Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Hot Chilli grow 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

:) Příspěvek č. 17


Dnes se mi dostala do arsenalu dostal i Black Hungarian.
Pálivost je cca 6000 shu, původ Maďarsko, ... Uvidíme jak se to vyvine..

Žij a nechej žít

Old Post 25-02-2012 v 20:14 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 18

Tak, jamajčani jsou už 4 venku, poslední semínko jsem se rozhodl nehrotit, stejně z každých 5ti semen nechám jen jednu nejlepší a to jen kvuli selekci. Rád bych pak skusil kontrolované opylení a kukl se další rok na výsledek mé práce, samo sebou bych chtěl křížit jen určité rody..

Žij a nechej žít

Old Post 26-02-2012 v 14:21 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Palec nahoru Přídavek Příspěvek č. 19


Dnes mi přibyla ještě jedna rostlinka A TO:

Rocoto Grande Picante

Druh: Pubescens

Země původu: Bolívie

Pálivost: 6/12

Výška keře: 80 - 150 cm

Velikost plodu: 5 - 7 cm

Doba zrání: 100 dnů

Ve své domovině, Bolívii je nejen zdrojem lahodných plodů, ale i okrasnou rostlinou, která je schopná během svého života dorůst až do velikosti menšího stromu. Rostlina velmi dobře snáší nízké teploty, výkyvy počasí a nemá příliš ráda přímé slunce. Nepatří mezi nejjednodušší na pěstování, avšak pokud se zadaří, odměnou vám bude množství nádherných fialových květů, ze kterých se po delší době vyklubou nádherné objemné plody. Je vhodná pro přezimování a pěstování po několik sezón.

Je to vybíravá hysterická milenka s nevyzpytatelným růstem, která vám nedá spát. Avšak pokud splníte všechno co chce, dostane se vám sladké, masité, originální a velmi hojné odměny. Vynikající do salátů, jen tak samotná, ale i na zavaření.

Žij a nechej žít

Old Post 28-02-2012 v 08:37 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 20

čus, Rokoto je dobrá volba a koukám, že to máš ze stejnýho zdroje dle fotky a textu

Jen bych dodal, že je fakt hodně nevyzpytatelný, ale každá odrůda chce něco trochu jinýho.

G ,ll..

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 28-02-2012 v 10:19 AM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 21

golgotha: Zdroj je luxusni.. takové ceny, bonusy a jednání jsem ještě neviděl. Našel jsem ještě po haluzi jednoho chlapíka s fajn výběrem i cenama, ale už jsem měl nakoupeno jinde. Kdyby někdo chtěl, odkaz pošlu. Jinak na to Rokoto jsem fest zvědavý.. stejně jak na ty scorpiony. Celkově by mě ale zajímalo jak tato úroda dopadne, vzhledem k tomu že každá z těch rostlinek má trošec jiné potřeby.

Žij a nechej žít

Old Post 28-02-2012 v 10:29 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 22

to Rokoto rodí víc až druhý rok a další roky. Ale když to nacpeš do pařníku nebo skleníku, budeš mít obrovský roští přes třetinu skleníku a určitě se urodí nějaké papriky. Já mám jedno přezimovaný, tet mám aktuální fotku v trejdu. Minulý rok to byla malá rostlina, a na podzim jsem sklidil tři papričky - nezralé, nechtěl jsem aby se před zimovánim rostlina vysilovala. Nikdy nevim, co mu vlastně dát, zdá se, že roste pěkně, ale furt z tý rostliny nemám 100% pocit.

Škorpioni jsou zajímavý, já mám cca 8 cm vysoký rostliny i přes málo světla, co maj na okně jsou nízký s hustým patrem, asi to bude hodně větvící se keř.

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 28-02-2012 v 11:54 AM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 23

Čau, hele a můžete prozradit ten váš zdroj ?? Celkem by mě to zajímalo, pokud to neni tajný

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 28-02-2012 v 17:17 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 24

zdroj je : bhutolokia.eu ... nebo takňák

Žij a nechej žít

Old Post 01-03-2012 v 12:16 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 25

Už to pěkně leze z hlíny, až to bude vylezeno všecko, hodím sem fotky.

Žij a nechej žít

Old Post 08-03-2012 v 09:51 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Palec nahoru Jak nám to roste .. Příspěvek č. 26




Takže, některé rostliny jsou už vyselektovány, některé ještě čekám jak se vyjádří po po zahnojení TNT komplexem od hesi (dávkování 3ml na 1L). V plánu je nechat od každého druhu jen jednu aby se neomezovali už tak namačkané kořeny.

Foto1 Jalapeňo na pravo, na levo fatalii





Foto2 Black Hungarian




Foto3 Aji amarilo (které jsou naprosto zabržděné )




Foto4 Rocoto Orange Picante na pravo, v levo Rocoto Grande Picante





Foto5 Na pravo Trinedad Scorpion, na levo Rawit

Žij a nechej žít

Old Post 04-04-2012 v 18:33 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Obr 4,5,6 Příspěvek č. 27



Obrázky 4,5,6

Žij a nechej žít

Old Post 04-04-2012 v 18:46 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Obr 6,7 Příspěvek č. 28



Foto 6 Jamaican yelow na pravo, na levo bisho crown



Foto 7 Lemon Drop

Žij a nechej žít

Old Post 04-04-2012 v 18:57 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 29

Me klicila posledni varka dorset naga a naga jolokia az za 14 dni az 3 tydny. byl bych v klidu. ukazou se.

edit: ted jsem si vsiml, jak je to stary, tak sorac. prosim moderatory, aby tento prizpevek smazli.Me to nejde. Diky

Old Post 04-04-2012 v 19:15 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 30

Takže všechny roslinky mi už plodí, až na scorpiona... Spouta papričej je ale s něčím oprcaná(není origoš) a nebo mají uplně jinou pálivost než je uvedeno... Black hungarien je spíš red, pálí jako blázen ale chuťově je nezaměnitelný (svěže ovocné aroma), rawit je chuťově i pálivostí moc fajn, velice bohatě plodící (příští rok jedu určitě zase) pač první jde příjemně cítit chuť a pak teprve přijde krátce trvající pálivost. Bishop crown je nejvíc chutí blízký sladší paprice, nádherně voní po rozkrojení a pálivost je určitě vyšší než udává internet (čekal jsem slaďárnu a na to že to měli taky být saďárny rozhodně nejsou). Lemon drop mi moc nejede- vzhledově je to hezká paprička dost bohatě osypaná plody, ale chuť mi absolutně nesedí pač fakt voní i chutná po citronové kůře, tak jen těžko bych hledal využití. Rokoto jsou obě brutálně obsypané plody-vypadají jako vajíčka a dlouho zrají-teď mi jedno rokoto orange dozrálo, výsledek je úžasný(luxusní chuť, nádherná vůně, příjemná pálivost pokud se nenechají maximálně dozrát, prostě a z krátka geniálí odrůda). pimiente de padron-zajímavá chutí, při přezrání se barví do červena a pálivost je pak dost excelentní(mě rodila docela málo, ale možná je to prostorem ve kterém roste). Fatalie- má velmi málo plodů které jsou malého vzrůstu, oranžové barvy a čekám až pořádně dozraje a bude to to pravé ořechové). jamaica yelow není určitě daný model, pač mávelké podlouhlé zelené pody a extremně pálí, takže spíš no name. Fotografie dodám posléze, protože jsem momentálně bez foťáku, ale během příštího týdne by už ty fotky měli být. Tolik k recenzi.. Tak pic a ať vám to roste

Žij a nechej žít

Old Post 30-07-2012 v 21:11 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-08-2014 - Chilli balkon 2014 - 19 odpovědí
31-10-2014 - PRoJeCT ChiLLi GRoW - 66 odpovědí
02-01-2015 - hermelín & chilli grow #2 (2014) - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9394570 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív