Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Volim palici!!! Aneb sance dostat se do Poslanecke snemovny - VOLBY 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3

Co vy a volby 2013?
This poll is closed.
Pujdu k volbam a budu volit Piraty. 15 30.61%
Pujdu k volbam a budu volit Piraty a krouzkovat Roberta Veverku. 4 8.16%
Pujdu k volbam, ale budu volit nekoho jinyho. 16 32.65%
Nepujdu k volbam ale mam volebni pravo. 12 24.49%
Nepujdu k volbam, protoze nemam volebni pravo (jsem jeste mladej/a napriklad...). 2 4.08%
Total: 49 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 33

Nevím jestli to byl jakýsi dojem z mediálního světa, ale každopádně mi přišlo, že stát v čele s Nečasovou vládou je neřízený a rozkrádaný. Jako kdyby se pojmy zpronevěra, lenost, neschopnost zažili do běžného slovníku fungování státu. Přišlo mi tedy blbostí volit lidi, kteří už od dob předlistopadových byli ve státním sektoru a jsou tam do dnes a káží jaké mají být částky z hodnot, které mi přidáme. Řadí se do pravice, ale více sociálně podporují nepřizpůsobivé. Kam se člověk podívá, tam nějaký průser v řádech miliard a do toho církevní restituce. Začíná to už od komunální politiky. Tak proč bych měl volit lidi, kteří jsou přisátý jak pijavice k moci a ke státním penězům. VV neuspěli, ale to neznamená, že vše, co přijde nové, bude logicky nefunkční a špatné. Právě naopak ten celkový úspěch, ten bude záležet na tom, aby se celkově v krátkém období obměnila politická elita. V ČSSD je evidentně vnitrostranický puč a bylo by dobrý, kdyby tahle partaj skončila tam, co ODS. Tím, co teďka dělají, tam přímo směřují. Já jsem volil Okamuru. Bylo mi celkem jasný, že Ano vyhraje, tak proto jsem dal hlas Úsvitu. Tu případnou preferenci Ano jsem měl na základě kandidátů ze Středočeského Kraje. Na druhou stranu Okamura mě přesvědčil víc politickým programem.

Old Post 28-10-2013 v 08:58 AM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 34

prý do toho šel kvůli jedinému: http://zpravy.e15.cz/byznys/zemedel...miliardy-926306
pro 600 mega ročně se už vyplatí si založit politické "hnutí" nebo jak tomu říká, všem voličům ANO přeju co nejpříjemnější deziluzi

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 28-10-2013 v 14:29 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 35

Jedině Usvit, ještě jsem uvažoval o pirátech.

http://www.youtube.com/watch?v=-oN5...j_VQstTW3_Ha1Og

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 28-10-2013 v 15:03 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od xpapousek
prý do toho šel kvůli jedinému: http://zpravy.e15.cz/byznys/zemedel...miliardy-926306
pro 600 mega ročně se už vyplatí si založit politické "hnutí" nebo jak tomu říká, všem voličům ANO přeju co nejpříjemnější deziluzi



Trošku mi vadí, že jsme pořád zabředlí ve sledování medii, lepší je poslouchat a číst rozhovory s konkrétními lidmi a ne to, co o nich někdo řekne, napíše. Z toho pak pramení předsudky, ktere ovlivnuji nase jednani a pak se nemuzu ani divit, ze CSSD zaziva dalsi usvit.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 28-10-2013 v 15:05 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Sheep
Nový Člen

Karma uživatele Black Sheep - 5% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 37

to že někdo dá k- za cizí názor ještě beru, nemusíš se s nim ztotožńovat, ale aspon si mohl bejt takovej frajer, že bys napsal důvod a neposlal to anonymně a ještě k tomu tejden po volbách...

Old Post 31-10-2013 v 13:19 PM
Black Sheep je offline   Profil uživatele Black Sheep   Find more posts by Black Sheep   Foto galerie člena Black Sheep   Click here to Send Black Sheep a Private Message   Add Black Sheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od microft
...chytří, skvělí, atd, tak z podstaty neprosadí nic..


To neni uplne pravda. Kazdej ma na starosti neco. Pokud by Pirati dostali na starosti participovat a kdyz da buh ridit elektronizaci statni spravy, byla by to podle myho nazoru parada.


Tedka uz vime, ze to tak nedopadlo. Kazdopadne ty penize jim strasne preju. A taky at neztrati odhodlani a bojujou dal, ja je budu dal podporovat.

Diky vsem za nazory a uvidime se na Cannafestu, co? :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 31-10-2013 v 13:54 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Black Sheep
to že někdo dá k- za cizí názor ještě beru, nemusíš se s nim ztotožńovat, ale aspon si mohl bejt takovej frajer, že bys napsal důvod a neposlal to anonymně a ještě k tomu tejden po volbách...


Nerozumim...kdo ti poslal negativni karmu? copak to jde, posalt ji anonymne??? Tam je prece vzdycky videt od koho to prislo, ne?

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 31-10-2013 v 13:59 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od r-man


Nerozumim...kdo ti poslal negativni karmu? copak to jde, posalt ji anonymne??? Tam je prece vzdycky videt od koho to prislo, ne?


když k ní nic nenapíšeš (stejně jako k pozitivní), tak se neukáže, od koho je

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 31-10-2013 v 14:10 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 41

Volby 2021

Ahoj všem 😉
Tak už jste byli volit?
Pochlubte se, kdo volil piráty? 😃

Grower sponzor

Old Post 08-10-2021 v 20:19 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7673420 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív