Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » r-manova bedna IV - Matka z Mendocino Madness
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 65




A nakonec nejaky to makro. Canone diky za to sklo, to je proste neco uzasnyho, co s tim jde nafotit. (MP-E 65)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 19-03-2013 v 20:19 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 66

Pecka! Co ze to je za sklo? Podobny lezly ze Sigmy Macro 105mm f/2.8 EX DG na APC cipu... (cili cca 170mm)

...uz na to koukam .. Canon MP-E 65mm F/2,8 ... to je sakra drahy sklo (skoro 3x drazsi nez ta sigma) - ty se s tim nemazes teda

Nevis kolik ma zvetseni? Ta sigma davala pri klasickem 35mm cipu 1:1. Tohle podle oka vypada na vic... Krystaly jsou paradni!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 19-03-2013 v 20:25 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 67

Ja jsem to koupil na inzerat, takze jsem mel super cenu. Stalo me myslim 15K, coz je za takovy sklo prijatelny. Dlouho jsem se na nej tesil... Maximalni zvetseni je 5:1!

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 19-03-2013 v 22:02 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 68




Tak se nam blizi zaver. Nechal jsem kytky uz bez zalivky cca tyden ve tme, zapnuto pouze vetrani aby se nedelala plisen. Otrhal jsem nejvetsi listy, ale nejaky tam jeste jsou. Jakmile bude cas, ostriham to a ususim.

Tedka to vypada takhle...

Cislo 4 - pevnejsi a nabusenejsi palice.

Cislo 3 - trosku vyssi rostlina, ale rozdil je minimalni. Lehce uzsi palice.

Detail pro ty, co rikali ze to neni dozraly :-) Podle je to to akorat.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 27-03-2013 v 19:27 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 69

Na tak malý květníčky imho dobrý.

Můžeš shrnout, jak dlouho byly na růstu a květu, čím jsi to krmil, jak moc se to po přepnutí tahá a výslednou gramáž? Je mi jasný, že je to jen test a nešlo o výnos, prostě jen pro představu...

(Ty moje jsou ještě na růstu kvůli zbytku posádky, ale počítám, že tak za týden přepnu.)

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 28-03-2013 v 10:32 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 70

Kvetinace jsou opravdu malinky, objem je myslim 0,75L, max 1L. Nenechaval jsem je na rustu skoro vubec, pouhych 11 dni aby mohly poradne zakorenit.

Krmeno celou dobu stejne jako matky - substrat cistej Plagron cocos, trojslozka AH, Hesi vitamin a Aptus Regulator. Obcas pridanej Hesi korenovej stimulator. Stridani 2 tydny hnojeni a pak tyden voda, pak zase hnojeni. To aby se nezasolilo moc.

Od prepnuti do konce vyrostly cca na trojnasobek, coz je sakra hodne. Pricitam to ale nejen tomu, ze jsem vubec nezastrihnul a nenechal rozvetvit, ale i tomu, ze kvetly pouze pod 250W sodikem a v tak malym kvetinaci. Myslim si, ze dat jim slusnejsi podminky, vytahnou se po prepnuti na dvojnasobek velikosti, coz je klasika u sativoidnich genu.

Vynos jeste nevim, nemam cas to ostrihat a ususit, takze to jaksi schne samo a je to jeste porad ve tme ve skrini. Ale jednou jsem takhle zapomnel kyticku a uplne uschla a byla naprosto luxusni, takze si pohravam s myslenkou, ze to zkusim znova, co to udela :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 28-03-2013 v 10:58 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 71

Zdravím,
koles a r-man, určitě víte jak jsem na tom s MM.
U toho dnu růstu a přepínání bych byl opravdu opatrný!! A byl jsem upozorněn Přepínal jsem 25den růstu pod 150 w CFL ale co dělají po přepnutí pod 400w to je rachot! Rostou přímo dřed očima. Před dvěma dny měla nejvyšší 75cm a ted má 90cm !! Začínám přemýšlet o nějakém ohýbání nebo možná i nalomení. Vymyká se kontrole! Dnes jsou na květu 18 den a stále rostou! Když jsem přepínal měly 30-40cm a jestli porostou jak píšeš tak budou mít 120cm.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 28-03-2013 v 21:27 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Zaver Příspěvek č. 72





Tak decka je tu konec, vsechny 4 kyticky pokusny uz jsou v mrazaku.

Pheno #4 mi pripravilo obrovsky prekvapeni, uplne jsem na to cumel jak suva z nudli. Tuhle kytku si nechavam a bude z ni matka dokud to pujde.

Aby bylo jasno co jsem provedl:
Nechal jsem po pruplachu kytky potme, pouze s vetranim. chtel jsem je nechat cca 3 dny, jenze nebyl cas a tak tam byly dokud neuschly uplne. Tak jak byly, tzn. v kvetnikach, pouze s otrhanymi nejvetsimi listy, nezalejvat, nesvitit, vetrat.
Jednou uz jsem to takhle udelal a koukal jsem kolik trichomu s pryskyrici se vyrojilo. Tak jsem si rikal, ze to zkusim znova, kdyz uz teda delam pokusy. A ty vole bomba jaxvina, pheno #4 se uplne osypalo a vypadalo bile jako by to snad byla plisen - ale neni!!!

No posudte sami z obrazku :-)

SMOKE REPORT
Jo a tak jsem nevahal a ochutnal, a jak sam nehulim, tak jsem si dal tri prdy a mel jsem s tim cca 2 hodky co delat. Chtel jsem na necem makat, ale delal jsem pri tom uplny picoviny a zmatkoval. Ale nakonec jsem se probral a vsechno bylo hotovy ani nevim jak. Ulet.
V tomhle modelu se krizi jak sativoidni tak indikoidni ucinky, hlavu jsem z toho mel nekde zamotanou a myslenky rozlitany na vsechny strany. Uz vim, proc se to jmenuje Madness :-))) Myslim, ze to bude skvelej model na umelecky tvoreni - malovani obrazu, muziku, atd. Do normalni prace bych s tim radsi nesel, to by nemuselo dopadnout dobre :-D

Na kazde kyticce bylo cca 9g, celkem je to 36g susenyho materialu.

Obr1. Vlevo #4, vpravo #3
Dalsi obrazky uz jen #4 - vitez celyho snazeni

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 05-04-2013 v 01:36 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 73





pic

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 05-04-2013 v 01:37 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 74






Zdarec, přidávám pár postřehů ohledně klonů MM, které jsem dostal na test. Tímto také děkuji

Jedná se o velmi vitální pheno, které se hodně táhne, ale není to na škodu (hlavně v růstu, po přepnutí už moc nevyjely, ale já je měl na růstu opravdu dlouho, přes měsíc). Z r-manových fotek to není moc patrné, ale kytka se přirozeně docela pěkně větví, po záštipu pak ještě víc. Mám 4 kousky, dva jsem topnul a dva nechal. No zatím mi přijde, že jsou na tom líp ty nezaštípnuté - uvidíme ve finále

Co se mi nejvíc líbí, je hodně rychlý nákvět - řekl bych, že jsou tak o půl týdne napřed od ostatních modelů, které jedou ve stejných podmínkách. Na fotce (2) je detail vrcholu jedné MM (na dva týdny od přepnutí imho slušné). Po přepnutí se poměrně rychle na listech ukázal deficit fosforu (asi souvisí s rychlým nákvětem), takže hned po přepnutí jim dejte nažrat dost P.

Hotovo kolem dne 60. Výnos vysoký.
Moje zkušenost je neštípat a jét v sogu, ikdyž do sítě by šly taky (nejlíp na mikro).



(1) Kytka má cca 70 cm a je v 11l květníku naplněném asi do poloviny (substrát: perlit+agro universal).

(3) Po třech týdnech na květu

(4) a (5) Tak ještě na pár dní do tmy... a jestli se nemejlim, je to pheno č.3 na obrázku výše

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Naposledy upravil koles 27-06-2013 v 19:47 PM

Old Post 27-04-2013 v 12:52 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od koles
Zdarec, přidávám pár postřehů ohledně klonů MM, které jsem dostal na test. Tímto také děkuji

Jedná se o velmi vitální pheno, které se hodně táhne, ale není to na škodu (hlavně v růstu, po přepnutí už moc nevyjely, ale já je měl na růstu opravdu dlouho, přes měsíc). Z r-manových fotek to není moc patrné, ale kytka se přirozeně docela pěkně větví, po záštipu pak ještě víc. Mám 4 kousky, dva jsem topnul a dva nechal. No zatím mi přijde, že jsou na tom líp ty nezaštípnuté - uvidíme ve finále

Co se mi nejvíc líbí, je hodně rychlý nákvět - řekl bych, že jsou tak o půl týdne napřed od ostatních modelů, které jedou ve stejných podmínkách. Na fotce (2) je detail vrcholu jedné MM (na dva týdny od přepnutí imho slušné). Po přepnutí se poměrně rychle na listech ukázal deficit fosforu (asi souvisí s rychlým nákvětem), takže hned po přepnutí jim dejte nažrat dost P.

Hotovo kolem dne 60. Výnos vysoký.
Moje zkušenost je neštípat a jét v sogu, ikdyž do sítě by šly taky (nejlíp na mikro).



(1) Kytka má cca 70 cm a je v 11l květníku naplněném asi do poloviny (substrát: perlit+agro universal).

(3) Po třech týdnech na květu

(4) a (5) Tak ještě na pár dní do tmy... a jestli se nemejlim, je to pheno č.3 na obrázku výše


Zdravím, máte to super jak matkař tak ty !!
Mě jen zajímá na jakých hnojkách je ten tvuj madness ? na těch R-manovych de krasne videt to AH, exkluzivně osypaný krásný samet !!! To AHčka dělají no, drobnější kalichy a hromady pryskyřice, krása

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 09-10-2013 v 12:04 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Positivevibes


Zdravím, máte to super jak matkař tak ty !!
Mě jen zajímá na jakých hnojkách je ten tvuj madness ? na těch R-manovych de krasne videt to AH, exkluzivně osypaný krásný samet !!! To AHčka dělají no, drobnější kalichy a hromady pryskyřice, krása


Díky

Takhle: musel jsem je sklidit cca o týden dřív (někdy kolem 50. dne) než by jim slušelo, což je možná na obsypání znát, protože tenhle strain kvete dost rychle. A druhá věc je, že r-man na těch makro fotkách skoro určitě prezentuje jiný pheno

Hnojil jsem to minerálním hnojivem MAZAR LED fertilizer (grow + bloom + micro) podle tabulky. Tohle hnojivo jsem dostal někde zadarmo a dostaly ho i ostatní modely v tomto kole. Nedokážu říct, do jaké míry to ovlivnilo výsledek.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Naposledy upravil koles 09-10-2013 v 12:55 PM

Old Post 09-10-2013 v 12:18 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-09-2011 - 5xdurga mata 5xmendocino madness 400w - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6248760 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív