Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předčasná sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 1

Zdarec time, nevím teda jak si představit palici 4cm čtvereční, to jedině že by byla úplně placatá :-)) příště bych spíš uvedl průměr nebo tak.. no jinak bych to na tvym místě nějak nehrotil, prostě když je kytka zralá tak jí sejmi a ostatní nech a sejmi je až dozrajou..

jinak já budu část outdooru sklízet zejtra takže si nemyslim že by to bylo nějak extra brzo.. navíc jestli vopadávaj listy, všechny chlupy na palicích sou hnědý a psal si že "už kvete dlouho" tak už by ti kytka stejně nepovyrostla, maximálně by ti zeslábla a časem zhnila.

prostě di do ní :-)))

maximálně bych pár dnů počkal a hodně zalejval aby se z ní dostalo všechno hnojivo.. ale jinak bych to neprotahoval.

ride hard - die free

Old Post 01-09-2002 v 20:54 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

2 Time - no mám podobnej problém. Mám malý (ještě o trošinku menší) paličky a taky mám skoro všechny pestíky hnědý. Listy mně skoro všechny žloutnou. Sklízet se mně taky nechce. Nechám to tam asi ještě dva týdny a pak to sklidím. Hnojil sem to taky slepičákama, ale pochybuju že to bude tím. Jo a paličky mně skoro nelepí Takže su na tom celkem dost špatně.

Old Post 02-09-2002 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carverman
Nový Člen

Karma uživatele Carverman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 3

Zdarec!
Jestli můžu, tak se taky připojim...
Tak já mám taky otdoor... Začaly holky kvíst asi tak 8.srpna a ještě maj paličky bily (jenom ty horni pestiky jsou trošku hnedy)
Jo a taky jsem si všimnul, že fakt hodně lepí, takže se chci zeptat jestli to jako signalizuje vyšší THC? Dík...a mejte se krásně (i vaše kyti):-)

Old Post 06-09-2002 v 18:56 PM
Carverman je offline   Profil uživatele Carverman   Find more posts by Carverman   Foto galerie člena Carverman   Click here to Send Carverman a Private Message   Add Carverman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 4

moje kyti sou ve stadiu s¨klizne...tudiz nektery pekne checkujou pudu kde se holky moje susichtelo by to sraz a vymenu nakejch vostrejch modelu...


Sorry to bylo mimo tema

roll,roll,roll a joint...

Old Post 06-09-2002 v 21:45 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Pohodička Příspěvek č. 5

Hele, jestli je tam pres ctrictvrte hnedejch - navrhuju sejmout..... paac to uz je redy a akoraat by to degradovalo - proste viiic cbd pretvoreny z THC a tudiiz mene akcni vice vytuhaavaciii - a ja driif z urcitejch modelu mel i maly ale tvrdsiii paldy, ale kytky byli stejne super .... tagze di do toho
Jaa uz sem prvni tri tagy sejmul a to meli sotva puulku hnedou - radsi ted uz kosim driif - bohuzel trochu i kvuli cooorkarum....
Jo s tou pryskou to jej jednoduchyyy - zaaklad je genetika, dyz je dobraa kytka-cim viic prysky znamenaa vetsinou viiice thc - ale ruuzny sou ruuzne pryskyricnyy i podle modeluu a dyz maas super pryskiricnou noname-ganju-shit a naakej dobrej model s menciima paldama a nic moc pryska je vetsinou lepssiii i s miin pryskou .... to uz znaaam .... (: No ale pryska je stejne guut

Old Post 08-09-2002 v 15:24 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
immolator
Stálý Člen

Karma uživatele immolator - 79% PěstitelskáKarma uživatele immolator - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 45  

Nápad hmm... Příspěvek č. 6

nestihl sem pročíst všechny odpovědi, tak doufám, že tady nebudu nikoho papouškovat, ale mám takový zkušenosti že kytky předtim než začnou zrát tak začnou žloutnout ty největší listy a zaléváním to není. Proto vždycky všechny větší listy otrhám a kytí nechám ještě tak tejden dva (podle počasí) zrát. Jinak ta co už má ty pestíky zhnědlý tak ji chvilku nech a skliď to, s tamtěma bych ještě počkal.

Anebo zkus jednu paličku utrhnout, usušit (ale ne v mikrovlnce!) a zahulit si, a soud je na tobě

Immolator

Keep Growing!

Old Post 08-09-2002 v 15:43 PM
immolator je offline   Profil uživatele immolator   Find more posts by immolator   Foto galerie člena immolator   Click here to Send immolator a Private Message   Add immolator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Kvetení a sklizeň Příspěvek č. 7

Zdarec všem!

Mám trošku zmatek. Několik lidí tu poslední dny píše, že už sklidili. Projdu li však jejich příspěvky a data, tak zjišťuju, že kvetení jim trvalo okolo 30-ti dnů. Připadá vám to jako dostatečná doba, kdy může květ dosáhnout zralosti?

Nevím jak to přesně vyjádřit, ale prostě mi připadá, že hodně lidí sklízí dost brzo. I když popisujou, jakou to má supr kvalitu, tak prostě se nemůžu zbavit pocitu, že to je moc brzo.

Poslední dobou sem párkrát dostal ochutnávku nějakejch indoorů a všechny mi připadali vzhledově i chuťově taky nedozrálý.

Chci se zeptat, jestli sem zaspal dobu - neni teď nějaká móda sklízení nezralejch kytíz? Je to v něčem lepší sklízet nezralé?

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 13-09-2006 v 11:16 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Svahadji
Zdarec všem!

Mám trošku zmatek. Několik lidí tu poslední dny píše, že už sklidili. Projdu li však jejich příspěvky a data, tak zjišťuju, že kvetení jim trvalo okolo 30-ti dnů. Připadá vám to jako dostatečná doba, kdy může květ dosáhnout zralosti?

Nevím jak to přesně vyjádřit, ale prostě mi připadá, že hodně lidí sklízí dost brzo. I když popisujou, jakou to má supr kvalitu, tak prostě se nemůžu zbavit pocitu, že to je moc brzo.

Poslední dobou sem párkrát dostal ochutnávku nějakejch indoorů a všechny mi připadali vzhledově i chuťově taky nedozrálý.

Chci se zeptat, jestli sem zaspal dobu - neni teď nějaká móda sklízení nezralejch kytíz? Je to v něčem lepší sklízet nezralé?




klídek, spi dál, já to plánuju až tak 15.-20.10.
myslím že lidi maj strach před čorkařema.
samo že nejlepší (mám radši speedy) je sklidit to nedozrálý, ale tim myslim tak 5 dní před dozráním

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Naposledy upravil Hlava 14-10-2010 v 02:26 AM

Old Post 13-09-2006 v 11:47 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Zdarec. 30 dnů květu je dle mě málo. Tohle bych nenazýval ani předčasnou sklizní. Jinak dřívější sklizeň jako taková by se měla projevit v účincích, který kytka bude mít - stav by měl být víc "high" a míň "stoned" (to myslím víš). Já osobně se držím doby kvetení, kterou udává seedbanka a kontroluju to se zkušenostma ostatních pěstitelů a samozřejmě zapojuju můj vlastní úsudek (to v neposlední řadě).

p.s. dost záleží na tom, co si danej pěstitel určí jako počátek květu.

Old Post 13-09-2006 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 10

svahadji: Narazis na me:-) Trochu jsem se to pokusil u me vysvetlit. Ja fakt nevim presne, ale me kytky zacaly kvest kolem 1.7. Muj model je silne sativovity a tak kvetl asi dva mesice. Sklidil jsem vetsinu kytek kdyz mely 1/3 az 2/3 hnedejch blizen. Jedinou jsem nechal kompletne "zahnednout" (to je blby slovo) a z ty jsem bral seminka...

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 13-09-2006 v 11:52 AM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 11

nechci davat OT ale muj afgan kvete uuz tak asi 1,5-2mesice a jeste porad nic ww kvete tak neco kolem mesice mesice a pul.
noa sklízet nezralé?je to skoda protoze,kdyz se to sklidi nezrale tak toho bude i min jako mnozstvim,jenze to nekterym tady asi jak vidis nevadi.ma to proste jeste tokovou chut jako seno.a urcite neni stav jako ze zraleho

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 13-09-2006 v 11:54 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 12

Nazdar Svahadji!

Konečně to tu někdo napsal! Taky nechápu ty tendence sklízet dřív. Všichni jsou tak nedočkaví, že si akorát pokazí své celoroční snažení. Přece, když už čekám třeba 4 nebo 5 měsíců, tak dva tejdny už mě nezabijou. Je blobst sklízet třeba o týden nebo dva dřív kvůli tomu, aby model nebyl tak stoned. Na to stačí jen sklidit o pár dní dřív a skladovat vzduchotěsně uzavřené, protože na vzduchu model postupně ztrácí svůj high a stává se z něj sedativum... Ale stejnak si myslim, že tohle není hlavní důvod, prostě tu je jeden nedočkavec vedle druhého.

Ale pokud chcete dál sklízet nezralé modely a ochuzovat se tak o větší výnosy a lepší kvalitu, tak do toho, je to váš boj!

edit:Ty vole, než jsem to dopsal, tak tu jsou už 4 reakce(a předtim ani jedna)...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 13-09-2006 v 11:57 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 13

gambler: Barva blizen nerozhoduje o zralosti. O zralosti rozhoduje barva trychomů - pryskyřice. Koukni k Metalsodik(ovi) do galerky. Dával teď někam perfektní fotky pryskyřice, zralé a nezralé....


Svahadji: Musíš brát taky to, že oni se bojej čorek a tak to raději skliděj dřív což pochopím. Ale je pravda, že dost lidí to sklizí, i když to má na zahradě. Ale další věc je, že včera sem byl pozván ke sklizni Bílé vdovy - asi to nebyla originál genetika, jinak by ještě nekvetla, ale když sem jí uviděl bylo jasné, že už je takřka zralá. To moje kytky mají před sebou (HH) tak měsíc a ostatní tak měsíc a půl až dva... Ty GG mi začali kvést sotva před 14 dnama... Sklizeň nechci uspěchat, ale mám v plánu sklízet vždy půl kytky před dozráním a půl kytky po dozrání... (Jedna půlka bude High a druhá bude Stoned... ) A možná pár paliček nechám vyloženě přezrát, jenom abych se podíval jak to vypadá!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 13-09-2006 v 12:04 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Pan Ker: nj vole, seš pomalej Mimochodem stotožňuju se s tím, cos napsal.

Old Post 13-09-2006 v 12:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 15

presne noa jak je to s temi pestiky ja taky slisel ze nejlepsi sklizen je kdyz je polovina hnedych apolivina jeste bilych nebo nahnedlejch taxem z toho ted magor

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 13-09-2006 v 12:14 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 16

Support to Pan Ker a Svahadji .

Zvlaste letos se mi zda, ze zacatecnici sahaji po Final Solution a nuzkach jakmile nahodi kytka prvni blizny.

Je sice hezke, ze seedbanka pise datum sklizne, ale nekomu nedochazi, ze se doba sklizne neda standartizovat uz jen proto, ze zvlaste u outdooru jsou podminky vysoce nekonstantni.
Kolem svych kytek chodim jak hladovej pes uz od srpna, ale se seknutim se da VZDY pockat.
A to se netyka jen outdooristu, ale i indooru.
Nema cenu se slepe ridit tim,co pise seedbanka, zvlast, kdyz ma nekdo lnizkowaazni skrin s ne-zrovna-perfektnima podminkama, coz je prakticky opak tohu, co maji k dispozici breeederi

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 13-09-2006 v 13:36 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-10-2021 - Postupná sklizen - 16 odpovědí
14-09-2011 - Svilušky, předčasná sklizeň - 6 odpovědí
14-11-2021 - Předčasný nákvět rostlin - 82 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3945670 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív