Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Plesnivej přestupek 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Pohodička Plesnivej přestupek 600W Příspěvek č. 1




Jsem se dočetl, že od jistý doby by mělo být pěstování pěti kytek posuzováno jako přestupek a tak jsem si řekl, na co páchat trestný činy, když se můžu dopouštět přestupků. Takže se teď pokouším udělat odpovídající výnos k vatáži s pouhými pěti kytkami. Nejsem žádnej extra mičurin a moje chování k tomuhle plevelu je vcelku obhroublé, teda aspoň podle toho co tady čtu na fóru. Takže ani moje technika není bůhvíjak sofistikovaná. Základem je ohýbání všech vršků pod síť tak, aby byl vyplněn celý pěstební prostor a aby byly všechny vršky ve stejné hladině. Model Euphoria se celkem dobře větví, takže jsem vůbec nezaštipoval. Už teď je jasný, že bude třeba delší doba růstu, předpokládám tak 5 týdnů, ale na výsledek jsem moc zvědavý.

něco málo sytému:

Osvětlení:

Předřadník Lumii Digita 600W, výbojka na růst 400W, výbojka na květ 600W

Závlaha:

Systém Ebb and Flow, pěstební stůl 100 x 110, kalfas 100 litrů, hnojky AH + Atazyme


fotky : první je cca 14 dnů a poslední tři týdny od vysazení

Old Post 24-05-2013 v 00:12 AM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Zdárek,máš to pěkný,ale mám pocit,že jesi máš 5 kytek nebo deset tak je to úplně jedno.. Pze policajty bude hlavně zajímat gramáž a procento thc.. Ale jináč to máš fakt pěkný.

Old Post 24-05-2013 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

V prubehu pestovani neni jedno, jestli mas 5 nebo 10. 5 je prestupek, 10 trestnej cin. Ale jakmile zacnes susit, rozumej po sklizni, tak uz to jedno je. Protoze i z 5ti kytek sklidis mnoho desitek az stovek gramu, a to je trestnej cin tak jako tak. :-)

Old Post 24-05-2013 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 4

taky si myslím, že pokud kytka roste, nelze na ní pohlížet jako na drogu, protože tou se stane až po usušení. Takže v než začnu kosit a sušit, měl bych být pouze ve fázi přestupku. Tak jsem to pochopil, ale není to tak jistý, jak bylo mnohokrát napsáno v sekci Zákon a právo.

Old Post 25-05-2013 v 07:57 AM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 5



Takže je přepnuto a posílám nové foto

Old Post 05-06-2013 v 18:26 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 6

ještě bych připomenul, že při ohýbání hojně využívám techniku Super Cropping, bez ní bych ani některé větve pod síť neohnul bez zlomení

Old Post 05-06-2013 v 18:34 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od plesnivá noha
taky si myslím, že pokud kytka roste, nelze na ní pohlížet jako na drogu, protože tou se stane až po usušení. Takže v než začnu kosit a sušit, měl bych být pouze ve fázi přestupku. Tak jsem to pochopil, ale není to tak jistý, jak bylo mnohokrát napsáno v sekci Zákon a právo.



ale lze. Jak bylo psano vyse - do 5ti je to "jen" prestupek a je jedno jak jsou velke . Od 5ti to smrdi.....

jasny ze az sklidíš tak ses pruserovej, ale do ty doby ti max naparej 15tis.

Delas to dobře
- i ja tak zacinal, ale abych vyplnil prostor 5ti kytinama trva to "dlouho" - a od 5ti jsem upustil.. ale když prijde nostalgicka, tak spytuju svedomi

dokud to pujde, tak od toho neustupuj - eliminace pruseru je dulezita! K+

je to koníček

Old Post 05-06-2013 v 19:30 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 8

díky za karmu. je to takovej pokus ověřit si tvrzení, že i s pěti kytkama se dá nadělat slušná hromada palic. Možná že mi to nevyjde a že se na to příště vybodnu, to se teprve uvidí. Hlavní nevýhodou, jak již jsem zmiňoval, je delší doba růstu. Nechal jsem je růst pět týdnů a předpokládám, že další dva týdny se ještě budou vytahovat. Je třeba taky často ohýbat, ale víc starostí je i zároveň víc radosti ze stráveného času s kytkami

Old Post 05-06-2013 v 20:44 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 9


ještě lepší foto

Old Post 06-06-2013 v 21:31 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 10



takže opět svilušky, postříkal jsem to agrionem delta a přemýšlel jsem o nasazení slunéčka sedmitečného. Sviluškama se živí a je to dravec velkej, tak by to mohlo pomoc. Akorát nevím kde teď nějaký nachytat

Old Post 09-06-2013 v 23:45 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 11

s tema jsem bojoval asi dva roky. docela se mi osvedcil nasledujici postup(ty kurvy uz byly zvykly snad na vsechny pripravky): jeden den jsem vypnul lampu a vetraky a pustil naplno zvhlcovacku(nesmis to delat v pokrocilejsi fazi kvetu). Hodne z nich se nasaje vlhkost a prasknout a pak jsem to postrikal vyluhem z tabaku a pepre.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 10-06-2013 v 07:44 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od plesnivá noha
takže opět svilušky, postříkal jsem to agrionem delta a přemýšlel jsem o nasazení slunéčka sedmitečného. Sviluškama se živí a je to dravec velkej, tak by to mohlo pomoc. Akorát nevím kde teď nějaký nachytat



hojas, ser na berušky voe, máš to napadený celkem dost, pokud nepomůže ten hajzl čím si to už postříkal, tak nasaď Vermitec, Svilustop, Omite, Karate, Masai, Neudosan (ten klidně i týden před sklizní)


Je blbost, že se jich nejde zbavit, když nepomůže jeden prostředek (což se stavá při dlouhodobější aplikaci v jednom prostoru) tak vyměníš za jiný, případně kombinuješ 2 nějaké v jednu dobu.

Postup od kolegy nade mnou, je sice ekobio až do řiti, ale kdo ví s jakým výsledkem! To už ti taky můžu tvrdit, že je nejlepší stříkat kozím mlíkem, a mrskat se přitom přes ohanbí kopřivama! :-)


seš celkem daleko od sklizně, takže není problém abys to 2x i 3x nestihl šplíchnout nějakým sajrajtem určeným přímo na ty svině!

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 10-06-2013 v 10:54 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Ruprecht






Postup od kolegy nade mnou, je sice ekobio až do řiti, ale kdo ví s jakým výsledkem! To už ti taky můžu tvrdit, že je nejlepší stříkat kozím mlíkem, a mrskat se přitom přes ohanbí kopřivama! :-)


seš celkem daleko od sklizně, takže není problém abys to 2x i 3x nestihl šplíchnout nějakým sajrajtem určeným přímo na ty svině!


Tak tak,přesně jak píše kolega kombinace vícero druhů postřiku mě vždy zabrala ,takže bych doporučil dát tomu jednou vertimec a podruhé karate a máš klid,hlavně to postříkej i ze spoda listu a nemusíš se přitom ani mrskat kopřivou přes ohanbí.

Old Post 10-06-2013 v 11:30 AM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 14

Jasná věc, dávat larvy berušek je blbost, stejně ti nepožerou všechno, snad jen, že by ses chtěl kochat tím, jak je příroda krásně zařízena. Já míchám řepkovej olej s vodou v poměru 1/7 a není problém. Svilušky nejsou po nekolikeré aplikaci na přípravek rezistentni, používal jsem léta omite, nebo biooil a nebyl problém, jen si to polde mne špatně aplikoval. chce to celý povrch kytky, včetně stonku a začít vždycky od spodní strany, protože se nestihnou skrýt.
Jinak co se týče bio pěstování a hlavně bio ochrany rostlin, tak doufám, že to za čas bude samozřejmost. Já to zatím nezvládám, hlavně u zeleniny a ovoce, ale doufám, že za čas nebude problém. Nejde o svinstvo, ktérý se dostává do půdy působí třeba na její bioaktivitu, ale o to, jakej sajrajt vzniká při výrobě hnojiv a jak se odstranuje. je to prasarna.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 10-06-2013 v 17:50 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 15

Diky za rady. Objednal jsem roztoce a budu to drzet na uzde chemii a vlhkosti, nez roztoci dorazi. Kdyby to nezabralo, zkusim to mrskani ohambi koprivama

Old Post 10-06-2013 v 20:36 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 16

Fandim kamo a roztoce pro priste nemusis obednavat, mam jich na zahradce plno a spousta lidi z G taky. proc platit.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 10-06-2013 v 20:43 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-10-2015 - Plesnivá vdova 600W - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7084990 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív