Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předčasná sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 17

Ufff a ja sem si uz rikal ze snad nejsem normalni kdyz moje modely kvetou vyrazne pomalejc nez kde komu no samo sebou ze si pockam, musim ale uznat ze se kemne dostala uz letos sklizena kytka a teda to bylo neco (fakt dobry a silny jak neco)

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 13-09-2006 v 14:00 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 18

Hele a je uplně ready, že mi DP ještě ani nenaběhlo na květ? A to mám 4 kytky a ani jedna z nich ani áznak...
Jinak východočeský outdoor jsem sklidil dnes, už se těším...

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 13-09-2006 v 14:18 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 19

Svahadji-nejsi sám kdo má dojem že se tady vyrojilo hafo nedozrálého kouře-není to tak dávno cca 3týdny se mi do rukou dostalo kouření které už podle vzhledu nebylo dozrálé,také podle toho chutnalo!!Koupily jsme to s borcema v práglu od nějakého negra a potom od nějakého typa tady u nás a oboje bylo na hovno-vonělo to hezky,ale chyběly tomu volty....Prostě to mají na kšeft a je jedno jestli je to takové nebo makové.Po tom měsíci to pěkně voní,lepí a nějaká chuť tam také je,ale jinak to stojí za starou bačkoru.

Toď můj názor.....

Sundance.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 13-09-2006 v 14:25 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 20

panove kdyz se tady bavime o tom kveteni,mam dotaz,dneska jsem byl na kytkach zacaly se zabarvovat pestiky na afganu. a to je podle me nejlepsi cas abych sklidil,potreboval bych poradit.nekdo tu rikal ze podle pryskyrice ale ja nevim jak ma vypadat ta pryskyrice kdyz je to zraly diky moc (makro neposlu protoze v mym fotaku se nevyznam) dyztak smaznu.

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 13-09-2006 v 14:42 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 21

Tak díky všem! Sem rád, že nejsem jedinej, kdo to vypozoroval a má ten názor.

gambler: jo inspiroval si mě, ale u tebe mě zmátly ty fotky - přehlídl sem, že tři fáze aktualizací byly provedeny najednou toho 4.8. Soudil sem podle data příspěvku a nevěděl sem, že ty fotky sou už měsíc starý.

wokap: u durbanu je to fakt divný. já sem jel durban několik let a nikdy problém nebyl.



a jinak obecně je fakt, že po měsíci to už vypadá, voní, lepí ALE JE TO NAPRD !

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 13-09-2006 v 14:48 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 22

No, tendence sou holt tendence. Co nejvíc nesnáším, sou šílenci a nedočkavci co večer kouřej odpoledne utrhlý kytky, samej list , občas bílá blizna a jinak nic, paxi to někdo zahulí kdo třeba ještě se k tomu do tý doby neodhodlal, a akorát se poblije.. Třeba kvůli tomuhle moje holka nerada hulí..

Jinak trhat a navíc kouřit nezralý kytky je regulerní PEDOFÍLIE.

A za další, mýty o tom jak nezralý kytky způsobujou speedový high sou prostě bullshits. Hnědost pryskiřice způsobuje množství silic v ní obsažené, tudíž když je barva mléčná nebo lehce nažloutlá, neznámená to, že v pryskyřici převládá CBD nad THC. Naopak, u nezralých kytek je větší množství CBD (zdrojová molekula která se při syntéze přeměnuje na thc, neaktivní složka) než samotného aktivního THC. Takže kdo sklízí brzo, tak má nejspíš speed v hlavě a je high už po prvním prdu z karamelu.

Nejoptimálnější a nejjednodušší je prostě sledovat podle semínka, jakmile je ta část co čouhá z té šošolky chocholky nebo jak je hnědá, tak to je nejlepší čas na sklizení, jelikož uvnitř je ještě trošku zelené a při dojíždění které praktikuju zhruba kolem pěti dní je nakonci naprosto top úroveň pryskyřice, max THC, minimum CBD.

Mno.. to by bylo. Poslouchej čokla

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Naposledy upravil valdez 13-09-2006 v 18:04 PM

Old Post 13-09-2006 v 15:05 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 23

Jo a pak mám ještě kytku, řek bych 90 - 100% sativa, která začla kvýst už na konci července a v pátek de pod nůž. Luxusní omrzlá fiala, zatím nejrychlejší kytka co semkdy měl, určitě pude na šlechtění.

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Old Post 13-09-2006 v 15:08 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 24

poradite mi nekdo pls uz kdy to mam sklidit?mam se ridit temy pestikama?podle pryskyrice to neodhadnu videl sem to tu ale je to anglicky

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 13-09-2006 v 15:21 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 25

Naprostej souhlas s Valdezem př. č. 16

kolom: ještě máš dost času

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 13-09-2006 v 15:29 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 26

2Koloman:
Nechcem byť podpichovač, ale v príspevku č. 9 píšeš, že "...nejlepsi sklizen je kdyz je polovina hnedych apolivina jeste bilych nebo nahnedlejch..." a v príspevku č. 14 píšeš, že "...dneska jsem byl na kytkach zacaly se zabarvovat pestiky na afganu. a to je podle me nejlepsi cas abych sklidil...".

Tak počkaj aspoň kým nebude tých 50 % hnedých a máš to.

2gambler:
citace:
Sklidil jsem vetsinu kytek kdyz mely 1/3 az 2/3 hnedejch blizen. Jedinou jsem nechal kompletne "zahnednout"


Poznal si rozdiel? (Ak áno, bola to rovnaká odroda?)

Marihuana je dar.

Old Post 13-09-2006 v 20:07 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groover
Stálý Člen

Karma uživatele groover - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 27

Mám Durban Poison, doba kvetení 8-9 týdnů dle údajů seedbanky, po 4 týdnech kvetení (počítám tvorbu palic ne perflowers) je 3/4 pestíků hnědá, budu-li se řídit podle barvy pestíků, ideální sklidit, tak sem z toho trochu jelen.

Old Post 13-09-2006 v 21:03 PM
groover je offline   Profil uživatele groover   Find more posts by groover   Foto galerie člena groover   Click here to Send groover a Private Message   Add groover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 28

Zdravim,
ted jeste v zadnym pripade nesklizet..!taky uz si zakourim nejakej zastip ale jeste to chce urcite nechat8)..hight grow

Old Post 13-09-2006 v 21:31 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 29

2tekknou: To je dosť všeobecná rada, myslím. Pretože keď som okoštoval môj Passion1, ktorý už takmer 80 % hnedých blizien, tak myslím, že je už hotový na zber. Preto ho o pár dní skosím.

Marihuana je dar.

Old Post 14-09-2006 v 07:29 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 30

cuss potrebuju poradit cim mam vyflushovat kytky kdyz nemam Finalsolution ani lowe???necim obycejnym?

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 14-09-2006 v 10:44 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 31

Flushing...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 14-09-2006 v 11:00 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 32

Ono:
vseobecna rada to je,ale tak ja to vidim takhle:u vsech kytek jsem prostrihnul lupeni,hnojil jsem OBM-posledni hnojeni minulej tejden(to uz mi doslo),dale jsem hnojil-agro hnojivo pro kaktusy a sukulenty/hned po prvnich znamkach kvetu/ N-P-K(4-6-7)-tim se melo hnojit jednou za 14 dni,ja to sice dodrzoval ale ted jsem jim dal v techto 2 tejdnech kazdej ctvrtek peknou rychtu,kytky to ale rozdejchaly v poho(toto hnojivko uz taky doslo!);dale to byl Plagron-phyt-amin na list tim uz nehnojim neco kolem 10 dni..;jeste me ceka posledni hnojeni v pondeli 18.zari(Plagron-alga bloom) a potom flushing-to budu prolejvat kytky kazdej den vodou z potoka takze s ph by snad taky nemel bejt problem..;a sklizen vidim tak na 3-4hod. rano 6 nebo 7 rijna..
at to jede zdar

Old Post 14-09-2006 v 11:49 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-10-2021 - Postupná sklizen - 16 odpovědí
14-09-2011 - Svilušky, předčasná sklizeň - 6 odpovědí
14-11-2021 - Předčasný nákvět rostlin - 82 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5322600 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív