Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Cheese. Jak jsme na tom v ČR?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Obecné Cheese. Jak jsme na tom v ČR? Příspěvek č. 1

Ahoj, jak se máte? Chtěl jsem se zeptat, jak jsme na tom v ČR s Cheesem.
Setkal jste se někdo s řízky původního Cheese? Popřípadě Cheese od které seed banky je podle vás nejblíž originálu?

It's all about the Cheese.

Old Post 12-04-2014 v 15:46 PM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardiak
Stálý Člen

Karma uživatele cardiak - 88% PěstitelskáKarma uživatele cardiak - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 2

bracha měl cheese od EDIT FAIR SEEDS sory a kurva to byl smrad po sklizni smrdelo to přes dva sačky ktere byly v zavařovaci sklenicy kterou sem měl v takové kabelce na zipz kterou sem měl v batohu a když sem otevřel batoh tak celej pokoj smrdel skunkem

prvni pest 20g sklizen
you set the grade , we play the field

Naposledy upravil cardiak 13-04-2014 v 20:00 PM

Old Post 12-04-2014 v 17:25 PM
cardiak je offline   Profil uživatele cardiak   Find more posts by cardiak   Foto galerie člena cardiak   Click here to Send cardiak a Private Message   Add cardiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cardiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Je to kříženec Master Kush a Super Skunk (dá se říct že si dokážu představit jak může vonět). Ale nikdy jsem ho nejel. Tak že přesně nevím od jaké seeds banky by mohl být dobrý.
Ale co jsem se dozvěděl byla vyšlechtěna ve Velké Británii a originál by měli mít Royal Dutch Genetics.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 12-04-2014 v 18:19 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 4

Cheese, original UK exodus cut je v čr, hřeje se v pár matkárnách. Já jsem ho teda nikdy nejel, ale vim, že tu je. Lidi co ho držej s řezy nekšeftujou, tudíž je pro obyč smrtelníka v podstatě nedostupnej...

Jinak si ted nejsem uplně jistej, ale myslim, že je to dvacet let stará selekce ze Skunk1 od Sensi seeds.

Co se týče Natural seeds, tak od těch bych nebral NIC, jsou to F2 bez jakýhokoli pravdivýho popisu jak ty semena vznikly. Pouze a jen ojeb práce cizích lidí...

Nějak jsme se o tenhle model blíž nestaral, tudíž neporadim kde ho vzít, každopádně na international cannabis stránkách se de docela dobře dopátrat kdo má original matku a kdo jen kecá, podle toho bych se pak rozhodoval.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 12-04-2014 v 18:39 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 5

no hlavně když je to clone olny tak v semenný podobě to prostě nikdy nebude ten pravej cheese ta specifická chuť a vůně kterou je to tak věhlasný se prej do potomstva nepřenáší moc dobře

Old Post 12-04-2014 v 20:00 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 6

Barney farms,ale blue chees...pocasie bolo ok,doslo to,nabite ako indoor,problem ubalit speka a ucinok nadmieru uspokojivy,co sa vone tyka velmi sa nepamatam,ale velmi vyrazne to nebolo.

Old Post 12-04-2014 v 21:05 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 7

Cheese UK
originál je jen v podobě řezů v UK, v podobě semen jsou to jen crossy, jak už bylo psáno.....jel jsem ho jednou, řezy jsem sháněl přes rok a nakonec jsem sehnal 2ks od človíčka z icmag.com, kterej dříve byl i tady na Groweru a žije právě v UK a chtěl až nelidský peníze za řez, po sklizni jsem pochopil proč.....slušnej výnos - nadprůměr, v UK dost oblíbený,protože z 50ti% tam seženete spíš jen hašiš - hnědej až béžovej kámen - nejhorší kvalita z Maroka,takže dobrý skunk je vítaná změna.Jde o hodně smradlavej skunk se zvláštní zatuchlou kořeněnou výraznou chutí i vůní,těžko říct jestli do sýru,ale zřejmě na tom něco bude,pro někoho to může být až nepříjemný smrad(takže ne pro každodenní hulení) a slyšel jsem i názor že to chutná jako bez flushingu - i přes 3 týdení průplach a organická hnojiva je to ostrý na plíce, rozhodně je při kouření poznat na míle daleko, ke konci zbarvil listy zespoda lehce do fialova, květ v hlíně byl cca 70.dní+ a nejvíc smrděl po usušení.Je to hodně potentní druh, celkem dobře se větví s vetšími internodami, tmavými indikovitými listy a spirálovitým růstem pater, lehce náchylný na listovou plísen(ale nemusí, dle podmínek), vypadá to na hybrid sativa/indica, ale těžko říct....
Matkář tvrdí že jde o křížence Big Bud x Skunk#1, s dlouholetou selekcí tisíců rostlin......koluje po UK přes 15 let a dá se shnat jen v podobě řezů a ne lehce a levně, věřte že si ho lidi křečkujou stejně jako v kalifornii Purple Urkel nebo O.G.Kush, nechtějí to tolik šířit, protože některý unikáty jdou prostě jen a pouze zmatčit a to se většině matkářů nelíbí - což bych pochopil jen u těch lidí co selektují
....defuckto v USA to funguje stejně, sehnat semena je tam až nadlidský úkon a proto hned jak se někdo dostane k řezům, tak je zmatčí, bo řezy v USA stojí od 30 do 500 dollarů za 1 klon,takže většinou si pěstitelé v USA koupí pár řezů a sami si je rozklonujou - představte si cenu třeba u tisíce kusů.....to by položilo nejednoho velkopěstitele v čechách...
Měl jsem pár crossů Cheese, ze semen i klonů, ale jediný co mi doopravdy chutnalo a stálo za to byla Cheeseberry Haze od Sannies seeds, je to sice jen z 1/4 Cheese, ale i tak je tam cítit....je to cross Cheese x Blueberry a to celý překřížený odrůdou Lady Cane (G13 x Super Silver Haze) a nadále selektováno.....kolovalo tu několik verzí v podobě řezů, dokonce tuším že jedním z growerů byl i mrakoplas,kterej to měl od Rákosníčka...(?)
Já bych to viděl tak, že pokud si neseženeš origoš klony z UK, tak nemá cenu to zkoušet ze semen, určitě najdeš nějakej phenotyp podobný originálu, ale i tak je o mnoho více druhů lepších než Cheese, je prostě jasný kdo vede v pěstování nejchutnějších a nejsilnějších ''léčivých'' odrůd marihuany.....USA.....určitě si všichni všimli jaký během posledních 2-3 let přišel velký boom s crossy O.G.Kush, Chemdog, Diesel, Purple Urkel, Granddady Purple a mohl bych pokračovat do nekonečna, je vidět že holandské odrůdy se svojí nudnou sladkostí končí a cpou se sem ty super kyselý a až orgasticky chutný odrůdy převážně z Kalifornie

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 13-04-2014 v 01:19 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 8

Cheese jsem taky nikdy nejel jako většina přítomných Ale měl jsem možnost kouřit v Hollandu a byl to vskutku skvost! Od známého, který se dost vyzná jsem taky slyšel, že má původ ve Skunku1 ale od které banky netuším... Už několikrát jsem jel Skunk 1 od DP a jeden fenotyp má odér silně připomínající Cheese, dokonce i barva je taková zlatavá

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 13-04-2014 v 10:00 AM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtm1234
Stálý Člen

Karma uživatele mtm1234 - 55% PěstitelskáKarma uživatele mtm1234 - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
Cheese UK
originál je jen v podobě řezů v UK, v podobě semen jsou to jen crossy, jak už bylo psáno.....jel jsem ho jednou, řezy jsem sháněl přes rok a nakonec jsem sehnal 2ks od človíčka z icmag.com, kterej dříve byl i tady na Groweru a žije právě v UK a chtěl až nelidský peníze za řez, po sklizni jsem pochopil proč.....slušnej výnos - nadprůměr, v UK dost oblíbený,protože z 50ti% tam seženete spíš jen hašiš - hnědej až béžovej kámen - nejhorší kvalita z Maroka,takže dobrý skunk je vítaná změna.Jde o hodně smradlavej skunk se zvláštní zatuchlou kořeněnou výraznou chutí i vůní,těžko říct jestli do sýru,ale zřejmě na tom něco bude,pro někoho to může být až nepříjemný smrad(takže ne pro každodenní hulení) a slyšel jsem i názor že to chutná jako bez flushingu - i přes 3 týdení průplach a organická hnojiva je to ostrý na plíce, rozhodně je při kouření poznat na míle daleko, ke konci zbarvil listy zespoda lehce do fialova, květ v hlíně byl cca 70.dní+ a nejvíc smrděl po usušení.Je to hodně potentní druh, celkem dobře se větví s vetšími internodami, tmavými indikovitými listy a spirálovitým růstem pater, lehce náchylný na listovou plísen(ale nemusí, dle podmínek), vypadá to na hybrid sativa/indica, ale těžko říct....
Matkář tvrdí že jde o křížence Big Bud x Skunk#1, s dlouholetou selekcí tisíců rostlin......koluje po UK přes 15 let a dá se shnat jen v podobě řezů a ne lehce a levně, věřte že si ho lidi křečkujou stejně jako v kalifornii Purple Urkel nebo O.G.Kush, nechtějí to tolik šířit, protože některý unikáty jdou prostě jen a pouze zmatčit a to se většině matkářů nelíbí - což bych pochopil jen u těch lidí co selektují
....defuckto v USA to funguje stejně, sehnat semena je tam až nadlidský úkon a proto hned jak se někdo dostane k řezům, tak je zmatčí, bo řezy v USA stojí od 30 do 500 dollarů za 1 klon,takže většinou si pěstitelé v USA koupí pár řezů a sami si je rozklonujou - představte si cenu třeba u tisíce kusů.....to by položilo nejednoho velkopěstitele v čechách...
Měl jsem pár crossů Cheese, ze semen i klonů, ale jediný co mi doopravdy chutnalo a stálo za to byla Cheeseberry Haze od Sannies seeds, je to sice jen z 1/4 Cheese, ale i tak je tam cítit....je to cross Cheese x Blueberry a to celý překřížený odrůdou Lady Cane (G13 x Super Silver Haze) a nadále selektováno.....kolovalo tu několik verzí v podobě řezů, dokonce tuším že jedním z growerů byl i mrakoplas,kterej to měl od Rákosníčka...(?)
Já bych to viděl tak, že pokud si neseženeš origoš klony z UK, tak nemá cenu to zkoušet ze semen, určitě najdeš nějakej phenotyp podobný originálu, ale i tak je o mnoho více druhů lepších než Cheese, je prostě jasný kdo vede v pěstování nejchutnějších a nejsilnějších ''léčivých'' odrůd marihuany.....USA.....určitě si všichni všimli jaký během posledních 2-3 let přišel velký boom s crossy O.G.Kush, Chemdog, Diesel, Purple Urkel, Granddady Purple a mohl bych pokračovat do nekonečna, je vidět že holandské odrůdy se svojí nudnou sladkostí končí a cpou se sem ty super kyselý a až orgasticky chutný odrůdy převážně z Kalifornie



Ta poslední veta dokonale vystihuje situaci :-) alespon na severu

Old Post 13-04-2014 v 12:18 PM
mtm1234 je offline   Profil uživatele mtm1234   Find more posts by mtm1234   Foto galerie člena mtm1234   Click here to Send mtm1234 a Private Message   Add mtm1234 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
Cheese UK
originál je jen v podobě řezů v UK, v podobě semen jsou to jen crossy, jak už bylo psáno.....jel jsem ho jednou, řezy jsem sháněl přes rok a nakonec jsem sehnal 2ks od človíčka z icmag.com, kterej dříve byl i tady na Groweru a žije právě v UK a chtěl až nelidský peníze za řez, po sklizni jsem pochopil proč.....slušnej výnos - nadprůměr, v UK dost oblíbený,protože z 50ti% tam seženete spíš jen hašiš - hnědej až béžovej kámen - nejhorší kvalita z Maroka,takže dobrý skunk je vítaná změna.Jde o hodně smradlavej skunk se zvláštní zatuchlou kořeněnou výraznou chutí i vůní,těžko říct jestli do sýru,ale zřejmě na tom něco bude,pro někoho to může být až nepříjemný smrad(takže ne pro každodenní hulení) a slyšel jsem i názor že to chutná jako bez flushingu - i přes 3 týdení průplach a organická hnojiva je to ostrý na plíce, rozhodně je při kouření poznat na míle daleko, ke konci zbarvil listy zespoda lehce do fialova, květ v hlíně byl cca 70.dní+ a nejvíc smrděl po usušení.Je to hodně potentní druh, celkem dobře se větví s vetšími internodami, tmavými indikovitými listy a spirálovitým růstem pater, lehce náchylný na listovou plísen(ale nemusí, dle podmínek), vypadá to na hybrid sativa/indica, ale těžko říct....
Matkář tvrdí že jde o křížence Big Bud x Skunk#1, s dlouholetou selekcí tisíců rostlin......koluje po UK přes 15 let a dá se shnat jen v podobě řezů a ne lehce a levně, věřte že si ho lidi křečkujou stejně jako v kalifornii Purple Urkel nebo O.G.Kush, nechtějí to tolik šířit, protože některý unikáty jdou prostě jen a pouze zmatčit a to se většině matkářů nelíbí - což bych pochopil jen u těch lidí co selektují
....defuckto v USA to funguje stejně, sehnat semena je tam až nadlidský úkon a proto hned jak se někdo dostane k řezům, tak je zmatčí, bo řezy v USA stojí od 30 do 500 dollarů za 1 klon,takže většinou si pěstitelé v USA koupí pár řezů a sami si je rozklonujou - představte si cenu třeba u tisíce kusů.....to by položilo nejednoho velkopěstitele v čechách...
Měl jsem pár crossů Cheese, ze semen i klonů, ale jediný co mi doopravdy chutnalo a stálo za to byla Cheeseberry Haze od Sannies seeds, je to sice jen z 1/4 Cheese, ale i tak je tam cítit....je to cross Cheese x Blueberry a to celý překřížený odrůdou Lady Cane (G13 x Super Silver Haze) a nadále selektováno.....kolovalo tu několik verzí v podobě řezů, dokonce tuším že jedním z growerů byl i mrakoplas,kterej to měl od Rákosníčka...(?)
Já bych to viděl tak, že pokud si neseženeš origoš klony z UK, tak nemá cenu to zkoušet ze semen, určitě najdeš nějakej phenotyp podobný originálu, ale i tak je o mnoho více druhů lepších než Cheese, je prostě jasný kdo vede v pěstování nejchutnějších a nejsilnějších ''léčivých'' odrůd marihuany.....USA.....určitě si všichni všimli jaký během posledních 2-3 let přišel velký boom s crossy O.G.Kush, Chemdog, Diesel, Purple Urkel, Granddady Purple a mohl bych pokračovat do nekonečna, je vidět že holandské odrůdy se svojí nudnou sladkostí končí a cpou se sem ty super kyselý a až orgasticky chutný odrůdy převážně z Kalifornie


Krásně jsi to shrnul, díky. Slyšel jsem spoustu legend a reggae songů, které Cheese opěvují. Jednou jsem i kouřil nějaký cross, dobrý model, ale s originálem to prý nemělo moc společného.
Proto jsem tím tak fascinován.

Kdyby to nějakou náhodou četl někdo, komu se Cheese doma hřeje, zvažte možnost podělení se

It's all about the Cheese.

Old Post 14-04-2014 v 08:41 AM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 11

Čauky,
loni jsem měl Cheese jako řízek z Vídně (http://www.floweryfield.com/produkt...erpflanzen.html), kámoš ho moc chválil, tak jsem to zkusil, obří kytka zatmívaná ve foliáku, ale moc náchylná na plíseň, sousední kytky v pohodě a z Cheese jsem 90% kvůli plísni vyhodil
Takže mě leda naštval... Pod lampou to možná bude jinak..?

Old Post 14-04-2014 v 19:56 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Roman Dirda
Čauky,
loni jsem měl Cheese jako řízek z Vídně (http://www.floweryfield.com/produkt...erpflanzen.html), kámoš ho moc chválil, tak jsem to zkusil, obří kytka zatmívaná ve foliáku, ale moc náchylná na plíseň, sousední kytky v pohodě a z Cheese jsem 90% kvůli plísni vyhodil
Takže mě leda naštval... Pod lampou to možná bude jinak..?


Ahoj, takžes ani neochutnal?
Jinak zajímavá stránka, vidím jí poprvé. Je tu někde na G návod k týhle stránce? Popřípadě nastínil bys ve zkratce, jak se z takovýhle stránky objednavá?

It's all about the Cheese.

Old Post 15-04-2014 v 07:36 AM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od 100


Ahoj, takžes ani neochutnal?
Jinak zajímavá stránka, vidím jí poprvé. Je tu někde na G návod k týhle stránce? Popřípadě nastínil bys ve zkratce, jak se z takovýhle stránky objednavá?


Ne úplně návod, ale počíst si můžeš tady:

Máte někdo zkušenost s řezy z Vídně?

Old Post 15-04-2014 v 08:09 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od 100


Ahoj, takžes ani neochutnal?
Jinak zajímavá stránka, vidím jí poprvé. Je tu někde na G návod k týhle stránce? Popřípadě nastínil bys ve zkratce, jak se z takovýhle stránky objednavá?


No, co si budeme. Nejlepší je zajet si přímo tam a vybrat osobně. Pocházím z jihu, takže je jen málo lidí v ČR, kteří by to mělo do Vídně blíž než my tady.. Přirozeně mám reporty z pěstování těchto řezů a můžu říct, že to je kvalita

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 15-04-2014 v 08:18 AM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 15

Hezky, díky, jste moc hodní

Do Vídně to mám přes celou republiku, ale je to možnost, jak sehnat Cheese

It's all about the Cheese.

Old Post 15-04-2014 v 09:01 AM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 16

Tak jsem tak zkoumal a četl a došel jsem k tomu, že ten Cheese od FF je ze semen od Green House Seeds.

It's all about the Cheese.

Old Post 15-04-2014 v 09:38 AM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2067420 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív