Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první indoor 400W - 9x White Widow ze semínek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Desmond
Ja si taky lamu hlavu jestli jsem to dobre identifikoval? Ted jsem nasel ze smutnice jsou musky 2-4mm velke co sedi.Dokonce jsem makrem vyfotil jednu musky a vypada jako tady ve FAQ smutnice na obrazku.
Jenze taky pisou ze ty larvy v hline maji mit 5-7mm.A to urcite nemaji.Ty zvířatka co mam v zemine a vylezou po zalití mají sotva 1mm a to možná ani ne a ve srovnání s tou dospělou černou muškou jsou doslova neviditelné pokud se nehybou.Nejde ani poznat jestli je to larva nebo brouk.Larva je podle me valeček ktery se sklada s kroužkovytých článku.resp takovy maly červ nebo ne?Kdezto tohle jsou takove bile tecky.nemuzou to byt nejaci brouci jiny?


zdarec

ti mali cervicci jsou chvostoskoci - vice viz ... http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56035

a smutnice jsi urcil dobre ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 24-02-2012 v 13:49 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 50






15.den 12/12

1.foto
-celek,trochu mi to přerostlo,snad už se to zastaví

2.foto
-no comment

3.foto
-lezou mi ven kořeny,je to problém že jsou na světle? nebo je to jen zanedbatelná cast kořenoveho systemu a tudiz to neva???

4.foto
-přidal jsem pacháč Prima Klima home 360 optimal 480max a ktomu UFO Prima Klima 420m/hod a nejde nic cítit jen je otazka jestli to tak zustane až do cca 63dne a taky kolik pěstů než bude třeba měnit pacháč.(Jinak jaký máte názor na to kdy dát pacháč ať ho zbytečně nezanáším?Dal jsem ho 7.den květu.Už to bylo celkem cítit když jsem přišel domu a otevřel dveře,a protoze sousedi mi chodi primo kolem dveri tak jsem nechtel pokouset osud)

5.foto
-Smutnice co si sedla do pěkné polohy pro foto,ale ještě se škubala

A chci se zeptat ještě na to jestli mám stříhat uplně spodní vyhonky které kytka pouští,nektere dokonce uplne dole jeste a jsou takove zakrsle protoze kytky maji tak 70-100cm a to 400W asi az dolu neprosviti.Takze jak je to s tim jak kytka vyuziva energii a ziviny?Mam ostrihat to co nema sanci na poradne pekne palicky a bude delat tedy jen ubirat ziviny dole a v rohach ve stinu?Nebo az pozdeji az uvidim co se poradne osypava a co ne?Prijde mi ze nekdete listy takove ty male z tech vyhonku opadavaji sami ne proto ze tam je par smutnic a mozna i ti chvostoskoci,ale proto,ze tam dole maji proste uz moc malo svetla.

Old Post 24-02-2012 v 20:01 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 51

Nazdar,těch pár kořínků venku nevadí a co se týká malých větviček dole,tak ty jsi mněl nejlépe ošmikat už před přepnutím,tak to udělej co nejdřív.
Jak si sám odpovídáš,nemají smysl a berou zbytečně živiny.
A na ty potvory použij zavčasu postřik,nebo se ti přemnoží a v pozdním květu už může být pozdě.
Tak ať se jim daří těm bílým paním



Fanánkův out 2010

Old Post 24-02-2012 v 20:53 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

pic hele to ph bych moc neřešil ja ho nevim vubec od začatku a mam cca30den kvet
a stejne as to přesadiš do vetšiho tak bych řek ze ph se trochu pochysta
novou zeminou tak asi budes mit stejny jak je napsano na zemine

Old Post 25-02-2012 v 06:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 53

Lidi měl bych dotaz ke všem majitelům stínidla Adjust-a-wing STUCCO medium
Nejsem moc přes elektřinu a nevím kam mám přišroubovat zemnící drát.V te čokoládě co tam je u te objímky neni žádné viditelné místo kam by to uživatel intuitivně přišrouboval,takže u tohohle stínidla nehrozí že mi dá pecku nebo kam s ním teda?(ta objimka je klasicka s takovym tim orlem a napis Adjust a wings,mam tu cernou jeste jsem videl bilou ale budou stejne asi).

Old Post 02-03-2012 v 16:30 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 54

ten temniaci drát - žlto-zelený daj hocikam na kovovú časť tienidla. je to tam kôli tomu, keby sa náhodou fáza nechtiac omylom dotkla kovovej časti aby si nedostal "pecku" ale pekne ti prúd uzemní. samozrejme pôjde to aj bez toho...
nech to kvitne, tiež idem WW zo semen a už som 31. deň kvetu...

wtf?

Old Post 02-03-2012 v 20:58 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 55

Díky moc,ráno to totiž budu měnit na tu vlaštovku a nebyl jsem si jisty jestli to tam davat nebo ne.
Myslim,ze neni treba protoze ta cokolada je zapouzdrena v plastovem pouzdru ktere je pak jen propojeno s porcelanovou objimkou.Tím pádem u tohle stínidla asi vyrobce vylučuje možnost probíjení,alespon tomu asi budu verit protoze se mi nechce rozrezavat tu flexi snuru a vyvadet ten zemnici drat kdyz je to tak pekne udelane a ty kabely nejdou vubec videt.
Zítra dodám fotky tj. 23.den 12/12 az to dam vsechno dokupy.Tim stylem jakym jsem tam dal UFO a pachač tam nedostanu ten wings tak aby byla teplota v optimu.Trochu mi to přerostlo.Takže to upravím ve stanu aby nic nebranilo lampe jit skoro ke stropu.

Old Post 02-03-2012 v 21:42 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 56

23.den 12/12

Old Post 03-03-2012 v 17:28 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 57

23.den 12/12

Old Post 03-03-2012 v 17:45 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 58

23.den 12/12

Old Post 03-03-2012 v 17:52 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 59

23.den 12/12

Old Post 03-03-2012 v 20:36 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 60






23.den 12/12

Old Post 03-03-2012 v 20:42 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 61






35.den 12/12

Old Post 15-03-2012 v 17:33 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 62






53.den 12/12

Old Post 02-04-2012 v 19:49 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 63






62.den 12/12

Zitra rano kosa !!!

Old Post 11-04-2012 v 20:29 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 64




Takze bylo toho dohromady 240g vše velmi pěkná kvalita protože jsem poctive stříhal spodky.A k tomu jsem v sade 4 pytlu 230-120-75-25 mikron udelal 5 tablet o vaze 0,7-0,8....1 tabletu 120 mikron,2 tablety 75 mikron a 2 tablety 25 mikron. Bylo toho cca 3,7g ale myslim ze jsem udelal chybu a dal tam moc ledu a nepockal jsem az roztaje a hodne mi toho pak vyteklo do vany....hodne mi toho vyteklo myslim to,ze mi z toho pytle s rozsekanym materialem pak jeste tekla zlato-hnedo-zelena voda....ve ktere podle me bylo jeste spousta pilu.Vlastne chyba nebyla jen to ze jsem dal moc ledu,ale i to ze jsem drobne listi z palic s mnozstvim krystalu smichal s velkymi listy ktere nemaji krystali.A michal jsem pak moc materialu a moc ledu a nemohl to poradne vytlacit pak z toho prvniho 230 mikronoveho pytle.
Kazdopadne na prvni kolo jsem s kvalitou nadmiru spokojen,pruplach akorat.Chut silna,sladka,pripomina drevo,kytka od kytky byla jina.A s temi 240g sucheho a 3,5g hnedeho jsem taky spokojen. Bohate do dalsi sklizne

Old Post 29-04-2012 v 23:10 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2011 - 1. indoor 400W, 1x White widow, 2x Sensi *, 8x Satori - 47 odpovědí
01-04-2010 - První indoor 50W sodík 2x White Widow - 52 odpovědí
13-02-2011 - Muj první indoor - 400W+250W - zemina - 121 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9387550 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív