Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror Příspěvek č. 1

Vazeni,

takze tohle je muj Project GreenHouse...
GreenHouse protoze kytizzz rostou v GreenHousu...

Takze kytizzz byli hnojeny jen v zacatcich, tot znamena tak po 3. patre, Wuxalem, jak postrikem tak i zalivkou, do zalivky jsem jeste pridaval Kristalon Start... Kdyz se rozjeli prestal jsem hnojit, a hnojit uz budu jenom az budou kvect, a to jen zcela prirodne, hlawne spepicinama, jinak v zemi pod kytkama je zarejpany listi z predchoziho roku + zem z kompostu a nejakej ten kravskej hnuj, jo a taky vlastne nejaky ty slepicince, aby kytizzz nerekli, ze jsem na ne treba hnusnej...

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Naposledy upravil kernelerror 22-06-2004 v 21:17 PM

Old Post 18-06-2004 v 14:21 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné Glasshouse move.... Příspěvek č. 2






1) Takze takhle to vypadalo na konci unora tesne po tom co jsem je prendal z okna do skleniku... Kytizzz byli v zakopu kvuli mrazum a vecer jsem je prikryval akvarkem a papundeklem... Jsou to moje osvedceny noname modely...
2) Detail...
3) To tam pribyla White Widow od hodneho kamarada... Zaklicena v sadbovacim rozpustnym kvetinacku...
4) Po nejakym case... Pribyla jeste jedna kyti, to je nachlup to samy co mam ve skrini, nakliceny nastejne abych mohl porovnat jak se to chova OUT a jak INdoor...
5) Makro...

Naposledy upravil kernelerror 18-06-2004 v 14:59 PM

Old Post 18-06-2004 v 14:45 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné Bezpředmětnej příspěvek... Příspěvek č. 3




1) Nho zas po nejakej dobe... Ta mrcha nahore v pravo jak je tmave zelena a vyssi nez ty dve dalsi ukazala koule, takze sla k chirurgovy... Nemam slitovani s klukama...

2) No tohle ani newim proc to sem davam, asi sem uz mooc...

3) Tak tady je to zase po delsi dobe, kytizz jsem zatim nemohl dat do zeme, protoze jsem musel pockat az bude po jedne spolecenske udalosti, ktera obnasela oprawdu hoodne lidi v baraku, takze musela probehnout uschova...

Takze zleva:
1- NoName holka 1
2- NoName holka 2
3- White Widow
4- NoName holka /testovaci pro srovnani s INDOORem/

Old Post 18-06-2004 v 15:15 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné Kytizzz... Příspěvek č. 4







No ty dva nonamy neunesli tihu casneho zasazeni, a jakmile jsem jim dal vic prostor pro koreny zacali jit do palic... Ale to me nevadi, az je zasadim do zeme, zase se rozjedou... A alespon vim pohlavi...

Takze ted jedna po druhe zase pekne zleva...

1) Noname 1
2) Noname 1 - makro na zarodky palic...
3) Noname 2
4) Noname 2 - makro na zarodky palic...
5) WW
6) Noname 3

Old Post 18-06-2004 v 15:38 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné Dalsi upload... Příspěvek č. 5







Takze zase nejaky strasi photky, jeste porad to nejsou uplne aktualni photosky...

1) Pohled na (skoro) celou zahradku...

2) WW pohled z boku...

3) WW pohled zhora...

4) Noname 3 - ta co je na zkousku jak to roste tam a tam...

5) Noname 2

6) Noname 1 - tak ten se musel prestehovat do jineho skleniku, protoze se znej vyklubal hermous... no ale tech par zarodku kvetu zatim stiham otrhavat, takze f poho...

Old Post 19-06-2004 v 10:37 AM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzastel
Stálý Člen

Karma uživatele dzastel - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 6

muzu se zeptat jak sou ty kytky stary? nebo spis jak dlouho rostli za oknem nez sli v ten unor ven a z kdy sou ty last photo..

PUNX NOT DEATH AND WON'T NEVER DIE OUT & LONG LIVE TO 23


diskojehnus

RoUND oN3
D2UNGL3 O5
SKL3NiQ 05

Old Post 19-06-2004 v 17:57 PM
dzastel je offline   Profil uživatele dzastel   Find more posts by dzastel   Foto galerie člena dzastel   Click here to Send dzastel a Private Message   Add dzastel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 7

samo ze se muzes zeptat... bych se tu stejne strasne nudil kdyby se nikdo na nic neptal...

takze za okno sem je dal 3 tyden v unoru tam dorostli za mesic tak jak sou na prvni fotce, a posledni fotky sem fotil asi tak pred 10 dnima...

Old Post 19-06-2004 v 18:20 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzastel
Stálý Člen

Karma uživatele dzastel - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 8

thanx a jeste jedna otazka skoukl jsem ten tvuj drip a docela hardcore napoprvy sme zvedavej na konec
ale chtel sem se jeste voptat kolik to tak stalo dohromady-vim ze mrte tech soucastek je zadara z domu nebo tak ale nejakej odhad?

PUNX NOT DEATH AND WON'T NEVER DIE OUT & LONG LIVE TO 23


diskojehnus

RoUND oN3
D2UNGL3 O5
SKL3NiQ 05

Old Post 19-06-2004 v 18:28 PM
dzastel je offline   Profil uživatele dzastel   Find more posts by dzastel   Foto galerie člena dzastel   Click here to Send dzastel a Private Message   Add dzastel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 9

hodne presnej odhad je 3.500 .- i se soucastkama na automatizaci a hnojkama... a diky za pochvalu... ale asi tu skrin budu mit jenom jako matkarnu, ted se chystam na 400W... je mooc mala ta lednicka... ... sem musel tri kytizzz vyndat a nechal sem tam jenom dve, voni me hrozne prerostli, ale cekal jsem to - napoprve... sem tam daval schvalne nonamy protoze sem vedel ze to bude treba jeste poradne vychytat...

Naposledy upravil kernelerror 19-06-2004 v 18:46 PM

Old Post 19-06-2004 v 18:40 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzastel
Stálý Člen

Karma uživatele dzastel - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 10

diky diky stale vice a vice lidi me utvrzuje v tom ze zacit indoor neni vubec financne narocny ty prachy i nejaky to know how by byli ale rodice sou zaujaty proti ganje

PUNX NOT DEATH AND WON'T NEVER DIE OUT & LONG LIVE TO 23


diskojehnus

RoUND oN3
D2UNGL3 O5
SKL3NiQ 05

Old Post 19-06-2004 v 18:44 PM
dzastel je offline   Profil uživatele dzastel   Find more posts by dzastel   Foto galerie člena dzastel   Click here to Send dzastel a Private Message   Add dzastel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné Aktualni photosky... Příspěvek č. 11








No tak jsem se konecne dostal az k foceni ve stejnym dni jako je napsanej tenhle post, takze takhle to u me ve skleniku vypada presne dneska --->

TIP: Vsechny fotky vypadaji mnohem lip, kdyz si je zvetsite, pak je dokonce i poznat, co na nich je... /max. velikost fotek je 120 kB/

1) No tak pro zacatek na uvolneni - tohle jsou nase jahudky, ktery rostou peqne venku a uz jsou taaakhle hezky... (po zakoureni je super trochu se napapkat)...

2) NoName 1 - tak takhle pekne to roste f tom malym sklenicku... je tam sice slunce jenom od rana tak do 5, ale evidentne to staci, nektery vetve uz jsou zezhora ostrihany, protoze byli moooc velky... A je tak husta, ze vevnitr nektery plesniveli, tak jsem musel nejaky prostrihat, a taky jsem ji roztah spagatama... Jo, taky jsem zkousel kourit, ty paldy co udelala kdyz byla mala, no a reknu vam, vedel sem zo to da, ale takhle jsem to fakt necekal...

3) NoName 2 - je videt, ze uz poradne zakorenil, a zacina delat poradny vetve, je to muj osobni favorit mezi nedomrdama...

4) WW - neni co resit, proste roste...

5) Tady probehla expedice s ukolem zmapovat a nafotit stonek WhiteWidow, samozrejme exkluzivne pro moje ctenare...

6) Pro porovnani, takhle me jedou ve skleniku papriky, vidite ty paldy???

7) No joo uplne bych zapomel, tohle je skorocelkovy pohled...

Naposledy upravil kernelerror 22-06-2004 v 21:21 PM

Old Post 22-06-2004 v 20:27 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné Tak dneska to vypada asi takhle ---> Příspěvek č. 12








sluniczkoo sviti a tak kytizzz spokojene akumuluji energii, kterou me /snad/ budou predavat v tech dalsich jiz neslunecnych mesicich... Podivejme se ted spolu na jeden takovy akumulacni den...

1) Pro prehled cela zahradka.....


2) WW...


3) WW zhora....


4) Detail plisne na stonku WW... Poradte prosim nekdo jak na ni....
WW to sice nijak neublizuje, ale chtel bych se toho zbavit...

5) NoName3... Tak ten uz ma dole u zeme 5 cm prumer stonku...


6) Tak to je jedna ze 3 bonzaiiiiiii, co jsem jeste prihodil do skleniku...


7) NoName1, tak tomu jsem musel uriznout celou jednu vetev, tu ktera kdyz byla jeste mala kvetla, jak je ted husta, tak to uvnitr nevetralo a zacala hnit... no co se da delat, mlicko bylo taky dobry....

Old Post 30-06-2004 v 23:11 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Zdraví Náhoda, nehoda ---> a její náprava Příspěvek č. 13







He, tak jsem prisel rano ke kytkam, no a jak jsem byl jeste zkourenej ze vcerejska, tak jsem nejak nemel cit v rukach a na jednu kytiii me upadl drevenej spalek... Ulomil jsem moji lasce jednu vetev, kterou jsem pak uz povazoval za odepsanou... No ale diky Rolnikovy a Realistovy tomu mozna nebude az takova prawda... Timto vam dekuji kluci....

1) Tak tohle ji nejak blbec proved, kdybych si vzpominal kdo to byl, asi bych ho zabil...

2) Takhle veelka byla ta vetev... Kdyz nad tim tak premejslim, asi bych ho zabil rovnou dvakrat...

3) Nelenil jsem a pripravil kvetnik... Dospod hezky keramzit...

4) A navrch zem s perlitem....

5) Potom jsem odrizl zdrevenelou cast pod uhlem x stupnu...

6) Oplacal to ve stimulaxu a hodil do kvetniku...

Ted jeste zastriham listy, porosim, a hodim na svetlo...

Uvidime jak se priroda rozhodne...

Naposledy upravil kernelerror 01-07-2004 v 10:43 AM

Old Post 01-07-2004 v 10:08 AM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 14

No to je fakt, takovejhle megařízek... Taky jsem zvědav... S takovejhlema operacema nemám žádný zkušenosti, ale jestli vyjde tohle, tak musí vyjít cokoli

Jinak ta kyti ja nádherná... košatá... sytá barva... moc hezký.... K+

Old Post 01-07-2004 v 12:11 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 15

all: no nekdo to zkusit musi nee... proto sem to taky lamal...

Old Post 01-07-2004 v 12:53 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné Minirizek... Příspěvek č. 16



Tak jako konkurenci mojemu Mega-rizku jsem rezal jiz pred 2 dny Mini-rizek... Je v podminkach, ktery jsou presnym opakem vsech doporuceni, o sterilite, a cistem rezu ostrym predmeten nemluve...

Ale dari se mu... ...zatim... a kdyz neuhnije pujde na strom....

Jo, je ve skleniku a svitim mu nerizenou jadernou reakci, zalejvam hnusne zelenou, pachnouci vodou a jednou za cas mu rosim vnitrek ty PETky, je vsazenej do perlitu...

Old Post 01-07-2004 v 13:59 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3937160 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív