Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » HFH Arnes Amnesia Chunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
thory
Nový Člen

Karma uživatele thory - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 14  

HFH Arnes Amnesia Chunk Příspěvek č. 1

Dobrý den, máte někdo s touhle odrudou zkušenosti ? stihne dokvéct u nás venku ? díky předem za odpověď

Old Post 20-02-2012 v 16:37 PM
thory je offline   Profil uživatele thory   Find more posts by thory   Foto galerie člena thory   Click here to Send thory a Private Message   Add thory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thory
Nový Člen

Karma uživatele thory - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 2

Jde mi hlavně kdy ji mužu sklidit. Chci ji na outdoor

Old Post 20-02-2012 v 17:22 PM
thory je offline   Profil uživatele thory   Find more posts by thory   Foto galerie člena thory   Click here to Send thory a Private Message   Add thory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 3

Málo si hledal , Hybrids From Hell je esbe z dánska , zná ho Exodus , toho se zeptej , nebo se podivej sem ....

http://grower.cz/forum/showthread....&postid=1003084
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=49780
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=40121
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=829839
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=41282
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=826211

http://hybrids-from-hell.heureka.cz/

Nebo přimo na jeho forum , čau Hlava

Old Post 20-02-2012 v 19:16 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

¨

Naposledy upravil 06-10-2013 v 12:40 PM

Old Post 21-02-2012 v 12:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Bohempík

polyhybrid, vůbec neodhadneš kdy půjde sklízet...
ale tenhle kousek na outdoor asi nee, amnesia ja klasika indoor a čemukoliv s deepchunkem je lepší na out se vyhnout, je to magnet (na plíseň)


s tim bych uplne nesouhlasil... před 2 lety jsem mel od nej nejakej Deepchunk cross a byla to jedna z nejlepsich kytek co jsem mel kdy venku
samo kazda jina ale z tech 3 co jsem mel byla jedna naprosto spickova, druha hodne podobna, ale mensi a treti naprosto odlisna, sativa dominantni a nachylnejsi na plisen (ty dve prvni skoro vubec), takovej prumer
tady je ta nejlepsi... http://grower.cz/forum/showthread.p...5417#post865417
osobne mam na letosek od nej pripravenej rocket chunk 2 (deep chunk x eroc x danish passion x arne)

vetsi problem by mohla bejt ta amnesia v tom ta to muze dost protahnout no

Old Post 28-02-2012 v 17:29 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 6

Čau, na podzim jsem vydražil na semenakonopi 13 semen Dannish Durban a mám s nimi trochu problém: přišly v klasickém obalu HFH a mě by zajímalo, jestli je normálně ten obal nezalepenej, tzn. že jde normálně otevřít, vyndat pytlík se semeny a zase zavřít?
Ten problém je takovej, že z těch 13ti semen naklíčily 3..
Chtěl jsem si udělat alespoň selekci samec/samice, se 3mi to ale ani nemá cenu a můžu je vyhodit. Špatný podmínky při klíčení vylučuju, hned vedle jede chili se 100% úspěšností
Koupil jsem je ještě před Cannafestem a to byl asi důvod proč byly v aukci za půlku - zřejmě loňský, teď už tedy předloňský balíček.
Dost jsem se na to těšil Nevíte někdo kde se stala chyba??

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 29-02-2012 v 09:56 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 7

Ten obal je uplně normální nikdy mi od nich nepřišel zalepenej ani přímo ze zenseeds toho bych se nebál! Ten dannish durban sem letos koupil taky a to samí jako ty dvě semena sem rozmáčknul mezi prstama absolutně nedozrálý a ztoho zbytku jestli vyklíčí půlka budu rád! Špatná várka nebo co ale todle by se stávat nemělo ty semena byli už od pohledu na ho...

Old Post 29-02-2012 v 12:07 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 8

Hm, to je pěkný. Ty moje ale vypadaly celkem good, ne na výstavu ale takový nedomrlý byly asi 2 a to se vsadim, že ty zrovna vylezly..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 29-02-2012 v 12:27 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 9

Tak to je někde chyba ale kde? Teť na ně koukam a 5 znich vypadá že by mohli puknout z 13 nic moc ale abych jenom nehanil tak rocket chunk2,erdpurt a black erdpurt uplně v pohodě, pěkný docela velký semena!

Old Post 29-02-2012 v 12:48 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

¨

Naposledy upravil 06-10-2013 v 12:38 PM

Old Post 01-03-2012 v 11:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 11

jj, já jsem to trochu sledoval, spíš si myslim že to je tou dobou nákupu. Měli tam aukce, na který skoro nikdo nepřihazuje. Objevil jsem tam ten Dánskej durban, přihodil pětku a měl jsem to doma. Pak asi měli novou zásilku se kterou šli na C fest a já dostal z podzimu 2010... Určitě se ale oplatí objednat si to přímo od něj před koncem roku. No co jsem taky moh čekat, semínka ve slevě
Abych to neměl nakonec něco z tý český seedbanky něco podobného jsem tam viděl - Dannish passion x Early durban

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 01-03-2012 v 12:36 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

¨

Naposledy upravil 06-10-2013 v 12:38 PM

Old Post 01-03-2012 v 13:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 13

A dulezita zprava: frobanke ma paypal a zahranicni prevod do Danska s hrazenejma vsema poplatkama stoji skoro 600 !!!

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 07-03-2012 v 13:27 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1979240 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív