Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleník by Mankey
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 81

36g

Naposledy upravil Creed 31-07-2014 v 23:58 PM

Old Post 31-07-2014 v 23:48 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 82

14.6g ale snad vic gl

Old Post 01-08-2014 v 09:40 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 83

16

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 01-08-2014 v 10:05 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 84

18g

Old Post 01-08-2014 v 10:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myemi
Stálý Člen

Karma uživatele myemi - 94% PěstitelskáKarma uživatele myemi - 94% PěstitelskáKarma uživatele myemi - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 85

14 gé

next round WR, IP2000, NEBULA 400w
3x moutain jam 150W hlína sklizeno!
MYEMI



Old Post 01-08-2014 v 11:51 AM
myemi je offline   Profil uživatele myemi   Find more posts by myemi   Foto galerie člena myemi   Click here to Send myemi a Private Message   Add myemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 86

Tak sice stonky ještě nebyly úplně suché, ale paličky byly už 100% jak mají být. Celková váha činí 34,5g gratuluji growerovi KREATOR s jeho tipem 35g.

Jo a teda dneska si ta moje vyhulená palice všimla, že jsem vlastně nesklidil celou kytku, ale nechal dvě spodní větve dozrát. Přišlo mi, že už byly celkem v klidu tak jsem je ošmikal a nechal viset. Takže vlastně celková váha z téhle kytky se bude pohybovat okolo těch 42-45g. Do neděle hodím přesnou gramáž kdyby náhodou měl někdo zájem


Skleník2014

Old Post 01-08-2014 v 15:42 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 87

tak to gratulace.myslel sem si že sem docela přestřelil a vidiš =D

Old Post 01-08-2014 v 15:44 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 88

Jono já osobně od oka odhadoval tak 18g Tak díky a taky gratuluju


Skleník2014

Old Post 01-08-2014 v 15:48 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 89





Tady jsou nějaký fotky


Skleník2014

Old Post 01-08-2014 v 16:07 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 90

Tak mám zasebou pár dní testování prvního Ákáčka tak vám tu hodím naše názory ... takže

AK47 Pheno 1

Růst:
cca 80 dní, 90cm

Vzhled: Zatím si to každej, kdo to viděl, spletl s lampou Rostlina tvoří masivní hlavní palici s krásnýma velkýma paličkama na bočních větvích. Zajímavost, které jsem si u tohohle modelu všiml, je že vrchní paličky jsou výrazně méně orosené než spodnější paličky.

Aroma: Nepříliš silné, s podvůní ovoce

Pokouřeníčko: Jemné huleníčko s průměrně rychle nastupujícím energetickým stavem, který po pár hodinách přejde do gaučové nálady Perfektní brko na pokec s kámošem, vychlámanost, vynalézavost, hravost. Naprosto perfektní na celodenní užívání.

Celkově:Musím uznat, že jsem za takový prachy tolik muziky nečekal Všichni zatím brčko upřímně chválí. Není to žádnej zabiják, takovej špekovej typ (moje oblíbený ). Sklizena těsně před týdnem dešťů, takže plísní zasažena minimálně na rozdíl od těch dvou 350/420


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 10-08-2014 v 09:39 AM

Old Post 03-08-2014 v 21:08 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 91

Hele takže jsem měl vyhrát já. :-D S tipem 36g..

Old Post 06-08-2014 v 14:00 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 92





Zdravíčko

Takže mám spoustu novinek. Bohužel ne takových, jaké bych si přál :/

Z prvního ákáčka bylo celkově 34,5 + 8 = 42,5g proto zpětně zasílám karmu i Creedovi

Dnes jsem přijel po třech dnech z dovolené s přítelkyní jenom abych našel moje chuděrky samonakvétačky z 50% plesnivé... Když jsem odjížděl tak jsem všechna ložiska plísně vystříhal a každý den mi kytky kontrolovali kamarádi. Bohužel ani to nestačilo a škody jsou fatální...

Oba autoflowery byly napadeny plísní ale jeden z nich byl totálně prožranej bílou plísní. Teda aspoň myslím, že je to bílá plíseň (viz. obrázek).

Takže jsem je škubl a asi dvě hodiny šmikal. Cítil jsem se jak po Rimmerově prezentaci na téma telegrafní sloupy 20. století

Démoni se mají poměrně k světu. Jeden už značně kvete ale druhý (mimochodem větší) ještě ani neukázal pohlaví.

Frisian dew - kluku začínáš kvíst, nebo mě má zhulenost šálí?

The Magic mi dělá fakt velkou radost. Frajer už mě pomalu dorůstá a vypadá naprosto skvěle a vitálně

Boj se sviluškama je můj dlouhodobý problém. Celkem se mi povedlo tak 90% havěti vyvraždit, pořád ale nezmizely úplně a to mě sere

Výluh z brka vypadá supr. Smrdí jak tři týdny starej rozleženej bezdomovec a barvu má taky podobnou. Dneska jsem ho poprvé zkusil na Demony a The Magic tak uvidíme

Jinak jsem taky zase průběžně šmikl všechno tak o 30cm. Pořád to leze z těch oken a už mě fakt unavuje se o to furt tak starat

Samec Demona šel taky pod kudlu. Pylu mám už poměrně dost (stejně ještě nevím, jestli ho vůbec použiju ) a tak pro něj již nadále není místo. Rip in Pieces (kappa).


Fotky

1 - Bílá nemoc - Karel Čapek

2 - Fakt už kvete, to je borec! (Frisian dew)

3 - Demoni, ten napravo je už v květu.

4 - The Magic, něco kolem 170cm. Absolutně žádné svilušky ani nedokonalosti na listech




EDIT: tývole málem bych zapomněl. Podrobným pozorováním jsem dospěl k závěru, že plíseň (aspoň u tohoto modelu) vždy vznikla z takových těch "kapiček" u stonku, které vznikají v průběhu květu. Tyto části zplesnivěly i na místech, kde nebyly paličky. A tam kde byly paličky byla vždycky plíseň všude kolem nich. Ponaučení tedy nejspíš zní vytrhat tyhle malý svině hned jak se objeví!!!

Aspoň tedy já to příští rok stoprocentně udělám


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 06-08-2014 v 15:15 PM

Old Post 06-08-2014 v 15:03 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 93





AK47 Pheno 2

Růst: cca 87 dní ale chtěla by ještě tak týden až dva, 90cm

Vzhled: Poměrně tvrdé VELKÉ kompaktní šišky, středně orosené.

Aroma: Nepříliš silné, s nádechem hub nebo čaje

Pokouřeníčko: Tenhle modýlek celkem kope, tak bacha na něj! Stav nastupuje prakticky okamžitě, těžký stoned. Ideální na výkoz u grilovačky, na chill v parku nebo tak Je ale pravda, že je v tom stavu člověk vpohodě schopný dělat věci, které potřebuje. Energie na ně sice je, ale člověk je poměrně dementní - motání slov, neschopnost vyjádřit se, zapomnětlivost a tak

Výnos: FAKT HODNĚ toho zplesnivělo ale nakonec se z něho vytáhlo kolem 41g



Celkově: Já mám tohle brko celkem rád, ale oproti té první kytce to není taková bomba. Je příjemné na hulení doma, protože i půl skla vás fakt dostane Jinak kvůli vzhledu (ne, že by vypadal nějak špatně) dávám 320/420


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 10-08-2014 v 10:13 AM

Old Post 10-08-2014 v 09:56 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 94





AK47 Pheno 3

Růst: cca 87 dní ale chtěla by ještě tak týden, 100cm

Vzhled: Řídké šišky, orosenější, nemůžu říct, že je to nějaká pastva pro oči.

Aroma: Velmi slabé, sakra zase tam cítím čaj

Pokouřeníčko: Né vážně, když to s tímhle brkem přeženete tak je schopný vám nachystat takovej stav, jako když se ožerete do hoven. A to myslím i s těmi nepříjemnými pocity. Rozhodně nedoporučuju to s ním přehánět.

Výnos: Tahle byla napadena tou bílou plísní. I přesto, že se něco vyhodilo, hodila krásných 43g



Celkově: Osobně moje nejmíň oblíbené, ale určitě nemůžu říct, že by bylo špatné nebo něco. Prostě jenom nejsem úplně fanda silných odrůd, radši pohodové pokouření. Včera jsem z 4g zničil (fakt zničil) asi 9 lidí 300/420


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 10-08-2014 v 10:13 AM

Old Post 10-08-2014 v 10:01 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 95

Kuci tak musím ještě jednou zdůraznit, že NATURAL SEEDS JAKO FAKT JO . Fakt to zhuluje naprosto na jedničku. Už dva týdny mi to všichni kamarádi chválí, že je to pecka. Něco mi to lehce najeblo, takže je i pár semínek na příští rok, čehož určitě využiju :P


Skleník2014

Old Post 15-08-2014 v 13:01 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 96





Zdárek, tady jsou nějaký aktuální fotky Všechno vypadá vpohodě, demon ničím nepřekvapil, bude z toho tak na dva špeky Druhej démon byl teda nakonec samec. Škoda, ten vypadal parádně.

Jenom Frisian dew 2 se trápí (viz. obrázek). Nevíte, co mu chybí?

Fotky

1 - Frisian dew 1
2 - Demon
3 - Ve skleníku je plno, měl bych zase zaštipnout :/
4 - Frisian dew 2, prosím o radu


Skleník2014

Old Post 21-08-2014 v 11:18 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3328160 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív