Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » 1. indoor, prosím o rady, kytky chřadnou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
tomajerry
Nový Člen

Karma uživatele tomajerry - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 6 

Nápad 1. indoor, prosím o rady, kytky chřadnou Příspěvek č. 1



Zdravím,

před cca 5 měsíci jsem rozjel první grow ve skříňce 40/40/105 cm pod 150w červenou CFL, přítah i odtah PC větrák 12cm, na odtahu homemade pacháč. Hlína Biobizz allmix, hnojivo guano přímo do hlíny, později ještě HESI powerzyme a Herbaflor HF30 z důvodu žloutnutí kytek (viz dále).

První osazenstvo bylo 3x Automaria II. Rostly dobře, po přepnutí na květ ale začly žloutnout, nejdřív odspodu a pozdějc všude. Zkoušel jsem to řešit všemi možnými způsoby, bezvýsledně, žloutly dál. Nakonec kytky skoro dokvetly, ale v takovém stavu, že se o úrodě nedalo ani mluvit. Viz 1. fotka (chvíli po přepnutí) a 2. fotka (výsledné zežloutnutí)

Teď běží druhý grow, 2x Fair seeds AK47xNL. Kytky rostly relativně dobře, trochu pomalu z důvodu nižší vlhkosti, kterou jsem v té době neřešil. Před přepnutím na květ začly žloutnout opět, ale trochu jinak. Teď jsou asi měsíc v květu a žloutnou pořád, už jsem vyzkoušel přidat další větrák na ofuk, zvýšit odtah i přítah, hnojit, nehnojit a nic. Nakonec jsem koupil ještě zvlhčovačku, ta ale skříň hrozně ochladí (cca 20°) a vlhkost nahoru stejně nejde (40%), navíc jednu kytku to podle mě trochu odrovnalo, začly se jí kroutit listy.

Chci se tedy zeptat, napadlo by někoho čím by to mohlo být? Cirkulace vzduchu je podle mě dostatečná, vlhkost teĎ na květu snad taky, hlína je snad kvalitní a nepřehnojil jsem je.

Předem dík za jakoukoliv radu

Old Post 07-02-2013 v 22:43 PM
tomajerry je offline   Profil uživatele tomajerry   Find more posts by tomajerry   Foto galerie člena tomajerry   Click here to Send tomajerry a Private Message   Add tomajerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomajerry
Nový Člen

Karma uživatele tomajerry - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 2



a tady ještě aktuální problém. 1. fotka žloutnutí 2. fotka to co s listy udělala (asi???) zvlhčovačka. Tuší někdo, o co by mohlo jít? Ještě bych přidal další fotky, ale nechci to tu spamovat, tak mi to případně nejdřív někdo schvalte

Old Post 07-02-2013 v 22:50 PM
tomajerry je offline   Profil uživatele tomajerry   Find more posts by tomajerry   Foto galerie člena tomajerry   Click here to Send tomajerry a Private Message   Add tomajerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 3

Ahoj , řekl bych ,že bys jim měl dávat správně žrát (po přepnutí žerou jak brávci přidej N) a uprav ph zálivky na správné hodnoty.Dávej bacha na to ,aby ti ph příliš nelítalo.
Co se zvlhčovačky týká (neviděli jsme ji) je vše v pohodě ,ale v květu jí vyhod.
Jakou teplotu máš u vrcholků?Listy se kroutí jako by se smažily ,ale u cfl ? Uvidíme co na to řeknou ostatní.

growesweden

Old Post 07-02-2013 v 23:31 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 4

zdarec urcite by sem povedal,ze je to spatnym ph,a ja si osobne myslim,ze to je nedostatek zeleza,takze mas vysoke ph,a ked nemas vysoke ph ani substratu,ani vody,tak tam lejes strasne moc fosforu,takze uprav vodu.

skus to preliat cistou vodou s 3% poroxidom vodika 15ml./L. ked budes zalievat voda+peroxid tak drz ph okolo 5,8-6,2

kaby to nepreslo,tak uz ostava jedina vec,a to je listova plesen,postihuje to 30% threadov tuna na G.

Old Post 09-02-2013 v 14:04 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 5

Taky bych řekl, špatný PH a z toho plynoucí nedostatky prvků (nemůžou se vstřebávat), nebo naopak přebytek fosforu a z toho plynoucí vysoký PH.

U tý listový plísně bych řek, že by tam byly hnědý fleky na listech a ty listy by se tolik nekroutily..

Prolít přesně upravenou vodou a změřit hodnoty odpadní vody, asi bude PH i EC moc velký, což bych tipoval..
Kolik to krmíš, pokud máš kvalitní hlínu a navíc s Bat Guanem, tak nemusíš krmit skoro vůbec, spíš až v 2. půlce květu.

All mix i guano jsou organický hnojiva a než se jejich efekt projeví anebo z hlíny vypláchneš přebytky, trvá to dlouho...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 09-02-2013 v 15:53 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomajerry
Nový Člen

Karma uživatele tomajerry - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 6



Zdar, všem dík za rady. Ph měřim od začátku (bohužel jen papírkama, ale snad stačí), pořád kolem 6. Teče z toho totéž.

Hlína je kvalitní a batguano v tom je, k tomu jsem hnojim tim dusíkatym, když to začlo vypadat na nedostatek + nějaký enzymy.

Momentálně to vypadá tak, že kytky po přidání dusíku na chvíli žloutnout přestaly, ale teď už jsou asi v prdeli uplně 40 dní květu a palice skoro nejsou, viz fotky.

Old Post 18-02-2013 v 18:23 PM
tomajerry je offline   Profil uživatele tomajerry   Find more posts by tomajerry   Foto galerie člena tomajerry   Click here to Send tomajerry a Private Message   Add tomajerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomajerry
Nový Člen

Karma uživatele tomajerry - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 7



Fotky výše: Na tý levý kytce mi přijde že se podepsala zvlhčovačka, neni to plíseň? Pravá zas víc schne.

fotky tady: List a palice levý kytky.

Old Post 18-02-2013 v 18:27 PM
tomajerry je offline   Profil uživatele tomajerry   Find more posts by tomajerry   Foto galerie člena tomajerry   Click here to Send tomajerry a Private Message   Add tomajerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomajerry
Nový Člen

Karma uživatele tomajerry - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 8


a ještě list na pravý kytce

Old Post 18-02-2013 v 18:29 PM
tomajerry je offline   Profil uživatele tomajerry   Find more posts by tomajerry   Foto galerie člena tomajerry   Click here to Send tomajerry a Private Message   Add tomajerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od tomajerry
a ještě list na pravý kytce

Ono tak vypadá i přehnojení PK .

Grow Max 150W

Old Post 14-04-2013 v 13:09 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tutohentam
Stálý Člen

Karma uživatele tutohentam - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 10

Moze to byt aj prehnojene ja som toho mojho chudaka takto utrapil a vyzeraju tie listy dost podobne ako tvoje

let it grow
let it grow
let it grow

Old Post 27-04-2013 v 09:36 AM
tutohentam je offline   Profil uživatele tutohentam   Find more posts by tutohentam   Foto galerie člena tutohentam   Click here to Send tutohentam a Private Message   Add tutohentam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7511860 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív