Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Muj první indoor - 400W+250W - zemina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Obecné Muj první indoor - 400W+250W - zemina Příspěvek č. 1

tak jsem se rozhodl konečně vykoumat vlastní skříň. ale potřeboval by jsem poradit ohledně pár věcí.


Neco malo o skrini:
velikost bude mít 185*150*100 a chci do ní umistit 400w sodík a jednu noname 250W sodik od kamarada:

http://growshop.cz/katalog/detail/1...-plantastar-hps

k tomu předřadník:

http://growshop.cz/katalog/detail/1...o-v-t-set-230-v

a stínítko vlastní výroby..

Vylepill by jsem to folií:

http://growshop.cz/katalog/detail/8...---cena-za-1-bm

o spravnou cirkulaci vzduchu se postaraji dva ventilátory-nádech,výdech:

http://growshop.cz/katalog/detail/1...125;-d1--129-mm

a jeden na ofuk:

http://growshop.cz/katalog/detail/2...snou-davo---vk6

Neco na úpravu vody:
pH +/-

http://growshop.cz/katalog/detail/4...aselny-30----1l

http://growshop.cz/katalog/detail/4...ecna-60----0-5l

plus měřák ph

http://growshop.cz/katalog/detail/302-ph/pen---ph01

jako hnojiva by jsem pouzil alga set od plagronu:

http://growshop.cz/katalog/detail/1...ow-box-alga-box

A jako slecny jsem zvolil tyto odrudy:

1x Jack Herer (Sensi Seeds) květ 50-70
1x White Russian (Serious Seeds) květ 53 - 63dní
1x White Widow (Green House Seed) květ 56-63 dní
1x Northern Lights x Shiva - Nirvana
1x Super Silver Haze - Mr. Nice 65 to 70 days
1x Nebula Flowering time: 56 - 62 days Seedsman

Predem bych vas chtel pozadat o ruzne ohlasy a doporuceni co zlepsit atd..
Kompletni skrin by mela byt dokoncena k datu 5.2.2010..

Old Post 31-01-2010 v 22:14 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 2

Ahoj,
hele jsem nazoru, ze ten odtah neni dost silnej a pokud budes pouzivat pachac, tak urcite nebude stacit, zkus to prehodnotit...

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 31-01-2010 v 22:57 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 3

v tom prave nemam jasno, ale pachac nepotrebuju,takze ten nee

Old Post 31-01-2010 v 23:10 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 4

No ja bych stejne radsi pridal na odtahu a tak se vykasli na aktivni pritah a kup nejakej 350m3/h mozna i trosku vic, rek bych, ze to bude lepsi

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 31-01-2010 v 23:12 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Ty zijes v pralese ze nepotrebujes pachac?

Old Post 01-02-2010 v 10:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 6

ne jen to je rodinný barák a v blízkém okolí bez sousedů a bude to v oddělené místnosti,tak prostě pacháč dávat nebudu.
jen by mě zajímalo, když tam dám silnější větrák,tak nebude tam v noci pak kosa? nebo to budu muset vždycky nějak zakonzervovat, nebo nějaké topné těleso? s tím si nevím rady:-/

Old Post 01-02-2010 v 19:39 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 7

Hele to tezko rict, otazka je odkud nasavas vzduch ja mam skrin v pokoji v byte a pres den kdyz mam zaplou lampu(400w) tam je tak mezi 24-26 v noci tak mezi 19-22 a v pokoji je tak kolem 20 spis lehce nad dvacet (pozn. den myslim kdyz holky maj den tzn. kdyz svitim). Odtah je cca 370m3.
A k tomu smradu si myslim, ze pokud ten vzduch ze skrine neodtahnes pryc z baraku, tak ti to tam uricte bude smrdet , ja bydlim ve 3. patre a bez pachace v 12. dnu kvetu to smrdelo uz v 1. patre ale pokud ani to neni probelm tak to neres

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 01-02-2010 v 20:31 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 8

sry za neobnovu,ale čekal jsem že balíček dorazí tak za 3 dny,ale zmýlil jsem se...takže si budu muset počkat do pondělí,teda doufám,že max do pondělí...:-/ plány to sice zmarnilo,ale nijak to neodradí

Old Post 05-02-2010 v 22:29 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Zdar taqk dej pak hned vědět a přihod fotky at se můžem mrknout:P


My next indoor-Mountain Jam,Jack Herer,S.A.G.E.,Cheese,William Wonder,no name

Old Post 07-02-2010 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Bostik1
Hele to tezko rict, otazka je odkud nasavas vzduch ja mam skrin v pokoji v byte a pres den kdyz mam zaplou lampu(400w) tam je tak mezi 24-26 v noci tak mezi 19-22 a v pokoji je tak kolem 20 spis lehce nad dvacet (pozn. den myslim kdyz holky maj den tzn. kdyz svitim). Odtah je cca 370m3.
A k tomu smradu si myslim, ze pokud ten vzduch ze skrine neodtahnes pryc z baraku, tak ti to tam uricte bude smrdet , ja bydlim ve 3. patre a bez pachace v 12. dnu kvetu to smrdelo uz v 1. patre ale pokud ani to neni probelm tak to neres

čuuz s tim pacháčem nemáš asi zas tak pravdu bydlím v paneláku v 6 patře odtah mám řešený ze skříně přímo do pokoje jsem na 48. dnu květu a když deně cca 4X vyvětrám na 10 minut dokořán tak to nejde cejtit ani za dveře od pokoje..možná si pěstil jinej model než já proto ti to šlo asi tak cejtit nebo si vůbec nevětral..jinak nevim ...

Old Post 08-02-2010 v 21:07 PM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Deniiisek

čuuz s tim pacháčem nemáš asi zas tak pravdu bydlím v paneláku v 6 patře odtah mám řešený ze skříně přímo do pokoje jsem na 48. dnu květu a když deně cca 4X vyvětrám na 10 minut dokořán tak to nejde cejtit ani za dveře od pokoje..možná si pěstil jinej model než já proto ti to šlo asi tak cejtit nebo si vůbec nevětral..jinak nevim ...


tak neco takoveho slysim a ctu tady naporsto poprvy, protoze kamosi kdyz taky rikali, ze to smrdet nebude, tak fakt kdyz jsem prisel jenom na chodbu k bytu tak uz to bylo cejtit fakt hodne a o tom kdyz otevrel dvere od bytu ani nemluvim...takze jestli si pestoval technicky konopi nebo fakt nevim, ale je to cejtit fakt strasne...

Old Post 08-02-2010 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od ticisac


tak neco takoveho slysim a ctu tady naporsto poprvy, protoze kamosi kdyz taky rikali, ze to smrdet nebude, tak fakt kdyz jsem prisel jenom na chodbu k bytu tak uz to bylo cejtit fakt hodne a o tom kdyz otevrel dvere od bytu ani nemluvim...takze jestli si pestoval technicky konopi nebo fakt nevim, ale je to cejtit fakt strasne...

Pěstim Pot of Gold technika to zrovna neni ...ae nevymješlel bych si když vim že jsou zde chytřejší lidi ae vážně je to tak neměl jsem peníze na pacháč a asi ani neplánuju na další kolo...ae jak ráno zapomenu vyvětrat když du do školy tak je to konec toe pravda....

Old Post 08-02-2010 v 21:17 PM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 13

tak háleluja po dlouhé době balíček dorazil a už se začalo i stavěti... trvalo to nehorázně dlouho původní balíček putoval přes poštu a nějak se rozflákal,tak jsme museli počkat na nový...aspoň dali 10% slevu, ale u PH metru chybí ty kalibrační roztoky či co to je...no ta jsme vykuchali jednu starou skříň,vyřezali otvory na venťáky a zkusili hned jeden jak funguje. zapojili do zásuvky a takový ohňostroj jsem dlouho neviděl...drát od něho do zásuvky byl nějaký čudný,tak větrák jel tak na 300%,začalo to jiskřit,dýmit,...a samozřejmě vyhodilo pojistky,ty byly už vyhozené předtím jednou-chyba zapojení drátků do předřadníku, ale naštěstí vše funguje,jen venťák je nějaký trochu hlučný,tak pak asi koupíme nový...jinak sodík svítí nehorázně,tolik světla,no pastva pro oči tak prsotě máme aspoň nějaký základ a zítra s tím snad pohneme už konečně víc-polystyreny,folie,elektrika ve skříni. pak ještě vykoumat stínítko a hurá pro řízky

pro ty co řeší pacháč: uvidíme časem, pokud to bude fakt neúnosné,tak ho asi vykoumáme,jinak zatím to nehrozí

Old Post 13-02-2010 v 17:12 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 14


nějaké fota

Old Post 15-02-2010 v 08:52 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 15


další

Old Post 15-02-2010 v 09:07 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 16


a další

Old Post 15-02-2010 v 09:09 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
26-05-2016 - Desertův první indoor 400W hlína - 80 odpovědí
07-12-2015 - Můj úplně první indoor 400W - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8192120 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív