Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první indoor 400W - 9x White Widow ze semínek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 33

taky isty problem som mal aj ja ked som postriekal kvetiny z phytaminom ze zostali po uschnuti na listoch biele flaky. najskor som sa bal ze co to ale potom som to neriesil. takze neries ani ty a pekne ich zalievaj a striekaj :-) na vynose sa to urcite neprejavilo.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 30-01-2012 v 22:06 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 34






26.den 18/6

Takže je toho spoustu nového:

1.zjistil jsem že jsem zaléval vodou s ph 8,0-8,1 (kdyz v ni byl Rhizotonic dokonce 8,4) a přitom holky vypadají zdravě,proto jsem koupil Ph minus pro kvet i rust jenže.....
2.zmiňoval jsem se o tom jak mi po Phyt-aminu na listech zustavají bíle žilky a bíle fleky po kapkách.Nechtělo se mi to omývat každé ráno navíc myslím že holky by se zlobily možná Reverzní osmóza je pro mě myslím zbytečná a tak jsem na zkoušku za 500,-(vyrobce se prezentuje 30-ti denní zarukou na vracení peněz v pripade nespokojenosti)koupil filtrační konvici Hyundai.A dost jsem se divil.Připravil jsem konvici podle návodu.A prolil přes ní první litr vody o Ph 8,1 a po přefiltrování měla 5,0 takže to asi opravdu nějaké ty soli zachytí.Phyt-amin tu vodu zvedl na 5,8 tak jsem to s tim postrikal a rano byli listy krasne ciste zelene.Ale co myslite.Mam takhle filtrovat vodu na zalevani?Ona totiz kytickam evidentne prospiva a kdyz ty soli z te vody budu filtrovat mohlo by se to změnit.Ono když ta voda po přefiltrování má ph 5,0.Není to trochu moc kyselka? Takze na zalevani asi necham jen odstatou vodu a tj. ph 8,1(po rhizotoniku a GHE Flora Duo cca 9,0) a na ph 6,2-6,3 to stlacim Ph minusama.
3.kytky pujdou uz za den dva do 11L kvetinacu a nejpozdeji 36.den bude den 1. 12/12 doufam.Kytky jsou krasne kosate 4 normal a 5 strizenych u dvou se mi povedl FIM.Nejmensi ma 15cm a nejvetsi 21cm.Ale doufam ze do 35.dne budou mit aspon 30cm jinak snad prepnu jeste pozdeji nevim.

-nějaké postřehy?

-jinak ať to všem roste

Old Post 03-02-2012 v 18:14 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 35

Dobré to máš.

S tou konvicí jsi udělal dobře.Ty fleky byly zřejmě od vodního kamene.
Ph 8 je teda moc.Kalibroval jsi už Ph metr?


Vždy je lepší tam nelejt zbytečně ty kyseliny.
Zkus míchat odstátou vodu bez upravení s tou filtrovanou v poměru aby ti to hodilo 6.Mohlo by to být zhruba 1:1. 0,5l na 0,5l např.

Dobrý je ,že pak budeš mít nižší EC než s použitím kyselin a nebudeš tolik zasolovat substrát.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 04-02-2012 v 10:03 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 36

Díky moc....zítra zkusím tu vodu filtrovanou bez filtrované

A ten Ph metr jsem nakalibroval přimo tim polštářkem s roztokem 7,0 dodávaným přímo k Ph metru(kalibracni roztok Ph 7,0 Essentials).První jsem ho změřil a ukazal 7,1....myslel jsem že ta odchylka je způsobená tím že ležel v obchode tak jsem ho nakalibroval i kdyz vyrobce uvádí že to není třeba na prvních několik měření.Mám ale i kalibracni roztok od Growth technology 7,0 tak doufám že jak ho budu příště testovat že mě potěší a ukáže pořád 7,0.

Ještě jsem si všiml že když přefiltruju přes tu konvici odstatou vodu.Má tak 5,5. Kdyz do te konvice napoustim vodu primo z kohoutku tak ma 5,0.Ale to bude asi teplotou.

Old Post 04-02-2012 v 10:19 AM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 37





30.den 18/6

-takže holky teď dostavaji zalivku co dva dny...uz maji 11L kvetinace takze jim davam 1,5L - neni to moc?
-dnes naposled korenovy stimulator Rhizotonic a uz podruhe hnojiva GHE Flora Duo (Ph 6,2-6,3)
-6 kytek je zastrizenych a 3 kytky nejsou
-nejvyssi jsou 2 z nezastrizenych a maji cca 30cm a nejmensi je taky nezastrizena a ma 20cm.(na fotce na profilovem pohledu jsou vedle sebe ta nejvetsi s tou nejmensi co je podlozena krabickou) ty zastrizene maji cca 25cm ale podle me zastrizene kytky budou na vynos lepsi u tehle genetiky
-lampu muzu zvednout jeste asi o 60cm takze kdyz nejvetsi kytka ma ted 30cm tak je snad jeste muzu nechat do 35.dne 18/6 nebo je mozne aby kytka udelala treba ze 30cm ve finale 90cm? Nevim jestli mam nechat 32dni 18/6 nebo tech 35 co jsem planoval? Nechci at mi to preroste a cetl jsem ze kytka muze po prepnuti jeste nabrat dvojnasobek puvodni vysky tzn. ze 30cm na 90cm. a ze 35cm na 105cm atd. A kdyz jim dam jeste dalsich 5dni rustu tak tech 35cm mozna i 40cm.

Old Post 07-02-2012 v 22:01 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 38






a u dvou kytek jsem si vsiml ze na nekolika malo listech z tech novejsich se objevili fleky na spickach listu....snad to neni plisen.Na fotkach to je spatne videt a barva je dost zkreslena ale je to takova do hneda,spis zlatave hneda,trochu to pripomina korozi.Ale je to je na spickach a dost nepatrne.A jedna z techto dvou kytek u kterych jsem to zaregistroval ma jeste problem s tim ze se ji listy krouti do takovych drapu...nebo takovych kanoií.Jsou to vetsinou ty listy s temi fleky na spickach,ale i jine.Na fotkach to jde videt.Je to přebytek dusíku?

Old Post 07-02-2012 v 22:20 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 39

Ještě mě teď napadlo s tím jak se blíží přepnutí na 12/12 jakým způsobem mám vlastně přepnout.Nikdy jsem nad tím nepřemýšlel,ale teď mi došlo že je vlastně po cyklu 18/6 kytku dostat do cyklu 12/12 bud tim že z tech 18-ti hodin uberu nebo naopak že budu svitit normal 18 hodin a pak dam 12 hodin tmu.Ve skratce to znamena,kdyz jsem zacal periodu 18/6 v 06:00 start vybojky a v 24:00 vypnuti a do 06:00 zase tma tak mam ted svitit od 06:00 do 18:00 a pak 12hod. tmy do 06:00 rana.
Nebo stane se neco kdyz ten prvni den kvetu ji necham od tech 06:00 az do 20:00 (tj. 14 hodin) a pak dam normalne 12hodin tmy do 08:00 a pak uz pojedu normalne od 08:00 do 20:00 a 20:00 do 08:00 tma.
-to proto ze by mi to nejlepe vyhovovalo vzhledem k umisteni pestirny a predtim kdyz jsem to spoustel me nenapadlo ze to pro me bude dulezite

Old Post 08-02-2012 v 09:54 AM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VLK
Nový Člen

Karma uživatele VLK - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 40

14 hodin vůbec nevadí, někdo stmiva postupně, ale nemyslím že to má na neco vliv.

Old Post 08-02-2012 v 21:28 PM
VLK je offline   Profil uživatele VLK   Find more posts by VLK   Foto galerie člena VLK   Click here to Send VLK a Private Message   Add VLK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubik07
Stálý Člen

Karma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 41

po 18 hodinach svetla, idem 12 hodin tmy...a potom uz len 12/12....
nech sa ti dari, mas to krasne...
P.S. ...tie listy do drapov mam aj ja, a myslim ze je to dusikom, len nechapem ako sa to stalo...

... ale vyzera ze to mojim rastlinkam nevadi....

Old Post 09-02-2012 v 18:32 PM
lubik07 je offline   Profil uživatele lubik07   Find more posts by lubik07   Foto galerie člena lubik07   Click here to Send lubik07 a Private Message   Add lubik07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 42






2.den 12/12 (34.den,32.den byl posledni 18/6)

-takže predevčírem před spaním měli Phyt-amin.
-dneska zalivka kazda kytka 800-900ml na 11L kverinač cista voda filtrovana(proto,že se mi zdá že kytky mají moc dusíku,priste taky jeste jenom voda a pak uz pojedu podle tabulky GHE Flora duo)
-foceno ted 2.den 12/12 pred vypnutim lampy tzn. pred druhou davkou
12-ti hodinove tmy a po vypnuti lampy jsem vymenil 400W Philips Master HPI-T Plus a dal jsem tam 400W Sunmaster Super HPS deluxe takže zítra holky poprvé okusí sílu sodíku,aspoň se trochu roztahnou patra od sebe,je to dost nahusto.

Old Post 11-02-2012 v 18:59 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 43

Takže po delší odmlce zdravím a potřebuji poradit.
Kolem kytek létají mušky a řekl bych že to jsou smutnice,protože když zaleju hlínu vidím v hlíně hýbat se bíle malé tečky.Nevím jestli jsou to larvy smutnic.Jsou podstatne mensi nez ty musky ktere se z nich asi lihnou.Snad nemam kombinaci nekolika skudcu a nepopletl jsem to ale ty musky vypadaji jako musky smutnice a letaji kolem kvetinacu nejvice takze asi poctive kladou svine.

Koupil jsem Mospilan,3x 2,4g,na 12litru je jeden sacek 2,4g ale je to na postrik,ted chci zalit a jak po zaliti vylezou tak to nastrikam na vrch zemini a vsude kolem kvetniku protoze dnes jsem si vsiml pohybujici se tecky na kvetniku zvenci.(asi zabloudil pri hledani korinku)

-ale ted otazka.Mam ten Mospilan nalit i do zeminy normal jako zalivku?Oni totiz ty larvy smutnice pry zijou 2-3cm pod zemi takze postrekat tu pudu asi nezabere jenom.
-kolik byste toho Mospilanu nalili do toho kvetinace 11L?Nejlepe kdo uz to zkousel nechci je zabit

Dneska je 15. den 12/12 kytky normalne dostavaji co 2-3dny 900-1000ml na 11L kvetinac

Old Post 24-02-2012 v 10:05 AM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 44

čaues... černé mušky jsou smutnice.. kup si lepové desky.. na to se nalepí mušky... a každý květináč zasyp cca 1cm vrstvou písku po zálivce... a ty larvy se udusí to stačí i bez postřiku

Old Post 24-02-2012 v 10:07 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

když už tam leješ takovouhle chemii, tak systémově to vyřeší dursban (nemá ochrannou lhůtu), ten mospilan bych tam vůbec nelil, kor když je to postřik.. lehce pocukruješ dursbanem povrch každého květináče a vystaráno.. jinak zajoncovo řešení každopádně správné a hlavně zcela bio, desky a písek..

Old Post 24-02-2012 v 10:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 46

Ja si taky lamu hlavu jestli jsem to dobre identifikoval? Ted jsem nasel ze smutnice jsou musky 2-4mm velke co sedi.Dokonce jsem makrem vyfotil jednu musky a vypada jako tady ve FAQ smutnice na obrazku.
Jenze taky pisou ze ty larvy v hline maji mit 5-7mm.A to urcite nemaji.Ty zvířatka co mam v zemine a vylezou po zalití mají sotva 1mm a to možná ani ne a ve srovnání s tou dospělou černou muškou jsou doslova neviditelné pokud se nehybou.Nejde ani poznat jestli je to larva nebo brouk.Larva je podle me valeček ktery se sklada s kroužkovytých článku.resp takovy maly červ nebo ne?Kdezto tohle jsou takove bile tecky.nemuzou to byt nejaci brouci jiny?

Old Post 24-02-2012 v 10:31 AM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 47


Tady je nejlepší fotka co se mi povedla te smutnice ale ted mam lepove desky zkusim udelat lepsi fotku na nejake musce co nezažila to jak jsem ji zatleskal

Takze co je to nebo neni to smutnice? A je tu nekdo kdo zkousel ten Mospilan do zalivky a hlavne kolik abych ten kytkam nedal na frak?

Old Post 24-02-2012 v 10:35 AM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 48

nic jineho to nebude... proste sem se s tim uz taky setkal, kdyz zalijes kytky a zniceho nic ti tam litaji musky.. jsou to smutnice... nedelej si z toho velkou hlavu a proste kup desky a pisek... a udelej to jak jsem ti popsal...a uvidíš ze budes spokojený a odmeniš me K+ za dobrou radu ! DD

Old Post 24-02-2012 v 10:35 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2011 - 1. indoor 400W, 1x White widow, 2x Sensi *, 8x Satori - 47 odpovědí
01-04-2010 - První indoor 50W sodík 2x White Widow - 52 odpovědí
13-02-2011 - Muj první indoor - 400W+250W - zemina - 121 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5004330 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív