Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleník by Mankey
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 33

Roste ti to pěkně, jen sem zvědavej, co s tím ve skleníku budeš za měsíc dělat, natož v září. Buď to necháš vylízat ven oknem, kdy ti to možná někdo ukradne a bude to hodně vidět) nebo budeš mít mega džungli, u které nebudeš stíhat regulovat plísen a palice budou připlesklý ke sklu. Pořádně to ořež. Do skleníku stačí dat kytky bohatě v červnu/červenci :-)

Old Post 19-06-2014 v 17:36 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 34

Hehe díky. Nedočkavost byla příliš silná. Už v březnu jsem počítal dny, kdy už sakra můžu zasadit Budu dělat co je v mých silách, ohýbat o sto šest a každej den postivě hlídat plíseň. Ale příští rok už budu do skleníku nejspíš dávat jen Auťáky a na normální kytky si najdu pěknej flek. Z okna to v žádném případě nechci nechat vylízat i za cenu radikálního prostříhání


Skleník2014

Old Post 19-06-2014 v 20:05 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 35




Zdárek, tady je menší up

• Akčka začaly kvést, mají za sebou hnojení 3x Alga Grow a 1x kopřivy. Včera jsem jim dal poprvé Alga bloom. Mají něco pod metr, snad ještě vyrostou.

• U toho největšího AKčka (v nejmenším kýblu) mi nějakej šikula urval jednu z vrchních větví. Shit happens :/

• Kytky stále rostou jak prase a tak se ptám co doporučujete na drastické zpomalení růstu? Radikální zastřižení větší části vetví? Nebo jenom ohýbat, ohýbat, ohýbat a riskovat plíseň? Nebo to prcat, nechat kytky růst ze skleníku jako minulej rok (kde na to vidí všichni z hlavní silnice, včetně policajtů, kteří projíždějí 5x denně, ale nevypadali, že by jim to nějak vadilo ) a zaměřit se při tom hlavně na ochranu skleníku?

• Přesazenej The Magic leží v zemi už 10 dní a zatím pořád zaseklej. Růst se mu ještě moc nechce.

• Snad to nikoho nezklame ale neplánuju nadále dělat ty přehledy velikostí a růstu. Důvod je prostý - kytky jsou strašně vysoký a ve skleníku se blbě šlape, nemáte se kde zapřít a tak je to měření nahovno. Navíc některý holky hodně ohýbávám a tak ten výsledek je spíš od oka. Možná udělám ještě jeden, dva do sklizně a na konci to zprůměruju kdyby byl zájem ostatních

Fotky

1 - Kveteme!
2 - Ulomená větvička
3 - velikost kytek pro srovnání s výškou okna. A to jsou pozohýbaný tak, že jsou o půl metru nižší..


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 27-06-2014 v 16:07 PM

Old Post 27-06-2014 v 15:54 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 36

Já bych ještě zkusil ohýbat a začal bych zatmivat aby se daly do květu... Nějakou plachtu přes foliak a zatmivat zatmivat zatmivat přerůst to určitě nenechej, to že ti to vyšlo loni neznamená že ti to letos někdo neslohne nebo nezazvoni benga
Hodně zdaru a sleduju

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 27-06-2014 v 16:45 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 37

Minule to nevyšlo, většinu vzali O zatmívání jsem dost přemýšlel. Ale zkušenosti s tím mám 0 takže budu muset něco nejdřív přečíst. Napadá mě taková ta zahradnická fólie co se dává "pod" záhony, aby tam nerostl plevel. Ale fakt netuším jestli bude ta velikost dostatečná, jinak nějaký nápady kde sehnat takhle velkou fólii nemáš? :P Díky

Edit: tak mě napadlo, ta folie proti plevelům je tkaná pokud si pamatuji dobře, takže si myslím, že bude prosvítat. shiet :/


Skleník2014

Old Post 27-06-2014 v 17:24 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 38

spíš mě napadá taková ta modrá nebo zelená plachta (celta) ty jsou třeba i 6x6m a přehodit to přes ten fóliák tak aby měly +- těch 12 hodin světla. http://www.mikel.cz/k_674-Plachty-s...enou-zivotnosti tady zkus mrknout a zkus něco nastudovat o zatmívání, pár pěkných témat jsem tu pročetl
Tak ať se daří

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 27-06-2014 v 20:41 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 39

Neviděl jsi mrazíka?? Prostě poprosím jitřenku ať jde spát a mám tmu :-D Né teď reálně, ohýbání by ti mohlo ještě trochu pomoct, na nějaký čas, ale měl jsi začít dřív... Zatmívání je dobré, ovšem jen když to máš u baráku, jinak je to dost nepraktické... A navíc, pokuď ti to už teď někdo škube, a loni ti to pobrali, tak to že to přiikryješ asi moc nepomůže... Já bych na místo kde mi to vybrali podruhé nesázel...

Old Post 27-06-2014 v 21:35 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 40

Ahoj.. zkus ohýbat.. pokud si tam s místem zle tak pro příští rok sázej o něco déle.. Pokud tě navštívili.. tak počítej že příjdou znova.. nevěřil bych tomu že by další rok nepřišli.. a ještě k tomu když už teď ti někdo něco urval.. pro příští rok zkus nějaký rychlejší automaty v tom skleníku přímo do země a ser na kýble.. popřípadě rok vynech a čorky si budou myslet že si to už vzdal..

Já bych zatmíval nějakou celtou.. klidně bych pořídil 2ks a spojil bych je ta folie co řikáš prosvítá..

Rozhodně držim palce ať aspoň něco nechají..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 27-06-2014 v 22:26 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 41

pokud mohu přispět skromnou radou tak použij supercroping (jestli to píšu správně) a udělej to fakt radikálně třeba od třičtvrtě stonku větvičky nebo eště níž udělal sem to a naprostá spokojenost připadalo mi že kytka si toho ani nevšimla a výšku si koriguješ jak chceš.jenom bych to jestě po tom zlomení přivázal aby se to nenarovnalo protže ty tvoje fakt pálej jak zběsilí ať to roste ! zdar



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 27-06-2014 v 23:33 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 42

Díky za rady, asi jsem tu něco napsal špatně tak to uvedu na pravou míru. Tento rok mi nic neškubli, jenom minulej. Dlouho jsem to řešil a asi i našel viníky. Dlouho jsem do nich valil a byli řádně posraní, protože jsem na ně poštval asi půlku jejich kamarádů Divil bych se, kdyby to zkusili ti samí znova. Ty zámky to tento rok snad pojistí, minule byli tak líní, že si nepřinesli na kytky ani nůžky, a to ani druhej den!! Vždycky to pracně kroutili

Ohledně té plachty - vím, že je to hodně nepraktický dělat to u skleníku, ale asi jinou možnost nemám. Změřil jsem si, že potřebuju plachtu s délkou 7,5m a šířkou 6m, což je hodně...

Snad jsem nic nezapomněl, píšu to narychlo, k večeru to doplním


Skleník2014

Old Post 28-06-2014 v 14:02 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caba
Stálý Člen

Karma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 43

Ve tvým případě bych nic nezatmíval, když to teď začne kvést, tak se ti to tam stejně nevejde a když to proleze střechou skleníku, tak to ani nezakryješ.
Navíc si představ, že to přikrýváš a odkrýváš 2 měsíce ráno a večer pokaždé ve stejný čas....

Já bych je radikálně prořezal a rostlinu tím vytvaroval, jak je třeba.

Terasa 2008

Interpol 250W

Old Post 30-06-2014 v 09:34 AM
Caba je offline   Profil uživatele Caba   Find more posts by Caba   Foto galerie člena Caba   Click here to Send Caba a Private Message   Add Caba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 44






Tady jsou nějaký doplňující fotky

1,2 - OG Kush vedenej podél té železné tyčky, na druhé straně kytky jsem to zapomněl vyfotit sorry
3 - I Love you too, slugs <3
4 - Nejmenší kýbl = největší palice
5 - Nevíte, co mým kytičkám chybí? Na fotce to tolik vidět nejde, ale jsou velmi světlé a dělají se na ni miniaturní skvrny. Asi jim chybí hnojivo :3


Skleník2014

Old Post 30-06-2014 v 20:03 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 45


Čauky, do harému mi přibyly dvě nové dámy - Demon Auto (Top Tao Seeds)

Staré jsou cca 11 dní a až trošku povyrostou tak na ně mám připravený osmilitrové kýble. Dovnitř namíchám substrát s domácím kompostem.

Plánuju nafotit kamarádovu zahrádku, jestli by to nikomu nevadilo Postavil si fakt promakanej obrovskej fóliovník. A květinky mu tam rostou fakt parádně

Jinak ty kytky jsou hrozně vytáhlý, protože jsem je dostal od frajera, kterej je měl v bytě na zemi ve stínu. Ten kamarád s foliovníkem si vzal zbytek těch demonů, což je 8 kytek. Dvě kytky ale nepřežily první den, protože je někdo omylem shodil Oba budeme tomu borcovi po sklizni dávat nějakej podíl, prostě to neměl kde pěstovat, tak to dal na starost nám

PS: Proč se prostě ty fotky samy obrací?


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 03-07-2014 v 20:48 PM

Old Post 03-07-2014 v 10:47 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 46


Rosteme, ohýbáme!


Skleník2014

Old Post 06-07-2014 v 12:21 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 47

Hm hm, ty demony mají být starý víc jak dva týdny a pořád němají ani třetí patro. Prostě se nějak sekly. Nevíte, jak je trošku popohnat? pomohlo by malé množství hnojiva? Sluníčko dneska moc nesvítí, ale nerostly ani když bylo vedro na zdechnutí.


Skleník2014

Old Post 09-07-2014 v 13:33 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 48

Pomohl by postrik hnojivem na listy, ale jen potrebuji prokorenit.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 09-07-2014 v 14:03 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7543430 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív