Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 16 sličných slečen pod 400W (my last one round)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

16 sličných slečen pod 400W (my last one round) Příspěvek č. 1



Zdravíčko přátelé,

chtěl bych vám tu představit svůj současný projekt, který je zároveň posledním kolem, který jedu. Od podzimu s tímhle koníčkem bohužel z časových důvodů budu muset skončit. Hold vzdělání a zaměstnání musí mít přednost, pokud v životě chce člověk něčeho dosáhnout. Zásob pro sebe samotnýho mám poměrně dost, takže na víkendový brčko s přáteli určitě bude.

Ale nebudu sentimentálně tlachat, raději přistoupím k věci. Na tohle kolo se mi poštěstilo a Mr. Bárt mi nabídl zadarmo na vyzkoušení řezy vlastních dvou kříženců a to zcela zdarma. Je jasný, že se s ním rád rozdělím o úrodu a výsledek z tohohle kola ochutná. Zároveň mu moc děkuju za jeho trpělivost, protože se mi cestou k němu vysralo auto a dorazil jsem asi o 6 hodin dýl, než jsem původně. Takže ještě jednou velký dík tobě Bárte. V mojí současný finanční situaci mi řízky zadara přišly víc než vhod a mám speciální motivaci konečně nějaký kolo neposrat a ukázat tu něco pořádnýho, když už je to teda naposled

Celý kolo pojedu bez záštipu. Jasný, na to světlo je to až moc velkej prostor a až moc kytek, já vím. Ale tak nějak vnitřně věřím, že v týhle sestavě jde něco dokázat a chci to zkusit a chci to dokázat, nic mě nezastaví a teprve až neúspěch by mohl změnit můj názor. Osobně si myslím, že jsem tu na G zatím nic nedokázal. Teda ano dokázal - vždycky všechno podělat Chtěl bych, abych tu alespoň tímhle kolem něco za sebou zanechal. Já vím, zase moc sentimentu, tak radši pojďme na shrnutí, o co tu vlastně jde.


Genetika:
8x Ed Rosenthal Super Bud x White Widow
8x Ed Rosenthal Super Bud x Chronic
("otec" této genetiky: Bárt)

Hnojiva:
Jungle in da Box (konečně )

Box:
Homebox Silver L (100x100x200 cm)

Květníky a médium:
Plagron Light Mix (Plagron už nikdy více!!! Bohužel v mém případě nebylo na výběr...)
6,5l Teku

Světlo:
Grow-max 250W s regulovatelným elektronickým předřadníkem na 100W, 150W, 250W a 275W (na to už jste u mě asi zvyklí)
na růst 150W, květ pojede na 275W (oboje HPS)
Na květ od 6. dne nakonec nastoupil 400W komplet.


Nemám moc představu o tom, kdy tyhle modely dozrávají, takže ke konci asi budu dost pracovat s mikroskopem, ale osobně to tipuju na těch 65 dní podobně jako SSH v minulém kole.

Vřele doufám, že vše bude probíhat v pohodě a že se bude na co koukat. A kdyby ne, tak dávám Bártovi požehnání k tomu, aby mě přetáhl holí

Old Post 31-07-2013 v 22:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Ed Rosenthal Super Bud x White Widow Příspěvek č. 2





...

Old Post 31-07-2013 v 22:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Ed Rosenthal Super Bud x Chronic Příspěvek č. 3






...

Old Post 31-07-2013 v 22:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

15 dní růst Příspěvek č. 4






Tak takhle to teď vypadá, zítra přepínám na květ.

Old Post 05-08-2013 v 22:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

4 dny květ Příspěvek č. 5




Tak asi budu muset přejmenovat téma, dorazil mi totiž 400W komplet Díky poště se to teda trošku pozdrželo oproti původnímu plánu, ale to snad nevadí, od zítřka už pojedou na zmiňovaných 400W. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat kolegovi, který mi ho zapůjčil. Doufám, že se bude díky tomu na co dívat. Když naposled, tak ve velkém stylu, no ne? Jinak myslím si, že jedno se mi teda rozhodně povedlo - vyplnit prostor. Těch 15 dní na růstu bylo možná i zbytečně moc, 10-12 dní by asi i stačilo, ale alespoň budou ty kytky pořádný a snad mi budou dělat radost.

Držte mi palce,
ať se daří

Old Post 09-08-2013 v 23:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

8 dní květ Příspěvek č. 6



Je to prostě mazec, řekl bych, že jsou u mě holky docela spokojený a ve skříni je pořádná džungle. Podle mě se mi povedlo ten 1m2 vyplnil dokonale a to i přesto, že 2 holky ERSBxWW jsou o hodně pozadu oproti ostatním. Zatím tedy vše probíhá tak, jak má...

Jediný, co mi trošku dělá vrásky na čele je to, že mi teď ten 400W komplet žere 466W, což není zrovna málo. Ale chtěl jsem 400W, tak je mám


Dovolím si vzkázat něco začínajícím growerům: Jedny z nejdůležitějších věcí jsou pH a EC, pokud tenhle fakt budete ignorovat, budete se akorát trápit jako já v některých minulých kolech. PH a EC metr se dají sehnat na ebayi za pár korun, případně značkový mašiny v growshopech za trochu víc peněz. Ale vyplatí se si je pořídit.

Old Post 13-08-2013 v 22:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

... Příspěvek č. 7





...





ERSB x WW























ERSB x CH







...

Old Post 13-08-2013 v 23:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 8

Čau, budu sledovat. Doba květu bude 55-60 dní, ale přesněji to určíme podle zavadlých pestíků, až přijde čas. Dobře, že jsi dal větší světlo :-)

Grow Max 150W

Old Post 15-08-2013 v 11:00 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

14 dní květ Příspěvek č. 9




Zatím je to parádní bezstarostná jízda. Před pár dny jsem poprvé hnojil na květ. Podle tabulky se ale držet nemůžu, to bych měl EC hrozně vysoko, takže teď jsem dával přibližně poloviční hodnoty.

Zálivka:
pH: 6-6,1
EC: 0,8

Výtok:
pH: 6,2-6,3
EC: 1,5



FOTO:
1. - ERSB x WW
2. - ERSB x CH
3. - celek

Old Post 19-08-2013 v 16:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

17 dní květ Příspěvek č. 10






Přidávám zas nějaký fotky do placu. Musím říct, že zatím je to velká paráda, holky nevyžadují skoro žádnou péči, jen je 2x do týdne zaleju a zkontroluju, jestli jim něco nechybí nebo je něco nežere a to je vše. Řekl bych, že je to zatím moje nejlepší kolo. A to hlavně díky 2 lidem: Bárt - za úžasný řízky, marw - za velice ochotné zapůjčení 400W kompletu. Je vidět, že jsou na světě pořád dobří lidé. Je to pro mě příjemná změna, protože poslední dobou spíše vídám lidi, co se ženou za každou korunou a jsou kvůli penězům i schopní ostatní podrazit.

Ačkoliv to ze začátku vypadalo, že kříženec s WW bude trošku větší a vytáhlejší, tak teď mi přijde, že ho kříženec s CH dohnal a jsou na stejné úrovni. Moc se těším, jak to bude pokračovat.



Díky všem, co sledujou























ERSB x WW












ERSB x CH

Old Post 22-08-2013 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

25 dní květ Příspěvek č. 11




Není teď moc času a ani není moc psát, prostě na pohodu Takže dneska jenom fotky.



citace:
Původní příspěvek od Bárt
Čau, budu sledovat. Doba květu bude 55-60 dní, ale přesněji to určíme podle zavadlých pestíků, až přijde čas. Dobře, že jsi dal větší světlo :-)


Když na ně teď koukám, tak už bych těm 55 dnům klidně věřil


Ať se daří a všem krásný víkend

Old Post 30-08-2013 v 14:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

... Příspěvek č. 12






ERSB x WW

Old Post 30-08-2013 v 14:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

... Příspěvek č. 13






ERSB x CH

Old Post 30-08-2013 v 14:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

28 dní květ Příspěvek č. 14











ERSB x WW - zatím jasný favorit




























ERSB x CH



























celek

Old Post 02-09-2013 v 23:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

40 dní květ Příspěvek č. 15




Zdravíčko,
omlouvám se za menší odmlku, ale užíval jsem si pozdní dovolenou. O kytky bylo postaráno, bohužel jsem po tom člověku nemohl chtít, aby ještě upravoval pH a EC, takže jsou kytky po tom týdnu a něco trošku nedokrmený a pH bude asi taky lehce lítat, ale podle mě žádná katastrofa, protože byly zalívany vodou od známých ze studny, která má ph nějakých 6,4-6,5.

Musím říct, že těch 400W už je docela slušná nálož a teprve od této wattáže to začíná být zajímavé. 600W musí být úžasná radost.

Květníky jsou ještě dost prolitý, takže musím s hnojením počkat. Ale palice už se celkem solidně nafukují, mám z nich radost. Mým favoritem je pořád WW, ty kytky jsou prostě úžasný! Klobouček dolů za tenhle kross.







ERSB x CH







ERSB X WW

Old Post 15-09-2013 v 08:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

... Příspěvek č. 16





ERSB X WW

Old Post 15-09-2013 v 09:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9821960 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív