Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 753

SiLoNN: pozri dôkladne rastlinu či na nej niesu nejake chrobačiky, presne taketo listy som mal keď sa mi na rastline usadila cikádka vysáva z rastliny živiny, takže nič moc, stačí ju dať čo najdalej od rastliny, ale vie rýchlo lietať a ganja jej moc chutí
takto vyzerá: http://www.nahuby.sk/obrazok_detail...razok_id=238898

Old Post 08-08-2013 v 11:46 AM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 754

crazyben: vyzerá to ako bežne odumieranie spodných listov, ale ak tých žltých listov bolo veľa, asi to nebude moc normálne... mohlo by to byť aj kôli prelievaniu rastlín, skús nechavať substrát viac vyschnúť a primerane hnojiť rastliny

Old Post 08-08-2013 v 11:53 AM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 755

Zdravím.Nemá někdo návod jak namíchat postřik proti padlí z 3%peroxidu?..nechci to popálit nebo tak...hledal sem ale nikde nic.Díky

Old Post 08-08-2013 v 14:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 756

Nevím jak na padlí ale míchá se tak 0,5ml/1l ale 30%
Když máš 3% tak bych toho dal 10x víc takže 5ml/l
Z 30% peroxidu v této dávce určitě kytkám neuškodís, odskoušeno!!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 08-08-2013 v 18:00 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 757

citace:
Původní příspěvek od Herodes
Zdravím.Nemá někdo návod jak namíchat postřik proti padlí z 3%peroxidu?..nechci to popálit nebo tak...hledal sem ale nikde nic.Díky


Zdar,
míchat to z toho 3% asi nemá moc smysl.
Soma (soma seeds) někde doporučoval 1 díl 30% H2O2 ku 3 dílům vody. To mám odzkoušeno, ale pomohlo to vždy jen na chvíli, cca po týdnu se mi padlí vrátilo a zabrala na něj až chemka.


Edit: tady jsem umístil zmiňovaný článek- http://grower.cz/forum/showthread....949#post1099949

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 09-08-2013 v 06:19 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SiLoNN
Stálý Člen

Karma uživatele SiLoNN - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 758

citace:
Původní příspěvek od rawen3333
SiLoNN: pozri dôkladne rastlinu či na nej niesu nejake chrobačiky, presne taketo listy som mal keď sa mi na rastline usadila cikádka vysáva z rastliny živiny, takže nič moc, stačí ju dať čo najdalej od rastliny, ale vie rýchlo lietať a ganja jej moc chutí
takto vyzerá: http://www.nahuby.sk/obrazok_detail...razok_id=238898



Hele je možný že jsem tam našel i něco takového ale mám z těch kytek už keře tak dva na dva metry a hrabat se v tom listek po listku.... našel jsem tam mrtě okřídlenejch sráčů a i ty bez křídel! A tak vás vyzívám jestli máte něco hodně zaručenýho mám na mysli postřík tak abych nezničil kytky ale zbavil se co nejvíce těch škůdců! Moc díky všem za radu!

Old Post 09-08-2013 v 18:25 PM
SiLoNN je offline   Profil uživatele SiLoNN   Find more posts by SiLoNN   Foto galerie člena SiLoNN   Click here to Send SiLoNN a Private Message   Add SiLoNN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 759

Silonn- už to kvete,takže na chemky bych se vysral... nasad mravence nebo berušky udělaj svoji praci a maj je na každý louce..

Old Post 10-08-2013 v 00:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 760



Zkuř všem vespolek, potřeboval bych moji kolegové poradit. Jedna květinka mi dělá
takovýhle divný listy. Na začátku byl trochu problém s teplotou, ale přes 31°C to nikdy nešlo, taky jsem(a to nevím jak) květinky brutálně přehnojil, EC metr nestíhal, je jenom do 3,99. Ostatní osazenstvo ale bylo ve stejných podmínkách a nic takového se na nich neobjevilo. Každopádně proběhl samozřejmě proplach, teď je EC 1.6, PH 6.2, teplota už taky v cajku, ale květina je oproti ostatním lehce zpomalená a nové listy se kroutí pořád stejně. Kromě toho, že jsem to dodrbal jak se jen dalo, může to být třeba jen nějaké divné pheno? Jedu ze semen Sensi Seeds, jedná se o Silver Haze9. Díky všem za radu či pár facek. Č.

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 10-08-2013 v 10:48 AM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 761

citace:
Původní příspěvek od teatree
Zkuř všem vespolek, potřeboval bych moji kolegové poradit. Jedna květinka mi dělá
takovýhle divný listy. Na začátku byl trochu problém s teplotou, ale přes 31°C to nikdy nešlo, taky jsem(a to nevím jak) květinky brutálně přehnojil, EC metr nestíhal, je jenom do 3,99. Ostatní osazenstvo ale bylo ve stejných podmínkách a nic takového se na nich neobjevilo. Každopádně proběhl samozřejmě proplach, teď je EC 1.6, PH 6.2, teplota už taky v cajku, ale květina je oproti ostatním lehce zpomalená a nové listy se kroutí pořád stejně. Kromě toho, že jsem to dodrbal jak se jen dalo, může to být třeba jen nějaké divné pheno? Jedu ze semen Sensi Seeds, jedná se o Silver Haze9. Díky všem za radu či pár facek. Č.


Převod reálnejch barev do pixelů může klamat, ale: tmavě zelená barva, fleky uprostřed listů, které vypadají na spáleninu, kroutící se listy... Řekl bych, že je to přehnojené a v kombinaci s teplem a světlem popálené.

Už to v cejku nebude nikdy, ale můžeš to zarazit - a dál už může růst normálně. Kdyby ale průplachy nepomohly, tak bych přemýšlel o nějaké listové plísni.

Old Post 10-08-2013 v 17:00 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 762

Vůbec bych to neřešil, zkus tomu dát co nejidealnější podmínky a snad se to zpraví.
Asi si jim dal kouř tím hnojivem, EC 4 a víc a navíc to teplo které trápí asi každého.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 10-08-2013 v 23:03 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Green Horn
Nový Člen

Karma uživatele Dr.Green Horn - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 763

Zdravím všechny growery!
Letos jsem poprvé zasadil a zatím je to samé zklamání. Jedna květinka se nechytla, další je samec (i když semínka byly feminizované), takže všechny naděje vkládám do posledního kousku, který mi onemocněl. Neví někdo co by to mohlo být? http://leteckaposta.cz/296896440
Děkuji za reakce. Navíc se mi květinka nějak neroste, jelikož ji mám zasazenou od začátku července a pořád je to hrozný prcek. (Je to autokvět)

Old Post 11-08-2013 v 12:43 PM
Dr.Green Horn je offline   Profil uživatele Dr.Green Horn   Find more posts by Dr.Green Horn   Foto galerie člena Dr.Green Horn   Click here to Send Dr.Green Horn a Private Message   Add Dr.Green Horn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 764

KOSMEJ a Hopík44: OK, nasadím ideální lázeňskou kůru a uvidím co dál. Díkes.Č.

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 11-08-2013 v 12:55 PM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_SOT_
Stálý Člen

Karma uživatele _SOT_ - 83% PěstitelskáKarma uživatele _SOT_ - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 765


Zdravicko,co myslite asi prehnojil ze?
z 20ti kytek jen na 2 mam par takovych listu,zbytek se chova uplne normalne,je pravda ze pobliz techto kytek mam blizko prichod cerstveho vzduchu s ionisatorem
Atami Wilma,model ST3
17.den 18/6 vyska 35cm
Jungle in da box
EC 1,4
Ph 5,9
26 den/22 noc
vlhkost 70%
400 W MH

Naposledy upravil _SOT_ 11-08-2013 v 14:50 PM

Old Post 11-08-2013 v 14:39 PM
_SOT_ je offline   Profil uživatele _SOT_   Find more posts by _SOT_   Foto galerie člena _SOT_   Click here to Send _SOT_ a Private Message   Add _SOT_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_SOT_
Stálý Člen

Karma uživatele _SOT_ - 83% PěstitelskáKarma uživatele _SOT_ - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 766

citace:
Původní příspěvek od _SOT_
Zdravicko,co myslite asi prehnojil ze?
17 den.18/6 vyska 35cm
Jungle in da box
EC 1,4
Ph 5,9
26 den/22 noc
vlhkost 70%
400 W MH

Old Post 11-08-2013 v 14:44 PM
_SOT_ je offline   Profil uživatele _SOT_   Find more posts by _SOT_   Foto galerie člena _SOT_   Click here to Send _SOT_ a Private Message   Add _SOT_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackD
Nový Člen

Karma uživatele BlackD - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 767

Zdravím
v poslední době mě trápí moje kyti, potřeboval bych poradit , či jim něco chybí,přehnojení nebo je to přelitím. Jedná se o venek, více druhů, mix od Top Tao seed, Somango, Black Domina.Hnojím tak jednou za tři dny,kombinací slepičinců a hnojkama od Green house seed Powder feeding long flowering. pěstované jsou v 20l kyblech od Baumitu,substrát-směs kokosu,perlitu a zahradnického substrátu. Na jednom listu zespod jsou vidět jak kdyby lupy a zdá se mi že jsou pokryty plísní, slabounkou vrstvou,ale nejsem si jist. poradí někdo?

Old Post 12-08-2013 v 11:43 AM
BlackD je offline   Profil uživatele BlackD   Find more posts by BlackD   Foto galerie člena BlackD   Click here to Send BlackD a Private Message   Add BlackD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 768

citace:
Původní příspěvek od BlackD
Zdravím
v poslední době mě trápí moje kyti, potřeboval bych poradit , či jim něco chybí,přehnojení nebo je to přelitím. Jedná se o venek, více druhů, mix od Top Tao seed, Somango, Black Domina.Hnojím tak jednou za tři dny,kombinací slepičinců a hnojkama od Green house seed Powder feeding long flowering. pěstované jsou v 20l kyblech od Baumitu,substrát-směs kokosu,perlitu a zahradnického substrátu. Na jednom listu zespod jsou vidět jak kdyby lupy a zdá se mi že jsou pokryty plísní, slabounkou vrstvou,ale nejsem si jist. poradí někdo?


Bez fotky asi nikdo neporadí...

Old Post 12-08-2013 v 12:42 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6511160 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív