Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » seznam a popis odrůd které nejsou moc cítit , Málo smrdící odrůdy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
skrin
Stálý Člen

Karma uživatele skrin - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 6  

Málo smrdící odrůdy Příspěvek č. 1

Čau, prosím o radu, které odrůdy málo smrdí?

Měl jsem DoubleDutch, to bylo celkem peklo; teď mám SS a taky je to znatelně cítit.
Chtělo by to něco nenápadnýho. Díky za tipy a rady!

Btw. pacháč samo mám, box je zavřenej, místnost větraná, ale i tak se to táhne po bytě a mladá mě za to pořád buzeruje ...

Old Post 15-06-2011 v 11:42 AM
skrin je offline   Profil uživatele skrin   Find more posts by skrin   Foto galerie člena skrin   Click here to Send skrin a Private Message   Add skrin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carda1993
Stálý Člen

Karma uživatele carda1993 - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 2

tuto se tu uz nekde probiralo hledej..

Old Post 15-06-2011 v 12:20 PM
carda1993 je offline   Profil uživatele carda1993   Find more posts by carda1993   Foto galerie člena carda1993   Click here to Send carda1993 a Private Message   Add carda1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 3

Technicke konopi


omlouvam se vsem ale tahle otazka mi nedala neodpovedet

vzdyt vune je na konopi to nejhezci :-D a take cim silnejsi odruda tim vonavejsi!!!

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 15-06-2011 v 12:32 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Řekl bych že na konopí hlavně voní pryskyřice. Pokud nechceš pryskyřici čili vůni tak cannabis bude stát za nic.
Ano chápu s vůní budu mít i já problémy (jsem v blbé situaci ale to neřešte ), řešit to budu aktivním uhlím. Doufám že to pomůže. Tak jestli to máš doma doporučil bych ti to stejné.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 15-06-2011 v 13:57 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=18628

Old Post 15-06-2011 v 20:39 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swf
Nový Člen

Karma uživatele swf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 7 

seznam a popis odrůd které nejsou moc cítit Příspěvek č. 6

Potřebuju poradit:

jméno odrůdy .......
seedbanka .......
doba květu ......
výnos na metr čtvereční .........
chut ..........
vůně ..........
osvit .......
pestební medium ......

a neco ktomu ........

doufám že se to nebude hodit jen mě

minimum pro obohacení je jméno odrůdy

prosím jen odrůdy s malím zápachem /(vůní)

Old Post 14-10-2012 v 07:38 AM
swf je offline   Profil uživatele swf   Find more posts by swf   Foto galerie člena swf   Click here to Send swf a Private Message   Add swf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-18628.html
JInak jsou tu galerie in/out modelů atp, je toho hafo tak hledej

Old Post 14-10-2012 v 10:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 8

Velice příjemně, co se týče vůně, mě překvapil PowerSkunk. Nevím teda, od jaké byl seedbanky. Tenhle model není cítit (oproti "typickým" indoor smraďochům) nějak přehnaně. Tu vůni bych přirovnal k vůni dobré venkovky s náznakem indoor "podtónu" - nevím, jak to lépe popsat Výnos byl ale takový podprůměrný až průměrný a sílu to mělo o něco menší, ale na druhou stranu to nebyl takový ten typický "gaučový" stav - zahulit, čtvrt hodiny se tlemit a pak bejt zralej ulehnout na gauč

Old Post 15-10-2012 v 10:13 AM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swf
Nový Člen

Karma uživatele swf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 9

http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-18628.html
tenhle seznam co se tyce nejmene zapachajicich odrud je uplna blbost...

jach flash mazar white rusak a cokoliv kříženýho s ak neni možní že sou to nejméně zapáchající odrůdy......

Old Post 10-12-2012 v 13:28 PM
swf je offline   Profil uživatele swf   Find more posts by swf   Foto galerie člena swf   Click here to Send swf a Private Message   Add swf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

Zdar,

spíš mě přijde dost nesmyslný očekávat od byliny u které je výrazné aroma dost podstatným specifikem, že najdu křížence, kterej +- sedí tvýmu chobotu a čekat že to podle mě sedne samozřejmě i všem ostatním. Nehledě na to, že je to otázka podmínek x genů x každýho z nás, atd
Tak si radši užívej tu krásnou vůni a pořiď si solidní pacháč

Old Post 10-12-2012 v 13:59 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od swf
http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-18628.html
tenhle seznam co se tyce nejmene zapachajicich odrud je uplna blbost...

jach flash mazar white rusak a cokoliv kříženýho s ak neni možní že sou to nejméně zapáchající odrůdy......


No, podle mě to úplná blbost nebude. Zkušenost z toho seznamu mám sice jenom s mazarem a je fakt, že cítit skoro nebyl, možná max posledních 14 dní květu a i tak to nebyl žádný extrém.

Machete siempre tiene la razón

Old Post 10-12-2012 v 15:49 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.t.u.r.i.s.t.a.
Stálý Člen

Karma uživatele .t.u.r.i.s.t.a. - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 12

ja doporučuji kdo eště nepěstil White Russia, tak tenhle model nejde skoro vůbec cítít (ověřeno v praxi.. v malým množství ).

! Newer Back Down !

Old Post 30-08-2013 v 19:23 PM
.t.u.r.i.s.t.a. je offline   Profil uživatele .t.u.r.i.s.t.a.   Find more posts by .t.u.r.i.s.t.a.   Foto galerie člena .t.u.r.i.s.t.a.   Click here to Send .t.u.r.i.s.t.a. a Private Message   Add .t.u.r.i.s.t.a. to your buddy list     Navštiv homepage uživatele .t.u.r.i.s.t.a.! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 13

Mam odzkouseno ze Auto Northern Light od Fair seeds v kvetu skoro bez zapachu a po ususeni temer uplne bez zapachu

Old Post 30-08-2013 v 21:52 PM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6892730 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív