Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 48 49 50 51 52 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 785

citace:
Původní příspěvek od van blade
Dain, Hašišák: mmm mám na kytkách to stejný, a za celou dobu jsem nedokázal prijít na to, co tomu může kurva být. mám kytky na balkoně v kvetináčích, tak jsem to připisoval tomu vedru, co bylo.
ale Hašišák to má v zemi, predpokládám..tak už fakt nevím..
The Worst: nedostatek mikroprvků to nebude, max sekundárně - rozhodně způsobený něčím jiným.


Je to v zemi a šíří se to jako mor na zhruba 20kytek.

Zkusím to co mr.Kutas ten Proplant na kořenovou plíseň,protože má ten stejný problém.(viz. strana 11, tohoto threadu)

citace:
Původní příspěvek od Kutas
Cau, tak zda se, ze ten Proplant na plisen zabral, kytky zacaly pekne rust, napadene listy se vzhledove zhorsuji, ale nesiri se to na ty nove - aspon to tak vypada. Zatim 2 postriky a budu s nema dal pokracovat...

Old Post 21-08-2013 v 09:30 AM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 786

kytky mám v květináčích a mám to taky na všech kytkách asi 14 dní a o víkendu jsem byl u známého má kytky v záhonu a má to taky.

Old Post 21-08-2013 v 09:33 AM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 787

Hašišák,van blade- Pokud se to šíří od velkých spodních listů tak máte nejspíš problém s listovou plísní, skuste použít ridomil gold nebo dithane DG!

edit- Pokud je problém v půdě mohlo by pomoct Polyversum ale nemám to ozkoušené mě vždy pohl postřik výše jmenovanými prostředky!

Naposledy upravil brujeria 22-08-2013 v 21:37 PM

Old Post 21-08-2013 v 09:33 AM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

prosim o radu listy Příspěvek č. 788



ahoj prosim moc o radu vsechny kytky jsou ok az na 2nevim kde by mohl byt problem maji takove jen vrsky

400w GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output
8 den v kvetu
vlhkost 60-70
teplota 25-29


omlouvam se za kvalitu fota

Naposledy upravil swotik21 23-08-2013 v 16:34 PM

Old Post 23-08-2013 v 14:30 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 789

Mozna naka plisen,nebo ti tam pronika v noci svetlo,ale je v celku prd poznat

Old Post 23-08-2013 v 15:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 790

fotky opraveny .... ted jsem meril ph a taky vporadku akorad jsem si vsiml ze se lampa nevypnula myslim ze mohla byt zapnuta cca 1-2 dny nonstop ...... mohl by to byt tenhle problem? dostanou se z toho?

Old Post 23-08-2013 v 16:37 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 791

citace:
Původní příspěvek od swotik21
fotky opraveny .... ted jsem meril ph a taky vporadku akorad jsem si vsiml ze se lampa nevypnula myslim ze mohla byt zapnuta cca 1-2 dny nonstop ...... mohl by to byt tenhle problem? dostanou se z toho?


Mohl. A dostanou.

Old Post 23-08-2013 v 17:02 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
negzi
Nový Člen

Karma uživatele negzi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 792



zdravím growery, máte někdo zkušenosti s tímto problémem?
Začalo to v 4 týdnu jako několik hnědých skvrn na jednom listu, postupně se to šíří a zhoršuje.
Indoor, 400w, den 25 noc 18, vlhkost 40 - 60, hnojky plagron.
Na fotky si klikněte a mrkněte na velký, na malých to není moc dobře vidět....
Četl jsem forum a mám jisté podezření ale rád bych znal další názory. předem díky

Naposledy upravil negzi 23-08-2013 v 21:07 PM

Old Post 23-08-2013 v 19:34 PM
negzi je offline   Profil uživatele negzi   Find more posts by negzi   Foto galerie člena negzi   Click here to Send negzi a Private Message   Add negzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
empeerror
Stálý Člen

Karma uživatele empeerror - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 793



ahojte potrebujem poradit. mam taky pokusny grow v ktorom je 4 x fredys best fem od DP a 1 x jack herer z growsopu za par kaciek. us som sa prebojoval do kvetu su prepnute us dva tyzdne. vtedy niekedy sa zacali na jednom fredovi objavovat flaky bez chlorofylu postupne tkanivo odumiera ale list ako celok zije. vid foto. typicky sa list skruti doboku. listy ktore sa mi zdali zasiahnute u tych sa to zhorsilo. zatial sa to nijak rychlo nezhorsuje. ale urcite to postupuje ostatne rastliny niesu nijak napadnute tym sa dari. dodam ze tam mam zasadeny este pokusne jeden tabak. vsetko pestujem v zemi. plagron royal mix. vratane tabaku. hnojim iba plagron alga bloom podla navodu 4ml na liter zalievky. do nej pouzivam destilovanu vodu a obycajnu z kohutiku v pomere 1:1. ph zalievky vzdy zmeriam snazim sa aby bolo 6.2 hore dolu dake drobne. mam podozrenie ze bud nieco nieje v poriadku s vyzivou pripadne dake virusove ochorenie. pretoze hmyz v skrini som nenasiel ziadny ani vajicka na listoch ci podobne sprostosti. vlhkost vzduchu v skrini okolo 40 % teplota od 18 vnoci po 30 cez den.

prosim vas o pomoc kazda rada sa mi teraz zide. vopred diki
btw: ta druha fotka to je najstarsia fredys best obyvatelka. a vsetky okrem tej jednej chorej su takto obdobne zdrave

Naposledy upravil empeerror 24-08-2013 v 09:17 AM

Old Post 24-08-2013 v 09:00 AM
empeerror je offline   Profil uživatele empeerror   Find more posts by empeerror   Foto galerie člena empeerror   Click here to Send empeerror a Private Message   Add empeerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Hydroponie Problém, prosím o pomoc.. Příspěvek č. 794



Zdar Groweři, vyskytl se mi problém, se kterým si nevím rady... Třeba si budete vědět rady Vy :-) Předchozí kolo se mi stalo to samé a musel jsem to zlikvidovat. Nerad bych udělal teď totéž, proto se obracím na komunitu zdejších znalců :-)

Jedná se o drip v rw, Zalívám 3x denně, truhlíky jsou docela lehké, takže přelito určite není. Ani nedostatek závlahy, odpad se normálně plní..

Ph vstup: 5,9
Ph výstup: 6,0

EC vstup: 1,9
EC výstup: 1,9 (prostě nechtějí žrát...)

Používám b´cuzz sadu pro hydro A+B, hydro booster.

Je to ultimate a Jack H., klony byly krásné, když jsem je dostal. Už prokořeněny velké kostky, jen jsem to píchl na rohože a přepl.

Listy žloutnou, od krajů směrem ke středu a pak usychají.

Ph zdrojové vody 6,1
EC zdrojové vody 0,1
Teplota v boxu: min 22 a max 29 °C Docela dost, ale neviděl bych to jako problém

Vlhkost : min 44 a max 65%
Škůdce jsem nespatřil... Jsem už z toho fakt špatný, snad se najde někdo, kdo by mi mohl pomoci. Děkuji Vám :-)

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 26-08-2013 v 19:37 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 795

podle mě moc hnojek máš 0,1ec vodu počáteční já mám stejný hnojky a stejnou vodu a takhle jsem solil až v půlce květu prolej to pořádně čistou vodou dej tak max 1,5 a uvidíš jak se rozjedou

Old Post 26-08-2013 v 19:50 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 796



Zdravim mam problem s listami niesom si isty ci prehnojenie alebo chyba ci nedostatok niejakej zlozky vyzera to na dusik no niesom si isty taktiez si myslim ze ma rastlina preprilis dusika cize prehnojenie a to je dovod takychto listov nieje tam tych listov vela ale predsa pre istotu bojim sa o moje dievcata..... btw mam tu aj niejake vrsky foto taktiez su take schmurene jak keby prehnojenie no dakujem za radu niesom si isty tak preto sa radsej spytam .....

Old Post 27-08-2013 v 12:10 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iceman81h
Nový Člen

Karma uživatele Iceman81h - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 797



Ahoj, potřeboval bych poradit či zdali nemáte nějakou zkušenost s tímto:
Objevuje se mi na listech bílé tečky, které pak přecházejí od kraje k hnědnutí listu.
Objevuje se to na starších listech – na nových to není.
Ze začátku jsem používal dešťovou vodu (EC 0,03) a hnojky, tak jsem si myslel, že to bude projev nedostatku vápníku případně nějakého jiného prvku. Ale pak jsem míchal vodu z kohoutku a dešťovku na EC 0,25 a stále to pokračuje, i když bych řekl že pomaleji.
Jedu hydro, Ph stabilní cca 5,8-6, EC 1-1,4, teplota cca 28-30°C, vlhkost vyšší 70%-80%.
Co by to mohlo způsobovat?
Za rady díky

Old Post 29-08-2013 v 08:04 AM
Iceman81h je offline   Profil uživatele Iceman81h   Find more posts by Iceman81h   Foto galerie člena Iceman81h   Click here to Send Iceman81h a Private Message   Add Iceman81h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 798

citace:
Původní příspěvek od Iceman81h
Ahoj, potřeboval bych poradit či zdali nemáte nějakou zkušenost s tímto:
Objevuje se mi na listech bílé tečky, které pak přecházejí od kraje k hnědnutí listu.
Objevuje se to na starších listech – na nových to není.
Ze začátku jsem používal dešťovou vodu (EC 0,03) a hnojky, tak jsem si myslel, že to bude projev nedostatku vápníku případně nějakého jiného prvku. Ale pak jsem míchal vodu z kohoutku a dešťovku na EC 0,25 a stále to pokračuje, i když bych řekl že pomaleji.
Jedu hydro, Ph stabilní cca 5,8-6, EC 1-1,4, teplota cca 28-30°C, vlhkost vyšší 70%-80%.
Co by to mohlo způsobovat?
Za rady díky

Na první fotce to vypadá , jak popíchané od svilušek, nemáš ze spod listu svilušky?

Grow Max 150W

Old Post 29-08-2013 v 08:38 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iceman81h
Nový Člen

Karma uživatele Iceman81h - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 799

Kdepak, zespod ten list není poškozen - a nikde jsem neviděl že by něco lítalo.

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Na první fotce to vypadá , jak popíchané od svilušek, nemáš ze spod listu svilušky?

Old Post 29-08-2013 v 11:31 AM
Iceman81h je offline   Profil uživatele Iceman81h   Find more posts by Iceman81h   Foto galerie člena Iceman81h   Click here to Send Iceman81h a Private Message   Add Iceman81h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 800

tam ti asi chyba nejaka zlozka alebo jak vravis nedostatok vapnika no konceky ti vlastne hnednu tak to moze byt aj hnojivom tusim.....

Old Post 29-08-2013 v 11:40 AM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 48 49 50 51 52 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6369040 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív