice (jsou ale mnohem menší kvůli velmi častému zastřihávání) vonící po citrusech.

5 - Frisian dew 2. Problém s listy se nepatrně zlepšil po 2-3 dávkách plagronu na květ. Tvoří menší paličky, které jsou velmi obsypané pryskyřicí.

Jinak se nic moc neděje. The Magic sice ještě nekvete, ale prostě mi nikdo nevezme, že voní po rajské

El alquimista s OG kushem začínají pomalu nakvétat. Ani jeden z cheesů zatím také ne. Počítám, že ty budu sklízet tak na konci listopadu

To je asi prozatím vše


Skleník2014

Old Post 31-08-2014 v 10:08 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 98

Zdárek, po dlouhé době sem hodím takovej menší update, tentokrát bohužel bez fotek.

Demon še nakonec pod kosu ale smokereport o něm, vzhledem k jeho velikosti, asi nemá cenu dělat. Můžu říct z dnešní první zkušenosti že chuťově je dobrej, ale prakticky nezhuluje. Samozřejmě mluvím jen o mém mrzákovi a né o odrůdě jako takové.

Frisian dew 1,2 pořádně plesniví. Ten zadní má s plísní větší problém kvůli tomu jak je orosenej a plíseň, ať už malá, se nachází tak na každé třetí paličce. Zato na tom předním FD se tvoří plíseň jen ojediněle ale za to v obrovském měřítku kdy musím ustřihnout třeba 3g paličku.

OG kush krásně kvete, pomalu tvoří pěkně orosené, středně velké paličky.

The Magic + El Alquimista + oba Cheese jsou cca ve stejném stádiu květu - tak druhý týden.


Skleník2014

Old Post 16-09-2014 v 14:55 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 99



Dneska jsme sklidili Frisian Dew 2. Důvodem byla rozsáhlá plíseň kvůli špatnému umístění ve skleníku. Deseti dnů dodám celkovou váhu spolu se smokereportem Mezitím si můžete tipnout kolik má tohle koště


+ fotka pro časopis legalizace ^^


Skleník2014

Old Post 21-09-2014 v 15:26 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 100

Dneska jsme sklidil i druhý Frisian dew. Ještě by 2 týdny zvládl ale doneslo se ke mně, že o mém skleníku ví víc lidí, než bych chtěl. Navíc mu ve velké míře začaly plesnivět stonky, takže stejně musel dolů.

Později hodím nějaký fotky a smokereporty, teď se soustředím na studium


Skleník2014

Old Post 23-09-2014 v 20:47 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 101

Tak dneska večer mi někdo přišel na návštěvu do skleníku. Asi ho něco vyrušilo, protože jenom natrhal větve OG kushe a nechal je na zemi (asi si aj nějaký vzal no). Jinak ničeho jinýho se nedotkl. Vymstilo se mi, že jsem línej a už dva dny jsem nezamknul skleník. Takže bacha na to!


Skleník2014

Old Post 30-09-2014 v 06:26 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 102

Zdravím
Pokud nemáš psa,jako fakt psa ne pudl nebo jezevčík.A nebo nějakej jinej
systém tak nevím nevím....Zamčenej skleník je krásná věc,ale je to sklo....
jak dlouho ti potrvá prokopnout nebo jinak rozbít??
Taky mám skleník uzamykatelnej i s elektrikou a mluvím z vlastní zkušenosti.....
Poptej se nenápadně po kamarádech a známých na 98% vane vítr tímto směrem.
Skleník ti udělá jedině osoba která zná situaci.....
Ať ti to vyjde.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 30-09-2014 v 07:21 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 103

Urco kamarad

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 30-09-2014 v 14:42 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 104

Já jsem si celkem jistej svýma kamaradáma, protože všichni mají vlastní kytky a nazvájem si nějak věříme. Mám ho normálně zamklý na zámek - podle mě by se s tím nikomu mrdat nechtělo. Jenom jsem udělal kravinu a nezamknul ho, je to moje chyba..

všiml jsem si že vzali i kus el alquimisty :/


Skleník2014

Old Post 30-09-2014 v 15:06 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 105

Jo čorkám začínají žně. Dával bych velkýho majzla. Jestli tam byl už jednou sto pro se vrátí.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 30-09-2014 v 20:21 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 106





Frisian Dew

Růst: Pomocí opakovanýho zastřihávání jsem ho držel na výšce kolem 2 metrů.

Vzhled: Tvoří průměrně prorostlé velké paličky, které jsou u jednoho
fena pořádně orosené, a u druhého o něco míň. (5/10)

Aroma: Slabě citrusové, větší množství má houbový nádech. (5/10)

Pokouřeníčko: Na venek to zkuřovalo docela slušně.
Spíše takový chechtavý high, který ničím nenadchne,
ale ani neomrzí. Overall jsem s efektem spíš spokojenej (6/10)

Výnos: Tohle je teda dost tipovačka, ale odhaduju
kolem 200g palic + min. 50g spodečků. Potenciál má rozhodně
větší, já ji jenom musel hrozně krotit tím zastřiháváním, což se
projevilo na konečné velikosti palic. (6/10)

Celkově: Zhodnotil bych ho jako příjemnej veneček, vhodný
pro každodenní kouření. Po týdnu už se vytvoří určitá tolerance a nedává
to tak, jako dřív. Odolnost proti plísni bych zase přiřadil k lepšímu průměru.
Někde docela řádila, ale na ty podmínky se držela dobře
Mlíko z ní bylo taky celkem na pohodu, řekl bych. (5,5/10)


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 05-10-2014 v 15:15 PM

Old Post 04-10-2014 v 20:37 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 107

Dnes sklizen OG kush. Dostal jsme se s ním do fáze, kdy 70% kytky bylo plesnivý, nebo to ukradli. Každej den jsem našel několik nových naprosto plesnivých paliček i přesto, že chtěl ještě minimálně 2 týdny.


Skleník2014

Old Post 06-10-2014 v 18:17 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 108

Dneska šel pod kosu zbytek kytek ve skleníku - 2x Cheese a El Alquimista. Ještě chtěli okolo 10 dní bohužel plíseň se nekontrolovatelně rozrostla. Venkovní The Magic stále bez nejmenší známky plísně


Skleník2014

Old Post 09-10-2014 v 20:16 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 109


The Magic. Nechám ho pořádně dozrát jak se patří. Po důkladné prohlídce jsem našel dvě malinká ložiska šedé plísně ale zespodu kytku docela nebezpečně napadá bílá plíseň na listech. Pořádně jsem všechno ostříhal, aby se k paličkám dostalo co nejvíc světla a větru. Snad to vydrží až do konce října.


Skleník2014

Old Post 11-10-2014 v 11:57 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 110

u paliček je ti světlo k ničemu nositelem světla je list

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 11-10-2014 v 14:02 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 111

Tomuto javu nerozumiem a videl som ho tu na G už viac krát - to ostrihavanie listov v poslednej fáze kvetu tyždeň pred kosenim. Rastlina potrebuje CO2 a svetlo aby mohla získavať energiu a tvoriť vlastné látky a to predovšetkým počas kvetu kedy su jej požiadavky na to najvyššie. A presne to sa deje hlavne v listoch. Ak tie veľke listy odstraniš tak si začne kompenzačne tvoriť nové pretože jej množstvo svetla a CO2 nestačia na pokrytie potrieb a výsledkom sú listnatejšie šišky. Predstav si to tak ako keby som ti dal svorku na jednu priedušku a mohol by si dychať iba jednými pľucami - nestačilo by to na dobre okysličenie všetkych orgánov a musel by si to nejak kompenzovať - dýchať 2x rýchlejšie. Rastlina si to vykompenzuje tak že zväčši malé listy a ich počet...čo je v poslednej faze kvetu strašna hovadina.

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 12-10-2014 v 10:14 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 112

Ahoj, já tuto metodu praktikuju už celkem dlouho, a to protože s ní dosahuju poměrně dobrých výsledků. Super si vysvětlil jak to funguje s těma listama po, za to ti děkuju, a určitě to pomůže hodně growerům. Já s tím na jednu stranu souhlasím, ale ne úplně se vším.

Jak už bylo zmíněno ve spoustě threadech, tenhle rok je docela fatální pro kytky co se týče plísně. Proto se snažím jim pomoct jak jen můžu. Ostříhání listů je drastický krok, který ale zmenší možnost výskytu plísně o nezanedbatelné procento.

Další poznatek zatím nemám nijak doložený, ale ze sledování ostatních kytek a nějaký základní představy jak rostliny fungují, pokud kytku začnete určitým způsobem stresovat (ostříhání listů, naseknutí stonku...), řekne si, že už je nejspíš v posledním tažení a začne všechno valit do palic - jako poslední šance zachování její generace.

Poslední důvod je prostý. Ušetří to značné množství času. Oškubání celé rostoucí kytky "na palice" jako to mám já trvá možná tak 25 minut. Při sušení mně osobně trvá ostříhat stejné množství tak 3-4krát déle. Pokud máte takhle před-ostříhaný materiál, v době sušení ho jen lehce doděláte nůžkami a hotovo. Místo několika hodin (někdy až desítek) mi v konečným efektu trvá celkové stříhání na kvalitní sušinu okolo hoďky a půl.

Jak říkám, nikomu svoje názory necpu. Toto téma "ostříhat, či neostříhat" se tady řeší už od založení fóra a popravdě si nemyslím, že by byla jen jedna správná odpověď. Jenom jsem chtěl s něčím přispět do diskuze, pak už je jen na čtenáři, s jakým názorem se více ztotožní, nebo který je pro něj v dané situaci výhodnější Peace, Mankey


Skleník2014

Old Post 12-10-2014 v 12:02 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4178240 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív