Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Skleník - základy pěstování, rady, tipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
shwit
Nový Člen

Karma uživatele shwit - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 17




a takhle to vypada z blizka.to sko jeste nabarvime,aby svetlo propoustelo,ale neodrazelo

do not drink and drive,
if you can smoke and fly

Old Post 01-07-2004 v 12:33 PM
shwit je offline   Profil uživatele shwit   Find more posts by shwit   Foto galerie člena shwit   Click here to Send shwit a Private Message   Add shwit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ali_01
Nový Člen

Karma uživatele ali_01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 18

Jestli je někdo z Jirkova a má tady někde outdoor tak má asi po něm...Včera sem byl na zahrádce,mám 1 kytí ve skleníku(už se ohýbá o strop a jěště nevylezly paličky...) a začala nehorázná bouřka s kroupama jak pingpongový míčky,vítr jak prase...Nevíte jestli to bylo i v Chomutově???

Old Post 02-07-2004 v 08:13 AM
ali_01 je offline   Profil uživatele ali_01   Find more posts by ali_01   Foto galerie člena ali_01   Click here to Send ali_01 a Private Message   Add ali_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 19

me jde sklenik suprove... jako kazdej rok...
v podpise je odkaz na letosni sadbu...

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Old Post 02-07-2004 v 11:06 AM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 20

molice sou sviňuchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
takže spíš venku

Old Post 10-07-2004 v 21:39 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 21

ja pestuju letos ve skleniku podruhy a s vysledkama sem docela spokojenej Moje postrehy jsou zatim ty ze je potreba fakt zastrihovat, ale to zas zalezi na odrude. Ja mam skusenosti jen s Hererem a OrangeBudem Kazdopadne to chce vetrat nebo ja to mam vyreseny tak ze je mam u otevrenyho bocniho (ne stresniho) okna takze kdyz fouka vetrik tak je to pekne ofukuje...

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 14-07-2004 v 19:22 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 22

skleniky su ook:-)
http://www.overgrow.com/article/21/2

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 14-07-2004 v 20:20 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 23

2 hiddenkiller - ja pestujem v skleniku, mam v nom celkom velke mravenisko ale mravce zatial rastlinu nechali napokoji, tak neviem..
2 WtF - hnojil som kuracincami a ziadne musky sa netvorili a ani mi nic neozrali jedine co mi vadi ze som mal asi slabe vetranie - klasicke bocne dvierka. ked som chcel nejaku stonku ohnut hned praskla, niektore tensie boli ako zo skla skusim buduci rok dat dnu aj nejaky ventilator..ma s tym niekto skusenost?

Old Post 27-09-2004 v 11:13 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 24

jo lidi taky sem si dal 5 kyticek no namy do skleniku ale muzu mit only small misto jenom roh skleniku jinak mi to fotr vyhodi tak sem dal 5kyti ny 1x1m a pocitam ze tam necha jen jednu samici jestli vyjde

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 05-04-2005 v 17:06 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(n)owar
Nový Člen

Karma uživatele (n)owar - 55% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 25

zdraviiim vas...chtel jsem se optat, kdy sazet..?asi drive, ze?

Old Post 05-04-2005 v 20:43 PM
(n)owar je offline   Profil uživatele (n)owar   Find more posts by (n)owar   Foto galerie člena (n)owar   Click here to Send (n)owar a Private Message   Add (n)owar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rela
Stálý Člen

Karma uživatele rela - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 26

No já už jsem zasadil... Ještě nevylezly, ale bydlí :-)

@:-)
NARAJAN HARI ! :-)

Old Post 06-04-2005 v 07:50 AM
rela je offline   Profil uživatele rela   Find more posts by rela   Foto galerie člena rela   Click here to Send rela a Private Message   Add rela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 27

2 All: try skleniky soáu vase a neboi se o ne podilite s rodinymym prislusniky??ma nekdo skusenosti s fanatickym fotrema kterej pestuje okurky a takovy ty picovinky a ze skleniku uvolnu jenom mistecko 1x1m??

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 06-04-2005 v 17:40 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norton
Nový Člen

Karma uživatele Norton - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 28

Vubec nechapu jak nekdo muze sklenik nedoporucit! je to naprosto hustej mazec.

Old Post 10-04-2005 v 20:01 PM
Norton je offline   Profil uživatele Norton   Find more posts by Norton   Foto galerie člena Norton   Click here to Send Norton a Private Message   Add Norton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepan
Stálý Člen

Karma uživatele Pepan - 8% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 29

To Norton.: Přesně tak. Já už jedu skleník 2 roky a je to nejlepší co znam. Když prší-pohoda a když ne tak taky,navíc je v něm pořád teplíčko. Akorát pozor na vlhkost-Tvoří se plíseň. Jinak skleník vřele doporučuju...

PEPE

Old Post 12-04-2005 v 08:32 AM
Pepan je offline   Profil uživatele Pepan   Find more posts by Pepan   Foto galerie člena Pepan   Click here to Send Pepan a Private Message   Add Pepan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 30

jo jen je tam jedina newyhoda ale to asi ve wsem outu pac kdyz se mi kytka velikosti listku(fakt posycho ve skleniku) lehla tak vsechny listky polezeny na zemi mi nekdo bo neco sezralo

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 18-04-2005 v 16:08 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Finwee
Nový Člen

Karma uživatele Finwee - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 5  

Palec nahoru Příspěvek č. 31

tak sem letos taky dal poprve do skleniku, a je to fakt BOMBA.
Mel sem doma od zacatku brezna kyticky na predpestovani a pak mi je mamina dovolila dat do jejiho greenhousu . Uplne se tam rozjely a po zastrhnuti mi delaj pekny kericky . Nejvestsi pecka ale byla kdyz mi moje 80 leta babka rekla ze si tu marijuanu mam dat k ni aby ji tam ve skleniku nekdo nenasel. Kam na to ty seniori chodej?<

Sex Pistols to začaly, kdo to zkončí? LIVE AT ANARCHY

Old Post 19-04-2005 v 11:23 AM
Finwee je offline   Profil uživatele Finwee   Find more posts by Finwee   Foto galerie člena Finwee   Click here to Send Finwee a Private Message   Add Finwee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tubba
Nový Člen

Karma uživatele Tubba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 32

Cusz busz all, hele mel bych dotaz....chci rozjet mensi foliovnicek (tak 5,6 kytek) u sebe na zahrade...rad bych vedel co si mysli zkuseni pestitele o pouziti pouze prusvitny folie ( nee takovyty klasicky zahradkarsky pruhledny,ale spis matny), ponevadz pruser je v tom, ze je to docela videt vod sousedu a tak bych nerad, aby mi to sklidily chlupaty, aniz by sely. Myslite, ze budou mit dostatek svetla? Senx for help....

Old Post 22-04-2005 v 10:19 AM
Tubba je offline   Profil uživatele Tubba   Find more posts by Tubba   Foto galerie člena Tubba   Click here to Send Tubba a Private Message   Add Tubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5069580 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív